-
Xbox Scarlett není oficiálním názvem nové konzole - ten zatím neoznámený bude podle Phila Spencera odrážet cíl platformy.
Xbox PAY
-
Ukradli vám chlápci z hry.cz recenzi a videorecenzi na no mans sky?
Video recenze s Lukášovým komentářem: https://www.stream.cz/hry-cz/10027035-no-mans-sky
Recenze od Jana Slavíka: https://www.hry.cz/hra/no-man-s-sky
-
-
Neukradli, je tam nějaká spolupráce a párkrát už z toho tady byl skandálek, že to tam dostane jiné hodnocení při stejné recenzi nebo se tam dokonce recenze objeví dříve než tady.
-
-
Normální je uvést zdroje, nebo autora původního textu, ať už je to domluvené, nebo ne (byť by to mělo být domluvené vždy). To co se děje mezi games.cz a hry.cz vypadá spíš jako podvod na čtenáře.
-
-
vím že u hry.cz byl i Martin Bach
-
-
Eh, super... Takže jim tam nadávám do zlodějů a oni jsou chudáci nevinný? Tak já to teda smáznu... :D
Díky za reakci.
-
-
NIKDO není BEZ VINY!
-
-
-
Předplatitelé služby Xbox Live Gold získají v lednu zdarma čtyři hry. Na Xbox One to je bojovka Killer Instinct: Season 1 Ultra Edition a pouliční futuristická mlátička Zheros. Na Xboxu 360 se mohou hráči těšit na závody DiRT Showdown a parádní akční hru na hrdiny Deus Ex: Human Revolution. Obě hry pro XBox 360 je přitom možné hrát i na Xboxu One.
-
-
Luxusní nálož
zdroj bonusweb -
-
No to je teda fakt naloz :-D
-
Členové Xbox Live Gold programu získají v lednu 2016 zdarma Killer Instinct: Season 1 Ultra Edition (XOne), Zheros (XOne), DiRT Showdown (X360, XOne) a Deus Ex: Human Revolution (X360, XOne).
Zdroj: games.cz, pondělí 21/12/15 v 22:30
Herdek, kluci, aspoň si ty bleskovky trochu projděte, než sem něco písnete :)
-
-
-
Mezi Notchem (otcem MineCraft) a Yogscast (Youtube uploadeři) se rozhořel ostrý spor - Yogscast prohlašuje,...
Yogscast je velká skupina lidí a podle všeho bordel dělalo jen několik jedinců, i když notch na to imho nezareagoval nejlíp. -
-
Mezi Notchem (otcem MineCraft) a Yogscast (Youtube uploadeři) se rozhořel ostrý spor - Yogscast prohlašuje,...
A těch pár jedinců zřejmě může i za to, že si jako jediný nechali na Mineconu zaplatit... No každopádně mě zklamali už jenom tímhle. I kdyby se vše ostatní vysvětlilo, tohle jim už zůstane. -
-
argh
V techto pripadech je moc brzo delat nejake zavery.. hlavne kvuli tomu ze Yogscast se k tomu jeste plne nevyjadril, protoze dle twitteru, jsou jeste na ceste do UK.
Ale docela me zarazi jak se do nich Notch pustil.. oznaceni "dicks" a taky "They're an isolated island of egos." prinuti cloveka se zamyslet, jestli se i ten Notch zachoval normalne. Podle me si tohle mohli vyrikat pekne v soukromi.. takhle to na me pusobi jako by Notch chtel uskodit Yogscastu. Ble -
-
Mezi Notchem (otcem MineCraft) a Yogscast (Youtube uploadeři) se rozhořel ostrý spor - Yogscast prohlašuje,...
Notch ma velmi sklamal že sa tak zachoval ak by som si mal vybrat stranu tak určite Yogscast.
na Reddite sú zaujímavé príspevky
od návštevníčky Mineconu http://www.reddit.com/r/Minecraft/comments/mkew4/my_experience_with_the_yogscast_team_at_minecon/c31nj9d
od chlapíka čo yogscast sprevádzal http://www.reddit.com/r/Minecraft/comments/mkew4/my_experience_with_the_yogscast_team_at_minecon/c31odgc
a od TotalBiscuita (dlhoročný kamarát Simona a Lewisa z yogscastu)
http://www.reddit.com/r/Minecraft/comments/mkjci/hate_insults_and_threats_are_flooding_in_from/c31oib6 -
-
Mezi Notchem (otcem MineCraft) a Yogscast (Youtube uploadeři) se rozhořel ostrý spor - Yogscast prohlašuje,...
to video "interview" co meli yogscast s notchem bylo takovy zvlastni. rikal jsem si, ze to byl jen trochu zvlastni smysl pro humor, ktery je yogscastu vlastni, a ne studena valka, na kterou to vypadalo...
opravdu nechapu, co se tam mohlo stat. co ja vim, tak yogscast vychazi s detma bez problemu...simon je vlastne takovy jedno velky dite.
dik za linky du je precist. -
jak se zachoval notch? tim ze ukoncil spolupraci s nekym kdo napsal diteti misto autogramu fuck you ?
-
-
http://www.youtube.com/watch?v=vKC1hJ-WX4U&feature=youtu.be&a
"How dare they?!"
Jinak před oficiálním vyjádřením Yogscastu bych nedělal žádný závěry, kromě toho, že ventilovat něco takovýho na twitteru je humus. -
Ah, tak to pak jo.
Nečetl jsem to, velká lenost. *2* -
Jazz: ty nevis vubec ktera bije.. notch jim zakazal nadavat na mineconu a oni to porusili
tady nejde o ty jejich videa na youtube -
Dítěti, ano tys ho viděl viď ?
Když by to bylo dítě, nemá se vůbec, co na Yogscast dívat, když tam "fuckujou" a podobně.
-
-
-
-
-
-
EVE Online
Bude dneska novinka o datadisku k EVE? Vcera vysel trailer. :)
PS: Vase minuska vas nespasi WoWkari, get lost :) -
Co vás čeká v GTA V? Los Santos bude větší než svět Red Dead Redemption, GTA: San Andreas a...
Jupi zadny randeni! -
-
takova momentka z cod bloops 2
http://www.youtube.com/watch?v=yUW3iWxLy7U *1* -
Fallout New Vegas problém
Na svém novém PC osazeném Win 7 jsem si nainstaloval Steam hru Fallout New Vegas Ultimate Edition a narazil jsem na glitch, který jsem dříve na PC s Win XP neměl. Všechny vícenohé potvory (např. mravenci nebo škorpioni) mi sem tam běhají pouze po předních nohách. Neví někdo o nějakém řešení tohoto problému?
Prosím nepište mi ať nainstaluju nějaký obří overhaul mod. Když hraju hru poprvé, tak valím bez modů a zásadně nepoužívám mody měnící hratelnost.
Za každou dobrou radu budu rád.
Děkuji za pozornost *1*
EDIT: tož děkuji za rady, snad si s tím poradí ta "kompatabilita". Ke hře se dostanu až v pátek tak pak poreferuji. Pro zajímavost sem pak postnu i ten glitch. Vypadá to celkem komicky, škorpíci rejou hlavou v zemi, psíci nebo nighstelkeři běhají se zadníma nohama nataženýma za tělem. Kaos *1*
Zlatý XPéčka, tam to běhalo bez problémů. Mám docela strach si na novém PC nainstalovat Skyrim *13* -
-
Můžu prosím vidět obrázek (nebo ještě líp video) *1* Zní to skvěle
-
-
http://youtu.be/9FJM_R7Sf5E
-
-
To je přesně ono. Mě to však nedělají pouze mravenci, ale všecko vícenohé potvorenstvo na které jsem doposud narazil. Nahráno zhruba 10 hodin, popelím se v oblasti Goodspring, Primm, NCR CF, Mojave Outpost a chystám se zkontrolovat Nipton pro lady Ghost.
Zatím jsem měl akrobatické mravence, škorpióny, gekony, kojoty, nightstalkery a dokonce i bighornery. Neděje se to vždy, ale dá se říct, že jakmile je potvor v oblasti pohromadě 5, tak minimálně jeden se z toho staví na hlavu. Akorát brahmini zatím sekají latinu *1*
-
-
viz EDIT mého původního příspěvku *15*
-
-
reinstal.
-
-
Reinstall jsem už dělal kvůli loading-screen-loop bugu. Nezabralo to ani na jeden problém *7*, loop problém jsem již jakž takž vyřešil. Přijde mi to trochu jako pomsta za Skyrim, kde jsem žádný bug ani glitch neměl. Ani ti draci nelítali přes zpátečku *1*.
Napadlo mě prubnout hru spustit ve Win XP kompatabilitě, ale nevím, jak se to u Steam her dělá... -
-
Tak to je hodne zajimavej problem, co strejda google nic ? Jinak mozna nove ovladace grafiky ? Dirextcxy zvukovky , nic mne nenapada a jeste doufej, ze nejsi sam. (Tu Kompatibilitu zkus.)
-
-
Strejdu googleho jsme zkoušel a ještě samozřejmě po netu běhám a hledám. Tady jsem to napsal pro případ, že se někdo ze čtenářů s problémem setkal a zná řešení.
Snad zabere ta kompatabilita, potvoráci jsou celkem dost glitchoidní a když neběhají po "rukách", tak se mi propadají do terénu *1* -
-
Kazdopadne , to je pozoruhodnej glitch, tak at to frci tak jak ma preji. *3*
-
-
-
Pravým klik na ikonu hry, Vlastnosti, Kompatibilita, Spustit v režimu kompatibility s XP? *2*
-
-
Teď budu za blbce, ale co se dá dělat. Jak dostanu ikonu Steam hry na desktop? Já to vždycky spouštím ze Steamu.
-
-
Aoyagi Integritu jsem kontrolovat mnohokráte kvůli tomu loading-loopu a krawí se to pořád *9*
-
Jinak jsem zapomněl poznamenat, že jsem je (mravence) viděl běhat po hlavě docela často, ale vždycky jen pár. Navíc jich za Niptonem už moc nepotkáš.
Edit: Ale možná by pomohlo "zkontrolování integrity souborů hry", nebo jak to je v češtině :D -
Aoyagi a Jack: díky, já to říkal že budu za .... *1*
http://1.bp.blogspot.com/-rrFGiV4EpjE/UD9KQHZMgYI/AAAAAAAAAE8/LSZeOtmsYdM/s320/homerdoh.jpg -
Pravé myšítko, vytvořit zástupce na ploše :) .
-
Tam nekde je ne kdyz kliknes, pravym na hru nebo v properties "Create desktop shortcut" nebo tak nejak. ( Tam ale si nejsem jisty , s nastavenim te kompatibility).
-
-
-
-
-
-
Telka
Něco ke konzolím, 4x hdmi, snadné propojení s pc, něco kolem 40", "slušnej zvuk", malej input lag, game mode, za cca 15tis.
Nějakej tip?
A pokud k tomuto tématu nic nemáte zdržte se komentáře dík. -
-
V dnešní době si myslím, že je zbytečné kupovat plazmu, já mám LCD od Samsungu (před dvěma lety nejvyšší model za 32 tisíc, teď stojí něco kolem 20ti tuším) a lepší obraz jsem neviděl. A to jsem měl doma i plazmu. A na zvuk je nejlepší domácí kino s optickým vstupem a máš vystaráno. Se zvukem z TV se to nedá srovnat, jen se pak musí trošku brát ohled na sousedy, jestli nebydlíš v rodinném domku :-) Konkrétně mám tuto: http://3d-televize.heureka.cz/samsung-ue40es8000/
-
-
jen se pak musí trošku brát ohled na sousedy, jestli nebydlíš v rodinném domku
Tak to já bzdlím a ohled, jaksi jakob
y musím hlavně např v noci kdy, v létě a je horko. Mám otevřené okno, ještě že jsou ty sluchátka no.
Každopádně, 40 je v dnešní době dost málo. 47minimálně si myslím šak ona se vleze. *3*
-
-
Co se týče kvality obrazu, tak opravdu jediné plazma. Ty rozdíly jsou tak extrémní, že je až s podivem, že LCD nakonec tenhle souboj vyhrály...
-
-
Rozdíl je to jen v případě, kdy zkoumáš ty pixely zblízka. Pokud televizi používáš normálně, tak ten rozdíl postřehne málokdo. To máš jak s audiofily, kteří razí velmi drahé reproduktory, přitom běžný člověk rozdíl ani neuslyší. Nevýhoda plazmy je prostě ta, že oproti LCD žere pořád dost, i když se tu někdo snaží tvrdit opak. 2x tolik je prostě hodně. Hlas lidu rozhodl, co je pro něj lepší. Jde o to, jestli se ten rozdíl v kvalitě vzhledem k těm negativům vůbec vyplatí. Jak vidíš, tak nevyplatí a LCD poskytnou lidem dostatečnou kvalitu.
-
-
-
Obecně.
Tohle je problém. Protože LCD zcela vytlačily CRT a Plazmu přestože je kvalitativně nenahradily. Tedy jsi odkázat hlavně na ty LCD...
Input lag? Obecně bude větší protože TV dělají hlavně na sledovaní a případně hraní s konzolí kde lidí neřeší nějaký lag...(asi neměli možnost pocítit rozdíl).
Navíc i u LCD monitorů si také nevybereš. Máš TN hnusy, které sice mají super odezvu atd ale barvy a úhly na *11* ... A to se u monitorů řeší hry více. Dokonce tam máš g sync monitory a to je k*rva rozdíl... Tam teprve poznáš co to je input lag (měl jsem možnost na tom hrát).
A u TV tohle nemáš. Tam máš prostě TV na sledování. Nějaké lagy apod? Na to se kašle...Většina lidí to neřeší a neměli možnost zkusit něco lepšího... -
-
Tv může mít tearing ne? nezaměnovat se stuttering , bohužel je to občas docela nepřijemné ale tak já jsem zvyklý je to vidět hlavně u HD-FHD filmů jestli to tedy není taky tím bitratem.
Při pomalejších jak jede kamera tak se obraz vlní jakoby nebyl bez vs, tjn monitory no ale ty co nejsou hnusy pak aby nebyli v ceně větší pomalu než ta tv. 15-20 v pohodě. G-sync to už je starší varianta nebo jsem otom četl bylo to dlouho.
-
-
Ale jo, nejlepší z nejlepších - http://bit.ly/1DlYydC
-
-
Teď mám http://www.bazos.cz/img/1/311/42331311.jpg ale o něco méně vybavený model.
-
-
http://www.czc.cz/led-televize/produkty#q-c-2-f_96259940=d48.0&q-c-1-f_96259940=d40.0&q-c-0-producer=s4infur2v7mecbbfc9rflek9p87&q-c-3-price=r8749-16000
Samsung (spíš od šestkové řady), rozhodni podle ceny. Možná by bylo lepší sáhnout po 48", ale záleží, jak daleko od toho hodláš sedět. Černá je opravdu černá, vše v poho. -
Slušný zvuk... ty jsi ale šprýmař...
-
-
Ano i televize může mít horší nebo lepší zvuk, zas mi tu z toho nedělejte sešlost audiofilů.
-
-
Ty chces 40'' TV a hrat v tom na 720p? Za cenu 3/4 PC sestavy co da FHD na plny detaily? Trololoooooooo *7*
-