Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WhySoSad

    Evolve

    Nazdar, neni tu nekdo, kdo by byl ochotnej venovat mi PC klic k Evolve ? Propasl jsem tu moznost o nej zazadat a rad bych to nahral na utube
    • není tu někdo,kdo už hraje a napsal by mě jak mu to šlape a na čem? *4* Stahuju to na svůj stařičký noťas,tak doufám,že to rozjedu aspoň na 30 fps.. *1* *1*
      • Jack1947
        Pokud máš nv 560gtx tak si v suchu nebo radeon 9800 něco. Jinak asi smůla jako já. *3*
        • No mám starou Atinu 5650m *1* *1* *1* *1* Tak uvidíme,za půl hodiny to bude stažené,tak dám vědět *3*
          • Jack1947
            To budeš moc hodný ale obávám se že to bude chtít minimálně DX11... no.
    • Kdybys napsal vcera tak bych poslal... Nijak extra me ta hra totiz nezajimala.

      A tedka behem prvni hodiny alfy to akorat vsem hazi chybu "connection lost" *10* *15*
    • Jack1947
      http://www.polygon.com/2014/10/29/7089307/want-your-key-to-the-evolve-big-alpha-weve-got-20000

      http://www.curse.com/news/evolve/49773-get-your-evolve-big-alpha-guaranteed-access-key

      http://www.pcgamer.com/evolve-big-alpha-key-giveaway-get-access-to-the-evolve-alpha-here/ No můžeš zkusit tady ale nevím jestli ještě klíče dneska mají.
    • ucho
      http://youtu.be/qOdnV9zGMRw

      tady máš nějaký gameplay.
      • WhySoSad
        Děkuji, to je přesně to o co jsem stál *7*
        • jeden mám písni na sinkong(zavinač)seznam.cz pošlu ti ho.
          • WhySoSad
            Díky, už jsem dostal ;)
  • PC FILTER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Sony pracuje na PS3 Eye 2 - vylepšené kameře s pomocí které mohou hráči ovládat hry.

    lol eye 2 :D :D :D :D tak saomzrejme, vydali na ps3 iba troska upgradnuty a hnusny ovladac, xboxu a jeho novemu ovladacu nesiahaju ani po paty, tak bohuzial, musia urobit to iste, za prvy den sa vypredal ten xbox ovladac v usa a aj inych krajinach komplet, cakalo sa potom na dalsie kusy....kamos mi mal kupit v usa, ale nestihol, vopredalo sa vsade :D no masaker proste
    • Sony pracuje na PS3 Eye 2 - vylepšené kameře s pomocí které mohou hráči ovládat hry.

      Mno a hlavně Kinect kopiroval uz prvni EyeToy kameru na PS2 - tam uz se normalně hry ovladaly pouze pohybem bez ovladaču ... Sony go go :D
      • Sony pracuje na PS3 Eye 2 - vylepšené kameře s pomocí které mohou hráči ovládat hry.

        Jo, jenomže u kinectu nemusím, na rozdíl od PS3 Move, držet v ruce dildo.
        • Texas a Kanada má od pondělka nové zbraně od UbiSoftu - "hračku" Battle Tag.

          Aha a to je lepsi jo?
    • Sony pracuje na PS3 Eye 2 - vylepšené kameře s pomocí které mohou hráči ovládat hry.

      A zkousel si to na PS3 hrat, kdyz je to tak naprd?!
  • Vyjde CoD:BO2?

    Redakce napsala tohle,cituji:Další Call of Duty musí být Black Ops 2 jinak nás vem čert..Já sice vím,že letos bude nové CoD,ale říkám vám,že se Black Ops 2 jmenovat nebude.
    A když jste si úplně jistí co takhle sázka?Když vyhraju tak mi předobjednáte AC3.Co vy na to,když jste si tak jistí?Na mail bych poslal adresu
    • MidnighT91
      A uvědomuješ si, že v EA samy řekly že jeden rok vydává infinity ward a další rok treyarch... Jelikož poslední cod bylo modern warfare 3 od infinity ward tak další logicky bude od treyarchu pokračování black ops... Mno ale jestly se opravdu bude jmenovat Black Ops 2 to už je jiná...
      • :)

        1. activision ne EA
        2. na poslednim MW delali oboje zminena studia a jeste jedno navic! :-D
    • Miserius
      Uvedomujes si, ze sazka se sklada z dvou zucastnenych stran? Co jim nabizis kdyz vyhrajou oni? A sazej se jen ****** (nechci byt rasistický gádžo)
  • Už jen chvilku trvající akce- Bioshock za necelé 2 dolary!!

    Akce na Games for Windows pro neděli je Age of Empire III za 10 centů. Dobrá motivace, proč tu službu zkusit, jenomže Microsoft to posr*l a přestože tvrdil, že Live se spustí na PC i Xbox pro ČR současně, Marketplace pro Česko nefunguje. Má někdo nápad, jak tam tedy teď nakupovat? Lze využít Microsoft body z Live?
    • Už jen chvilku trvající akce- Bioshock za necelé 2 dolary!!

      To by mě taky zajímalo. Celý nadšený jsem si chtěl AOE III koupit a jediné čeho jsem se dočkal je hláška: Je nám líto. Tato nabídka platí pouze pro majitele zlatého členství služby Xbox LIVE.
      • No vidíš, já po strastiplným instalování toho podivnýho Marketplace klienta zjistil, že: "Váš region není podporován" Takže jsi se dostal o krůček dál *1* Už to mám zase odinstalovaný, takovýhle "služby" si můžou strčit někam...
        • Už jen chvilku trvající akce- Bioshock za necelé 2 dolary!!

          Tak jsem zjistil, že nakupovat lze pouze v těchto zemích: U.S., Canada, U.K., Germany, Italy, France, Mexico. Není problém si udělat účet s bydlištěm v této zemi, ale problém je v autentifikaci kreditky, která musí být také z těchto zemí, takže není žádná šance zde něco koupit. Děkujeme za nic Microsofte.
          • Kteří čuráci dávají ty mínusy a za co?
            • oin.odin
              Jáaa ... nie
  • Do 19:00 si můžete na STEAMu koupit Plants vs. Zombie GOTY Edition se slevou 66 % za 3,4€ (=83Kč).

    no jo - koupeno - a od vcerejska nahrano asi 8 hodin :-DDD
    • Do 19:00 si můžete na STEAMu koupit Plants vs. Zombie GOTY Edition se slevou 66 % za 3,4€ (=83Kč).

      Tiez som neodolal. Minecraft ma pauzu :)
    • ucho
      jo, je to úžasná hra.
  • Ataker

    Dva oficiální Kingdom Under Fire II wallpapery.

    O téhle hře jsem už hodně dlouho neslyšel... chci se zeptat jestli v blízké době bude toho infa víc. Děkuju
  • Jozef123
    http://games.tiscali.cz/tema/soutez-o-3-pc-originalky-h-a-w-x-2-54357

    Neviete kedy bude vyhodnotenie?
    • zveřejněno *3*
      • Jozef123
        A tí 3 čo sú tam vyhrali všetci orig. alebo prvý vyhral 3 orig. druhý vyhral plagáty atď..?
        • Demoverzi Dead Space 2 najdete 21.prosince na XBL, na evropském PSN o den později.

          No jelikož je to soutěž o 3 PC originálky tak první vyhrává květináč s begonií, druhej balíček zvýkaček a třetí opičku na gumě...
          • Jozef123
            Ibaže v súťaži bolo bolo napísané aj plagáty a trička *7*
            • Mopped
              Každý dostane hru, tričko a plakát.
            • Jozef123
              Ja som myslel že 1. užívateľ dostane orig. 2 orig. atď....
            • Drom
              Když mi bylo 5 let, tak jsem si myslel, že když vyhraju v soutěži o 1000 plyšových medvědů, tak dostanu všech 1000. Trochu mi to připomíná tvoje uvažování.
            • Děláš ze sebe ještě většího blbce než jsi, zkus trošku přemýšlet...
          • Drom
            opička na gume mě rozsekala *1* *1* *1*
            • V tom případě vyhráváš sponku do vlasů s motivem berušky a polibek na čelo. Polibek si můžeš vybrat v jakémkoliv z rozsáhlé sítě domovů důchodců.
  • Cahir

    Obsidian

    Stránka aktualizována! Dvojka a nový text: http://www.obsidian.net/
    • braveman
      Včera to bylo změněno ze 4 na 3, nyní z 3 na 2, jde tedy s největší pravděpodobností o odpočet do ?odhalení hry?
      • Cahir
        Určitě jde o odpočet, vývojáři to potvrdili na twitteru.

        Xspy: Ještě se to neví, ale já jsem si téměř jist, že to bude WoT - všechny indicie k tomu poukazují...
      • MALUPO

        Ten Wheel of time ?
  • Novinky ze hry The Division: Grafické nastavení PC verze, rozdíl mezi nízkými a vysokými detaily, hra neobsahuje hlavní menu, užijete si ji i v singleplayeru, betaverze trvající do 31. ledna na Xbox One od 28. 1. / na PC a PS4 od 29. 1.

    to bude konkurovat se Zaklínačem o první místo v historii downgradu.
    • Lukass
      No ale Zaklinac vypadal i po downgradu slusne, tohle je nechutna mazla patlanina.
      Textury sou i na ultra nechutne rozmazany, co to proboha je?
      • Division je naprostý hnus, to co předváděli byla uplně jiná hra. Pokud je to ukázka z konzole, kde to poběží 60fps, ok, jinak nechápu co to má být jako *1*
    • Například watch dogs na tom bylo mnohem hůř než witcher.
      • Sem si take myslel ale kdyz to srovnani projdu zpetne tak me prijde ze zaklinac to mel horsi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit