-
PES 2016 na win 8 64 bit aplikaci (0xc000007b) se neporadilo spustit.......
Cau gamesaci,
mam problem se spustenim pro eva 16, viz. chyba v nadpisu.... na internetu jsem se docetl ze mam nainstalovat visuals ++, directy x atd.... ale tyto vsechny veci nabizi instalace hry po doinstalovani samotne hry jako doplnek a jsem je samozrejme vsechny zaskrtl... ovsem problem stale pretrvava... predtim jsem mel pesa 16 na win 7 a tam to jelo bez problemu...
poradili byste mně dalsi kroky ? -
-
Zkus ještě tohle:
http://www.sereby.org/site/AiO
-
-
Peter Moore (EA): Star Wars Battlefront nenabídne singleplayer, jelikož ho lidé (v těchto typech her) téměř nehrají.
DebiI! -
-
Realista.
-
-
Těžko soudit, já mám nahráno desítky hodin v Battlefield 1942 a MP jsem nikdy nehrál *1*
-
-
Jako šéf firmy, která už několik let z BF sbírá info o tom, kdo co hraje, si to nejspíš Moore může dovolit posoudit jednoduše.
-
To je jak koupit si prostitutku na celej večer a pak před ní jen onanov@t.
-
-
-
-
Ninja Blade
Dnes na Greenman gaming Ninja BLade zadarmo.
http://www.greenmangaming.com/s/cz/cs/pc/games/action/ninja-blade/ -
Hele hraje si tu někdo s redkitem??? Potřeboval bych vědět jestli se v něm dá detailně podívat na meče co jsou ve hře, chápete 3D model, pokud možno i s texturou. Chtěl bych si nechat udělat repliku meče ale potřeboval bych detailní obrázky...
-
-
Na fóru REDkit určitě rychle poradí. Zatím jsme neměl dost času abych se to pořádně podíval.
-
-
Daniel Vávra je těhotný!
https://textsaver.flap.tv/lists/1wag -
-
blesku, už půl roku přenáší...
-
-
oznámen XCOM2, zatím jenom PC, listopad 2015
https://www.youtube.com/watch?v=RonqT9ZWLdk
evidentně se přechází do ofenzivy -
-
Ty bys mohl psat clanky na novinky.cz, taky jsou casto par dnu/tydnu pozadu
*1* *1*
-
-
Ben Affleck jako Batman - WTF?
Trochu offtopic: Novýho Batmana v Man of Steel 2 bude hrát Ben Affleck. Zajímalo by mě jakýho vylízance tohle napadlo.
http://magazin.ceskenoviny.cz/zpravy/ben-affleck-bude-hrat-batmana-v-pokracovani-muze-z-oceli/975380 -
-
Affleck je ok, v The Town jsem mu roli drsňáka věřil, takže věřím, že k poloze Bruce - charismatického sympaťáka, dovede přidat i polohu Batmana - tvrdého bijce.
Možná, že určitou spojitost hraje fakt, že Affleck měl Supermana původně režírovat. Znamenalo by to, že nějakým způsobem by s projektem stále spojen. -
-
Hlavně se zná dobře se scénáristou. Odtud nejspíš vítr vane
-
-
Já zůstávám neutrální. Když oznámili Ledgera jako Jokera, tak jsem z toho byl hotovej a pak jak ho geniálně zahrál. Navíc tahle citace Snydera mi dává smysl:
“Ben provides an interesting counter-balance to Henry’s Superman. He has the acting chops to create a layered portrayal of a man who is older and wiser than Clark Kent and bears the scars of a seasoned crime fighter, but retain the charm that the world sees in billionaire Bruce Wayne. I can’t wait to work with him.” -
-
Ben Affleck jako Seasoned Crime fighter? To je dobrej joke. Ten by se spíš hodil na Nathana Draka. Na Batmana je moc "sladkej". Batman by měl bejt trochu psychopat a ne takovej ulízanec.
Zajímavý že na výběru herce pro supermana si očividně dali záležet. Tohle ale uspěchali a vybrali první hvězdu která jim přišla pod ruku.
Navíc sem si jistej, že bude v masce vypadat dost blbě. Ostatně Balovi taky moc nepadla -
-
myslím že po oznámení herce na supermana tehdy veřejnost taky nebyla zrovna odvázaná...
-
-
Tak jestli ho všichni srovnávaj s Christopherem Reevem, tak je to jasný, ale já sem s Cavillem problém neměl.
-
-
Cavill mi sedl hodně .. typický rysy v ksichtu Supermana. Nejdřív všichni řvali, že to není amík a pak, že je hubenej. Ke konci se neskutečně vysekal a je to dobrý Superman prostě.
-
-
-
http://www.topnews.in/files/Ben-Affleck_1.jpg vs http://nerdsontherocks.com/wp-content/uploads/2012/03/batman_actors.jpg ... mě sedí a doufám, že nebud chraptět jak ten kret*n Bale.
-
-
http://www.youtube.com/watch?v=3m5xGvkI2K8
-
Jojo, taky se mi nelíbí, že se alespoň snaží ten hlas zamaskovat, aby ho nepoznali.
Lepší by bylo, kdyby mluvil normálně, alespoň by každej věděl, kdo to je ... *11* -
já si taky myslím, že se na to celkem hodí a že bude záležet, co z něho vytříská režisér...
-
-
A tys u toho očividně byl :)..Nesoudil bych předčasně..
-
-
-
Zack Snyder není hloupej, takže na výsledek si rád počkám...
-
-
hloupej nejni, ale do produkčních tahanic nevidíme...
-
-
tak v tomhle má předpokládám poslední slovo režisér... navíc film není o Batmanovi, bude tam pouze jako postava a myslím, že když Bena Aflecka povede schopný režisér, že by to mohlo být v pohodě...
-
-
Navíc si myslim, že tyhle filmy jsou až tak moc záležitostí peněz, distribučních společností a sponzorů, diktující produkci v podstatě natočit přesně to, co lidi očekávaj podle mustru dnešních komixovejch filmů, že se tam nějakej autorskej otisk režiséra téměř ani nevyskytne.
-
-
Dobře, je to jen trochu přehnaný, já proti těm filmům v podstatě nic nemám, jsou to skvělý blockbustery - určitě nejlepší svý doby, ale prostě čím víc jsou mířený na počet diváků a jejich peněženky, tím víc jsou ovlivněný distribučníma a produkčníma společnostma a tim více (samozřejmě nikdy úplně) je logicky potlačen autorskej vtisk režiséra i scénáristy. A to, ač už jsou filmy sebelepší, se popřít nedá.
-
to je samozřejmě naprostý nesmysl ;)
-
-
No režisér poslední slovo většinou nemá. A už vůbec né v hollywoodu u filmů s nálepkou velkejch dojnejch krav, což jsou dnes skoro všechny MARVEL/DC comics adaptace. Téměř vždy má u filmu poslední slovo ten s penězma a pokud to není zároveň režisér, tak má režisér smůličku a už je to vše o kompromisech a o tom jaký ústupky je kdo schopnej komu udělat - a zase, donuť ustoupit někoho, na jehož financích popř. kontaktech záleží samotná existence filmu. *15*
-
-
-
-
-
Vesmírná MMO střílečka Black Prophecy předhodila účastníkům betatestu zbrusu novou verzi,...
muzu se zeptat,jak funguje beta registrace?nemuzu to na netu najit.. diky -
-
Aha, divam se, ze na strance pro registraci v bete neni v tuto chvili mozne se do bety prihlasit. Zrejme jen docasna zalezitost.
-
-
closed beta
beta je stále ve fázi closed... po přihlášení by měl přijít (za nějakou dobu) beta klíč...
-
-
-
Surdž
http://store.steampowered.com/app/378540/The_Surge/
Opravdu se divím že tu není zmínka *12* -
-
Par zminek tu je...
https://games.tiscali.cz/the-surge-17192/clanky -
-
Já jen že to dneska vyšlo áále nic... přece se tady nebude psát pokaždé článek k něčemu že to právě vyšlo že. ( když bude dříve nebo později) recenze *7*
-
-
U posledniho clanku je zminka o tom kdy to ma vyjit a ten clanek je ze 4. ale tak treba to jeste doplni o dalsi clanek o tom ze to vyslo co ja vim.
-
-
Já nevím proč se snažím :D
Já jenom myslel že The Surge vyšlo a všichni jásaj ale asi to už hrajou aby mohla bejt rychlejc recenze *5*
-
-
-
-