Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    PayPal Spring Gaming Sale

    Může se k tomu někdo z redakce vyjádřit? Tahle akce je spárovaná s G2A.com, a pokud vím, nejedná se o legitimního přeprodejce Steam klíčů...
    • Zato se dá na G2A hezky vydělat :3 Sám sem tam vydělal už asi 1200 :)
    • Jazz
      Strašné, jaká hrůza!
      Pojďme se sjednotit a okamžitě je nahlásit!
      • No jistě, jak typicky průměrně české. Něco možná nekalého se děje, ale nenadávejme na to, však my si taky rádi občas něco ošmelíme..
    • Miserius
      Nu což, třeba maj díky tomu místo 70% na Modern Warfare 2 80% slevu a za 20 euro, to už se vyplatí
      • ucho
        No ten Modern Warfare 2 už šel levněji sehnat na Amazonu a kdo ví, odkud má G2A ty klíče.
  • victor

    Tak co , koupíte 300. Level ? .....

    Nějak jsem se nedočetl , že by tam byly kódy k českým hrám , žádný  Jets'n'Guns , žádný Archibald, žádné Maschinky ...za mne tedy žádný Level :/

    • dworkin

      Nekoupím. Po restartu jsem ho kupoval dlouho, ale postupně vyčerpali témata, která mě zajímala. Nějakou dobu jsem to ještě kupoval ze setrvačnosti, ale pak jsem přestal a za ušetřený peníz předplatil Netflix.

      Lepší. :)

    • Jack1947

      To mám ještě z LEVEL DVD lol nebo SCORE to je fuk.

    • SalemCZ

      Tak si kup sám Jets n guns na Steamu za 1,70€, víš ono těch 1,7 je cena asi 2/5 ceny Levelu, tak že mi přijde zbytečný zaplatit za časopis 143kč když si tu hru třeba kupovat nechci. Tady nejsi v komunismu aby si měl věci "zdarma".


      Mashinky 23euro, Archibald 0,4 euro.  Takže s Mashinkama by Level stál 600kč a jestli chceš Archibald tak sis ho mohl dávno koupit.

      • victor

        Score 200  ; 20 plných her ( Archibald a Jets n guns  byly mezi nima ) . Na to se nezapomíná.   Přece jen minilevel byl formát za 60Kč a svoji cenu si ospravedlnil .Po deseti létech je tu 300 levelu a kupovat  reklamní leták za 150 už je jaksi mimo můj zájem ....

        PS : Já si ty hry dávno koupil a komunismus zažil , takže klídek ....

        • Jack1947

          SCORe se dost opakuje , čekal jsem něco zajímavého třeba 2roky zpátky ne dáme Trine2...

          • SalemCZ

            Asi jim zůstali nějaký starý kódy :D 

            • Jack1947

              Možná ano, byt ty jejich kody vydrží dost dlouho ale SCORe je narozdíl od Levelu pod stálým publishrem takže nemá nouzí házet co se mu zachce a kolikrát chce.

              Mě už spíše příjde legrační že věci z epicu některé mám i na Stýmu.

              • SalemCZ

                Reakce na příspěvek:

                Tak humble toho taky dost naházel za 1dolar :D 

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  No nicméně už to trochu zvolnilo.

                  • SalemCZ

                    Reakce na příspěvek:

                    já myslím dřív, že díky humble má hodně lidí dost starých her, tak Score nemá co nabídnout.

    • Lukyz

      Koupím, stejně jako každý číslo 🤗

  • Veskoslav

    [Gamescom 2016] Space Hulk: Deathwing - Gamescom

    https://www.youtube.com/watch?v=PzsDLpNMZq0
  • Odulin

    Podle Microsoftu prý nikdy nebyl Kinect určen pro hardcore hráče, ale pro rodinu.

    No jestli někdo někdy tvrdil něco jinýho, tak by se měl stydět. Do koupě jsem šel s tím, že to bude čistě pro casual vyžití, ale zas tajně sem doufal v něco víc:)) Tak snad příště.
  • Šťastný nový rok přeji. :-)
    • jj
  • Xbox usb format / horizon program /

    zdar..

    potreboval bych poradit ohledne programu horizon, zformatovani usbcka na xboxu a presunuti patche na dane usb...

    zasekl jsem se v bode, kdy program horizon mi neprecte vlozeny usb do pc jako xboxovy uloziste...
    na xboxu 360 je moznost zformatovat usb a pak clear system cache jenze uz tam neni moznost nastaveni (konfigurace) si urcite velikosti toho usb, coz jsem driv pouzival jako pripravu uloziste prave pro program horizon... nevite jak je mozne ze z xboxu prave tato moznost zformatovani zmizela ?
  • Sony pracuje s GeoHotem (!) na filmu o jeho životě.

    To jsem zvedav,kolik lidi na takovou blbost pujde do kina
    • ucho
      GeoHota má prý hrát Brad Pitt.
      • *1*
      • Orlando Bloom by se hodil víc *1*
  • ZvacA

    Pro zajímavost

    Údajný několik dní starý teaser na Resident evil 7 - http://youtu.be/m16P6ibtVSM

    Ale pravděpodobně sice zajímavě podáný, ale jinak nejspíš blbost.
  • oktavius66

    Rebellion by se rádo pustilo do vývoje nového Aliens vs Predator.

    No hlavně to zase můžete pos*at jako poslední Alien hry a zničíte mi úplně herní život... Na každou hru s Alieny se těším pokaždé jako malý kluk a pokaždé to dopadne "špatně". Neříkám, že mě Colonial Marines nebavilo. Bavilo, ale bylo to zklamání jako pra*e. Ne ne, teď už jim na to neskočím. Pokud se jim konečně povede udělat dobrou strašidelnou střílečku na motivy s vetřelci i predátory, tak smeknu a asi bouchnu šampus.
    • Rebellion nemá s Colonial Marines nic společného.
      • oktavius66
        Já vím... Ale myslím celkové hry s Alieny. I poslední Aliens vs. PREDATOR (3) byl teda odfláknutý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit