Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz

    Andrej Anastasov k novému Batmanu na PC

    https://youtu.be/H_DWYcvdCkU?t=545

    Doporučuji to vidět celé, opět další zajímavý díl.

    A také k Zaklínači 3: https://youtu.be/H_DWYcvdCkU?t=1276
    • hned na uvod to rozsek, ze ps4 je bazmek i dva roky po launchi bez bez her
    • Dokonalý díl. Utekl jak voda.
      • Keyz
        Škoda, že to bylo tak krátké. Již jsem si zvykl na ty delší díly...
  • MidnighT91
    Doporučte mi nějakej vesmírnej simulátor... Něco co má jednoduché akční ovládání jako freelancer, spoustu vzhledově odlišnejch lodí a rozlehlej různorodej vesmír... Mám v pc x3 albion prelude a nevím jestli to jen neumím ovládat ale loď mi příjde stršně pomalá, žádnej boost k lepšímu manévrování v boji atd. jedinej rychlostní boost kterej jsem našel se aktivuje stisknutím J, jakmile ale vystřelím nebo změním kurz tak loď zpomalí... Chci něco jako freelancer nebo Battlestar Galactica online...
    • Xko je hodně specifická a pomalá hra. Hodně pomalá. Sice později získáš rychlejší lodě a taky jakési turbo, ale obecně je ta hra spíš pro hračičky.

      V tomhle i dnes vede Freelancer. Prý ujde i Evochron Mercenary (viz Steam).

      Starlancer a starší hry (Freespace 1 a 2, X-Wing hry) už jsou na dnešní dobu fakt zastaralé (vizuálně, interface, někdy nutnost joysticku), u nich si to musí každý posoudit sám. Jsou to dobré hry, ale prostě už staré.
    • Zkoušels crossfire mod? Přidává do Freelaceru tunu nových věcí a novou grafiku.
      http://www.moddb.com/mods/crossfire
      • MidnighT91
        Jo vypadá to že nakonec asi zase skončím u freelancera... Je to fakt jediná hra kde jsou roje asteroidů, mlhoviny, atd prostě opravdu rozmanitej, velkej vesmír.
      • No, nebo Discovery, že?
    • Freelancer a BSGO mají velmi daleko k simulátorům. Jsou to spíš takové arkádovité střílečky (teda co se týká Freelancera, BSGO je prostě strategie).

      Jestli chceš simulátor, tak Freespace 2.
      Jestli chceš arkádu, tak Darkstar One.
      A jestli chceš strategii, tak EVE Online.

      Taky je tu ještě jedna starší hra...Independence War, ale ta je teprve na mém "chci" seznamu.
      • Jako vesmírná strategie mi přišel hodně dobrej Star wolves 3.
        • No jo, ale to už je ovládání armády a ne jedné lodě, ne?
          • No tam ani moc armádu nemáš. Máš takovou "mothership" která má hangár a pak pár stíhaček, přičemž každou stíhačku musíš osadit pilotem a mám takovej pocit že jsem jich neměl víc než pět včetně různejch nabalenců z misí.
            S tim že každej pilot měl vývojovej strom se schopnostma (rychlost, manévrování, bonusy k různejm zbraním) a myslim že jsi mohl kupovat různý stíhačky a různě je vyzbrojovat. Tu mateřskou loď šlo sehnat vždycky jen nějákym questem.
            Tady je dokonce recenze http://games.tiscali.cz/recenze/star-wolves-3-51012
    • Nebo si sežeň mody do freelancera a hraj to online.
    • rancor1223

      Amnesia: A Machine for Pigs bude minimálně stejně děsivou hrou jako první díl. Pokud si nalžete...

      Ani jedno ze jmenovaných jsem nehrál *1* tak neslibuju že budu totálně OT, ale Darkstar One nebyla špatná..
  • Vtipný levém systém ve W3. Na levelu 4 jsem zabijel nahateho banditu na levelu 10 snad 5 minut...

    Tolik k špatnému sytému, kde hlavní je velikost nějakého levelu i kdyz je bandita nahatej... Slavnej Gerald ma problém proti NPC které ma sotva kalhoty. To je tak hloupé jako v MMO hrách. Kdy lvl 100 da na ránu pesti lvl 10....
    • kennyB
      Kolikrát jsi sakra pokřtěnej??? *15*
  • http://www.youtube.com/watch?v=G_xHueP7bQ0

    No konečně to někoho napadlo! nerdi už kupují trička *1*
  • ucho

    Druhá část porovnání tváří postav z L.A. Noire s obličeji celebrit, které se pro ně stali...

    pozor na hrubky ;)
    • Jazz
      Dej si uz facku kriple
      • ucho
        proč hned násilí, internetový siláku *5*
    • Dneska se mi zase daří koukám... *7*
      • MrSanta
        Jojo, dneska válíš *1*.
        Halo: Reich - to by se mělo někam vytesat. Nic ve zlým, samozřejmě. Sranda musí bejt.
  • Jack1947

    Blizzard odhalil drop rate z Loot boxů ve hře Overwatch, který platí (minimálně) pro čínský region.

    Já jsem četl že prý po 500+ levelu už dostanete všechny skiny, dávaá to smysl a já si bláhově jak blázen myslel že už to bude po stovce :D ( maj to dobře ošéfované ale tak nestěžuji si... hromadím bedničky)
  • Rudysoft

    NPD: Nejprodávanější hry v říjnu 2014: 1. NBA 2K15, 2. Super Smash Bros. for 3DS, 3. The Evil Within. Nejprodávanější konzolí se stala PS4.

    Vymění se mnou někdo hru na Steamu? Nabízím E.Y.E: Divine Cybermancy má multak i koop a dobré hodnocení, normálně stojí 10 euro, nabídněte za co ji vyměníte, pošlu ji jako Steam dárek ;-) Zde odkaz na moji hru: http://store.steampowered.com/app/91700/?l=czech
    • Kozy
      Tropico 4 Collector's Bundle?
      • Rudysoft

        Ok

        Dobře, muj nick na Steamu je Rudysoft, přidej si mě tam (klidně si mě pak to transakci zase vymaž) a přes Steam si je vyměníme
  • pernicek

    Tak šel čas s Larou Croft za posledních 16 let.

    Ty jehlany mají něco do sebe..
    • Je to ostrá holka...
  • Vogon

    Bandai Namco vytvořilo stránku s odpočtem do oznámení nového IP Diamond Blades(?)

    http://newtitle01.bn-ent.net/
    V kódu stránky(F12) je Google Code, ve kterém je jméno Diamond Blades a platforma PC.
  • Sierra117

    Filmový Tomb Raider s Aliciou Vikander se v roce 2021 dočká pokračování.

    Ano, Ben Wheatley. Chci černobílou tripoidní Laru Croft na poloze 20m čtverečních po vzoru režisérova Pole v Anglii. To by byla neskutečná show!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit