Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stahujte mód plný realismu pro Far Cry 3. (+ návod jak ho do hry dostat)

    :) Tedy , tak brzo po vydání a tolik stáhnutelných módů ...
  • nekromant33

    Singleplayer kampaň Call of Duty: Ghosts je pouze 4 hodiny dlouhá.

    odkaz v bleskovce je na článek o BF4
    edit: chyba ale asi jen v odkazu, zpráva jako taková asi chyba není:
    http://n4g.com/news/1386180/call-of-duty-ghosts-campaign-is-only-4-hours-long

    (btw nejsem v tom nějak zběhlej, jak oddělám to podtržení za tagem url odkazu?)
    • Jack1947
      Ted jsem si taky vsiml, nejedna se o chybu... *7*
  • jamar28
    Co to asi bude...

    https://www.youtube.com/watch?v=0TfTdqqjbW0

    EDIT: Takže další Warhammer...https://www.youtube.com/watch?v=fXxe897bW-A
    • Veskoslav
      Shortly after launch, owners of both the original game and Total War™ WARHAMMER II will gain access to the colossal new combined campaign. Merging the landmasses of The Old World plus Naggaroth, Lustria, Ulthuan and the Southlands into a single epic map, players may embark on monumental campaigns as any owned Race from both titles.

      Tomb Kings as dlc confirmed?
    • Veskoslav
      Skaveni, Temní elfové, Elfové a Lizardmani.

      A jak tam "děcka" brečí, že to není historický díl, že to nikdo nechce atd. Ironií je, že TW oživil sérii, byl to díl, který běžel snad nejlépe ze všech vydanách dílů, navíc CA to podpořilo 1. dílem za 12 éček, tak šup sem s tím.
  • mondzi

    Elita národa volí Games.cz! Přidáte se na poslední chvíli i vy? :)

    Genialne! :D
  • Veskoslav

    Film Uncharted ztratil (v pořadí již třetího) režiséra a větší část rozpočtu.

    Na hlavní roli by se podle mě nejvíce hodil Nathan Fillion, ten by se mi v takové roli líbil:). Přijde mi ale, že ten film bude stejně nakonec pr*ser a hloupost jako byly filmy s Larou Croft nebo se nikdy nedokončí s tím, jak se neustále mění režisér a rozpočet lítá nahoru a dolů.

    P.S: Vážně? Slovo pr*ser je cenzurované a zakázané? Fakt někdy udělejte sraz s cenzory a člověkem, co vymyslel seznam zakázaných slov.
    • Jack1947
      Beztak to bude srajda už jenom to že se mění režiséři rychleji než ponožky a Wahlberg jako herec dobrý ale sem by se moc nehodil. Nathan Drake byl ta 30-35letý v jedniččce a tady byl už moc starý ale kdoví no... Co Nolan North většinou dabéři jsou úzce spjati s vlastním charakterem.
    • x_ander
      Fillion by byl geniální, ale tak před 10 lety. Přece jen roky (a kila) na něm jsou už vidět.
      • Veskoslav
        No ono fyzička není problém zase "nabrat", jak se říká. Problém by byl spíše v tom věku, to máš pravdu. Ale vem si např. Robert Downey Jr.Tomu je 50, ale klidně by si mohl zahrát mnohem mladší postavy.
  • PC verze Metal Gear Rising: Revengeance byla právě oficiálně potvrzena

    Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees!!!
    • Hohoóóóó!!!!!!!!! Tak na souboje s bossy se dívat nebudu, hezky si počkám!!!!!!
  • jindra.veliky

    Informace

    Proc neinformujete i o slevach na originu? Treba Alan Wake's American Nightmare za 7 euro.
    • Analytici předpovídají, že se prodá 18 až 20 milionů Grand Theft Auto V. Tedy o něco málo méně,...

      Je aj na GOG. Uz tam bola 2x na to zlava.
    • protoze origin skoro nikoho nezajima :)
      • jindra.veliky
        takze se tu nebude psat o Wowku? *5*
    • Ono je American Nightmare i na PC? Jaktoze se to dozvidam az ted! *13* Uz se sosa. *14*
  • slavek.skara

    dotaz

    Lidi kde nejlíp koupit Far 4 gold ?
    • Steamtrades *1* sehnal jsem na Steam gold za 18 klicu do CS (35€)

      Ovsem nedoporucuju to delat pokud se bojis podvodu :D
  • Viktor_H

    Wasteland 2

    Podcast s tvůrci http://www.shawnschuster.com/TTA/050-TTA-07-11-13.mp3
  • Ubisoft tvrdí, že "odhalení" na E3 2014 budou "lepší" v porovnání s dvěma předešlými tiskovkami.

    Už teď se dá předpokládat, co budou odhalovat/ukazovat... ACV, WD2, FC4, RS a PoP + novou IP, aby nevyšli z kurzu.
    • Očekávám znovu nakoplé Rainbow 6: Patriots, Beyond Good & Evil 2, Prince of Persia a docela reálnej mi přijde i ten 4. Far Cry. Novou IP AAA rázu bych spíše neočekával. Ale taky může přijít tuna F2P balastu, jako minulý rok - ale doufám, že si sáhli do svědomí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit