-
Co říkáte na nový update k War Thunder?
Za mě mínus, docela se přiklonili k WoT, jediná výhoda že se zkrátily nahrávací časy. -
-
Strašnej, UI mi přijde odporný (ta modrá je fakt divná, uvidim jak to bude vypadat bez Vanocni theme pod tim), novej RP system vypada jako silny prichyleni k WoT, matchmaking co da Fw 190 s jetem Mig 9, japonskejm bombarderum, ktery byly uz predtim naprd snizili tonaz bomb.
A to nelepsi nakonec? (cti nejhorsi)
Historical battles jsou tedka mixed (Rusaci s Japoncema proti Britum a Nemcum napriklad.
Jo a priklad RP zisku.
Tri sestrely v arcade - vyhra 9000 RP
2 sestrely v histo - prohra - 1200 RP - neni zadnej smysl ted uz hrat histo, jelikoz to uz neni historicky a jeste to dava xkrat min RP. A jenom kvuli realistictejsimu letovymu modelu to hrat nebudu.
PS: Jo a zapomnel jsem, na to abych tedka dal "cover me" (predtim dve klavesy T+5) jejich tedka potreba asi milion coz kdyz clovek uhejba pred strelama je opravdu skvely -
Mě se moje vánoční runway líbí *1* Jinak se přiznám, že teď mi ten výzkum přijde přehlednější a takový vzdušnější než předtím. Líbí se mi třeba nový systém hlášení pro tým, kdy je to lépe rozepsané a máš více možností pro rozkazy, také rozmazávání při letu je fajn a zvýšilo se mi cca o 20 fps průměr:) Jinak se mi líbí, že po bitvě ti přesně ukáže, co se ti otevře a co si můžeš už pořídit. Zatím spokojenost. Uvidím, co se ještě změnilo. Zkusil jsem zatím jenom dvě hry. Novou mapu Berlínské předměstí, kde máš 3 základny, které ničíš a pak klasická "alpská" mapa na ničení pozemních cílů.
-
-
Bylo třeba při 160 FPS přidávat dalších 20 k dobru ? ..... Engine vůči WOWP už byl 100 a 1
-
-
včem se vidíš přiklonění k WoT, jinak MM prej je nějak dojebanej, ale pracujou na nápravě, jedinný co mě vadí je barva menu a dalších tabulek, a výzkum mě přijde rychlejší nebo stejný
-
Nicméně se prodloužil čas potřebný k získání lvl 20, už nepůjde si to komplet odemknout za volné xp. Rozdělení do tříd je podle mě lepší, alespoň má teď člověk jasnější představu co proti němu může stát. Ono ty tiery fungovaly předtím tak nějak napůl
-
-
Valve's emailed us today and said that they're not exhibiting at #E3 2013
Safra tak kdo vlastně bude na té letošní E3 ? -
-
Zklamaní návštěvníci v prázdný hale.
-
-
No BVV/Invexu prázdné haly vydržely pět let než jej zrušili ... Na tom herním průmyslu je něco shnilého (btw filmový má prosperující cony a festivaly , tady byla alespoň E3 )
-
-
pořád ještě máme GamesCom a bavili se o tom kdysi i ve Fight Clubu, že pro spoustu firem to začíná být důležitější než E3
-
-
-
-
Sorry za OT. Diskuze k registraci není tak píšu sem. Stačí propojit games-tiscali účet s vytvořeným moje id nebo jsem se měl registrovat přihlášený? Nemáte to nikde uvedeno, hmm.
-
-
mají tam uvedeno, že stačí zadat PIN3. o propojování tam vůbec nic není, tedy předpokládám, že tyto informace získají od mojeid a nic se propojovat nemusí... podstata je přes ten odkaz vytvořit mojeid, nic víc.
-
-
O to mi právě šlo, jestli to bere v potaz z jakého místa to bylo registrováno, tak snad dobrý, díky.
-
-
-
PS4 v Brazilii
Cena Playstation 4 pri lunchi přesáhne $1800 *8*
http://www.ign.com/articles/2013/10/17/in-brazil-playstation-4-will-cost-over-1800 -
-
Už to tu asi pred 14 dnama bylo
-
-
Minimální hardwarové požadavky pro Call of Duty: Ghosts odhaleny -> 6 GB RAM a 40 GB volného místa na...
Aha, tak to se omlouvám. :)
-
-
-
Diablo III si našlo svoji první(?) skutečnou oběť - 32 letý Russell Shirley zemřel na srdeční...
lekce češtiny zdarma:
ne "32 letý", ale "32letý". -
-
děkuji, kdy bude další lekce mistře? *3*
-
-
to se uvidí :) tak většinu věcí už bys měl mít v malíku za tu dobu, ono těch pravidel zase tolik není... :)
-
-
Tak to bych se hádal - čeština je jeden z nejblbějších jazyků na světě a obsahuje hordy přebytečných archaismů, které slouží akorát k tomu, aby si grammar nazi jako jsi ty měli na čem pohonit ego...
Mimochodem - Věty začínají velkým písmenem. -
-
čti si, šmudlo
http://prirucka.ujc.cas.cz/ -
-
Slabé to bylo možná z tvé strany, jelikož jsi své argumenty ohledně bleskařova nedostatku nebyl schopen obhájit... Co se týče podnikání, tak máš samozřejmě pravdu - avšak příště si s češtinou zameť před svým prahem. Pak ani já neřeknu na tvé opravování jediné slovo.
-
tvou bezchybnou logikou se zjevně řídí i naše zpravodajské portály, tam si redaktoři s češtinou hlavu nelámou už vůbec :D (ale myslím, že takhle ty chyby ještě neomlouvali)
jak jsem psal v úvodu, jedná se o lekci zdarma, tedy o žádném podnikání nemůže být ani řeč, natož potřebě nějakého povolení ;)
jsi nějaký nevybouřený. myslím, že by sis měl zahrát diablo 3, tam by ses mohl pěkně vyřádit :) a třeba tím i nabereš další síly, tohle byla slabota... -
Křeslo mám kvalitní, není to třeba... Spíše ty bys měl najít relevantní zdroj. Respektive nemusíš, je mi totiž jasné, že žádné takové nařízení neexistuje. *4*
Stručně řečeno: Na zájmovém webu, byť s komerčním přesahem, rozhodně nevzniká povinnost se držet pravidel českého jazyka...
Mimochodem: V případě dalších lekcí bys měl vyřídit povolení k tomuhle druhu podnikání... -
tak si přesedni...
-
Nevidím tam nikde nic o tom, že bych na mnou vlastněném webu musel v sekci bleskovky dodržovat pravidla pravopisu... *4*
-
-
diskuzní fóra jsou na tohle trochu tolerantnější. stejně jako někdo píše bez diakritiky, já zase používám minimum velkých písmen. mimochodem bych za hrubky v diskuzích nikoho nedrbal (pokud by to nebyl extrém, v opačném případě to považuji za ubohost :) ), člověk udělá překlep jako nic, občas i něco uklouzne, všichni dělají chyby. bleskovky jsou ale součást zdejší redakce a měly by ty základní pravidla dodržovat... je třeba rozlišovat, kde se ten text nachází (například předpokládám, že v článcích zde nečekáš smajlíky, kdežto tady je to tak nějak v pořádku ;) )
-
-
Mohl bych dostat link na nějaký relevantní zdroj tvých tvrzení?
-
ano, na bleskovky už se jistá pravidla vztahují... ale to už jsem psal a stejně se na to musíš ptát... :)
-
Aha, takže existuje oficiální pravidlo, že v bleskovkách je nutno psát "xyletý"?
-
nikoho nedrbu na rozdíl od tebe ;)
já se češtiny držím, používám ji tak, jak umožňují konvence. neexistuje žádné pravidlo, které by nařizovalo v diskuzích začínat větu velkým písmenem. JE TO JASNÉ? v diskuzi mohu napsat i část textu jen velkým písmem. chceš si zde něco dokázat nebo tě jen omrzelo tapetování pod nejlepší hrou desetiletí diablem 3? :) -
Proč někoho drbeš za to, že nepíše gramaticky správně, když se sám pravidel češtiny nedržíš? Jak sám říkáš - jsou to bleskovky, kde jde z 99 % o to se "bleskově" dozvědět o něčem, co se právě událo a jít dál za bližším infem... Hrozná tragédie, že udělal o mezeru navíc. *7*
-
-
Jo kdyby tě tak někdo odkrágloval.. to by bylo hezké. *12*
-
-
-
-
-
Vivendi se nepokusí v následujících 6 měsících převzít společnost Ubisoft či žádat o zastoupení v jejím představenstvu.
They tried, they fail -
-
Jacku, že tě to pořád baví... *7*
-
You tried, you failed.
-
-
Ahoj, mám dotaz. Chtěl bych si zahrát datadisk k Doom 3 Resurrection of Evil ale nevím jestli jít do puvodní verze nebo do BFG edition.
Totiž někde jsem tuším četl že to není ta sama hra ale nejak to v BFG edici zjednodušili kvuli konzolím a je tam víc světla atd. Nevím co je na tom pravdy, rád bych si Dooma užil v puvodní podobě. (Základní hra mně bavila hodně). -
-
Je tam baterka na zbroji. Nesvítí furt, zapínáš a vypínáš jí sám. Výhoda (a zlehčení) je v tom, že nyní logicky můžeš svítit i útočit.
Dále jsou tam změněny některé zvuky, vyleštěná grafika, mošnost nastavení 16:9 a 16:10 rozlišení. To asi tak to hlavní. Samotná hra by měla být stejná, akorát tam přihodily check-pointy, které nemusíš používat. BFG edice obsahuje pár misí pro Doom3 navíc, které jinde neseženeš. Navíc tam je Doom 1 a Doom 2, oba v nějaké té ultimátní edici.
Na Steamu teď stojí samotné RoE €4,99. To zas taková darda není, tak kup oboje a uvidíš sám, co se ti bude hrát líp *1* -
-
Nutno ovšem dodat, že grafika není zas tak vyleštěná, spíš naopak, a hlavně je to hra mnohem světlejší a to i bez baterky což je zrovna u hry která celá stavěla hlavně na hře světla a stínů a tápání v š>eru dost velkej průšvih.
Radil bych spíš zahrát si originál pokud si chceš hru užít si hru tak jak to původně autoři zamýšleli. Ten bonusovej obsah stejnak stojí za starou belu. *12*
EDIT:
Poznámka pro člověka zodpovědného za cenzuru. Proč je probůh slovo š¨e¨r¨u detekováno jako s¨e¨r¨u ? *7* -
-
Lost Mission taky stojí za starou belu?
Jinak k tý baterce. Mne to až tak nelogicke neprišlo. Proste ji neměli připevnenou k zbrani, protože k čemu? Nepočítali s tím že tam vypadne proud. Jasně mohl by přidelat baterku k zbrani třeba lepící páskou jenže když pořád měnil zbrane, tak by to bylo spíš kontraproduktivní.
Ale že to přesvetlili je logické když jak pamatuju všichni břečeli že je tam moc tma. Mně se to naopak líbilo že vidím prd :) -
-
Já bych rozhodně doporučil původní hru, protože s MODama vypadá 10x líp než BFG edice + má lepší atmosféru. *3*
-
-
-
Na steam forech se cetl neco o tom, ze BFG edice je vizualne horsi, nez original. Uz si nepamatuju ale v cem. Kazdopadne to tam urcite jde dohledat.
-
-
Vizuálne horší asi ne, jen je tam míň stinu - hra je svetlejší a mene temna. Ale mne šlo spíš o to jestli tam jsou zmeny i v hratelnosti, ale tak nejspíš asi ne (doufám)
-
-
Neni tam -Big fuucking gun náhodou? *7*
-
-
Já mám sice koupené Doom 3, RoE i BFG edici, ale ještě jsem se k tomu nedostal. Však to mám sotva rok *15*
-
-
-
-
Chystá se nová indie hra pro X360 s názvem PewPewPewPewPewPewPewPewPewPew. Vše, co budete ke hraní...
Hned jsem si vybavil tohle: http://www.youtube.com/watch?v=9kBMscW_dVg (6:45 - 8:15) -
-
Analytik Michael Pachter v červnu očekává zlevnění X360, menší ceny u konzole PS3 a Wii by měly...
Fire, Fire, Fire :D
-
-
Ti, kdo si na GoG.com zakoupili (či zakoupí) The Witcher 2, si zřejmě mohou od 5. dubna zdarma pořídit...
tak na to sa pozriem, ja som si W2 na gog kupil *4* -
Katsuhiro Harada by se rád pustil do vývoje nového Tekkena nejen pro PS4, ale i pro Xbox One a PC.
Jako měly by už začít dělat na tom Tekken vs Street fighter