Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PES 2016 na win 8 64 bit aplikaci (0xc000007b) se neporadilo spustit.......

    Cau gamesaci,

    mam problem se spustenim pro eva 16, viz. chyba v nadpisu.... na internetu jsem se docetl ze mam nainstalovat visuals ++, directy x atd.... ale tyto vsechny veci nabizi instalace hry po doinstalovani samotne hry jako doplnek a jsem je samozrejme vsechny zaskrtl... ovsem problem stale pretrvava... predtim jsem mel pesa 16 na win 7 a tam to jelo bez problemu...

    poradili byste mně dalsi kroky ?
    • Zkus ještě tohle:
      http://www.sereby.org/site/AiO
  • Peter Moore (EA): Star Wars Battlefront nenabídne singleplayer, jelikož ho lidé (v těchto typech her) téměř nehrají.

    DebiI!
    • nekromant33
      Realista.
      • Lukyz
        Těžko soudit, já mám nahráno desítky hodin v Battlefield 1942 a MP jsem nikdy nehrál *1*
        • nekromant33
          Jako šéf firmy, která už několik let z BF sbírá info o tom, kdo co hraje, si to nejspíš Moore může dovolit posoudit jednoduše.
        • To je jak koupit si prostitutku na celej večer a pak před ní jen onanov@t.
  • Ninja Blade

    Dnes na Greenman gaming Ninja BLade zadarmo.
    http://www.greenmangaming.com/s/cz/cs/pc/games/action/ninja-blade/
  • MidnighT91
    Hele hraje si tu někdo s redkitem??? Potřeboval bych vědět jestli se v něm dá detailně podívat na meče co jsou ve hře, chápete 3D model, pokud možno i s texturou. Chtěl bych si nechat udělat repliku meče ale potřeboval bych detailní obrázky...
    • Keyz
      Na fóru REDkit určitě rychle poradí. Zatím jsme neměl dost času abych se to pořádně podíval.
  • Worhammer

    Daniel Vávra je těhotný!

    https://textsaver.flap.tv/lists/1wag
    • ucho
      blesku, už půl roku přenáší...
  • oznámen XCOM2, zatím jenom PC, listopad 2015

    https://www.youtube.com/watch?v=RonqT9ZWLdk

    evidentně se přechází do ofenzivy
    • Ty bys mohl psat clanky na novinky.cz, taky jsou casto par dnu/tydnu pozadu

      *1* *1*
  • Malleth

    Ben Affleck jako Batman - WTF?

    Trochu offtopic: Novýho Batmana v Man of Steel 2 bude hrát Ben Affleck. Zajímalo by mě jakýho vylízance tohle napadlo.
    http://magazin.ceskenoviny.cz/zpravy/ben-affleck-bude-hrat-batmana-v-pokracovani-muze-z-oceli/975380
    • Viktor_H
      Affleck je ok, v The Town jsem mu roli drsňáka věřil, takže věřím, že k poloze Bruce - charismatického sympaťáka, dovede přidat i polohu Batmana - tvrdého bijce.

      Možná, že určitou spojitost hraje fakt, že Affleck měl Supermana původně režírovat. Znamenalo by to, že nějakým způsobem by s projektem stále spojen.
      • Malleth
        Hlavně se zná dobře se scénáristou. Odtud nejspíš vítr vane
    • Ronox
      Já zůstávám neutrální. Když oznámili Ledgera jako Jokera, tak jsem z toho byl hotovej a pak jak ho geniálně zahrál. Navíc tahle citace Snydera mi dává smysl:

      “Ben provides an interesting counter-balance to Henry’s Superman. He has the acting chops to create a layered portrayal of a man who is older and wiser than Clark Kent and bears the scars of a seasoned crime fighter, but retain the charm that the world sees in billionaire Bruce Wayne. I can’t wait to work with him.”
      • Malleth
        Ben Affleck jako Seasoned Crime fighter? To je dobrej joke. Ten by se spíš hodil na Nathana Draka. Na Batmana je moc "sladkej". Batman by měl bejt trochu psychopat a ne takovej ulízanec.
        Zajímavý že na výběru herce pro supermana si očividně dali záležet. Tohle ale uspěchali a vybrali první hvězdu která jim přišla pod ruku.
        Navíc sem si jistej, že bude v masce vypadat dost blbě. Ostatně Balovi taky moc nepadla
        • ucho
          myslím že po oznámení herce na supermana tehdy veřejnost taky nebyla zrovna odvázaná...
          • Malleth
            Tak jestli ho všichni srovnávaj s Christopherem Reevem, tak je to jasný, ale já sem s Cavillem problém neměl.
            • Ronox
              Cavill mi sedl hodně .. typický rysy v ksichtu Supermana. Nejdřív všichni řvali, že to není amík a pak, že je hubenej. Ke konci se neskutečně vysekal a je to dobrý Superman prostě.
        • Ronox
          http://www.topnews.in/files/Ben-Affleck_1.jpg vs http://nerdsontherocks.com/wp-content/uploads/2012/03/batman_actors.jpg ... mě sedí a doufám, že nebud chraptět jak ten kret*n Bale.
          • Malleth
            http://www.youtube.com/watch?v=3m5xGvkI2K8
          • Jazz
            Jojo, taky se mi nelíbí, že se alespoň snaží ten hlas zamaskovat, aby ho nepoznali.
            Lepší by bylo, kdyby mluvil normálně, alespoň by každej věděl, kdo to je ... *11*
          • ucho
            já si taky myslím, že se na to celkem hodí a že bude záležet, co z něho vytříská režisér...
        • A tys u toho očividně byl :)..Nesoudil bych předčasně..
    • ucho
      Zack Snyder není hloupej, takže na výsledek si rád počkám...
      • hloupej nejni, ale do produkčních tahanic nevidíme...
        • ucho
          tak v tomhle má předpokládám poslední slovo režisér... navíc film není o Batmanovi, bude tam pouze jako postava a myslím, že když Bena Aflecka povede schopný režisér, že by to mohlo být v pohodě...
          • Navíc si myslim, že tyhle filmy jsou až tak moc záležitostí peněz, distribučních společností a sponzorů, diktující produkci v podstatě natočit přesně to, co lidi očekávaj podle mustru dnešních komixovejch filmů, že se tam nějakej autorskej otisk režiséra téměř ani nevyskytne.
            • Dobře, je to jen trochu přehnaný, já proti těm filmům v podstatě nic nemám, jsou to skvělý blockbustery - určitě nejlepší svý doby, ale prostě čím víc jsou mířený na počet diváků a jejich peněženky, tím víc jsou ovlivněný distribučníma a produkčníma společnostma a tim více (samozřejmě nikdy úplně) je logicky potlačen autorskej vtisk režiséra i scénáristy. A to, ač už jsou filmy sebelepší, se popřít nedá.
            • ucho
              to je samozřejmě naprostý nesmysl ;)
          • No režisér poslední slovo většinou nemá. A už vůbec né v hollywoodu u filmů s nálepkou velkejch dojnejch krav, což jsou dnes skoro všechny MARVEL/DC comics adaptace. Téměř vždy má u filmu poslední slovo ten s penězma a pokud to není zároveň režisér, tak má režisér smůličku a už je to vše o kompromisech a o tom jaký ústupky je kdo schopnej komu udělat - a zase, donuť ustoupit někoho, na jehož financích popř. kontaktech záleží samotná existence filmu. *15*
  • Vesmírná MMO střílečka Black Prophecy předhodila účastníkům betatestu zbrusu novou verzi,...

    muzu se zeptat,jak funguje beta registrace?nemuzu to na netu najit.. diky
    • sleepless
      Aha, divam se, ze na strance pro registraci v bete neni v tuto chvili mozne se do bety prihlasit. Zrejme jen docasna zalezitost.
      • closed beta

        beta je stále ve fázi closed... po přihlášení by měl přijít (za nějakou dobu) beta klíč...
  • Jack1947

    Surdž

    http://store.steampowered.com/app/378540/The_Surge/

    Opravdu se divím že tu není zmínka *12*
    • Par zminek tu je...

      https://games.tiscali.cz/the-surge-17192/clanky
      • Jack1947
        Já jen že to dneska vyšlo áále nic... přece se tady nebude psát pokaždé článek k něčemu že to právě vyšlo že. ( když bude dříve nebo později) recenze *7*
        • U posledniho clanku je zminka o tom kdy to ma vyjit a ten clanek je ze 4. ale tak treba to jeste doplni o dalsi clanek o tom ze to vyslo co ja vim.
          • Jack1947
            Já nevím proč se snažím :D

            Já jenom myslel že The Surge vyšlo a všichni jásaj ale asi to už hrajou aby mohla bejt rychlejc recenze *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit