-
Posledni patch pro Batmana Arkham City
Vsechny savy lidi co pouzivali GFWL v haji... :o/
Update - Tak uz jsme se vratili na predchozi verzi a vse jede. -
Obrazem: Grafické srovnání původní a remasterované PC verze hry BioShock.
Nic moc. Rozdíl aby tam člověk hledal s mikroskopem, navíc u toho obrázku soch to vypadá na dost mizerné filtrování textur. -
Cliff Bleszinski: Wolfenstein: The New Order je jednou z nejlepších FPS od vydání Half-Life 2.
To tady budete retweetovat všechno co vypadne z toho slizkýho metrosexuálka? -
KC:D
Vávrovci vydali nový patch 1.4. Klasika, zase tu máme na Steamu dlouhá vlákna, kde hráči dávají info o dalších problémech. Ale chápu, že na bugy a optimalizaci není čas, důležité byly nové, krásné HD textury, které posouvají zážitek zase dál. Tady srovnání textur:
https://www.youtube.com/watch?v=QWtrI-5_FtA -
-
Dulezita byla hlavne "new weapon" pomlazka a zlata vejce, kdyz mame ty Velikonoce. Proto na updatu makali do noci, horko tezko ho dodelali a prvni co bylo, ze celou hru zase totalne rozbil. Teda rozbil jeste vic, nez rozbita byla, coz uz by clovek rekl, ze ani neni mozne. ;)
A samozrejme, na konzolich bude novy patch az tak za 14 dni, kdyz to dobre pujde, tam udela pomlazka a vejce taky hodne parady, v dubnu. Kingdom Cum proste stale bavi. ;D -
Mám jenom GTX 960 (4GB) a 12 GB RAM a první, čeho jsem si všiml po updatu na 1.4 byly ostřejší a prokreslenější textury. Bylo to vidět třeba hned na chalupě, kde Jindra bydlí. Tys to testoval na čem?
-
že vydávají i takováto zkrášlovadla, bych jim vůbec nevyčítal. prostě část týmu se může věnovat i vývoji dalším směrem. všichni vývojáři stejně nemají dost znalostí na to, aby něco konkrétního zoptimalizovali.
-
-
no a viděl jsi to video? Já bych je rád za to pochválil, ale to nějak nejde, když je tam nulový rozdíl
-
-
neviděl, srovnávat kvalitu podle videa na youtube je dost zavádějící.
-
-
-
-
Fallen: A2P Protocol
Nevím, jestli si toho někdo všiml, ale vyšla "PostApo XCOM" hra Fallen A2P Protocol.
https://www.youtube.com/watch?v=cQz9nUeuCoQ
http://store.steampowered.com/app/325790/ -
Co to sakra je ?
Na steamu
http://cdn.steampowered.com/v/gfx/clusters/sale_summer2012_weeklong/adb73e86/image_regionlock_english.jpg?t=1342215273
*8* *10* *10*
ještě otázka zůstanou ceny her po té akci stejné nebo je hodí zpátky ? -
-
v některých regionech je prodej některých her na steamu zakázaný. u nás z poslední doby například hry Rage a Skyrim...
je to akce, ceny se mění každý den, u některých her každých pár hodin. po skončení každé akce (běží jich souběžně víc druhů) se ceny navrátí do původní bezslevové hodnoty. -
-
Bethesda pravděpodobně nepotřebuje peníze od východních Evropanů, Litevci mají také ban, Rusové též. Pak se diví, že Rusové nakupují na torrentech..
-
-
U nás za to může Cenega (ať sí prohlašuje, co chce) a v Rusku její "matka" 1C. Btw v Rusku už Skyrim koupit můžou. Poláci, Slováci a další trhy, kde je 1C či Cenega mají většinou smůlu v případě her od Bethesdy.
-
-
proč se unás nesmí prodávat
? -
-
údajně rozhodnutí Bethesdy
-
-
*1* *7*
-
-
-
-
-
Codemasters vyhrálo závod o exkluzivní smlouvu s F1. Vývojářské studio tak na nás po několik...
Fajne -
Japonci musí být šílení...
jesukriste! *8* -> *1* -
Saints Row IV DLC
Mysleli jste si, že dá Johny Gat po smrti pokoj? Ani náhodou *1* Vyšlo video Dev Walkthrough #1 k chystanému DLC SR4: Gat out of Hell, kde tvůrci ukazují zbraně inspirované apokalypsami i hříchy, létání, souboj s pekelným arcivévodou, ... a nejlepší ze všeho je jako zbraň útočné křeslo na kolečkách *1* -
-
Boží hra. Když byl tehdy na steamu free weekend, tak jsem ji stihl i dohrát *1* Ale na tohle se těším, až to yjde v kompletní edici a dám si to zas.
-
Worhammer musí trpět že je hra tak uspěšná... *15*
-