Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přečtěte si 4 rady, jak bezpečně poznat českou verzi hry Zaklínač 2 + seznam autorizovaných...

    Děkuji za informaci - alespoň vím, čemu se obloukem vyhnout. Počeštěné hry jsou úchylárna a zvěrstvo. Angličtina se vyučuje od 2. třídy základní školy.
    • Sony dnes vypustilo nový firmware pro PS3, který měl přinést obranu proti hackerům. Těm se však...

      S tou druhou tridou mas mozna pravdu, ale kdyz ja sem do druhe tridy chodil pred 25. lety vis. Ke A takovych lidi je urcite vic a proto ocenim hru v cestine.
      • smejki

        Na hacknutých PS3 se objevily modifikace her Fallout 3 a TES: Oblivion, které si dosud mohli zahrát...

        upřímně, myslím si, že byste více ocenil, kdybyste se lépe naučil, který už nějakých 15 díky technologiím vládne světu.... ale budiž
    • Přesně tak. Když to bude jako z Mafie 1, kde byl lip sync, tak nemám až tak problém, ale to tak často nebývá a kvalita také nic moc. Originál je snad vždy lepší.
    • Anketa: za jak dlouho podle vás hackeři prolomí PSP2/NGP?

      Dost krátkozraký názor.
    • Dnes možná...
  • Čtyři svěží wallpapery s motivem hry The Last of Us pro Vaši plochu.

    Ešte by som potreboval poradiť ako ich stiahnuť :)
    • braveman
      Kliknout na odkaz v bleskovkách, potom na obrázek, otevřou se v plném rozlišení do nového okna... a pak už s s nimi dělej co chceš *3*
      • Wallpapery

        Keď na ne kliknem tak sa prepne na ďalší a nakoniec sa okno zavrie. Ak dám pravým tlačítkom uložiť ako ... tak sa mi uloží htm súbor. Asi som blbý ale priamy odkaz by nebol?
        • braveman
          http://www.play3-live.com/news/last04-1325581431.jpg
          http://www.play3-live.com/news/last02-1325581431.jpg
          http://www.play3-live.com/news/last03-1325581428.jpg
          http://www.play3-live.com/news/last-1325581428.jpg
          • Díky moc
  • SalemCZ

    Tekken 7 obdrží na jaře dalšího bojovníka - bude jím Noctis Lucis Caelum z Final Fantasy XV. (+ video)

    Dávají tam zbytečný DLC jako je bowling, ale bojovníky jako Lei, Anna, Ganryu, Julia a Wang, ty tam nedají, přitom tam jsou snad od samotného začátku. (nebo hodně dlouho)
  • Ringwraith

    Nejlépe hodnocenými hrami v novém čísle Games TM č. 120 se staly Mass Effect 3 a Journey s devítkou,...

    Citace o Racoon City:
    'For Resi they stated how it was like a SOCOM game with a Resident Evil skin hence not fitting in with the brand, AI of teammates is dreadful i.e. run into walls, shoot at nothing, only good at being bullet sponges, criticised glitches like zombies popping out of thin air 'mere centimetres away', unimaginative bland set pieces like zombies popping out of doors and closets, the list goes on. They also mentioned how the Leon Kennedy scene doesn't even get a cutscene or any other fanfare therefore a wasted opportunity, wondering why Capcom even gave the reins to Slant Six although the reviewer 'wished them no ill'. I must stress this was only the single player code they reviewed 'due to print constraints' but still harsh.'

    Tak co říct no. Nikdo asi nečekal nic zázračnýho, ale mohli to aspoň udělat dobře a sklidit 6,7,8 a nevydat podle všeho zabugovanej šmejd.

    Ale tak uvidíme, co další recenze.
  • Jack1947

    V říjnu vyjde GOTY edice Halo 4, která nabídne novou verzi hry včetě vyšlých DLC.

    Hmm, nova verze hry ? Tak zkusim ze zvyku, jasne jen sem na to tedy zvedavej , co tim je tedy mysleno. *7*
  • nhl 2012

    dobry den,chtel bych se zeptat jestli uz jsou nejake informace o nhl 2012 ?
    • Jsou

      Jsou, prej, že výjde *1*
  • The Controller: Battlefield 3 - Episode 2 "Blind Eye"

    Tak a dnes dalsia epizoda The Controller: Battlefield 3 - Episode 2 "Blind Eye"

    http://www.youtube.com/watch?v=ampZjRIy-DQ
  • Renegade Ops

    Vyslo to tento tyden na PC a je to skvela arkada! Doporucuju vsem majitelum xbox ovladacu.

    http://store.steampowered.com/app/99300/
    • Ringwraith
      Cool, za odměnu ti věnuju jedno VAMPIRE GIRL Ky~un.
      http://www.youtube.com/watch?v=8Ky1Pa8K8PA

      Sice je to s Hibiki, která není zrovna moje oblíbená, ale nechce se m hledat video s perfektní kombinací.
      • To si vis kam ty prihratej.
        • Ringwraith
          V kterém světě jsou tři děvčata povážována za náznak můžské homosexuality?
          • Prosimte vykasli se na ty drogy uz ty můžný můži.
            • To si to teda zakoncil. Doufejme ze nadobro.
            • Ringwraith
              Jasně že jo Drasťo, jen jsem chtěl naši eskapádu s kolegou trollem nějak zakončit.
            • Znas ten obrazek o krmeni trollu?
            • Ringwraith
              Nic jiného než osobní útoky neumíš?

              Znáš ten obrázek "what trolls believe vs. what is really happening"? Tak ten tě popisuje 100%.

              To je vše. Dál už mi nestojíš ani za jednu myšlenku.
          • Kdo se vydava za tebe ty trotle?
            • Ringwraith
              Řekl bych v tomto.

              Takovej je život. Prosím pokračuj v koukání na mužné muže v naději, že se takovým i staneš.

              EDIT: Já bych řekl, že ty se za mě vydáváš. Nebo se mě aspoň snažíš zesměšnit. Ale jaksi ti to nejde. Stejně jsi už prohrál. Já už můžu napsat co chci, ale ty jsi ten ubrečené nadávající kid, takže každej se jen podívá a uvidí retarda v tobě.
    • na klávesnici to jde taky výborně když zapneš tank controls (bo tak nejak)
      • To jsem zkousel ale to zataceni je stejne takovy nepresny mi prijde...
  • Just Cause 3 - first 30 minut

    Vypadá to pestře na to, že půjde jen o ničení.
    https://www.youtube.com/watch?v=DQtxWvu7h0g

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit