Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TW Attila

    trochu OT, ale dám sem par songu pro inspiraci (throat singing)
    https://www.youtube.com/watch?v=dh9HI4eudR8
    https://www.youtube.com/watch?v=1rmo3fKeveo
  • 55 screenů z PC demoverze Mass Effect 3 spuštěné na maximální možné grafické detaily. (+ porovnání...

    Pro informaci, pC demoverze ME3 neobsahuje textury na nejvyšší možnou kvalitu, kterou hra nabízí. Ty budou až v plné verzi.
  • Ferdis2

    Kickstarter - Vampyre Story: Year One

    Už šesť dní beží Kickstarter prequelu tejto čarovnej adventúry
    http://www.kickstarter.com/projects/876324751/a-vampyre-story-year-one
  • Jack1947

    Cortex command

    http://store.steampowered.com/app/209670/Cortex_Command/ Free for limited time.
    • Hra u ktery mi vzdycky bylo strasne lito ze nema singl. Ta fyzika je tam bozi.
      • Jack1947
        Cože to je jen MP? asi to moc lidí teda nehraje no.
  • Videoporovnání reálného parkouru s pohyby ze hry Brink.

    Oproti Mirror's Edge to působí strašně nepřirozeně... Tak trochu jako levitující kamera v prostoru.
    • Kez by udelali pokracovani mirrors edge,jedna z mala her ,ktera ma svuj vlastni styl a originalitu.
  • EA připravuje nový díl Battlefield a FIFA na next-gen konzole, více info (nejpozději) v květnu.

    to je cela ea, maji napady co dat do hry, misto aby to dali do trojky tak si to nechaj na pristi dil, smejdi. a zase to brzdi konzole kdyz maji byt nove tak zacnou vytvaret dalsi dil hry
  • Video prozrazuje, jak by to vypadalo, kdyby Battlefield Bad Company 2 hrál Duke Nukem.

    Ako je to aj v komentoch na YouTube takto vyzera hra na PC!!! Uplna parada!! Na konzole si to clovek takto neuzije!!
    • splash

      Microsoft na CESu oznámila, že se od roku 2005 prodalo více než 50 milionů kusů konzole X360,...

      Koukni třeba a na hru Halo:Reach mulťák. Někdy se tam najde člověk co si to taky dost dává ;-).
    • Naučte avatara, jenž bude automaticky vytvořen na základě Vaší postavy, novým pohybům. I o...

      Na vsech platformach se najde skupina lidi, ktera vyrazne prevysuje ostatni hrace. Ten clovek na videu je vazne velmi dobry a proto si tam s ostatnimi dela skoro co chce.
  • Veskoslav
    Ten nový Humble se hodil. Zkoušel jsem teď pár kol v Dirt3 odjezdit na gamepadu a super:) Obzvlášť to rozlišení povrchu je skvělé na odezvě gamepadu:)
    • Only steam,nebo to chce to winLive...
      • Veskoslav
        Bohužel i WinLive.
  • GTA Mazda

    Utáhne to moje PS4? A ty pohledy kamerou za jízdy se dělají jak? Nemůžu na to přijít nebo mám rozbitý gamepad?
    • Radkaa
      Máš rozbitý gamepad. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit