-
GAyMESs.cz
Proč vychází takové hovadiny pořád? Kde jsou kvalitní hry ? Na PC sem tam něco, konzole tragedie. -
-
Protože ses včera večer ošahával.
-
-
Battlefield 3 patch
Nezminite se prosim, proc mi na psku Battlefield 3 stahuje 1,4gb patch? Co opravuje? :) -
-
Oficiální seznam změn najdeš zde:
http://www.battlefield.com/cz/battlefield3/blog/ve-dnech-4-az-5-cervna-vyjde-velky-update-battlefieldu-3 -
-
Dekuju
-
-
Dishonored půjde dohrát bez toho, aniž byste ve hře někoho zabili.
Podrobne info vzdy najdes na BF3blog.com, ale ak sa ti nechce hladat:
http://lmgtfy.com/?q=battlefield+3+patch -
-
Ano vy chytrej, tam ale nic neni
-
-
A toto je len iluzia
http://bf3blog.com/2012/05/new-battlefield-3-patch-revealed-coming-june-4/
-
-
-
-
Deep down - trochu delší gameplay
http://www.youtube.com/watch?v=jIRUImPWaOo
Pozor! Japonci *1* -
-
Skoda, ze to po vizualni strance nedostava tomu, co nam prezentovali na E3. Ale to se dalo cekat.
-
Ty efekty a nasvícení jsou neskutečný. Obzvlášť když tam borec hodí svitek tornáda a smísí se to s ohněm.
-
-
Ta grafika je vážně perfektní, možná i hezčí než jakou má Ryse. Tak strašně mě štve, že to je free to play... Možná to překousnu a časem se k tomu dostanu (samozřejmě potom co to vyjde), ale k F2P mám už prostě z principu takovou averzi, ať je jakéhokoliv typu, a že jsem jich zkoušel hodně.
-
-
F2P se taky bojim, předevšim chudšího obsahu.
Co se srovnání grafiky s týče, je to těžký, protože v Ryse zatím ukázali mnohem velkolepější scény. v Deep down byl sice parádně zpracovanej drak ale, jinak sme z toho viděli jen generický kobky. Nasvícení, materiály a animace, tu ale určitě vypadaj líp než v Ryse.
-
-
-
Tady nam veskera podobnost, s Dark souls zcela konci...
-
-
K tomu, aby se Vám někdo naboural do účtu na Originu stačí dotyčnému znát Vaše datum narození...
Ja bych to jen trochu poupravil - potrbujete jeste znat odpoved na security question, ale pokud si ji uzivatelé do ucty nezadaji tak to je hold uz jine story :-) -
-
K tomu, aby se Vám někdo naboural do účtu na Originu stačí dotyčnému znát Vaše datum narození...
a neni taky nutný vědet heslo k emailu? Mam pocit, ze jakakoli zavazne zmena chodi v podobe odkazu na zadany email. -
-
Heslo k mailu nemělo být potřeba, podle toho co psali tak se útočník připojil na support chat a předstíral, že neví heslo a do mailu se taky nedostane... vzhledem k tomu že tam dost často sedí cvičená opice co tu práci dělá za trs banánů, tak mu stará adresa a datum narození stačily, opičák na podpoře mu ten mail změnil *9*
-
v tom pripade to jisti uhadnutelna security question od emailu *1*
-
-
-
Steam - Northpole Noir
Máte někdo tušení k čemu slouží ty Mystery karty, které teď během WinterSale dostáváte za prohlížení fronty her? -
-
na odznak, každej den se jedna odhalí
-
-
Už je mi to jasný, díky! *3*
-
-
-
4K rendering Win vs. Mac
https://www.youtube.com/watch?v=-P5UWEKSUXo
Ve zkratce dostal Windows pěkně nařezáno a to při daleko lepší sestavě *15* -
-
Jaký smysl má tvůj komentář? Potřebuješ se ujišťovat, že jsi prachy nevyhodil jen tak do koše?
-
-
flame *15* Co jiného? Dobře vím, jak zakyslá komunita plná mindráčku tady sídli. Ti mindráci samozřejmě uctívají pouze PC a Win, takže tohle je určitě potěší :)
Sekundární úloha samozřejmě byla pro pracující lidi, aby začali používat mozek a za stejné prachy, co si kupují Ašušy, Ačery apod shity, raději koupili Macbook Pro.
Takže resumé: Nemáte zač. -
-
Tak to snad ví i úplný d-bil že tu o nic jiného než flámování nešlo *7*
-
To video je jen porovnání dvou softwarů. A protože se video ve Final Cutu na pozadí renderuje už při jeho editaci, tak je to holt rychlejší než na softwaru od Adobe. To jsi zase objevil ameriku kámo.
-
Linux nic? Na herním webu bych předpokládal hlavně zájem o hraní her a na to Mac proti Winu nemá. BTW vis jak se pozná majitel Macu?
-
-
Nezná modrou smrt?
-
On ví jak, už jsem mu to kdysi psal. Ale právě proto nemůže jinak.
-
-
-
hlavně je otázka, jestli sám renderuje ve 4K, což pochybuju
-
-
-
https://www.youtube.com/watch?v=BvZ7gDb-l6c
-
-
-
Open Road Movie získalo práva na natočení filmu Silent Hill Revelaton 3D.
Ehm, film je už nejaký ten piatok natočený - uvedená firma dostala len práva na distribúciu filmu. -
-
Díky za opravu, a info. Dnes jsem potřeboval zařídit pár věcí a v rychlosti jsem tu distribuci přehlédl (a o existenci filmu dosud netušil).
-
-
Namco Bandai zvažuje vývoj remaku Tekken 3 pro PSN, nebude to ovšem nic lehkého...
Dal bych si říct, Tekken 3 je jedna z nejlepších bojovek, co jsem kdy hrál. -
Druhá epizoda adventury Life is Strange hlásí zpoždění, ale nové datum vydání zatím nemá.
A je to tady. *7* -
Unikle info o multiplayeru Last of Us
- New feature called "Clans"
- The clan-based system and recruiting is essential to survive hordes of infected (possibly AI or player based clans)
- Possibly free-roam / Big open maps
- You can Craft weapons / Items in Multiplayer from all the supplies you gather
- The Multiplayer has certain random events (sort of like RDR) that happen in your playthrough. Some of which can threaten or help your clan
- The Multiplayer has mini-missions structured for you like surviving a certain amount of time, etc - You can train Clan members (in what way, its still not clear)
- Depending on how well you train your clan members, you can do rescue missions to free hostages taken during the outbreak - You'll need to gather supplies to survive (your clan can gather supplies too to be well equipped) - You can aquire medicines / antibiotics from looting dead bodies throughout your playthrough
- You have 3 matches to complete a Mission (how this works its still unclear)
- Uncharted 3-like, Loadouts makes a comback
- Character Customization possibly back too -
-
Basically, you are in this possibly huge/ free-roam map, filled with hordes of infected. You set camp around the map with clan members (basically spawn points). In this map, exists various multiplayer Missions that you can tackle of which will reward you and your teammates greatly. The world is always active, so you have to do your best to get well equipped by looting everything you can find, and crafting the best weapons to prepare for Clickers/Runners invasions.
Ammo is limited and stealth is the prime focus. -
-
Pokud je toto vše tutovka (je to pry vytazene z kodu z dema) tak to vypada na opravdu novej a zábavnej multiplayer...
-
-