-
Multiplayer Battlefield 4 obsahuje tajemství. Že by v tom hráli svoji roli dinosauři?
Doufám že to je jenom nějaká pověra ,protože to bych se ale už opravdu musel smát. Nedávno jsem si dělal srandu ,že v příštím CoD budou dinosauři. U CoD bych se po pravdě ani moc nedivil ale v Battlefieldu ?? -
-
S tím nepřišli DICE, tak se vyjádřili samotní hráči, že chtějí Dino mód. V minulosti na to bylo několik easter eggů. V kampani BF3 se dala najít figurka Tyranosaura, stejně tak byla na jedný z map v Aftermath a jedna Tyranosauří lebka se válela v Alborz Mountains. Nebuďte tak úskoprsý, mohla by to bejt legrace. Samozřejmě jako doplňkovej mód na vyblbnutí k těm klasickej, čili Conquest, Rush atd.
-
-
Skandál! Bioware kopíruje Obsidian!
http://www.shacknews.com/article/76307/customize-castle-in-dragon-age-3-inquisition -
-
Co to žvaníš? Možnost vlastní pevnosti jsi měl už v BG2... To jen tak kdybychom to kopírování chtěli vést ad absurdum...
Nebo je to jen sr*nda? -
-
To jen pro rozproudění krve. Měl jsem za to, že slovo "Skandál!" to vyjádří jasně. :)
-
-
Tak to sorry, lidé tady už mysleli vážně kde co... Holt jsem z toho už asi trochu jetej. *1*
-
-
-
článek
http://games.tiscali.cz/preview/dragon-age-3-prijde-s-rozlehlymi-lokacemi-a-customizaci-postav-61045
+ bleskovka
2012-10-22 10:00:00
Jeden level hry v Dragon Age III bude tak velký, jako všechny levely z dvojky. Dostanete možnost ovládat i hrady a pokud importujete uložené pozice z dřívějších dílů, promítnou se do hry Vaše předešlá rozhodnutí. (+ 3 nové concept arty) -
-
"v DA3 moci obsadit a obývat vlastní hrad" / "možnost ovládat i hrady" != "making your castle feel like home."
Ale jo, ten článek jsem si s tím nijak nespojil a bleskovka mě minula.
-
-
-
Tak jsem si na Steamu koupil za pár šupů Psychonauts a Star Wars Battlefront 2, to bude nostalgickej večer :)
-
Seznam všech vozidel z Battlefield 3.
to nemyslej vážně.. třeba s timhle UH-1Y Venom nebo s Growler ITV. chjo no.. zase nebudu moci závodit s FAV -
Sony se rozhodlo neodvolávat proti pokutě 250 tisíc liber (7,5 milionů korun), jenž dostalo za hackerský...
Ja bych rekl ze Sony je rado ze se to uz nejak prestalo resit po internetu, nepotrebuje druhou vlnu -
tip na dobrou hru? ale poradne narocnou at vytezim novy pc *7*
-
-
Batman se prý povedl *3* ať potrápíš to svého Titána.
-
-
Titána nemá jen nějakou 960 .
-
-
Zkus katalog her, který je výše.
-
-
Video: Fatality DLC postavy Predatora ve hře Mortal Kombat X.
nic moc .. plus v termo rezime nevidi ako sa horuca krv leje z krku .. ach jo -
Phil Harrison (Microsoft) varuje Valve a ostatní společnosti před nelehkým vstupem do hardwarového byznysu.
Žvást, Microsoft se bojí konkurence, vytvořit konkurenceschopnej hardware bude pro Valve jenom začátek. Až vytvoří vlastní operační systém podporující hry nebo upraví Steam tak aby se dal používat jako OS, tak se mrkvosoft bude moct jít zahrabat protože jim zbude jenom ten jejich xšrot. Kdo by přece dobrovolně zůstával u nich když může používat systém od VALVE! -
-
Moc piješ Gebanův kool-aid, kámo.
-
-
Já to nemyslel vážně, jen čekám kdy už se konečně objeví microsoftu nějaká skutečná konkurence...
-
-
Ah, ok.
No, máš GNU/Linux. Až se některý distro stane tím "oficiálním", tak můžeme mluvit o jeho rozšíření. Alezatím na něj budou jen Valve hry, indie hry a Kickstarter blbiny. -
-
AnDroid je přece už dnes tím nejrozšířenějším distrem ;)
-
-
-
-
-
Jmění EA klesá
http://www.dailyfinance.com/2012/04/10/how-low-will-ea-go/
Jinak možná by stály věci kolem EA za článek. O tom jak vyhráli Zlaté lejno, jak se snaží ukázat se jako oběť homofobů, a dalších PR praktikách. Není to vyloženě o hrách, ale své čtenáře by si to jistě našlo.
V poslední době se této problematice věnuje pár lidí na Forbesu...
http://www.forbes.com/sites/davidthier/2012/04/05/ea-is-the-target-of-an-anti-gay-letter-writing-campaign/
The timing of the report does seem a little felicitous. It looks a bit like EA reminding people of their positive stance on homosexuality in videogames as a way of shoring up their abysmal reputation that culminated in being voted the worst company in America on Consumerist yesterday.
A věci se děly i předtím... (opravdu hodně zajímavé čtení)
http://social.bioware.com/forum/1/topic/355/index/10084349/1 -
-
Pokračování:
Každopádně obecně herní marketing, manipulace beřejným míněním a PR praktiky stojí za přemýšlení a dle mého názoru i za články...
Další zajímavé čtení:
http://www.forbes.com/sites/insertcoin/2012/04/04/ea-is-the-worst-company-in-america-now-what/
http://www.forbes.com/sites/insertcoin/2012/04/05/ea-shrugs-off-worst-company-in-america-title/
Všechno od: http://blogs.forbes.com/erikkain/
Horká novinka: http://www.forbes.com/sites/erikkain/2012/04/10/ea-anti-boycott-petition-flooded-by-spambots/
No... ke čtení to doporučuji každému, kdo se o hry zajímá a jsou pro něj víc než jen zábava.
-