Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Posledni patch pro Batmana Arkham City

    Vsechny savy lidi co pouzivali GFWL v haji... :o/

    Update - Tak uz jsme se vratili na predchozi verzi a vse jede.
  • Obrazem: Grafické srovnání původní a remasterované PC verze hry BioShock.

    Nic moc. Rozdíl aby tam člověk hledal s mikroskopem, navíc u toho obrázku soch to vypadá na dost mizerné filtrování textur.
  • Cliff Bleszinski: Wolfenstein: The New Order je jednou z nejlepších FPS od vydání Half-Life 2.

    To tady budete retweetovat všechno co vypadne z toho slizkýho metrosexuálka?
  • KC:D

    Vávrovci vydali nový patch 1.4. Klasika, zase tu máme na Steamu dlouhá vlákna, kde hráči dávají info o dalších problémech. Ale chápu, že na bugy a optimalizaci není čas, důležité byly nové, krásné HD textury, které posouvají zážitek zase dál. Tady srovnání textur:

    https://www.youtube.com/watch?v=QWtrI-5_FtA
    • Pan_Klobouk
      Dulezita byla hlavne "new weapon" pomlazka a zlata vejce, kdyz mame ty Velikonoce. Proto na updatu makali do noci, horko tezko ho dodelali a prvni co bylo, ze celou hru zase totalne rozbil. Teda rozbil jeste vic, nez rozbita byla, coz uz by clovek rekl, ze ani neni mozne. ;)

      A samozrejme, na konzolich bude novy patch az tak za 14 dni, kdyz to dobre pujde, tam udela pomlazka a vejce taky hodne parady, v dubnu. Kingdom Cum proste stale bavi. ;D
    • risa2000
      Mám jenom GTX 960 (4GB) a 12 GB RAM a první, čeho jsem si všiml po updatu na 1.4 byly ostřejší a prokreslenější textury. Bylo to vidět třeba hned na chalupě, kde Jindra bydlí. Tys to testoval na čem?
    • ucho
      že vydávají i takováto zkrášlovadla, bych jim vůbec nevyčítal. prostě část týmu se může věnovat i vývoji dalším směrem. všichni vývojáři stejně nemají dost znalostí na to, aby něco konkrétního zoptimalizovali.
      • no a viděl jsi to video? Já bych je rád za to pochválil, ale to nějak nejde, když je tam nulový rozdíl
        • ucho
          neviděl, srovnávat kvalitu podle videa na youtube je dost zavádějící.
  • VaZqeZ_EU

    Fallen: A2P Protocol

    Nevím, jestli si toho někdo všiml, ale vyšla "PostApo XCOM" hra Fallen A2P Protocol.
    https://www.youtube.com/watch?v=cQz9nUeuCoQ
    http://store.steampowered.com/app/325790/
  • Co to sakra je ?
    Na steamu
    http://cdn.steampowered.com/v/gfx/clusters/sale_summer2012_weeklong/adb73e86/image_regionlock_english.jpg?t=1342215273
    *8* *10* *10*
    ještě otázka zůstanou ceny her po té akci stejné nebo je hodí zpátky ?
    • ucho
      v některých regionech je prodej některých her na steamu zakázaný. u nás z poslední doby například hry Rage a Skyrim...
      je to akce, ceny se mění každý den, u některých her každých pár hodin. po skončení každé akce (běží jich souběžně víc druhů) se ceny navrátí do původní bezslevové hodnoty.
      • Bethesda pravděpodobně nepotřebuje peníze od východních Evropanů, Litevci mají také ban, Rusové též. Pak se diví, že Rusové nakupují na torrentech..
        • U nás za to může Cenega (ať sí prohlašuje, co chce) a v Rusku její "matka" 1C. Btw v Rusku už Skyrim koupit můžou. Poláci, Slováci a další trhy, kde je 1C či Cenega mají většinou smůlu v případě her od Bethesdy.
      • proč se unás nesmí prodávat
        ?
        • ucho
          údajně rozhodnutí Bethesdy
          • *1* *7*
  • rancor1223

    Codemasters vyhrálo závod o exkluzivní smlouvu s F1. Vývojářské studio tak na nás po několik...

    Fajne
  • smejki

    Japonci musí být šílení...

    jesukriste! *8* -> *1*
  • Tilwaen

    Saints Row IV DLC

    Mysleli jste si, že dá Johny Gat po smrti pokoj? Ani náhodou *1* Vyšlo video Dev Walkthrough #1 k chystanému DLC SR4: Gat out of Hell, kde tvůrci ukazují zbraně inspirované apokalypsami i hříchy, létání, souboj s pekelným arcivévodou, ... a nejlepší ze všeho je jako zbraň útočné křeslo na kolečkách *1*
    • Morraw
      Boží hra. Když byl tehdy na steamu free weekend, tak jsem ji stihl i dohrát *1* Ale na tohle se těším, až to yjde v kompletní edici a dám si to zas.
    • Jack1947
      Worhammer musí trpět že je hra tak uspěšná... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit