Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vývoj Star Wars Battlefront málem nedostal zelenou, důvodem byla vytíženost studia EA DICE.

    To je škoda, mohlo to dopadnout tak, že by vyvíjeli hru o kterou dokonce někdo stojí.
  • ucho

    Služba Playstation Now poběží v otevřené betaverzi od 31. července. Sloganem se stala věta "Seize your moment."

    Chybí celkem podstatný detail. Týká se to pouze USA a Kanady.
    • Miserius
      Jsou tyhle ceny finalni, vi někdo? Protože treba 8 dolaru za tyden třeba CoD projít kampaň by bylo akorát... Prošel bych to 3x a stálo mě to prd
      https://pbs.twimg.com/media/BqrP-f8CcAAPe-z.jpg
  • Jack1947

    Od této chvíle po celý následující týden si můžete zdarma vyzkoušet H1Z1.

    To vypadá blbě už takhle brzo free trial, poté bude f2p takžýe další klon co to nezvládl ?? *15*
    • SalemCZ
      Co myslíš tím takhle brzo? u hry z roku 2015 (ze začátku), UBI tohle dělá každou chvíli.
      • Jack1947
        Já nečekal že bude vůbec a rovnou pokud možno freemium verze *3*
  • Jack1947

    X360 verze Watch Dogs vyjde na 2 DVD - první bude instalační, to druhé pro hru.

    Chjo, zas GTA strategie 1 hraci druhy spousteci tak snad to bude stat vice nez zato.
    • Chceš říct že bys radši měnil disky za pochodu než jeden nainstaloval a pak měl klid?
      • Jack1947
        Nevim no, prijde mi to trochu pritazene za vlasy menit disky uz je ponekud postarsi metoda .
        • Miserius
          Mě teda prijde i tahle metoda historická... (instalacni a hraci disk)
  • smejki

    Tip

    vyšla Mac verze Napoleon TW
    http://www.feralinteractive.com/en/news/354/
  • Witcher 3 porovnání prezentace stejného místa v čase

    http://www.gamezone.com/originals/the-witcher-3-wild-hunt-betrayed-by-ambition-jtq9

    První obrazek je nejlepší.
    Druhý...Dobře změnli barvy, tak aby to bylo barevné a každý měl čistý dům....asi berou model GTA V vs GTA IV, kde to barevnejší je lepší i když to takto nevypadá a je to divný
    Třetí a aktuální obrázek je *11* - méně všeho. Dohled menší, objektů méně teselace 0

    Ten první se mi líbí nejvíce . Nejen díky grafice ale ten styl barev. Tak to prostě má být. Lidi neměli zářivě čisté domy... To je hloupost. Vypadá to jako Dragon Age...Americká fantasy představa.....

    Druhý vs finální je jasný případ lži. Museli věděl, že když to jede špatně, tak něco osekají a přesto to pustili jako video "jak to vypadá a jak to bude vypadal. Prostě na to lákali lidi. Směj/i.
    • C-BEAM
      kdyby se CDPR dokopali k tomu aby pro PC verzi přehodili assety, především vegetaci, textury a zlepšily osvětlení tak by je lidé na rukou nosili. Takto z nich budou pouze manipulátoři horší než Ubisoft.
    • jaky z toho udelali omalovanky taky nechapu, ale ted si tak rikam, ze 2 roky stara verze urcena k prezentaci je neco jako kdyz automobilky prezentujou koncept

      taky to je vetsinou vetsi bomba nez konecnej vysledek, takze vlastne jedinej problem by byl, kdyby jeste v dobe vydani nekdo tvrdil, ze ta hra bude vypadat jak pred rokem nebo driv... coz vzhledem k tomu jak se v posledni dobe hrnou gameplay videa apd. asi nehrozi
      • Pan_Klobouk
        Ja ti nevim. ;) U her se vetsinou nerika tohle je koncept. Naopak, rika se tohle je Zaklinac 3, podivejte. Hle, gameplay zabery Zaklinac 3. Na cem to bezi, na cem to hrajete? Tohle je PC verze. Pekne, ze?

        Takze se nedivim te vlne protestu a nevole, kdyz hra potom vyjde a vypada vyrazne hur. Kam se podela predvadena PC verze? No osekali jsme ji, kvuli konzolim. Ale zase muzeme rikat, ze Zaklinac 3 vypada vsude stejne. Kupte ho na cokoliv, je super.

        Samozrejme tohle plati obecne, to neni nic proti CDP, Pro priklad nemusime chodit daleko, Watch Dogs, Aliens a dalsi.
        • Jack1947
          Witcher3 snad nebude jako Wch dogs lool...to by bylo už fakt moc.
  • Může mi bleskař vysvětlit proč má v jedné novince napsáno Zaklínač 3 a hned v té pod ní Witcher 3? Má to nějaký hlubší smysl:
    • braveman
      seo
  • Mrkněte na fotky počítače, jehož komponenty stály 11000$ (=187000 Kč).

    Kdyby si ten chtrolín raději koupil pořádný stůl. Narvat tohle do krabice za 14,50 a udělat tam cable management v hodnotě tří korun, tak bych se tím asi moc nechlubil.
    Nebo je tohle anketa o kreténa roku? Možná mi unikla ironie tohohle příspěvku.
  • Atlus oznámilo, že se do obchodů dodalo již více než 800 tisíc kopií titulu Dragon's Crown.

    No jedna z mála her na které ještě s PS3 vysloveně cílím .... časem , ale určitě si ke mne cestu proklestí ;)
  • Nepoměr Steamu

    vsimli jste si nového nepomeru Steamu? treba ted Dead Island je za 25€ / 20$, nebo drive Shogun2 14€ / 10$.
    • ucho
      a to ještě asi nevíš, že v Rusku je DI za 449 rublů, což je tak 14$, v austrálii zase za 25$ :) není to měnová politika Steamu, je to regionální politika distributorů.

      edit: tak dneska to na Steamu vypukne...
    • Ty dolary jsou ale bez daně. 10% tuším.

      A co je na tom vlasně nového?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit