-
Videoporovnání Xbox One a PS4 verze hry Need for Speed: Rivals.
Nuhnatamalamuta. Rozdíly tam vidět, ale fakt nedokážu ani zdaleka (ani z blízka) říci, co je hezčí a co škaredější :) -
-
Jakepak porovnani, vzdyt obe verze vypadaji hnusne. Ano, otazka je co je hnusnejsi jestli XONE, PS4. *7*
-
-
Aneb naflákáme čárky tak, jak si myslíme, že to bude. Vyjádříme se zase tak, abychom dostaly co nejvíce negativních ohlasů, protože My, Jack I Všemocný, musíme vždy a vše okomentovat a to i kdybychom o tom věděli naprosté hovvno.
-
-
Videlsi to srovnani ? Ja bych rekl ze to je vubec nejhnusnejsi NFs vubec. V klidu, dit muzes furt poucovat o carkach atp a text bez formy je na hovn*... mozna pisu trosku nesmysli , spanku se mi moc nedostalo. Budiz ma omluva. O negativnim ohlasu by se mohli vest dlouhe diskuze...
-
-
Ty jsi nespal kolik let?
-
-
-
-
-
Neoficálně: From Software (Dark Souls) připravuje RPG pro PS4 s pracovním názvem Poject Beast. (+ screeny)
hm, ked Project Dark bol Dark Souls, Project Beast bude Beast Souls...a budu sa tam vrazdit prerastene vevericky a vsetci budu kricat ake super hardcore original to je :) -
GRID 2 info
http://youtu.be/Do0_DIM2PQ8 -
-
Boze zasa bloom. Ja som sa tesil ze uz z toho vyvojari vyrastli *7*
-
-
Něčím musí maskovat málo polygonů a malé textury :)
-
-
Vsak prave, ale nastastie sa to v jednicke dalo vypnut v ini soboroch :)
-
-
Hm. Mě osobně to v původním Gidu nevadí. Pocit z jízdy mi to nějak nekazí a ta hra by byla hratelná snad i na mobilu (kdyby byl x86 mobil).
-
-
-
-
Bože, to je mi ale sr*čka. Profesionální závodník bere každou druhou zatáčku na okruhu driftem a vývojář (nebo kdo vlastně) se naučil triky, aby ho předjel, na semi-arkádové blbosti, kde chybí pohled z kokpitu.
Fail. -
-
Možná že kdybys poslouchal a vnímal i něco jiného, než že tam není nějaký pohled zevnitř, tak bys slyšel, že mu pan poradce poradil a pak dotyčný jezdil správně bez "driftování", předjevše stále "driftujícího" protihráče (ačkoliv to mohlo být matoucí kvůli mixování s reálnými záběry).
Takže tak :)
-
-
Netušil jsem, že Chris Harris dělá i do her. Pořád nevím, jestli si to mám pořídit... žádný pohled z kokpitu, to mě dost odrazuje.
Ale jinak tam pěkně tančí na okruhu. *15* -
Vypadá to luxusně! Jen se bojím aby nepodělali jízdní model (z dosavadních informací jsem prozatím zděšen).
-
skvělá grafika, paráda. ještě by mohli zapracovat na texturách a bude to supr.
-
-
Někde se asi stala chyba
Kde jste vzali těch 10M? Vždyť to musí být daleko více. -
WiiU verze Watch Dogs vyjde pravděpodobně 18. listopadu.
aneb jak vydělat na průjmu.... -
NFS bezi na Xone v 900p i tak se framerate pada s 30 FPS o 7 snimku dolu. To musi byt parada to hrat uz v 30, natoz pak ve dvaceti. No nekup to.
-
-
Já jsem teď málem puknul smíchy při čtení recenze na IGN *1*
Jelikož hra je určena hlavně pro MP hraní (i když MP dle recenze moc nefunguje) tak ani když hrajete single, nemáte možnost hru pauznout ?!? *1* *1* *1* -
-
JJ taky ctu zahranicni weby, ta hra je proste lahudkova :-) At si to strci nekam, sasci
-
Takže neexistuje řazení, neexistuje ukazatel zařazené rychlosti, hra nejde pauznout, tragický jízdní model a na konzoli to neudrží už tak slabých 30fps, byť to vypadá řekněme průměrně, v nějakém x let starém rozlišení.
Jasných 7 nebo 8/10 *1*
-
-
-
Obrazem: Rozdíl mezi Source Engine 1.0 a 2.0.
Source 1.0: 2004 (Half-life 2)
Source 2.0: 2014
CryEngine 1: 2004
CryEngine 2: 2007
Srovnání: http://www.youtube.com/watch?v=_KKILkzKtFg
Se poslední generací CryEnginu bych to raději ani nesrovnával, Němci jim docela utekli. -
-
CryEngine 3 je horší, jak CryEngine 2. Je náročnější a hnusnější...
Všude kde sem to hrál je tam nehoráznej input lag, hnusnej motion blur, kterého se pořádně nedá zbavit, je to přeblurované a přesaturované a nemá to ani zdaleka takovej polycount a particle count jako zmodovaný Crysis.
Já nechcu další hypermega nadupaný engine alá CryEngine 3, já chcu engine, kterej utáhne MP hry na 60 FPS při FullHD na mé 650m na střední detaily. Tak jako to udělal Source v 2004 na mé 6600GT a 1280x1024.
A je spousta lidí, co chcou to samé. Source nikdy nebyl o grafice, ale o co nejlepší MP zážitku, s co nejmenším input lagem. A taky to byl pionýr fyziky. CryEngine měl kvalitní fyziku, ale na Source to tehdy zdaleka nemělo. Navíc s CryEngine 3 šla super fyzika z Crysis do kytek. -
-
Je to opravdu chyba CryEnginu, nebo přístup konkrétních herních vývojářů?
-
-
Jako hrál sem jen hry od Cryteku, takže to může prostě být jejich chyba. Na druhou stranu zkoušel sem Star Citizen hangar demo, a to taky nebyla žádná sláva.
-
-
-
Na tom foru, odkud je ten obrazek Source 2 psali, ze ta prezentace, kde ten obrazek byl, byla z roku 2011. Za ty roky se jeste mohl zmenit.
-
-
Obrazem: Rozdíl mezi Source Engine 1.0 a 2.0.
Aha, to by hodně vysvětlovalo, protože podle toho obrázku to nevypadá na rozdíl 10 let. Asi jsem se blbě vyjádřil, nechci se nějak obouvat do Valve - mám je rád. Ten obrázek mi prostě nepřišel adekvátní k vývoji, kterým prošel např. ten CryEngine.
Například Titanfall (Source 2.0) vypadá dle videí lépen než uvedený screenshot (otázka, jestli to není způsobeno rychlým pohybem a masívním postprocesingem, kvůli kterému vlastně nění nic pořádně vidět.)
-
-
Já si na ten jejich útěk vzpomenu, až se zaseknu s transportérem o lampu
-
-
F4 a SC II
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/12234903_916586408426616_5572922653190960346_n.png?oh=9ab09491911526e44d6fa947e6702a9b&oe=56F82F1C -
To je nejake nove trend ze ted budou vychazet technicky zastaraly hry.
Black Ops 3 je odporna, Fallout tam uz se ani nesmeju to je k placi. -
-
tak nehraj tie konzolove sraczky, na pc vychadzaju denne desiatky hier, a mozem ti garantovat, ze su zabavnejsie ako debilne fps tunely ako napr black ops3
iba ak by si bol dieta konzumu, ktore hra iba to, co je trendy a in...
http://games.gamepressure.com/games_encyclopedia.asp?PLA=1&CZA=3&SOR=2
hledej, smudlo -
Jen zkažená protože nejede nikomu a má napííču optimilizaci.
-
PLS přestaň oči máme všichni zkus ty hry rozebrat z jiného pohledu, grafiku dokáže pokydat každá guma *7*
-
-
Vsiml sis ze uz na tebe nekolik prispevku nereaguju, prosim udelej me tu radost a napodob me. dik
-
-
OK jen mi vysvětli proč máš neustálé nutkání pořád si stěžovat na grafiku? To tě jako hratelnost, zábava popřípadě jiné aspekty dané hry absolutně nezajímají? Stačilo by ti jen tech demo bez samotné hry?
Možná by stačilo kdyby si začal psát příspěvky jen když tě nějaká hra pozitivně zaujme jinak budeme brát že na ní nadává, tobě to přidá dostatek času na jiné činnosti a tady se to nebude zbytečně svinit, co ty na to. -
-
Kdyz je hra hnusna a vypada k smichu tak me to vadi, a vadi me to dost.
Protoze fraze ze hry nejsou o grafice neberu, grafika byla pro hrace vzdycky dulezita. Pro me tvori dobrech 30% kvality hry.
Hratelnost her v poslednich 5 letech se prakticky nemeni a kdyz meni tak k horsimu.
Fallout je pro zklamani, hra je zjednodusena a prizpusobena dnesnim hracum, takze hratelnost je nic o cem bych se rozepisoval, dnesni klasika pro cviceny opice. -
-
Protože hra přitahující hodně pozornosti znamená i hodně pozornosti pro něj, když o ní mluví. To už jsme si mohli všimnout i Zaklínače... *3*
-
S tvým názorem bych mohl z větší části souhlasit ale proč to
kurva musíš psát furt dokola a nejlépe desetkrát pod každou diskusi?
-
-
-
-
-
-
Velká sbírka her ze série Final Fantasy k dostání na eBay za 15 000 $ (=262 000 Kč)
A ten "nejlepší" 14.díl k tomu nemá? *1* -
-
Kdyby sis to pořádně prohlédl, tak by si zjistil, že tam je FF14 Limitovná edice s použitým klíčem.
-