-
TW Attila
trochu OT, ale dám sem par songu pro inspiraci (throat singing)
https://www.youtube.com/watch?v=dh9HI4eudR8
https://www.youtube.com/watch?v=1rmo3fKeveo -
55 screenů z PC demoverze Mass Effect 3 spuštěné na maximální možné grafické detaily. (+ porovnání...
Pro informaci, pC demoverze ME3 neobsahuje textury na nejvyšší možnou kvalitu, kterou hra nabízí. Ty budou až v plné verzi. -
Kickstarter - Vampyre Story: Year One
Už šesť dní beží Kickstarter prequelu tejto čarovnej adventúry
http://www.kickstarter.com/projects/876324751/a-vampyre-story-year-one -
Cortex command
http://store.steampowered.com/app/209670/Cortex_Command/ Free for limited time. -
-
Hra u ktery mi vzdycky bylo strasne lito ze nema singl. Ta fyzika je tam bozi.
-
-
Cože to je jen MP? asi to moc lidí teda nehraje no.
-
-
-
Videoporovnání reálného parkouru s pohyby ze hry Brink.
Oproti Mirror's Edge to působí strašně nepřirozeně... Tak trochu jako levitující kamera v prostoru. -
-
Kez by udelali pokracovani mirrors edge,jedna z mala her ,ktera ma svuj vlastni styl a originalitu.
-
-
EA připravuje nový díl Battlefield a FIFA na next-gen konzole, více info (nejpozději) v květnu.
to je cela ea, maji napady co dat do hry, misto aby to dali do trojky tak si to nechaj na pristi dil, smejdi. a zase to brzdi konzole kdyz maji byt nove tak zacnou vytvaret dalsi dil hry -
Video prozrazuje, jak by to vypadalo, kdyby Battlefield Bad Company 2 hrál Duke Nukem.
Ako je to aj v komentoch na YouTube takto vyzera hra na PC!!! Uplna parada!! Na konzole si to clovek takto neuzije!! -
-
Microsoft na CESu oznámila, že se od roku 2005 prodalo více než 50 milionů kusů konzole X360,...
Koukni třeba a na hru Halo:Reach mulťák. Někdy se tam najde člověk co si to taky dost dává ;-). -
Naučte avatara, jenž bude automaticky vytvořen na základě Vaší postavy, novým pohybům. I o...
Na vsech platformach se najde skupina lidi, ktera vyrazne prevysuje ostatni hrace. Ten clovek na videu je vazne velmi dobry a proto si tam s ostatnimi dela skoro co chce.
-
-
Ten nový Humble se hodil. Zkoušel jsem teď pár kol v Dirt3 odjezdit na gamepadu a super:) Obzvlášť to rozlišení povrchu je skvělé na odezvě gamepadu:)
-
-
Only steam,nebo to chce to winLive...
-
-
Bohužel i WinLive.
-
-
-
GTA Mazda
Utáhne to moje PS4? A ty pohledy kamerou za jízdy se dělají jak? Nemůžu na to přijít nebo mám rozbitý gamepad? -
-
Máš rozbitý gamepad. *3*
-