-
Andrej Anastasov k novému Batmanu na PC
https://youtu.be/H_DWYcvdCkU?t=545
Doporučuji to vidět celé, opět další zajímavý díl.
A také k Zaklínači 3: https://youtu.be/H_DWYcvdCkU?t=1276 -
-
hned na uvod to rozsek, ze ps4 je bazmek i dva roky po launchi bez bez her
-
Dokonalý díl. Utekl jak voda.
-
-
Škoda, že to bylo tak krátké. Již jsem si zvykl na ty delší díly...
-
-
-
Doporučte mi nějakej vesmírnej simulátor... Něco co má jednoduché akční ovládání jako freelancer, spoustu vzhledově odlišnejch lodí a rozlehlej různorodej vesmír... Mám v pc x3 albion prelude a nevím jestli to jen neumím ovládat ale loď mi příjde stršně pomalá, žádnej boost k lepšímu manévrování v boji atd. jedinej rychlostní boost kterej jsem našel se aktivuje stisknutím J, jakmile ale vystřelím nebo změním kurz tak loď zpomalí... Chci něco jako freelancer nebo Battlestar Galactica online...
-
-
Xko je hodně specifická a pomalá hra. Hodně pomalá. Sice později získáš rychlejší lodě a taky jakési turbo, ale obecně je ta hra spíš pro hračičky.
V tomhle i dnes vede Freelancer. Prý ujde i Evochron Mercenary (viz Steam).
Starlancer a starší hry (Freespace 1 a 2, X-Wing hry) už jsou na dnešní dobu fakt zastaralé (vizuálně, interface, někdy nutnost joysticku), u nich si to musí každý posoudit sám. Jsou to dobré hry, ale prostě už staré. -
Zkoušels crossfire mod? Přidává do Freelaceru tunu nových věcí a novou grafiku.
http://www.moddb.com/mods/crossfire -
-
Jo vypadá to že nakonec asi zase skončím u freelancera... Je to fakt jediná hra kde jsou roje asteroidů, mlhoviny, atd prostě opravdu rozmanitej, velkej vesmír.
-
No, nebo Discovery, že?
-
-
Freelancer a BSGO mají velmi daleko k simulátorům. Jsou to spíš takové arkádovité střílečky (teda co se týká Freelancera, BSGO je prostě strategie).
Jestli chceš simulátor, tak Freespace 2.
Jestli chceš arkádu, tak Darkstar One.
A jestli chceš strategii, tak EVE Online.
Taky je tu ještě jedna starší hra...Independence War, ale ta je teprve na mém "chci" seznamu. -
-
Jako vesmírná strategie mi přišel hodně dobrej Star wolves 3.
-
-
No jo, ale to už je ovládání armády a ne jedné lodě, ne?
-
-
No tam ani moc armádu nemáš. Máš takovou "mothership" která má hangár a pak pár stíhaček, přičemž každou stíhačku musíš osadit pilotem a mám takovej pocit že jsem jich neměl víc než pět včetně různejch nabalenců z misí.
S tim že každej pilot měl vývojovej strom se schopnostma (rychlost, manévrování, bonusy k různejm zbraním) a myslim že jsi mohl kupovat různý stíhačky a různě je vyzbrojovat. Tu mateřskou loď šlo sehnat vždycky jen nějákym questem.
Tady je dokonce recenze http://games.tiscali.cz/recenze/star-wolves-3-51012
-
-
-
-
Nebo si sežeň mody do freelancera a hraj to online.
-
Amnesia: A Machine for Pigs bude minimálně stejně děsivou hrou jako první díl. Pokud si nalžete...
Ani jedno ze jmenovaných jsem nehrál *1* tak neslibuju že budu totálně OT, ale Darkstar One nebyla špatná..
-
-
Vtipný levém systém ve W3. Na levelu 4 jsem zabijel nahateho banditu na levelu 10 snad 5 minut...
Tolik k špatnému sytému, kde hlavní je velikost nějakého levelu i kdyz je bandita nahatej... Slavnej Gerald ma problém proti NPC které ma sotva kalhoty. To je tak hloupé jako v MMO hrách. Kdy lvl 100 da na ránu pesti lvl 10.... -
-
Kolikrát jsi sakra pokřtěnej??? *15*
-
-
http://www.youtube.com/watch?v=G_xHueP7bQ0
No konečně to někoho napadlo! nerdi už kupují trička *1* -
Druhá část porovnání tváří postav z L.A. Noire s obličeji celebrit, které se pro ně stali...
pozor na hrubky ;) -
-
Dej si uz facku kriple
-
-
proč hned násilí, internetový siláku *5*
-
-
Dneska se mi zase daří koukám... *7*
-
-
Jojo, dneska válíš *1*.
Halo: Reich - to by se mělo někam vytesat. Nic ve zlým, samozřejmě. Sranda musí bejt.
-
-
-
Blizzard odhalil drop rate z Loot boxů ve hře Overwatch, který platí (minimálně) pro čínský region.
Já jsem četl že prý po 500+ levelu už dostanete všechny skiny, dávaá to smysl a já si bláhově jak blázen myslel že už to bude po stovce :D ( maj to dobře ošéfované ale tak nestěžuji si... hromadím bedničky) -
NPD: Nejprodávanější hry v říjnu 2014: 1. NBA 2K15, 2. Super Smash Bros. for 3DS, 3. The Evil Within. Nejprodávanější konzolí se stala PS4.
Vymění se mnou někdo hru na Steamu? Nabízím E.Y.E: Divine Cybermancy má multak i koop a dobré hodnocení, normálně stojí 10 euro, nabídněte za co ji vyměníte, pošlu ji jako Steam dárek ;-) Zde odkaz na moji hru: http://store.steampowered.com/app/91700/?l=czech -
-
Tropico 4 Collector's Bundle?
-
-
Ok
Dobře, muj nick na Steamu je Rudysoft, přidej si mě tam (klidně si mě pak to transakci zase vymaž) a přes Steam si je vyměníme
-
-
-
Tak šel čas s Larou Croft za posledních 16 let.
Ty jehlany mají něco do sebe.. -
-
Je to ostrá holka...
-
-
Bandai Namco vytvořilo stránku s odpočtem do oznámení nového IP Diamond Blades(?)
http://newtitle01.bn-ent.net/
V kódu stránky(F12) je Google Code, ve kterém je jméno Diamond Blades a platforma PC. -
Filmový Tomb Raider s Aliciou Vikander se v roce 2021 dočká pokračování.
Ano, Ben Wheatley. Chci černobílou tripoidní Laru Croft na poloze 20m čtverečních po vzoru režisérova Pole v Anglii. To by byla neskutečná show!