Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co nás to jenom ten trailer ke hře Unearthed: Trail of Ibn Battuta připomíná?

    Tomb Raider.

    Oh, wait...
  • Just Cause

    Koupil jsem si hru Just Cause 3 ale nevím jak mám hrát s kamošem multiplayer, zkoušel jsem to v partě přes herní relaci, a nešlo to, poradí někdo?
    • Hanzales
      http://store.steampowered.com/agecheck/app/619910/
      https://www.gamespot.com/articles/just-cause-3-adds-multiplayer-with-this-free-new-m/1100-6446714/
  • Pokud jste zasponzorovali vývoj Star Citizen, můžete stáhnout a vyzkoušet alfa verzi 3.1.4.

    Holt takhle to dopadá, když se hráčům s tučnejma peněženkama naslibuje každá kravina, aby Robertsovi mohli pak naházet skoro 200 mega dolarů.

    Nemělo to bejt už venku komplet celá hra? *1*

    http://media1.gameinformer.com/filestorage/CommunityServer.Components.SiteFiles/imagefeed/featured/cloudimperium/starcitizen/misc/slide1.21.jpg
    • ucho
      dokud budou mít peníze na vývoj, není důvod to vydávat.
      • victor
        Sakra máš pravdu :D Nic je nenutí a ovečky krásně bečí , že jim stále věří .... *1* *1* *1*
  • Vogon

    Buddhistický mnich Swery(Deadly Premonition, D4) založil nové indie studio White Owls Inc.

    http://www.whiteowls.co.jp/aboutus-eng

    Jejich PR řídí plyšová opice.

    https://www.youtube.com/watch?v=us2s_ZaujPc
  • MickTheMage

    Star Trek Online ma 3 roky

    A pripravili k tomu aj peknu info grafiku... http://sto.perfectworld.com/news/?p=809441 Ale to nie je to podstatne :) Podstatne je, ze tak ako minule roky (k druhemu i prvemu vyrociu) vytvoril fanusik fantasticke video z ingame zaberov. Tneto rok mal na to menej casu, takze ma len 2 minuty, ale stale stoji za to. http://youtu.be/f0089KMzJFk
  • Doporucuji ted novy Torchlight 2! Super hra! Bavila mě o radu vice nez Diablo 3 (mozna to je cenou) + 6 lidi coop....co vic chtit :)
    • Pořádné UI.
  • Kozy
    http://www.turunculevye.com/haberler/goster/mount-blade-2-bannerlord-is-coming-for-consoles-8933

    Páni, to jsem teda nečekal, ikdyž v tom nevidim problém, na gamepadu to půjde dobře. Teď aby to už konečně vyšlo.
  • Vogon

    Budoucí patche FFXV obohatí příběh a přidají vytváření postavy

    http://www.gamer.ne.jp/news/201612070039/
    Oficiálně anglicky: http://eu.square-enix.com/en/blog/announcing-free-updates-final-fantasy-xv

    Teď se soustředí na vylepšení hratelnosti kapitoly 13, např. zvýšení síly prstenu. Pak hodlají opravit lokalizaci všech jazyků, což se týká i mluveného slova. A hodlají přidat nové příběhové scény, např. o postavě Ravus. Detaily očekávejte až se rozhodnou co přesně do hry přidají. A nakonec chtějí udělat možnost, kdy budete hrát za jiné postavy ve hře, a možná vytváření avatarů. Samozřejmě, hodlají hru updatovat a patchovat i mim tohle. Mimo tohle všechno chtějí do hry přidat možnost hrát Novou Hru s vybavením z předešlého dohrání a zvětšování fontů. Původně oznámená šestice DLC vyjde tak jak vyjít měla.
    • Kozy
      Jak je to přístupný pro někoho kdo Ff nikdy nehrál? Má to vůbec cenu?

      Díky moc za vyčerpávající odpovědi, tak už je jasno u čeho budu trávit svátky :)
      • Femto
        Naprosto. Jdi do toho! Tohle jedno z nejvíce přestupných FF. Má to fajn herní mechaniky, sympatické postavy, hlavně už premisa- čtyři hezcí kamarádi na tripu je originál na herní scénu jako prase - jen houšť. No, ten film a ani anime nijak zvláště nedoporučuji. Samozřejmě pro příběh jako fajn, ale mohlo by tě to odradit a to by byla škoda.
      • Vogon
        Rozhodně. FF na sebe nikdy nenavazují a ani se neodehrávají ve stejném světě, pokud se nejedná o sequel(X-2, XIII-2). A tomhle ani navíc není to nejlepší příběh, ale postavy, průzkum a boje. Pokud ale přece jen chceš z příběhu něco mít, tak se doporučuji podívat na film Final Fantasy XV: Kingsglaive a anime Final Fantasy XV:Brotherhood. Film je k smíchu, anime je docela dobré.

        Pokud chceš (nejen)příběhově dobré FF, tak doporučuji FFVI(GBA verzi) a FFIX.
        • Femto
          Já mám pocit, že obecně Final Fantasy filmy jsou vždy naprosto strašné. Já sem neměl sílu dokoukat ani film k VII. Jinak ty tvé postřehy o přirovnání k DD nejsou vůbec od věci. Obecně mě hra baví, mám koupeno, dal jsem tomu pár hodin a hodně mě to chytlo, bohužel čas není, navíc je tady TLG, ale řekl bych že určitě letos bude TOP 3 právě FFXV, TLG a DS3. BTW co říkáš na TLG?
      • Ronox
        Rozhodně má. Ono každý hlavní díl FF je přístupný, protože na sebe nenavazují. Sdílí pouze některé prvky a jména například. Tohle je hodně "zwesternizované", lepší název mě teď nenapadá. Trpí to docela nudnými vedlejšáky, ale pocit z tripu a přátelství to nádherně kompenzuje. Docela dlouho mi trvalo, než jsem si oblíbil postavy, ale už to docela jde. Rozhodně přirovnání k DD nahoře od Vogona je na místě. Takže má to cenu, jestli tě to z videií aspoň trochu oslovuje, tak ano.
    • Ahoj. Díky za info. Je pravda, že tady tahle hra je tu ignorována jako prase, takže tohle info ocením, takže moje rozhodnutí koupit si hru později nebylo vůbec špatné. Jenom prosím tebe, jestli jsi hru hrál, tak nějaké menší shrnutí. Docela by mě to zajímalo, jak to vlastně dopadlo..
      • Vogon
        Stručně: Představ si MGSV smíšené s Dragon's Dogma, které tvůrci hodlají dokončit a které má výborně napsané postavy, které působí skutečně a jejich přátelství je neskutečně uvěřitelné.

        Ke hře jsem se ještě téměř nedostal a dostanu se k ní až ke konci roku, ale přemýšlím jestli nepočkat, na to co z toho udělají. Což znamená že třeba o bojovém systému ti nic moc říct nemůžu, protože jsem do něho ještě moc(čti:vůbec ho nechápu) nepronikl. To samé platí o příběhu, ale pokud můžu soudit z Kingsglaive, tak to bude klasický FF mišmaš.
        Každopádně jde vidět, že se vývojáři soustředili na ústřední čtveřici postav. Kluci jsou výborně napsaní, chovají se neskutečně skutečně a jejich přátelství je uvěřitelné a jde vidět všude. Přes výborné animace v soubojích, pokřiky po to co dělají, když sedí v autě. Už jen jednoduchá konverzace o tom, kdo bude řídit, ti o postavách řekne více než nudné řádky scénáře ve hrách jiných. Mužské postavy jsou prostě výborné, ale ženské postavy, co jsem zatím potkal, jsou dost nudné. Myslím, že by hra udělala lépe, kdyby byla pouze o přátelích, kteří jsou na roadtripu, a nedělala klasické FF blbosti.
        Co se týče designu otevřeného světa, tak se to prozatím rýsuje jako vylepšená Dragon's Dogma, a západní open-world seznamy tomu nesahají ani po paty. A postavy mají navíc náhradní kostýmy, takže nemusíš v poušti nosit černou kůži.
        Nakonec zmíním herecké výkony, které mi strašně připomínají Personu, a jsou dost dobré, alespoň co se hlavních postav týče. Některé postavy mají dost silný jižanský přízvuk, což některé může odradit.
        • to vypadá hodně lákavě. No, těším se až do toho proniknu. Už z videí mě to hodně láká
      • Mrkni k Andrejovi A. na FB, ten to už min. týden dohrál.
        • Fordzy

          Neoficiálně: Square Enix připravuje lokalizovanou kompilaci prvního až devátého dílu série Final Fantasy pro PSV a PS4.

          Zrovna Andrejovo recenze není moc objektivní. Radši se poohlédnout jinde.
  • https://www.humblebundle.com/weekly

    Focus Interactive
    Trošku slabší, ale kdo chce vyzkoušet Wargame: Airland Battle tak za 6$ je to ultimátní cena
    • Pilgrim66
      EE už mam, ale koupim to asi kvuli Div II, dloho už si to chci zahrat
    • ucho
      náhodou celkem slušný. už ten sherlock za 6 dolarů je fajn. zbytek je pak příjemnej bonus...
      • nekromant33
        a mě přišli ty věci, který dostaneš bez placení average (nebo on to není průměr tentokrát ale fixní cena za hry navíc), zajímavější než ty dvě za příplatek
    • Kozy
      Až na to že to je předchozí díl.
      • Moje chyba, kouknul jsem na to až mo zběžně *13*
  • Jack1947

    Módy do konzolové verze Fallout 4 se do hry nainstalují jedním kliknutím.

    Chválím jistou kreativitu... pak že mody jsou jen výhradou pc verzí her...

    Ad Fallout4 jsem sám omu se zdá že ta grafika je taková jak to říct... malovaná? nebo se mi to jen zdá je zo hoodně divné jakoby se tam vznášela všude nějaká barevná mlhavá aura či co...
    • Jako představa je to jistě fajnová. Ale co ta hra na konzolích udělá s pár mody, když už teď padá pod 30FPS? Nedejbože s nějakou větší předělávkou. Nějak si to neumím představit.
      • Jack1947
        Musí to nejdříve sladit mimochodem na pc to taky není nic moc asi ten FOV si budu muset zmenit... to je docela nepřijemné pak to zasekávání - restart hry... atp... brr to taky nic moc.

        Jinak to s tou grafikou jsem myslel vážně nicméně jsem venku a tam je to trochu lepší...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit