Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prvni oficialni video z TM2

    http://www.gametrailers.com/video/debut-trailer-trackmania-2/713273
    Na dvojku se tesim,trackmania patri podle me mezi ty nejlepsi rize akradove zavodni hry.Na nic si nehraje,zadne radoby realne zavodeni.Snad se to povede *3*
  • ucho

    Nejprodávanější konzole roku 2014 v Japonsku: 1. 3DS, 2. PSV, 3. PS4, 4. PS3, 5. PSP.

    Všimněte si takového detailu. PSV se dařilo skvěle, přestože se zde snaží někteří lidé naznačovat, že je to něco umírajícího.
    • Veskoslav
      PSV se daří v Japonsku, baště Sony. Pecka. Co další země? Vita je propadák i kdyby ses na hlavu stavěl. Málo her, drahá. PSP jde sehnat i za 1500, hry stojí nové okolo 300, z Aukra za kilo.
    • PSV Eindhoven! Zbytek jsou nějaké fake šmečka.
    • jedno slovo, asiati
  • EDGE č. 233 nejlépe ohodnotilo Gears of War 3 (9/10), nejhorší hodnocení si odneslo Dead Island...

    Fakt husty. Dead Island 3/10... mam porad pocit ze jsem hral uplne nejakou jinou hru.
    • to sme dva,ta hra je fakt super a je malo kousku u kterych se da vydrzet vic jak 20 hodin
    • no ja nevim, podle me to tak odpovida 3-6 z deseti za to nasili, jinak z ty hry nezbyva nic k hodnoceni
      • Asi nema smysl se hadat ale co se zanru Zombie her tyce tak si troufam rict ze je to nejlepsi vec co zatim vysla.
  • Cognition: Episode 1

    SUper adventura Cognition: Episode 1 v akci na https://indiegamestand.com/
    Zaplatit muzes kolik chces.
    • Ups, koukam, ze uz tu to jednou podemnou je :D V tom pripade se omlouvam za zbytecnej post =)
  • MickeyMutant

    The Witcher 3: Wild Hunt nabídne přes 50 hodin hry v hlavním příběhu. Dalších 40-50 hodin naleznou hráči...

    "Up to 50" není "přes 50", ale i těch 40 až 50 hodin hlavní dějové linky bude určitě dost.
  • SalemCZ

    Tekken DLC 1

    První DLC pro Tekken je oznámeno https://www.youtube.com/watch?v=VqX0KBqxNY8
    kdo nechce otvírat je to Bowling
  • Izmæl

    RESI 6

    Kdy vyjde demo na PS3? Xboxáři si už hezky hrajou, teda jen díky zakoupení Dragons Dogmy, ale i tak, kdy to můžeme očekávat my, PSkaři? Jestli mi nikdo neodpoví, tak budu brečet, protože na Googlu jsem vůbec nic nenašel (čas hledání: cca 30 sekund).
    • montatatana
      Na PS3 taky jeste nehraje nikdo. Pro majitele DD bude az od 5.9., pro ostatní az nekdy pozdeji.
    • Miserius
      Ajo *13*
      • Izmæl
        A ti, co si DD nekoupili, jak dlouho mají čekat?
        • Wyder
          2 měsíce.
        • Miserius
          Tak to uz nevím *12*
  • Veskoslav

    Nová akce!

    https://www.humblebundle.com/

    A bylo hřích neposlat aspoň 20 dollarů:) Zítra dám kódu her, co už mám, ať si i někdo jiný užije:)
  • MickeyMutant

    Obrazem 1/2/3: Nové screeny z The Witcher 3.

    Proč 720 × 405, když je k dispozici 1920 x 1080?
    http://www.dsogaming.com/wp-content/uploads/2014/01/i4yGHZbi6cNfk.jpg
    http://www.dsogaming.com/wp-content/uploads/2014/01/ibzOQu3NaEVUfM.jpg
    http://www.dsogaming.com/wp-content/uploads/2014/01/iRFNxB0L3yeb1.jpg
  • Prodeje Witchera ve VB.

    63% PS4, 32% Xbox One, 5% PC...
    • Veskoslav
      No CD Projekt sám řekl, že 80% prodejů je tvořeno digitálně. Spíše by se mělo napsat, že se jedná pouze o prodej fyzických kopií. Jinak jenom na Steamu má Witchera přes 450 000. A na to, že se tam prodává o 20 euro dráž než na GoGu a ještě s ochranou v rámci Steamu, tak je to slušné číslo.
    • Hlavně, že nám to konzolisté rádi zaplatí. To stačí.
      • Ale pak by neměli PCčkáři neustále po fórech brečet, jak jim konzole údajně "ku*ví" hry, když jsou víceméně na konzolových prodejích v AAA segmentu her závislí...
    • nekromant33
      5% je docela dost, na to že jde jen o krabicovky
      • tak ono se velice slušně digitálně prodává i na konzolích...
        • Veskoslav
          Vždyť Sony řeklo, řeklo, že prozatím je digitální obchod minimální. Nevím jak u MS. Navíc u konzolí bych řekl, že při přeprodeji her do bazaru je to právě naopak než u pc a distribucí.
    • Tak v Británii a celkově na záppadě se hraje spíš na konzolích + předpokládám, že digitální prodeje zastoupeny nejsou. Ale jinak bych rád viděl celkové prodeje na jednotlivých platformách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit