-
a nvidia zřejmě bude podporovat DX12 na starších kartách už od GTX 480, GTX 580
-
-
Bude podporovat wddm 2.0. Dost pochybuju, ze to bude nekdy umet dx 12, kdyz je to jeste vliw architektura.
-
nvidia na tych kartach, ktorych spominas, nepodporuje ani DX11.1, tak to tazko bude podporovat DX12 :)
to ze podporuje novu spravu pamati, neznamena, ze bude moct odomknut cele nove API na tych starych vecickach -
Podporovat může klidně na 8800 GTX, ale že to bez shaderů pojede jako šnek oproti AMD to je jiná věc.
-
-
Zaklinac 3
Vyplatilo se pockat na poradny mody, zapl sem to dneska nainstaloval tento mod a spadla me brada, konecne ma Zaklinac vizual jake si zaslouzi. Lituju lidi co to hraji an konzolivh v puvodnim hnusu.
http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/149/? -
-
No podle tech screenshotu fakt neni moc o co stat :D
-
Hezký, přepálený světla, aby z toho parádně bolely oči.
-
Vypadá to divně. Moc efektů.
Slunce svítí jako někde na Sahaře, do toho rozmazané objekty v dálce a tma..Pak tam prší + slunce jako prase. Dost nevěrohodné. Tohle byl problém i u tech Fx věcí pro GTA IV....
Vždy to někdo naprogramoval tak, že to udělalo něco automaticky a poté některé věci vypadaly lépe ale jiné zase hůře. Nikdy to nebylo na 100% OK. Protože to byl automatický filtr nebo něco na vše. A vše není stejné...Lepší to nechat jak to je a maximálně použít něco co řeší pouze jednu věc apod. Jinak to poté vypadá prostě často divně. Pro GTA IV jsem to nikdy nepoužil krom testu. To samé Skyrim. -
-
Mám pocit že "Jackismus" je nakažlivý.
-
-
Takže jestli jsem to pochopil správně ze screenshotů, tak francouzština z toho udělá novou hru?
-
Podle těch screenů to vypadá jako slušnej downgrade...
-
Zaklínač v původním vydání vypadá skvěle ať už na pc, nebo na konzoli. Je skvělá jak vizuálně, tak hlavně obsahově a to je myslím to nejdůležitější. Pochybuji, že tam budeš mít i krásnější questy *15*
-
-
Nyní však podle Puppy Games jedna hra odpovídá dolaru a při nákupu čtyř her tak jednotlivec přinese čtyři dolary. "Poté, co si svůj podíl vezmou Valve a výběrčí daní, vaše hodnota neodpovídá ani polovičnímu hrnku kafe." V takové situaci je prý jakáko
http://bonusweb.idnes.cz/kritika-obchodniho-modelu-nezavislych-her-fj4-/Novinky.aspx?c=A140819_153946_bw-novinky_anb -
-
Nevím na co si stěžují nikdo je přeci nenutí chodit na steam. např. takový minecraft se prodává za ty jejich 3 stovky jen přes vlastní stránky a jak je úspěšný.. Tohle mi opravdu připadá jen jako brečení neúspěšných.. Poslední dobou mi připadá, že si každý myslí, že když vytvoří indie hru tak na tom musí vydělat.
-
tak já to říkal už dávno, že ty neustálé akce degradují cenu her a lidi se navíc ty hry naučí nekupovat. proč něco brát za 200,-, když to za nějaký čas bude za 20,-. ale tak cenovou politiku si řeší sami autoři, blizzard je v tomto například nekompromisní. puppy games nedělají žádné herní trháky pro masy, takže se není čemu moc divit, že z nich nejsou milionáři, kteří si na nic nestěžují...
-
-
Dark Heritage: Guardians of Hope
......................2V94K-56GJJ-3WA47 -
Chtěl smočit no... co jiného...když to nešlo jinak...
Tak využil téhle zoufalé... ehm praktiky... nebo jen šprýmař když se i sám přiznal plehčující okolnosti he?
*12*http://bonusweb.idnes.cz/swatting-kanada-lizard-squad-zakonceni-pripadu-fr5-/Novinky.aspx?c=A150717_154227_bw-novinky_anb -
-
Divný, že to tak trvalo než toho šílence dostali. Jestli poslat policii několikrát blbě, tak museli ihned zjistit z jakého čísla a místa volal, natož pak když psal z IP ty kecy...
-
-
A co kdyz volal anonymne s predplacenou SIM kartou a pouzival VPN?
-
-
že by byl tak chytrý? To bych se divil. I tak se to zdá zjistit, zejména v USA.
Kdyby požíval Tor a i ten mobil jak píšeš z různých míst, tak by to trvalo o dost déle než ho vystopují. -
-
No podle toho clanku ho vystopovali az po tech udanich..
-
-
-
-
-
Assassins Creed
Ahojte, jsem zpět. *1*
Koupila jsem si ve slevě na Steamu Assassins Creed 2 ač jsem nikdy předtím žádný jiný díl nehrála a podle recenzí byl právě tento díl ten úplně nejlepší. Po první hodině nudy se v tom začínám ztrácet. Příběh je absolutně nesmyslný, nevím před kým se ten Desmod schovává, kdo a proč mu pomáhá, jak se dostal do těla toho Itala a proč tomu Italovi zabili rodinu ? Samotnou hratelnost nemá cenu ani rozebírat, boj a to poskakování probíhá pomocí držení jednoho tlačítka a ovládá se automaticky. *7*
Tohle je hra, která dostávala 9 a vyšší hodnocení ? To jste hodně klesli z nároků... *8* -
-
Měl jsem to stejně, taky mě dvojka zklamala i když to všichni chválí.
-
To se stává, když přeskočíš první díl.
-
Dej tomu na Metacritics nejnižší uživatelské hodnocení. Uleví se ti a svět bude zase v rovnováze.
-
-
Koncem nastávajícího týdne se dočkáme nového patche do Assassin's Creed III.
About f*cking time! -
-
pamatuju na doby, kdy hra vyšla a nevyšel pro ni už žádnej patch, protože prostě nebyl potřeba... v těch dobách byl patch známkou, že je se hrou něco v nepořádku, ne že jsou vývojáři hrozně hodní a starají se o svůj produkt a zákazníky...
-
-
Ja pamatuju doby kdy lidi na internetu nepsali takovy blbosti.
-
Pokud se budeme bavit o konzolovkách ... byly ještě nedávno doby , kdy produkt prostě nevyšel pokud nebyl schválen po všech stránkách . Ne že by potom záplaty nebyly potřeba , ale nebylo je už kam dát ;) ...
Ty časy měly něco do sebe a jak vidno mnozí již zapoměli . -
-
Ono tady se clovek docela diví, ze AC3 vubec schvalenim prosel, protoze ta zabugovanost je naprosto otresna. Zvlast kdyz jde casto o naprosto skolacke problemy, ktery musely byt videt okamzite.
-
-
Tak tuhle dobu fakt nepamatuju... A jsem si docela dobře jist, že taková doba nikdy nebyla.
-
-
Mám pocit, že třeba takovej Super Mario nikdy opatchovanej nebyl. Just sayin, ale to co vymyslel Kubas je blbost. V takovymhle případě nejde srovnávat 8 bitovou 2d lineární skákačku s takhle komplexní hrou s obrovskym otevřenym světem. To prostě nejde uhlídat.
-
-
Bavíme se o době, nikoliv o konkrétní hře. Vyvrácen bych tudíž byl v případě, kdyby v době, v níž vyšel Mario, neexistovala zabugovaná hra...
Jinak máš samozřejmě pravdu.
-
-
-
a tehdy byla i tráva zelenější...
-
-
-
Nová hra od Respawn Entertainment.
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=578141
Respawn Entertainment jsou tvůrci CoD: MW se kterým Activision vyj*bal a tak si založili vlastní studio. Hra vypadá dobře. -
Zítra vyjde nový (2GB) patch pro Battlefield 3. Podívejte se, co od něho můžete očekávat.
IRNV a baterky upraveny...výborně. -
sberatelske edice Assassin´s Creed 4
Na facebooku uz jsou zverejnene.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151428377348145.1073741829.147071723144&type=3