-
Stahujte mód plný realismu pro Far Cry 3. (+ návod jak ho do hry dostat)
:) Tedy , tak brzo po vydání a tolik stáhnutelných módů ... -
Singleplayer kampaň Call of Duty: Ghosts je pouze 4 hodiny dlouhá.
odkaz v bleskovce je na článek o BF4
edit: chyba ale asi jen v odkazu, zpráva jako taková asi chyba není:
http://n4g.com/news/1386180/call-of-duty-ghosts-campaign-is-only-4-hours-long
(btw nejsem v tom nějak zběhlej, jak oddělám to podtržení za tagem url odkazu?) -
-
Ted jsem si taky vsiml, nejedna se o chybu... *7*
-
-
Co to asi bude...
https://www.youtube.com/watch?v=0TfTdqqjbW0
EDIT: Takže další Warhammer...https://www.youtube.com/watch?v=fXxe897bW-A -
-
Shortly after launch, owners of both the original game and Total War™ WARHAMMER II will gain access to the colossal new combined campaign. Merging the landmasses of The Old World plus Naggaroth, Lustria, Ulthuan and the Southlands into a single epic map, players may embark on monumental campaigns as any owned Race from both titles.
Tomb Kings as dlc confirmed? -
Skaveni, Temní elfové, Elfové a Lizardmani.
A jak tam "děcka" brečí, že to není historický díl, že to nikdo nechce atd. Ironií je, že TW oživil sérii, byl to díl, který běžel snad nejlépe ze všech vydanách dílů, navíc CA to podpořilo 1. dílem za 12 éček, tak šup sem s tím.
-
-
Elita národa volí Games.cz! Přidáte se na poslední chvíli i vy? :)
Genialne! :D -
Film Uncharted ztratil (v pořadí již třetího) režiséra a větší část rozpočtu.
Na hlavní roli by se podle mě nejvíce hodil Nathan Fillion, ten by se mi v takové roli líbil:). Přijde mi ale, že ten film bude stejně nakonec pr*ser a hloupost jako byly filmy s Larou Croft nebo se nikdy nedokončí s tím, jak se neustále mění režisér a rozpočet lítá nahoru a dolů.
P.S: Vážně? Slovo pr*ser je cenzurované a zakázané? Fakt někdy udělejte sraz s cenzory a člověkem, co vymyslel seznam zakázaných slov. -
-
Beztak to bude srajda už jenom to že se mění režiséři rychleji než ponožky a Wahlberg jako herec dobrý ale sem by se moc nehodil. Nathan Drake byl ta 30-35letý v jedniččce a tady byl už moc starý ale kdoví no... Co Nolan North většinou dabéři jsou úzce spjati s vlastním charakterem.
-
Fillion by byl geniální, ale tak před 10 lety. Přece jen roky (a kila) na něm jsou už vidět.
-
-
No ono fyzička není problém zase "nabrat", jak se říká. Problém by byl spíše v tom věku, to máš pravdu. Ale vem si např. Robert Downey Jr.Tomu je 50, ale klidně by si mohl zahrát mnohem mladší postavy.
-
-
-
-
PC verze Metal Gear Rising: Revengeance byla právě oficiálně potvrzena
Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees!!! -
-
Hohoóóóó!!!!!!!!! Tak na souboje s bossy se dívat nebudu, hezky si počkám!!!!!!
-
-
Informace
Proc neinformujete i o slevach na originu? Treba Alan Wake's American Nightmare za 7 euro. -
-
Analytici předpovídají, že se prodá 18 až 20 milionů Grand Theft Auto V. Tedy o něco málo méně,...
Je aj na GOG. Uz tam bola 2x na to zlava. -
protoze origin skoro nikoho nezajima :)
-
-
takze se tu nebude psat o Wowku? *5*
-
-
Ono je American Nightmare i na PC? Jaktoze se to dozvidam az ted! *13* Uz se sosa. *14*
-
-
dotaz
Lidi kde nejlíp koupit Far 4 gold ? -
-
Steamtrades *1* sehnal jsem na Steam gold za 18 klicu do CS (35€)
Ovsem nedoporucuju to delat pokud se bojis podvodu :D
-
-
Wasteland 2
Podcast s tvůrci http://www.shawnschuster.com/TTA/050-TTA-07-11-13.mp3 -
Ubisoft tvrdí, že "odhalení" na E3 2014 budou "lepší" v porovnání s dvěma předešlými tiskovkami.
Už teď se dá předpokládat, co budou odhalovat/ukazovat... ACV, WD2, FC4, RS a PoP + novou IP, aby nevyšli z kurzu. -
-
Očekávám znovu nakoplé Rainbow 6: Patriots, Beyond Good & Evil 2, Prince of Persia a docela reálnej mi přijde i ten 4. Far Cry. Novou IP AAA rázu bych spíše neočekával. Ale taky může přijít tuna F2P balastu, jako minulý rok - ale doufám, že si sáhli do svědomí...
-