-
Steam Haloween Sale
jen bych rád upozornil na trend ve Steamovských slevách, kdy se zlevňuje z nesmyslných cen. Třeba taková The Darkness II již byla ve slevě několikrát za tuto cenu, ovšem rád bych, aby se čtenář podíval na onu "původní škrtnutou" cenu, jež je i v současné nějakých 50 euro.
Steam jen využívá (někdo by řekl zneužívá) toho, že má de facto většinu trhu, tak zkouší, co si zákazník dá líbit. -
-
chtěl bych upozornit na to, že vlastním Darkness 2 na steamu a koupil jsem ho za 120,-
na steam si tedy rozhodně stěžovat nemohu :) jinak ty ceny jsou "nesmyslné" jak u čeho a jak pro koho. a řadu lidí to neodradí od toho si hru koupit za plnou cenu. pokud někdo převrací každou korunu, tak si samozřejmě počká na slevu, ale na druhou stranu jsou zase pak ty ceny po slevě často bezkonkurenční...
jinak jsi přeci svým vlastním pánem, sám se předpokládám dokážeš rozhodnout, za jakou cenu jakou hru koupíš a když bude cena příliš vysoká, hru kupovat nebudeš... celkově mi trochu uniká smysl postu :) -
A mimochodem, včera jsem tam koupil The Walking Dead. Nehrál jste to už někdo?
-
-
jistě, je to velmi dobré, nedělá to seriálu ani komiksu ostudu a považuje se to za vrchol tvorby Tale.
-
-
Seriál spíš dělá ostudu komiksu (a hře), i když se začátkem nové sezóny se kvalita už lepší.
-
-
-
To není přesné - oni postupují tak, že uvedou hru za plnou cenou, řekněme 50 EUR, po určité době ji pak několikrát dají do časově omezené akce, např. na 1 den nebo víkend ji sníží, pak vrátí zpět na původní cenu, a časem sníží její cenu trvale třeba o 50%. A z této ceny pak zase dávají slevy.
-
-
v tomhle případě pravděpodobně závisí na 2K, jak si s tím manipuluje. Ve finále je to však Steam, na kom bude vidět největší díl "viny". Já chtěl jen varovat hráče, že není všechno zlato, co se třpytí.
-
-
"majoritní většinu"....hezký výraz, no. Tautologie se tomu říká.
Ano, slevy na Steamu se používají jako druh podlého marketingu, ale snad mají lidé mozek a jestli ne, dobře jim tak. -
-
upravil jsem to, aby to pochopil i průměrný otaku. Snad už to teď je ok.
A ano, je to jen byznys, nic víc. Jako vždy. -
-
Já to pochopil, jen jsem poukázal na zbytečnosti ve tvym textu pravděpodobně způsobený potřebou chytře se prezentovat, což se zjevně moc nepovedlo :)
Co že jsem teda nepochopil? -
-
omlouvám se, nerad se bavím s lidmi tvého typu, nechme to tak.
-
-
Heh, to chápu. Zejména kvůli všem těm individuím, co sem chodí. Ale aspoň je příjem z reklamy a traffic :)
-
věř mi, že červená čísla jsou to poslední, o co mi jde. Mně nechává zdejší systém hodnocení příspěvků chladným.
-
Chápu, kde se objevím, tam jsou z nějakých důvodů červená čísla.
Jinak ještě k té cenové teorii, to by přece nefungovalo, kdyby měli u jiných prodejců nižší ceny, ne? Protože ty akce jsou málokdy časově souběžné. Někdy dokonce nejsou vůbec (např. EA na Steamu, že...)
-
-
-
-
-
-
Další díl herní série Outlast nebude Outlast 3.
Opravdu po Outlast by se měli trochu více snažit a přinést něco lepšího... i hororvějšího. -
Total War: WARHAMMER - Battle Magic Spotlight
https://www.youtube.com/watch?v=B1p7d_nVBS8 -
Jak čistíte svá pc?
Netvoří se mi v pc kupodivu moc prachu, ale dočetl jsem se že vysávat pc (nejedná se o trolling) je velice nebezpečné kvůli statické elektřině... tak mne zajímá jak to řešíte vy...
Jo, luxoval jsem protože jsem ještě neměl a nemám stlačený vzfuch a zdálo se mi že mám v větráku u procesoru docela dost prachu... jinak v ostatních částech pohoda prach skoro žádný a to máme kocoura a koberec... na kterém pc stojí...
Prosím, bleskaře at mi nemaže opravdu mi to zajimá jak to ostatní mají. já jsem např dost líný člověk a nemám rád stálé čistění atp... i když vím že stačí jednou za pár měsíců.
Já si asi koupím stlačený vzduch nestojí moc, a je možná lepší než, lux sice máme nějaký značkový možná s uzemněnou kovovou hadicí/hubicí ale ruku a součástky do ohně bych do toho samozřejmně nedal no... -
-
zajistim vetraky aby se netocily, vezmu do garaze a profouknu to kompresorem, prachovy filtry vysavacem a je to.
-
co se ti nelíbí na stlačeným vzduchu? plechovka stojí stovku a pár vyčištění vydrží, a je to fakt to nejlepší, jak dostat třeba z žebrování pasivů na procáku a grafice prach
-
Prvně je třeba říci, že ten prach má minimální dopad na teplotu v PC (jestliže to třeba luxuješ a zůstane tam menší část). Tedy stačí to luxovat apod. Prostě to nějak pravidelně čistit.
Lepší je stlačení vzduch. Tak vyfoukáš bordel z míst které by jsi jinak musel rozebrat (větrák atd). A sundavat větrák = dát znova pastu. Tedy není to ideální. Vysavač blbě narveš tak aby vyfoukal anebo vysál to co je mezi žebry větráku. Od toho je stlačený vzduch a ta flaška je také tak udělána aby se to tam dalo nějak nacpat.
Tedy luxuji to pravidelně a vytírám (jednou za měsíc) a jednou za delší čas použiji stlačení vzduch. To co zůstane někde ve zdroji je jedno. Je toho minimum dopad to má 0. Když to prodávám po částech, tak to poté vyčistím pořádně. To je jasný, protože to mohu rozebrat a nemusím to zase montovat zpátky.
Jinak stlačený vzduch mít nemusíš. Dopad to má 0. Jestli je mezi žebry větráku prach tak to má dopad prostě prd. Hlavní je, aby to neucpalo prachové filtry anebo místa kudy ten vzduch proudí. Také asi není dobré mít na kartě x mm prachu anebo ve větráku. To ale lehce řeší právě vysavač.
Konzole a PC třeba někdo nečistí během záruky vůbec a funguje to. Tedy i tak to jde. Prasácky. -
-
Nejde prach ti začne přehřívat pc... no a jinak díky ten stlačený vzduch tedy koupím ono nestojí moc takže nic na tom netratím... aspon nebudu muset luxovat atp...
Ted se mi např po vyčištění zmírnila teplota na cpu z 77-80¨° na 69-72° při zátěži. -
-
To jsi to poté měl zadělané jako prase.
Jestli to čistíš pravidelně, tak tohle není možné. Protože i bez použité toho vzduchu tam zůstane minimum prachu a ten má vliv 0. I když budeš mít ten stlačený vzduch, tak to musíš nějak vyluxovat apod. Vyfoukne to bordel z větráku do skříně. Jestliže větrák nesundáš. Když ho sundáš, musíš dát znova pastu.
Proto jsem psal, že hlavní je to čistit pravidelně a poté nebudeš mít taký nárůst teplot. -
-
Já se bál že si musím měnit pastu, protože když jsem měnil desku měl jsem tam méně pasty....
To naštěstí případ zdá se nebyl, každopádně ho častio nečistím zasraný nebyl jak prase ale měl tam prach až do takové míry že jsem mi i začali posekávat hry... což bylo nepřijemné. CPU normálně na 100% ale nevím jestli to nedělal vir ale asi ne každopádně proč nekoupit vzduch že... skoro nic zato nedám a budu ok. Navíc když vysavač neumí dosáhnout na všechno že.
Mimochodem "taký" to je po slovensky ne.
-
-
-
-
Já to štětečkem vymetl a pak vyluxoval, protože s prachem ani vysavač nehne :).
-
Normalne vysavam, ten vysavac se stejne nedotyka soucastek (max tak vetraku) tak je to jedno. Pripadne si k tomu vemu jeste stetec.
-
-
Taky ty do uší požívám na větráček, takženemám kupovat stlačený vzduch ale co sem četl je všude doporučován, nebo pumpička na kolo ale vzduch je jistota hmm...
-
-
ty si cistis pc? to ja radsi tvrdim, ze prach konzervuje pred korozi *5*
-
-
Co? tvá chyba pokud si ho nečistíš... ano prach je možná dobrý ale do té doby než se ti něco díky prachu přehřeje nebo tak... pak už takový klid nebude.
-
-
Vysáváním toho moc neuděláš, mnohem účinnější je vzít to ven a vyfoukat.
-
https://www.youtube.com/watch?v=W9T6WGFmam0
-
Dovezu autem na myčku a vystříkám vnitřek wapkou... pak většinou do trouby na hoďku až dvě vysušit na 200 stupňů.
-
-
To má být jako vtipné? *7* Když se to pravda kompresorem taky dělá...
-
-
-
no lol. prochazim twitter a rikam si ze uz sem dlouho nevidel zadnou sracku od toho debila z eg, takze sem si ho vyhledal a ma me zablokovanyho. strasna paranoia borec. chudak musi vsechny blokovat vsude i kdyz jsem na nej v zivote jakkoliv nereagoval ani nepsal- demence fakt
-
-
Stačí sledovat jiné lidi, kteří jsou podle mistra bakaní (např. @Hernexpert), mistr na Tebe pohlédne svým moudrým okem a zabanuje Tě. Úplně mi to zkazilo den, když jsem to zjistila; Twitter už nikdy nebude jako dříve.
-
To že to je zakomplexovaný retardoidiot už víme nic nového, bloknul tě pravděpodobně silou své patetické mysli. *3*
-
-
Vyborne Jacku konecne si vytvoril slovo ktere te opravdu vystihuje *3*
-
-
-
Bývalí hráči Final Fantasy XIV si bucou moci vyzkoušet novou verzi (A Realm Reboot) po dobu prvních...
Jen dva týdny ? Shrump ! -
-
Bývalí hráči Final Fantasy XIV si bucou moci vyzkoušet novou verzi (A Realm Reboot) po dobu prvních...
Jen? Taktiez maju novu verziu zadarmo a pristup do closed bety od 3. fazy. Co viac by si este nechcel? Ina firma by to nazvala ako uplne novu hru a tvarila sa ze sa nic nestalo. Toto je od SE maximalne ferove a po ich pochybnych poslednych dieloch FF je to mile prekvapenie.
-
-
Datadisk k Witcher 3:)
Tak jsem se pro to dneska. Stavil. 154 fyzických karet, moc hezká krabička na to, žetony, pravidla:)
http://i.imgur.com/h17GP2r.jpg -
-
Ok lepsi nez jen disk a manual, ale k cemu tyhle veci ? Kolikrat to vezmes do ruky, nb nak vyuzijes ? : )
-
-
No jelikož jsme po vydání hry vytiskli a hrajeme karty doted, tak nevidim duvod, aby se nevyužili. Často navíc jezdíme vlakem a tak opět není důvod je nevytahnout:)A znám pár lidí, co si to koupili, Gwint nechali a kód putoval k prodeji:)
-
-
Teď jsem to dotáhl domů a koukám na ten návod na kterým je napsáno Gwint, já tomu pořád říkám Gwent, což bylo tuším i ve hře - je to překladem nebo jsem fakt kus vola? *1*
-
-
Původně byl Gwent, ale už i ve hře je překlad Gwint(setkal jsem se zatím u dvou hráčů). Jinak když jsem poslouchal, tak v polštině to znělo jako Gwint.
-
-
přepisuješ dlouholeté rekordy *3*
-
-
-
-
Tak jestli je to funkční deskovka resp. karetka a baví je to ... tak bych řekl, že mnohokrát ;]
-
-
Jdu pro ní odpoledne! Už se těším, až si zahraju večer u piva s kámošem Gwent *1*
-
-
Tak to u nás k pivku letí Pandemic
-
Legendarni kalba...
-
-
-
Nemám proti nikomu nic.....vždy se budou mezi sebou hádat hráči...jeden chválí PC druhý Konzole jeden řika že Mafia 2 byla dobrá další že to ani nedohrál........Herní průmysl mění hráče ne že se hráč mění sám.....hold dnes se CoD hraje hlavně kvuli multyplayeru.....dřícv se hrálo kvuli singlplayeru.....a Originál CD sem si taky koupil ale to frčel ještě Gamepark.......
-
-
To je krásný dada.
-
-
No Man´s Sky pravděpodobně vyjde až se startem PS VR
http://www.kpopstarz.com/articles/247045/20151017/no-mans-sky-release-date-update.htm -
Ni No Kuni (zavvi)
Ni No Kuni na PS3 je už za 15 liber, to jde... i když s PS+ raději nekoupím :D -
-
Za tu cenu to bylo přece nedávno v PS Store
-
-
pravda. ale tak tohle může někdo po dohrání prodat dál a moc za to už netratit :)
-
-