-
Prvni oficialni video z TM2
http://www.gametrailers.com/video/debut-trailer-trackmania-2/713273
Na dvojku se tesim,trackmania patri podle me mezi ty nejlepsi rize akradove zavodni hry.Na nic si nehraje,zadne radoby realne zavodeni.Snad se to povede *3* -
Nejprodávanější konzole roku 2014 v Japonsku: 1. 3DS, 2. PSV, 3. PS4, 4. PS3, 5. PSP.
Všimněte si takového detailu. PSV se dařilo skvěle, přestože se zde snaží někteří lidé naznačovat, že je to něco umírajícího. -
-
PSV se daří v Japonsku, baště Sony. Pecka. Co další země? Vita je propadák i kdyby ses na hlavu stavěl. Málo her, drahá. PSP jde sehnat i za 1500, hry stojí nové okolo 300, z Aukra za kilo.
-
PSV Eindhoven! Zbytek jsou nějaké fake šmečka.
-
jedno slovo, asiati
-
-
EDGE č. 233 nejlépe ohodnotilo Gears of War 3 (9/10), nejhorší hodnocení si odneslo Dead Island...
Fakt husty. Dead Island 3/10... mam porad pocit ze jsem hral uplne nejakou jinou hru. -
-
to sme dva,ta hra je fakt super a je malo kousku u kterych se da vydrzet vic jak 20 hodin
-
no ja nevim, podle me to tak odpovida 3-6 z deseti za to nasili, jinak z ty hry nezbyva nic k hodnoceni
-
-
Asi nema smysl se hadat ale co se zanru Zombie her tyce tak si troufam rict ze je to nejlepsi vec co zatim vysla.
-
-
-
Cognition: Episode 1
SUper adventura Cognition: Episode 1 v akci na https://indiegamestand.com/
Zaplatit muzes kolik chces. -
-
Ups, koukam, ze uz tu to jednou podemnou je :D V tom pripade se omlouvam za zbytecnej post =)
-
-
The Witcher 3: Wild Hunt nabídne přes 50 hodin hry v hlavním příběhu. Dalších 40-50 hodin naleznou hráči...
"Up to 50" není "přes 50", ale i těch 40 až 50 hodin hlavní dějové linky bude určitě dost. -
Tekken DLC 1
První DLC pro Tekken je oznámeno https://www.youtube.com/watch?v=VqX0KBqxNY8
kdo nechce otvírat je to Bowling -
RESI 6
Kdy vyjde demo na PS3? Xboxáři si už hezky hrajou, teda jen díky zakoupení Dragons Dogmy, ale i tak, kdy to můžeme očekávat my, PSkaři? Jestli mi nikdo neodpoví, tak budu brečet, protože na Googlu jsem vůbec nic nenašel (čas hledání: cca 30 sekund). -
-
Na PS3 taky jeste nehraje nikdo. Pro majitele DD bude az od 5.9., pro ostatní az nekdy pozdeji.
-
Ajo *13*
-
-
A ti, co si DD nekoupili, jak dlouho mají čekat?
-
-
2 měsíce.
-
Tak to uz nevím *12*
-
-
-
-
Nová akce!
https://www.humblebundle.com/
A bylo hřích neposlat aspoň 20 dollarů:) Zítra dám kódu her, co už mám, ať si i někdo jiný užije:) -
Obrazem 1/2/3: Nové screeny z The Witcher 3.
Proč 720 × 405, když je k dispozici 1920 x 1080?
http://www.dsogaming.com/wp-content/uploads/2014/01/i4yGHZbi6cNfk.jpg
http://www.dsogaming.com/wp-content/uploads/2014/01/ibzOQu3NaEVUfM.jpg
http://www.dsogaming.com/wp-content/uploads/2014/01/iRFNxB0L3yeb1.jpg -
Prodeje Witchera ve VB.
63% PS4, 32% Xbox One, 5% PC... -
-
No CD Projekt sám řekl, že 80% prodejů je tvořeno digitálně. Spíše by se mělo napsat, že se jedná pouze o prodej fyzických kopií. Jinak jenom na Steamu má Witchera přes 450 000. A na to, že se tam prodává o 20 euro dráž než na GoGu a ještě s ochranou v rámci Steamu, tak je to slušné číslo.
-
Hlavně, že nám to konzolisté rádi zaplatí. To stačí.
-
-
Ale pak by neměli PCčkáři neustále po fórech brečet, jak jim konzole údajně "ku*ví" hry, když jsou víceméně na konzolových prodejích v AAA segmentu her závislí...
-
-
5% je docela dost, na to že jde jen o krabicovky
-
-
tak ono se velice slušně digitálně prodává i na konzolích...
-
-
Vždyť Sony řeklo, řeklo, že prozatím je digitální obchod minimální. Nevím jak u MS. Navíc u konzolí bych řekl, že při přeprodeji her do bazaru je to právě naopak než u pc a distribucí.
-
-
-
-
Tak v Británii a celkově na záppadě se hraje spíš na konzolích + předpokládám, že digitální prodeje zastoupeny nejsou. Ale jinak bych rád viděl celkové prodeje na jednotlivých platformách.
-