-
Microsoft - poměřování velikosti
Rozdíl velikosti Xbox One a Xbox One S podle prezentace Microsoftu. Srovnání ve skutečnosti:
http://cdn2.gamepur.com/images/feature/xbox-one-slim-comparison-image.jpg
https://cdn3.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/6638753/vpavic_070616_1091_0097.0.jpg
https://cnet1.cbsistatic.com/hub/i/r/2016/06/15/bd59651b-7bc4-4fc7-84d2-fa0d431766f4/thumbnail/770x433/fbdaafe0301db75e79350c77f9fba006/e32106xboxones.jpg
http://www.cnet.com/videos/the-xbox-one-and-one-s-side-by-side-comparison/ -
-
Neskutecna pridana hodnota v tom, mit konzoli o kousek mensi. *15*
-
-
Víš, někteří lidi se stýkají s ostatními lidmi, kterým se říká "kamarádi", a občas si třeba chtějí svou konzoli přenést k těm tzv. kamarádům, o znamená, že ji musí do něčeho dát(např. batoh), který ponesou(nejlépe na zádech) a přesunout se pomoci aktivity zvané "chůze", a menší váha a velikost jim v tom jenom pomůže.
-
-
Někdo by mohl namítnout, že v případě problémů s přenášením je možné využít automobil. Jiný by mohl namítnout, že automobilismus podporuje obezitu, ale to lze na závěr zpochybnit faktem, že ne každý řidič je nutně obézní*3*
-
*5*
-
-
Aha takže ty budeš úplně v pohodě viď *15*
-
-
Jestli mas dukaz, ze propady pod 25 fps znamena stabilnich 30, nebo argument jakou pridanou hodnotu ma mensi krabice od hw, tak je sem muzes dat. Jinak jen hloupe pindas.
-
-
-
-
-
Země se pohnula a Archengeia zrecenzoval prvního Zaklínače. *4* https://www.youtube.com/watch?v=9uGGvPuhiSE (VAROVÁNÍ: Je to hodinové povídání v angličtině bez gameplaye a zvláštních efektů, takže jestli to není váš šálek kávy, neztrácejte s tím čas).
-
-
Mohl tam dát nějaké vlastní ukázky z hraní a ne jen kecat do kamery...
-
A ? On je nějaká herní modla nebo co ? Prosím objasnit, vždyť 5k mám i já *4*
-
-
Rika zajimave veci a za kazdym tretim slovem nerika "tyvole" takze treba mne se jevi jeho povidani o neco zajimavejsi.
-
Poslední dobou se svým kanálem chlubíš až nějak moc často, ty narcistickej vejtaho. *12*
-
Je to jeden z nejlepších analytiků na YouTube. Rozhodně stojí za to si ho poslechnout, tedy pokud jde o jeho "ruminations". Herní modla to není, skoro nikdo ho nezná. Právě proto jsem to sem linkoval.
-
-
Díky, už jsem na dvě videa kouknul a opravdu to vypadá, že ví o čem mluví, odběr už jsem mu dal :)
-
-
-
-
Další pohled na XBone
http://www.escapistmagazine.com/videos/view/jimquisition/7358-Xbox-One-out-of-Ten -
DOOM Easter egg Skyrim
http://s32.postimg.org/68zq61zlh/20160514165502_1.jpg -
Sice to sem nepatří, ale jak napsal jeden recenzent: Jedno z nejčistších převedení videoherní vyprávěcí struktury do filmu. Jedná se o Sci-Fi & Post-Apo film Snowpiercer (http://www.csfd.cz/film/306829-snowpiercer/).
Točil to asiat, v českých kulisách (doslovně), a platili to amíci. Nejlepší sci-fi (pro mne určitě), co jsem za poslední roky viděl. Nějakej "Pacific Rim", se může jít s klidem zahrabat. Více takovýchto děl! Bravo *2*
PS: Promiňte to nadšení, za film z roku 2013, ale vyděl jsem ho celý až dnes.. Každopádně doporučuji pro ty, kdo tento "zapadlý" klenot ještě neměli tu čest vidět. *4* -
-
Ukázka toho, jak se film apirující na velký biják snaží divákovi vnuknout myšlenku, že má filozofický přesah. Místy úsměvné, místy k pláči. Ne moc dobré béčko.
-
Mně se to líbilo a z velké části jsem se ztotožnil i s tímhle názorem na Polygonu - http://www.polygon.com/2014/7/3/5862916/snowpiercer-bioshock-infinite
-
Film jsem neviděl ale na druhou stranu když jsem si přečetl co to je zač,a tak tak jsem to radši oželel není to korejský film ale v koprodukci a to většinou nemusí být nejlepší.
To téma mne ani moc neláká, mám rád asisjskou kinematografii... třeba si to někdy z nudy pustím no, ostatně viděl jsem i větší hofadiny. Mám radši korejské( někdy i japonské) akční filmy a zřídkákdy - i nějaké ty celovečerní historické... ale to musí být fakt kvalita žádné, braky nebo průměry ( nebo válečné). -
Co jít na jiný web s tímto.
-
Ty se vrať zpátky do školy! "viděl" *7*
-
-
Pravda, opraveno.
-
-
v poho film, len ten wtf zaver...
-
-
-
-
GTA online - crew
Jste někdo členem crew, jejíž členové spolupracují? Hledám tým (nemusí být početný) pro hraní heist misí. Členové nemusí být moc zkušení, já taky nejsem, ale musí chtít spolupracovat a hrát jako funkční tým, pracovat na sobě. Cíl - dokonalá loupež :) a hlavně se dobře pobavit a mít se o koho opřít.
díky za doporučení -
-
Platforma?
-
-
PC
"Příspěvek obsahuje příliš mnoho velkých písmen" :)
-
-
-
Moneky island za suprovou cenu :) http://store.steampowered.com/sub/6183/
-
Fotky PSV ze všech možných i nemožných úhlů.
Až na to že to červený je PSP :) lol -
Bethesda zvažuje, zda nevydat The Elder Scrolls V: Skyrim až na příští generaci konzolí.
Neco takoviho by nebylo na skodu kdyby to tak udelalo par dalsich vyvojaru tak by MS a Sony zacli treba neco delat *10*