-
DICE by nebyli proti myši a klávesnici pro Battlefield 4 na PS4
http://www.vg247.com/2013/07/08/battlefield-4-could-get-ps4-mouse-keyboard-support-says-dice
!! -
-
Oni možná ne, ale silně pochybuju že by s tím souhlasil MS nebo Sony. Víme přece, že v MS zkoušeli propojit MP na X360 a PC, ale klávesnice a myš prostě neměla konkurenci. Úplně by to zabilo hraní MP na konzolích.
Pro jistotu jsem našel i nějaký zdroj než mě začnete kamenovat jak jsou gamepady skvělé http://goo.gl/n7mcq -
-
Sony s tím už souhlasí na PS3, jen to nevyužili právě vývojáři.
-
-
Ehm... Vážně? Ok, tak to už teda vůbec nechápu. Vždyť... Ehm... No, bavte se konzolisti *1* Jestli bude mít BF4 plnou podporu, tak bych nechtěl být konzolista s gamepadem.
-
-
No jo, UT3 a DUST 514 jdou hrát s myší a klávesnicí. Teda oficiálně... neoficiálně to je myslím víc her a banuje se za to :)
-
-
-
-
Stejně - PS 4 má hardware velice podobný PC, krabicový vzhled - krabice jako PC case - a když místo gamepadu použiji klávesnici a myš jako u PC, v čem bude rozdíl, jelikož PC si můžu připojit k televizi.
-
-
V exkluzivitách a v komunitách.
-
-
A taky cene her, casem horsim vizualu, zadna moderska komunita atd atd. *3*
-
Exluzivity... proč by nemohli být i na PC, a komunita - vždyť by byla stejná s PC komunitou, jelikož by se propojilo ovládáni a vše by bylo f=r------
-
-
Otázka "proč by nemohly být na PC" je naprosto zbytečná, protože prostě nejsou a komunity se nespojují, protože o to skoro nikdo nemá zájem.
-
-
-
-
-
Obrazem: Povedený cosplay na motivy hackerky Sombry z Overwatch.
Cosplay mozna povedenej, ale tomu kdo to sprznil photoshopem by meli zlamat prsty... *7* -
Gta 5: NVR MOD
Gta 5 NVR mod, plus mod na pocasi, a mod na vylepseni dennich cyklu.
https://imgur.com/a/vLKQwZm -
-
Zahraj si Kingdom Come
-
-
To nemůže ta hra je hrozně zabugovaná *13* *7*
-
-
-
Australské EA chystá něco velkého. Nebude to však film, hra, servis, série ani značka. Tak co...
že by fúze s někým jiným -
V Grand Theft Auto V pravděpodobně narazíte i na krávy a koně.
Pánové z Games.cz, před hodinou byl na rockstargames.com oznámen termín vydání TRAILERU č.2, a to na příští středu 14. 11. 2012!!! -
-
Nechápu proč je všude kolem blbýho traileru tolik povyku. Až to bude vycházet, ale jenom nějaký reklamní video?
-
-
Chapu, GTA te nejspis nebere. Ale ted si predstav ty lidi (vcetne me), kteri uz ctyry roky cekaji na nove a nove info o dalsim dile GTA. *3* Proto je kolem toho tolik povyku.
-
-
Ale jo já mám rád GTA, vždyť jsem hrál všechny díly od začátku. Proti GTA nic nemám.
-
-
-
-
Od Zaklínače 3 nečekejte žádné QTE události.
Mě u her nehorázně vytačí -- zmáčkni klávesu E pro -lezení po žebříku, otevření, sejdi dolů, nasedni na koně kdy čekám třeba i 10 sekund.
U 3 si nejvíc QTE pamatuju s Kajranem, dokud jsem nesnížil obtížnost, tak ta mrcha nepadla. -
-
Takto vypadá raný vývojářský kit konzole Xbox One v bílé barvě.
Pokuď jsi masochista zkus Heavy Rain... -
-
Právě naopak, QTE mě moc nebavi, Heav Rain max. na youtube, třeba v podání Pewdipie
-
-
PS4 verze Planetside 2 má být v podstatě PC verze s maximálním nastavením.
Neuniká ti trochu význam slova "masochista"? -
-
Tak určitě když mě nebaví QTE, nevyhledávám ho a určitě mi nedělá dobře se trápit s QTE boss fighty.... Ale jo, jinak určitě jsem....
-
-
-
-
-
Angry Birds Star Wars
8. 11. datum vydání Angry Birds Star Wars. :) -
Na 30. březen příštího roku se chystá vydání Test Drive: Ferrari pro současnou generaci konzolí...
doteď není u TDU2 lineární spojka. tudíž další závodní hra u které je vám nejlepší herní volant k hovnu. jsou toho plná fóra už od bety a Atari nato sere. ať si svoje ferari strčí doprdele -
Rockstar North se prostřednictvím nového zaměstnance chystá vrhnout na vylepšení umělé inteligence ve svých hrách.
kde mají HW parametry? -
Znaté nějakou knihu typu "Design works of" kromě té od Dark Souls a Dragon's Dogma?
Nezajímám se o normální artbooky, ale něco kde popisují i tvůrčí proces. -
-
Final Hours of? je Mass Effect 3 a Portal 2
http://me3finalhours.com/
http://thefinalhoursofportal2.com/ -
-
To vypadá dobře.
-
-
bohuzel ne knizka a ani ne primo od vyvojaru, ale co se tyce designu her, mohla by te oslovit serie, pokud ji jiz neznas, game maker's toolkit na youtube https://www.youtube.com/user/McBacon1337
nektery ty videa jsou fakt dobry -
-
Dík, podívám se. Jinak doporučuji tenhle kanál, pro výborný rozbor videoher: https://www.youtube.com/channel/UCb_sF2m3-2azOqeNEdMwQPw
-
-
Kam se hrabe na totalbiscuita. Amatér má videa v 720p snad na low. totalbiscuit to má na max 1440p+
Ten má co hodnotit, když ani nemá stroj na to, aby to natočil pořádně a mohl tedy hodnoti technickou stránku. -
-
Protože hry na PS1 jedou v 1440p, že? Příště než něco napíšeš napočítej do pěti, a pak vypni počítač.
-
-
Game Maker's Toolkit vychází i v CZ překladu: http://www.videacesky.cz/tag/game-makers-toolkit
-
-
-