Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Horor Agony nakonec patch pro odstranění cenzury neobdrží. Hráči však přijdou pouze o pár sekund ve dvou (ze sedmi) konců a několik scén přístupných až po dohrání hry.

    Tak to je pecka kvůli pár sjwcům se nedozvím jaké budou sekundy dvou ze sedmi konců...a několik scén po dohrání hry to je hrůza *11* *12*
  • ucho

    Osmnáctiletý angličan byl zatčen poté, co v onlinovce vyhrožoval střelbou v jeho škole.

    ve své škole...
  • Kozy

    Project Beast v pohybu

    https://www.youtube.com/watch?v=w0YvHBxv-3Y

    Jsem teda upřímně zvědavej na E3 a to jsem si řikal že si tu ps4 prostě nekoupim.
    • Tohle tě donutí :)
  • Keyz

    Pillars of Eternity review: "one of the best RPGs on PC"

    http://www.pcgamer.com/pillars-of-eternity-review/
    https://www.youtube.com/watch?t=480&v=Ml3EdUJJOPw
    http://www.metacritic.com/game/pc/pillars-of-eternity
    • Morraw
      Návrat krále. Adventure edici už mám doma, takže Ještě 2h a vypukne to *4*

      PS. Ještě že máme ten hrozný KS, jinak by takové skvosty asi už nikdy nevznikly.

      EDIT. A poláci (Cenega) se zase vytáhli. Udělali nejenom 70 stránkový manuál, ale i celobarevnou příručku. Taktež 70 stran. Mapa je tentokrát oboustranná. Nápisy v polštině a angličtině.
      • Jak to je s bojem? Na videu je dost pomalý a jakoby na tahy. Postave sekne pak dlouho nic a poté znova sekne. Prostě to trvá věky. To mají tak malou attack speed nebo co to je?
        • Morraw
          Koukni třeba zde https://www.youtube.com/watch?v=zMvKFfnDdvQ

          A jinak hra je pocta právě Infinity klasikám se vším všdudy a byla dělána přesně pro tuto sortu lidí. Proto ani nečekej žádné velké odchylky od již zavedených mechanik. A není to o tom, co je lepší. Takhle to bylo v Baldurech a je to i zde.
        • je to rpg, nie diablovina, v pozadie hry je na kola
          • Já jen nechápu včem to je lepší? Zaklínač to nemá, Gothic, Skyrim, Kingdom come to také mít nebude atd. Vše RPG hry.

            Je snad lepší aby to vypadalo nějak uvěřitelně. A tedy nějaký attack speed je v reálu přítopmný. Nikde nesekneš a nečekáš co se bude dít a poté sekneš znova. Někdo za "kolo" udělá více než ten druhý.
            Vypadá na pohled divně a v čem to je tedy lepší jsem nezjistil. Jestli to není insprirace BD kde to bylo, protože to jinak nešlo a vycházelo to z pravidel stolní hry. Dnes lze simulovat řadu věci aby boj byl realistický anebo realisticky vypadal. Včetně fyziky.
            • realtime a turn based jsou dve odlisny filozofie
              dneska uz urcite nejde o nutnost, ale pokud chcete nastavit npcs, aby kladly nejakej odpor a minimalizovali ruzny exploity, je turn based vzdy jistejsi-snazsi na naprogramovani

              kdyz se to dobre udela, tak v takovy hre nemuzete na level 1 upizlat nakyho really bad ass bosse tim, ze kolem neho budet behat, skakat, metat kotouly nebo snazit se ho zaseknout v nejaky texture atp

              v turn based je vetsi duraz na vyvoj postavy a takticky vedeny boj (nektery postupy jsou vylozene jako jit hlavou proti zdi, zbytecny)

              ja osobne to mam radsi, nez treba zpusob reseni obtiznosti napr. v dark souls, jiste, je to svym zpusobem dovednost, nekolikrat se nechat zabit, nez nactete move list bosse, jenze pri hlubsim zamysleni dospejete k tomu, ze tam misto umely inteligence je umela demence a krome opakovani sledu cinnosti jsou to uplne bezduchy figurky neschopny na vas uveritelne reagovat, ze je tahle tragikomedie plynula tomu pak uz moc neprida

              skyrim je jeste horsi priklad, tam temer vzdy jde druhou stranu nejak precurat, az je pak cloveku stydno, ze se k tomu snizil (ale kdyz vite, ze to jde, tak proc se tam vracet jindy, kdy budete silnejsi?)
            • ak si si vsimol tak v gothic, skyrim etc ovladas 1 postavu, tu ich bude 6ks. je to robene na plynule kola moznostou zapauzovat. Attack speed nejaky bude predpokladam, min u fighterov a podobne, niekto spravi 1 utok za kolo, niekto, kto bude mat focus na dany typ zbrane, spravi 3 utoky.
              Uvedom si, ze v pozadi hry budu stale virtualne kocky a ich hody.Tj nie kazdy uder bude automaticky zasah. je to takticke rpg, neovladas priamo postavu
  • Handheld PS Vita se má dle údajného letáku řetězceBlockbuster zjevit v Evropě 28. října....

    Ani ne, moc to nesleduju ale myslel sem že to to má vyjít někdy na podzim.
  • drasta

    GTA 5

    M-m-m-m-m-m-mikrotransakce!!! HURA!!!!

    Alespon uz vim proc se tam musi na vsechno tak umorne grindovat...
    • Jack1947
      Gz, co antihacker ochrana?
    • ringmancz
      na PC jsou až odteď?
  • Obrazem: Mrkněte, jak vypadá Fallout 3 s padesáti grafickými módy.

    Falloutskej Wasteland s kytičkama a loukou *11* trapny
    • Veskoslav
      No ono je dokázáno, že tráva, kytky a stromy rostou ve větší míře na zamořené půdě. Stačí se podívat například na dokumenty o Pripjati, kde zamořená půda má v sobě více radioaktivity než půda po shození atomovky (viz rudý les), ale přesto se tam rostlinám a stromům daří mnohem lépe než o 30 km dál. Takže to, že jsou loky či květiny ve F3 není zase takový nesmysl. Nejrychleji se adaptují na nově vzniklé prostředí.
      • victor
        No však taky jo , dokud tě taková rostlinka nechytne pod chřtánem a nezamává s tebou , tak se jí bude dařit dobře ... ;)
        Představa atomové pustiny se ujala po ukázkách výbuchů v arizonské poušti , ale jak víme především z Japonska vysoké dávky radiace v ovzduší zvýší riziko poškozerní DNA především u zvířat a lidí , ovšem rostliny z něj mohou paradoxně prospívat .
      • Vrook
        Ježiš buzz killington strikes again.. nejde o to, co by jak by kdyby. Jde o to, že je to prostě wasteland z Falloutu a tam žádná alpská flóra nepatří i kdybys použil tisíckrát G.E.C.K..
    • Vrook
      Jo, to je dobře na palici. *15*
  • ucho

    film podle hry

    Že by konečně zajímavé a věrné zpracování počítačové hry do filmu?
    https://youtu.be/coOKvrsmQiI
    • Ta opice s nima letela v kleci v letadle, aby pak v dalsi scene byla 2x vyssi nez sloupy semaforu? Wat?
      • ucho
        co jsem z traileru pochopil, tak se nezvětšila hned, zvětšuje se postupně...
        • Tak to by me fakt nedoslo, asi nejsem vhodna cilova kategorie.
          • Spíš neumíš anglicky.
            • Prave naopak, tenhle film je idealni pro ufonky, ktreri napisou, ze neco nema "ani nohu, ani patu".
            • Taky neumím...jenže tohle je tak deb*lní že to musí být názor,přání,představa, jen hráče na konzole..nemá nohu ani patu,o ničem jak přiběh tak hra :-D :-D
            • Jo, to bude ono. *3*
  • Malleth

    Představitel Raidena Quinton Flynn prosí o návrat Davida Haytera jako Snaka

    http://www.playstationlifestyle.net/2013/05/02/raidens-voice-actor-quinton-flynn-david-hayter-is-snake-please-bring-david-back/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit