Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DICE by nebyli proti myši a klávesnici pro Battlefield 4 na PS4

    http://www.vg247.com/2013/07/08/battlefield-4-could-get-ps4-mouse-keyboard-support-says-dice

    !!
    • rancor1223
      Oni možná ne, ale silně pochybuju že by s tím souhlasil MS nebo Sony. Víme přece, že v MS zkoušeli propojit MP na X360 a PC, ale klávesnice a myš prostě neměla konkurenci. Úplně by to zabilo hraní MP na konzolích.

      Pro jistotu jsem našel i nějaký zdroj než mě začnete kamenovat jak jsou gamepady skvělé http://goo.gl/n7mcq
      • Sony s tím už souhlasí na PS3, jen to nevyužili právě vývojáři.
        • rancor1223
          Ehm... Vážně? Ok, tak to už teda vůbec nechápu. Vždyť... Ehm... No, bavte se konzolisti *1* Jestli bude mít BF4 plnou podporu, tak bych nechtěl být konzolista s gamepadem.
          • No jo, UT3 a DUST 514 jdou hrát s myší a klávesnicí. Teda oficiálně... neoficiálně to je myslím víc her a banuje se za to :)
    • Stejně - PS 4 má hardware velice podobný PC, krabicový vzhled - krabice jako PC case - a když místo gamepadu použiji klávesnici a myš jako u PC, v čem bude rozdíl, jelikož PC si můžu připojit k televizi.
      • V exkluzivitách a v komunitách.
        • A taky cene her, casem horsim vizualu, zadna moderska komunita atd atd. *3*
        • Exluzivity... proč by nemohli být i na PC, a komunita - vždyť by byla stejná s PC komunitou, jelikož by se propojilo ovládáni a vše by bylo f=r------
          • Otázka "proč by nemohly být na PC" je naprosto zbytečná, protože prostě nejsou a komunity se nespojují, protože o to skoro nikdo nemá zájem.
  • Obrazem: Povedený cosplay na motivy hackerky Sombry z Overwatch.

    Cosplay mozna povedenej, ale tomu kdo to sprznil photoshopem by meli zlamat prsty... *7*
  • Lukass

    Gta 5: NVR MOD

    Gta 5 NVR mod, plus mod na pocasi, a mod na vylepseni dennich cyklu.
    https://imgur.com/a/vLKQwZm
    • Mart9
      Zahraj si Kingdom Come
      • Jack1947
        To nemůže ta hra je hrozně zabugovaná *13* *7*
  • Australské EA chystá něco velkého. Nebude to však film, hra, servis, série ani značka. Tak co...

    že by fúze s někým jiným
  • V Grand Theft Auto V pravděpodobně narazíte i na krávy a koně.

    Pánové z Games.cz, před hodinou byl na rockstargames.com oznámen termín vydání TRAILERU č.2, a to na příští středu 14. 11. 2012!!!
    • Inquisitor
      Nechápu proč je všude kolem blbýho traileru tolik povyku. Až to bude vycházet, ale jenom nějaký reklamní video?
      • Chapu, GTA te nejspis nebere. Ale ted si predstav ty lidi (vcetne me), kteri uz ctyry roky cekaji na nove a nove info o dalsim dile GTA. *3* Proto je kolem toho tolik povyku.
        • Inquisitor
          Ale jo já mám rád GTA, vždyť jsem hrál všechny díly od začátku. Proti GTA nic nemám.
  • Od Zaklínače 3 nečekejte žádné QTE události.

    Mě u her nehorázně vytačí -- zmáčkni klávesu E pro -lezení po žebříku, otevření, sejdi dolů, nasedni na koně kdy čekám třeba i 10 sekund.

    U 3 si nejvíc QTE pamatuju s Kajranem, dokud jsem nesnížil obtížnost, tak ta mrcha nepadla.
    • Takto vypadá raný vývojářský kit konzole Xbox One v bílé barvě.

      Pokuď jsi masochista zkus Heavy Rain...
      • Právě naopak, QTE mě moc nebavi, Heav Rain max. na youtube, třeba v podání Pewdipie
        • PS4 verze Planetside 2 má být v podstatě PC verze s maximálním nastavením.

          Neuniká ti trochu význam slova "masochista"?
          • Tak určitě když mě nebaví QTE, nevyhledávám ho a určitě mi nedělá dobře se trápit s QTE boss fighty.... Ale jo, jinak určitě jsem....
  • MikeiXX

    Angry Birds Star Wars

    8. 11. datum vydání Angry Birds Star Wars. :)
  • Na 30. březen příštího roku se chystá vydání Test Drive: Ferrari pro současnou generaci konzolí...

    doteď není u TDU2 lineární spojka. tudíž další závodní hra u které je vám nejlepší herní volant k hovnu. jsou toho plná fóra už od bety a Atari nato sere. ať si svoje ferari strčí doprdele
  • Rockstar North se prostřednictvím nového zaměstnance chystá vrhnout na vylepšení umělé inteligence ve svých hrách.

    kde mají HW parametry?
  • Vogon

    Znaté nějakou knihu typu "Design works of" kromě té od Dark Souls a Dragon's Dogma?

    Nezajímám se o normální artbooky, ale něco kde popisují i tvůrčí proces.
    • ringmancz
      Final Hours of? je Mass Effect 3 a Portal 2

      http://me3finalhours.com/
      http://thefinalhoursofportal2.com/
      • Vogon
        To vypadá dobře.
    • bohuzel ne knizka a ani ne primo od vyvojaru, ale co se tyce designu her, mohla by te oslovit serie, pokud ji jiz neznas, game maker's toolkit na youtube https://www.youtube.com/user/McBacon1337

      nektery ty videa jsou fakt dobry
      • Vogon
        Dík, podívám se. Jinak doporučuji tenhle kanál, pro výborný rozbor videoher: https://www.youtube.com/channel/UCb_sF2m3-2azOqeNEdMwQPw
        • Kam se hrabe na totalbiscuita. Amatér má videa v 720p snad na low. totalbiscuit to má na max 1440p+

          Ten má co hodnotit, když ani nemá stroj na to, aby to natočil pořádně a mohl tedy hodnoti technickou stránku.
          • Vogon
            Protože hry na PS1 jedou v 1440p, že? Příště než něco napíšeš napočítej do pěti, a pak vypni počítač.
        • jakubc
          Game Maker's Toolkit vychází i v CZ překladu: http://www.videacesky.cz/tag/game-makers-toolkit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit