-
AC Syndikát
Tak co jak to jede... ? třeba predátore? *7* -
-
To já si to raději přetáhnu.
-
Me to nestoji ani za stazeni, je to herni odpad stejne jako COD. Moc nechapu proc to vubec stahujete, ale vase vec.
-
-
a jeje banda zlodeju a kriplu Lukas, LV a Jack se sešla. Pokud vim porušuje to pravdila diskuze
-
-
Teprv sosám, má to 40gb.
-
-
Mně zbývá 17minut (sosal jsem v tu dobu) áá nemá to 40gb ale jen 33,5gb jenže niicméně nemám volné místo a taky na to až tak moc nespěchám.
-
-
jak nemám volné místo? :D V době terových disků... já to začal sosat teprv ráno, letí to mega/s, takže možná večer, pokud nespadne rychlost. Zvláštní je, že mě víc zajímá jak to pojede a jak to vypadá, než samotná hra, ale třeba překvapí, hoeší než ta megasračka Cod která mi zbytečně hltila linku 3 dny to snad nebude.
-
-
"Zvláštní je, že mě víc zajímá jak to pojede a jak to vypadá, než samotná hra,"
Tak to máš přece u každé hry... -
-
To ani ne, grafika je pro mě důležitá, ale jsou případy právě jako AC kde je sranda pozorovat Ubicrap co vyvádí s optimalizací, uvidíme, třeba to překvapí, ikdyž asi ne, když na zoli to v mrzkém rozlišení padá na 20 a to osekali viditelnost, počet postav na polovinu a kdoví co ještě oproti Unity.
-
-
3dny jo? mně tak budou snad zrychlovat ( jestli tam teda nemám nic v cestě což nemám) ale nicméně Ac to samé zajimá mně jak to pojede no.
V době tera disků to snad si nepamatuješ že já dohromady tera mám ale tera disk ne, nicméně na vánoce to bude chtít asi vezmu ty 2gb i když nevím proč nemít3 tb za cenu dvou... je top heozné zachvíly budeme říkat
Mám jen 4tb a ty hry mi zaberou půlku místa škoda že nevyšli SSD disky, holt se nepovedly nejsou stavěné na vysoký objem dat... ani neseženeš větší jak 750gb a jsoiu drahé. Prý se chystá nová technologie která bude přeskakovat tu nynější jako by mezi jedničkami a nulami...
Co jsem neveděl že SSD disky si ubírají životnost jen přepsáním/smazáním a i pouhou defragmentací... což je celkem síla zlatej s pohyblivejma částma disk. Jinak jsou na systém dobré ale to je tak asi všechno no. -
-
ptredátore ty tahaáš jen z veřejnehc? tak to se fakt nedivím lol.
Mám pozvánku na můj tracker, pozval bych tě ale je v tom háček musel bys hezky vyrovnávat ratio jsem tam už hodně let a i já jsem tak tak. Kdybych někoho pozval a ten by byl jen leecher tak by mně asi dali warn a mohli vykopnout. Opravdu nechci aby se tak stalo mám ještě jeden v záloze ale ten není nic moc. -
Jo 3 dny, protože to spoustu času jelo jen 100kbps, bylo to hrozně zasekany ty torrenty. Jestli máš x disků o celkové kapacitě 1tb, tak to omg vyhoď. Kup si 256 ssd na systém + aktuálně hranou hru a k tomu 1 nebo 2 tb disk.
-
-
-
-
-
-
Pro Star Citizen fanoušky, dneska vyšel dogfight module
-
-
Tak zatím nic. U launcheru mi to vypíše "Unable to load Metafile", a když dám repair, donekonečna se to načítá. :X
-
-
Mě to dělalo taky, tak jsem to teď celé odinstaloval a dal znova instalovat a už se to stahuje naprosto normálně:)
-
-
-
Meagan Marie z Crystal Dynamics jako Lara Croft.
nejkontraproduktivnejsi vec co muze zkazit prodejnost dobre herni serii je ....zmenseni koz hlavni predstavitelce. -
-
Na kozy čumí jenom puboši ;)
-
-
Ale Lara Croft byla slavná hlavně kvůli těm kozám, žejo..
-
-
To jo, ty dva hroty jí musely proslavit.
-
-
-
-
Zítra (8. května) dojde k vypnutí multiplayerových serverů Resistance: Fall of Man, Resistance 2 a Resistance 3.
Jako by to byl/y stejné servery .... v každém případě další Sony exkluzivita zašlá na úbytě -
PS Store nabízí zdarma ke stažení nový Media Player pro PS4, jenž nabídne podporu .mkv či streamování přes DLNA.
To doted neumelo prehravat mkv?? A jak to zni "zdarma" ... a meneni hlasitosti jen pro gold ucet ne? :D
Ted vazne... Tohle nenavidim jak takova obrovska korporace prijde s "objevenim ameriky" ... Hlavne ze to ma byt jako multimedialni centrum a ono to teprv ted umi mkv ... uz pred rokem bylo pozde ... I muj mobil to uz umel! -
-
tak mkv je piratskej format prehravat dvd a bluray normalne umela
-
hele pc tro(t) le nikdo to neprezentuje jako objevení Ameriky. Prostě je ke stáhnutí apka. K tvému trapnému trollingu: představ si, že konzole je k TV a každá TV umí přehrát vše z USB. Takže kam strčíš USB? Do TV a spustíš film nebo do PS4? Ano, správně do TV. Takže pro většinu naprosto zbytečná věc, jelikož to umí každá TV, pro to 1% ostatních tu máš tu apku. Je pochopitelné, že takové nepotřebné věci přicházejí až časem...
-
-
Tahle taky? http://rw6ase.narod.ru/000/tw/junost402_2.jpg
-
-
Rozhodněte o hráčích, jenž se objeví vedle Lionela Messiho na (anglickém / francouzském / australském) obalu FIFA 16.
a já zas nechápu ty co kvůli tomuhle brečí/hejtujou/žerou hype...já mám ps4 na to,abych tam strčil disk a hrál a nezajímá mě že to neumí ten nebo onen formát videa nebo obrázku a já nevím kdeco...pokud potřebuju řešit takové věci jako "multimediální" apod. tak na to mám pc -
Nové konzole jsou jako děti, učí se za pochodu. *3*
-
-
-
PlayStation 5 aspiruje na to být nejrychlejší konzolí všech dob, předstihnout chce i konkurenční Xbox.
Asi těžký když PS bylo vždicky rychlejší a levnější než xbox a žádná jiná konkurence není. Nějak nechápu proč tu není 30 různejch konzolí když je to stejně všecho založené na pc hardwaru.
-
-
Právě dnes vychází reboot Call of Duty: Modern Warfare. Na naši recenzi a souhrn těch zahraničních se těšte brzy.
Xbox One X je ale rychlejší, než PS4 Pro.
-
Hlavně celý ten výrok je PR nesmysl. Každá nová generace je automaticky nejrychlejší konzolí všech dob.
-
-
PR kec přesně🙂
-
V případě Nintenda to neplatí už tři generace.. :)
-
-
-
Hideo Kojima předpokládá, že v budoucnu zmizí termín videohra - hry, hudba a filmy se sloučí...
Proboha, dokáže někdo vymyslet ještě něco horšího? -
Průzkum: PC většiny uživatelů STEAMu jsou výkonem daleko za Xbox One či PS4.
tak to neni zadna novinka :D PC je vzdycky vpred -
-
achjo.... koukni se prosím na můj příspěvěk níže, týká se i tebe
-
-
Tip kde koupit PS3?
Po letech jsem se konečně rozhoupal jít do PS3. Prosil bych tedy o radu zkušenějších, kde ji koupit? Zálusk mám na super slim verzi s 500 GB diskem a chci si koupit konzoli novou, takže nechci žádné bazary nebo aukro. Taky bych se rád vyhnul různým bundlům s hrama, které mi přijdou dost předražené. Co jsem tak našel, tak se ceny pohybují kolem 5.500,- Kč.
Má někdo doporučení, v jakém shopu PS3 koupit za dobrý peníz a se zárukou, že to nejsou žádní hajzlíci? Dobře se mi zatím jeví shop originalky.cz, ale nikdy jsem od nich nic nekupoval. Má někdo nějaký tip? -
-
Každopádně všem dík za tipy. A až se zapšklé děťátko Predator vykřičí, tak dá třeba pokoj. Mě fakt nerozhodíš :)
-
-
podle mě je zbytečný kupovat novou, já bych raději koupil Slim, ty už se stejně nekazí. najdeš inzeráty s částečnou zárukou (třeba ještě rok, nebo někoho kdo si to koupil na GTA) s několika hrama za míň, než novej bundle
-
-
Přesně tak - Slim vypadá důstojně , super slim je taková , no .... prostě mám doma taky Slim a vyklající sešoupátkový dvířka bych nechtěl ;)
-
-
Oh... život je hned snažší když jeho příspěvky nevidim *2* Ale dovedu si to představit, konzole fuj, mam nejlepší komp na světě, rozlišení 8k a porazim kohokoliv s gamepadem v Quake 3! *1*
-
-
Prosim te, ten bude rad, kdyz zvladne porazit Crash na "I can win" se zapnutym wh a aimbotem
-
-
předevčírem jsem dohrál Uncharted 2 a jsou tam zajímavé statistiky. na gamepadu jsem trochu levej (což mi nevadí, dodává to na atmosféře a přijde mi to lepší, jak vše projít s prstem v nose jak na střelnici), ale přesnost střelby jsem měl tuším 48 % procent (nemám pocit, že je ve hře auto aim, člověk prostě musí zamířit na pajdůláka) a z toho head shotů jsem dal tuším 18 % (ale to nechci kecat, to už si nepamatuju tak přesně). 11 hodin herní doba.
-
-
-
-
5.5k za 500 giga je dobrá cena, pochybuju že seženeš drasticky levnější... Tady náhodou má dost lidi tipy na nějaký akce, já včera pořídil díky Veskoslavovi v Electroworldu hry (BF4 i AC4 na konzole za 999 ani ne tyden od vydani jsou supr ceny)
-
já kupoval přímo u Sony, slim 160gb za 4k + hra dle výběru zdarma. ale to se asi zbavovali slim verzí.
toho bundlu bych se nebál, klidně bych šel do nějakého s Last of Us
http://www.mall.cz/herni-konzole-ps3/sony-playstation-3-500gb-superslim-last-of-us?v=557866
7k je v poho :) -
-
7k je vpoho, za starou škatuli :D Tady je to samý ucho.
-
-
zrovna mám rozehrané toto:
http://youtu.be/zN3rj6YemkI
na starou škatuli se u toho bavím dobře a grafika mi přijde pro hraní dostatečná... kdo by to byl řekl, co to po těch letech zvládne... -
-
Jo jo zrovna exkluzivní tituly na PS3 hodně topujou grafiku. Možná nemaj AA a jiný pytloviny, ale za to maj královskej gameplay, perfektní znovuhratelnost a celkově produkční hodnoty úplně jinde než většina PC her. Nemohl bych být PC only hráč, protože nechat se připravit o takový pecky jako je Uncharted, Last of Us, God of War, Gears of War, Super Mario Bros., Red Dead Redemption, Journey atd. Na jednu stránku mě ta roztříštěnost štve, ale na druhou díky ní hráči, kteří chtěj hrát a nebrblat si užívaj neskutečný hody :)
-
-
Presne, snad to i pochopi Predator ze tady proste nema sanci, uspet. *3*
-
A to jsou přesně ty důvody, proč do PS3 jdu, ikdyž už její čas pomalu končí. Ty kvanta skvělých her (navíc dnes už za pár šupů) si už dál nechci nechat ucházet.
-
-
A? Já mám rozehraný BF4 na ultra vsync on 60FPS a co jako ? Uncharted si kdykoliv můžu jít zahrát taky, pár minu cesty, a co jako ?
-
-
to byla reakce na tu tvou starou škatuli. jestli si chceš někde přeměřovat pindíky, tak to dělej prosím jinde. nikoho nezajímá, co hraješ...
-
-
-
Beztak podle mne, si hodil prachy za pc "do A*alu" a na konzoly nezbylo, tak ted furt jen prudis neverim ze nekdo kdo nikdy konzoli nevidel, z vylohy z 50kilometru bude tak urputne prosazovat tyhle kecy.
-
-
Čistě pro tebe, minulý týden jsem si kupoval grafickou kartu 2x dražší, než je celá PS3, tak si nehrej na někoho, kdo ví co mám a nemám, stačí ?
-
-
Zrovna u grafiky za 10 litrů se musím usmívat .... jistě máš super radiátor do PC ... ale cenově - jdi někam! Tady si za 5K solidně zahraji a ty si klidně vyhoď dalších deset , aby jsi mohl spustit Windows 8 a Blendra , nebo chceš řít že ji máš jen na hraní ?! Tak tomu říkám Kauf zase Já ;)
-
všimni si, jak jsi ubohej. někdo tady vznesl normální dotaz a ty máš potřebu se zapojit do diskuze s tím, co dotyčného vůbec nezajímá. navíc to ještě končí tím, že máš potřebu se něčím chlubit. krásný příklad toho, že nejsi zralý na to žít mezi lidmi...
-
Nezapomen bejt aspon 10x-20x v plusu at vime jakej si "machr". *3*
-
Kupoval sis to ty nebo si to koupil tvůj tatík do počítače? :)
-
-
Sice nevím proč na tebe reaguju, ale už jsem měl spoustu PC, PC, který ty nikdy mít nebudeš (myslím výkonem), konzoli jsem měl, jinak bych nemluvil o něčem, co znám jen od pohledu a na x dalších jsem hrál a kdybych chtěl, tak teď půjdu a koupím si všechny konzole na trhu, ale proč bych to dělal?
Předpokládám, že tobě na to musela dát maminka ty psychologu. Nebo jsi si na ten krám vydělal sám ? -
-
Bože co ty jsi za dementa. Psal jsi, že jsem konzoli nikdy neměl a neviděl nebo co, v těch tvých sračkách se nedá vyznat, tak jsem ti demonstrativně napsal, že jsem konzoli měl a jsou mi u p*dele, protože kdybych chtěl, tak si můžu jít co chci, narozdíl od blba jako jsi ty, co nic neměl, nic neví a jen tu blbě kecá.
-
To je ti podobne, jedine co umis jen odchazet od tematu... nevyhovovala ti a ze se kasas "kdybych chtěl, tak teď půjdu a koupím si všechny konzole na trhu" Delas ostudu jen sobe, pak se div ze Pcckari za takovy jako ty to slizavaji tezce. Nepis blbosti, uz to neni zabavne je to otravne.
-
-
-
-
-
Na originalky.cz nakupuju jiz delsi dobu a nikdy sem zadnej problem nemel. *3*
-
Kamarád kupoval výhodně v datartu superslim, ale nevím jestli na to teď mají nějakou akci. Originalky.cz znám a jsou v pohodě. Projeď to prostě přes zbozi.cz a uvidíš ;)
-
-
Neni levnejsi bohuzel, pod 5499,. se neprodava 500gb verze... ja si naopak myslim ze v Bundle s hrou to je vyhodnejsi, konzole + hry/hra na zbozi.cz nejsou vsechny kramy jen ty zname a nektere se tam nezobrazi. Z originalek bych asi nekupoval pac tam je to docela drahe s porovnanim s ostatnich shopu, ja nevim jeste mozna pockat... zalezi na tom kolik clovek hodla investovat z druhe ruky to je risk ale co jsem koukal na Aukru tam pokud nelzou a samozrejmne by sis proto radsi asi mel zajet. Za mne myslim mozna pockat, treba jeste zlevni. *3*
Jinak diky za tip, originalky se jevi solidne, dokonce maj i pouzite hry za celkem prijemne penize. *4*
-
-
To jsi negramotný nebo tak něco, že si sám nedokážeš koupit takovou pitomost jako je PS3 ? V páčkolandu ti k tomu dají poukázku na 100kč na koupi nového televizoru, barevného.
-
-
Ok, beru na vědomí. Ale byl bych rád za odpověď od někoho, kdo není debil, že.
-
-
Debila tu ze sebe děláš pouze ty. Nechápu jako co čekáš že ti tu kdo tak objevného řekne.
-
-
Zapomen na to co jsem napsal predtim, to bys nebyl ty. *15*
-
Možná poradí někdo, kdo právě četl nějakej leták z elektra jako tomu bylo asi před rokem, když tu někdo psal o PS3 v superslimu za čtyři tisíce.
-
-
Predator: mě tady nebaví číst zase tvoje blbosti a taky s nimi nedáš nikdy pokoj, tak se hoď do klidu a šoupej nohama...
-
Tak jasně, ale kdyby tu psal každý kdo něco shání.. Nevím jak ty, ale mě tu nebaví číst tyhle blbosti. To že si borec nedokáže sám nic zjistit a sviní tu diskuzi mě celkem irituje, proto ta reakce. Pak tu přijdou paka typu Jack a je vymalováno.
-
-
-
-
-
-
Namakaný bundle!
https://www.humblebundle.com/star-wars -
-
koupil jej někdo? aktivují se všechny hry samostatně nebo jako jeden balík po úrovních?
-
-
Až dorazím domů, tak mám v plánu koupit. Pak dám vědět *4*
-
-
Tentokrát si zahraješ aspon 2-3 hry co ? V to doufám. kuRE *4*
-
-
Máš problém s tím, že třeba z 10 koupených her hraji jen 5? *4* Vtipné, že zlodějovi vadí, že mám něco legálně a nevyužívám. Ale až jednou budeš pracovat a mít i nějaký sociální život, tak pochopíš, že sedět 16 h u PC a hrát kradené hry není úplně to nejzajímavější :) Ty hraješ každou blbost a já si jednoduše vybírám čemu věnuji čas a ano půlku většiny koupených bundlů rozdám, protože mě ty hry nezajímají. Takže aktuálně mám na steamu 612 her, nainstalovaných 36 a pravidelně hraji 4. Má s tím tvůj zlodějský mozek problém?
-
-
-
Myslíš kódy dostupné ke každé hře při registraci na steamu , či vychytralé kup nad průměrnou částku ? . Přemýšlím ,jestli mi Galactic Battlegrounds Saga stojí za to jedno euro , protože slevy nechci a Kotory i Empire at war s datadiskem mám ...
(Mimochodem ta videa u bundlu jsou opravdu na pěst ) -
-
Tak základ je samostatně ;)
-
-
-