-
Obrazem: Detailní pohled na Arna Doriana, hlavního protagonistu Assassin's Creed Unity.
Jsem myslel, že bude mít Unity čtyři hlavní protagonisty, ale asi to byl fakt jen ten co-op. Každopádně w/e. -
Star Citizen
http://www.escapistmagazine.com/articles/view/video-games/features/14715-CIG-Employees-Talk-Star-Citizen-and-the-State-of-the-Company?utm_source=facebook&utm_medium=share&utm_campaign=all -
-
Podle mě to čekalo hodně lidí...další Daikatana....jenže tohle nikdy nevyjde.
-
*15* *15* *15*
-
Nejdůležitější část článku je ta, ve které Roberts nepopřel, že propálili 82 milionů dolarů a zbývá jim jen osm. Tam jsem čekal zásadní odpor a ono nic. To nevypadá dobře.
-
-
Mrkni se na autora a jak píše. A že propálili 82 mega? Víš na co byli dané atd.? Mě zase přijde hysterie ala autor (teprve teď jsem si to dopřekládal), která byla hysterická už když měli 40 mega. Pr*ser to bude až nevyjde hra, nevyjde nic a všichni budou bručet do báně za podvod (což už jsou takové rozsudky), celá ta bublina krachne. Do té doby jsou to jenom plky autorů jako je ta ženština, co to napsala a která moc ráda "plive". Přijde mi, že polovina herní obce si strašně přeje, aby to krachlo a ta novinářka se k nim vesele řadí. Ta najde všude všechno a i kdyby to byla sebevětší blbost, co by ale ukázala SC ve špatném světle, tak to stejně napíše. Navíc to nahraje zdejší "komunitě" Hnusavec a haha a zase budeme poslouchat kecy o neschopné pc scéně. Navíc jsem dostal "achivment/odznak" za přečtení článku a to mě maximálně rozesmálo.
A doporučuji přečíst i druhou stranu "mince".
https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14979-Chairmans-Response-To-The-Escapist -
-
Já si nepřeju, aby to krachlo, protože to by spousta lidí přišla o peníze, co do toho vložila. Na druhou stranu si taky nepřeju, aby do toho další důvěřiví hráči vkládali další peníze za situace, kdy není jasné, jak na tom projekt finančně je. A vývojáři se k tomu staví způsobem, který mně osobně přijde velmi podezřelý a nedůvěryhodný.
Že si na tom kdekdo může přihřívat svoji vlastní polívčičku, to je možný. -
Jo četl jsem a nepřesvědčil mě. Derek mu asi leží hodně v žaludku a útoky na tu novinářku jsou ubohý. Nedivil bych se kdyby na tom článku bylo něco pravdy.
-
-
dyť se to řešilo i ve FC, jak jeli na gamescon, tak to řešili v letadle a spousta lidí v oboru si také začíná myslet, že se jedná o podvod nebo že to prostě nezvládl a prohospodařil to vše.
-
No když mrkneš na ty tweety: https://twitter.com/istheguy/status/648361204226891776 , tak ten Bandit je taky slušný troll, akorát krapet vyšší forma pač to jede i s capslockem :)
-
Nevím. Ta "novinářka" si už tolikrát cucala věci z prstů, že pomalu nevěřím ani jedné straně. A při úrovni novinářů všeobecně mi přijde, že to už může dělat naprosto každý bez ohledu na to, jestli o tom něco ví, neví. Stačí něco úderného, 5-10% faktů a pak to zabalit do omáčky. Já bych se rád dozvěděl pravdu, ale rozhodně ne stylem GLOSA či KOMENTÁŘ, jak je situovaný tento článek. To je spíše takový blog rozezlené "novinářky" než článek plný ověřených faktů.
-
-
-
-
-
Windows 10 je mezi uživateli STEAMu poprvé používanější než Windows 8.1.
to je cisty uspech, 2,3% uzivatelov W7 64bit a 5,nieco % uzivatelov W8.1 64bit podla vsetkeho preslo na najuspesnejsi OS(podla marketingu) W10
clap clap clap
*1* -
-
w7 ftw
-
-
Nač čekat na PC verzi Grand Theft Auto V? Skupina hráčů titulu Arma 3 v editoru vytvořila podmínky, díky kterým si v titulu mohou užít stejnou zábavu.
Video zde: https://www.youtube.com/watch?v=A7T-HX09DyU -
-
Ten nadpis je, doufám, vtip...
-
-
Další verze Unreal Engine 3 bude umět spoustu krásných nových věcí, jak je vidět v exkluzivním...
Toto video uz je pekne stare me prijde, akorat mozna trochu sestrihane.. A bezelo tusim na 3x nVidia 580 v triSli. Nic takoveho dluho v realu neuvidime.. -
-
Další verze Unreal Engine 3 bude umět spoustu krásných nových věcí, jak je vidět v exkluzivním...
jde o ty enginový novinky, na to 3x nVidii 580 nepotřebuješ
-
-
DLC Battlefield 4 Final Stand se možná opozdí.
To je katastrofa! Že by už ani nestíhaly vydávat DLC v řádném termínu... no to snad není ani možné ani ze srandy ne. To už je vážné. *7* -
Epic Mickey 2 PC
Nevíte jak je to s Epic Mickey 2 pro PC??? Myslel jsem že je to zrušený ale údajně se objevil "CloneDVD" PC verze na warez stránkách, což mě u zrušený hry překvapilo, ale na druhou stranz to může být fake, ale podle komentů to na něj nevypadá -
-
http://www.jrc.cz/hra_pc_disney_epic_mickey_2_dvojity_zasah
3 vteriny na Googlu, prvni odkaz -
-
nevím cos tím chtěl říct -> "Tuto položku není možno koupit" a jak je v tm případě možný že leakla kopie DVD
-
-
Asi to budeš muset risknout. Na netu jsem nenašel nic, teda kromě toho že to studio právě zavřeli (což by mohlo vysvětlit ten leak).
http://www.escapistmagazine.com/news/view/127717-Epic-Mickey-2-Studio-Closes-Economic-Woes-To-Blame
-
-
-
-
Dávam do povedomia tým stroskotancom ktorí ešte dnes hrávajú ROCKET LEAGUE, že sa hraje v New Jersey-Newark šampionát (day 2 of 3). PRIZE POOL = $529,500 USD.
-
Uplay Club 20% voucher
Předevčírem jste se tu posmívali novince od Ubi. Já také více aplikacím neholduji a beru to jen jako nutné zlo, ale jedna věc mě na Ubi klubu potěšila.
Možnost zakoupit 20% voucher na jakoukoliv hru včetně předobjednávek. A to za 100 Uplay bodů. Říkám si, že konečně můžu ty body k něčemu využít - celkem 580.
S předobjednávkou sběratelky Syndicate jsem doteď otálel, ale se slevou to byla jasná koupě. Sběratelka mě tak vyšla skoro o 1000,- levněji. Hned jsem musel vzít i sběratelku Division, která vychází dokonce levněji než u nás.
Jsem zvědav, kam tohle povede a co Ubisoft vymyslí, ale jsem rád, za takové oživení, když si jejich hry stejně kupuju -
-
Já jsem asi slepej, ale kde tam jsou ty vouchery?
-
-
Na uplay obchodě úplně nahoře je modrý proužek s odkazem.
-
-
Už jsem to našel, hledal jsem to v klientovi a ono je to na webu. Ale koukám, že jenom na nezlevněné tituly, takže nevyužiju.
-
-
-
ty vole vážně ? já ti to nezávidím ale opravdu si musíš předobědnávat hry o terejch víš uplny prd ? v dnešní době ? předobědnávky jsou největší zlo herního prumyslu *10*
-
-
Sry, ale tady jde i o tu sběratelku. Vím, že předobjednávky jsou zlo a normálně to nedělám, ale u her u kterých vím, že si je stejně koupím a budu hrát v den vydání, ať už dopadnou jakkoli, si je stejně vždy předobjednávám. Třeba Unity byl fakt šílený fail, ale s tou sérií jsem už od začátku a těžko se opouští.
-
-
Goat Simulator v reálu *7*
-
Vidíš to a já ji opustil po ACR, pro mě AC skončil se smrtí Ezia, a pak šla stejně kvalita šílené dolů, i když občas se jim něco povedlo, ale to je hodně málo na to, abych si to znova kupoval nebo dokonce předobjednával.
-
-
Je pravda, že kvalita spadla. Trojka měla nevyužitý potenciál, ale Black Flag mě bavil. U Rogue jsem hrál sice jen příběh, ale byla to příjemná změna a líbilo se mi to. Tématicky skvělá série, ikdyž už docela stereotyp, ale pořád dostanu na AC aspoň jednou za rok chuť.
-
-
Já už jsem zklamaný dávno z některých věcí, presto to není tak špatné abych si to každý rok nezahral. Navíc to už davo nekupuju kvůli typu. Jsem věrný této značce a nestydím se za to.
-
Já ti to neberu a nekritizuju tě za to, ale jednou, až se z té diskotéky probudíš, budeš hodně zklamaný *3*
Jen mi nejde do hlavy, že jsi jim tak věrný... Takový oni chtěj a pak se máme divit tomu, co vychází za paskvily.
-
-
-
-
-
pak to nema jit vsechno do kopru *9*
-
-
-
Steam seriály
co to je za novinku? od kdy jsou na Steamu seriály? teď je tam nějaká akce stanice Starz
http://store.steampowered.com/sale/starz
edit: a je tam toho celkem dost, třeba i seriál Mad Men: http://store.steampowered.com/app/597540/Mad_Men/ -
-
jsou tam u něčeho dokonce titulky český.
-
http://store.steampowered.com/bundle/3503/The_Girlfriend_Experience_Season_1/
tohle podle obrázku vypadá na víc, než jen obyč seriál -
-
Soft p*rno no... (slovo p*rno neni sprosté, ani urážlié. Je to normální oficiálni slovo tak si s tou cenzurou vytřete p*dele)
-
no popravdě je to obyčejný seriál s trochu neobyčejným tématem. ale vlastně je to drama (poměrně známé).
-
Njn to je opravdu "tvrde na cilovku" :D
-
-