-
EA skončila v druhém čtvrtletí tohoto roku ve ztrátě 381 milionů dolarů, tj. o 40 milionů více...
dobře jim tak zm***m! si jako mysleli, že miliony uživatelů steamu si budou instalovat BETU nějakýho originu kvuli průměrnejm hrám od íej? fail -
Modelka Kristen Lanae má ve svém portfoliu již mnoho cosplay fotek na motivy videoher.
modelka? vyzera ako girl-next-door -
Prey 2 zrušeno nebylo, ale tento rok už nestíhá.
super! -
Akční hry The Binding of Isaac od Edmunda McMillena a Floriana Himsla se prodalo přes půl milionu...
To jsem rád. Nějaké zprávy ohledně toho DLCčka, co by mělo vyjít do TBoI? Nějak na to furt čekám a nic. -
-
Díky oběma. *3*
-
Pravděpodobně vyjde až v pozdější fázi příštího měsíce.
Zdroj: http://bindingofisaac.wikia.com/wiki/Wrath_of_The_Lamb -
Dnes měl vyjít trailer a ve velmi blízké době i to DLC, ale nakonec se to asi trochu opozdí. Pokud chceš info přímo ze zdroje, doporučuju prošmejdit http://www.formspring.me/EdmundM
-
-
Singleplayer Dead Space 3 bude dvakrát větší než v Dead Space či Dead Space 2.
Tak snad si užijem i dost herního času ve stavu beztíže a vzduchoprázdnu ;o)
Edit: No a jak tak koukám poslední infa, další hra, kterou asi úplně vypustím. Byť jednička i dvojka patří mezi mé oblíbené, až velmi oblíbené tituly. Možná časem ve slevách, až a pokud to nebude port 1:1. Dvojku jsem si oblíbil možná vice i proto, že u jedničky při míření myš neřešila pomalý pohyb :) I když jen na tom samozřejmě celá hra nestála. Věřím, že hodně lidí má radši jedničku a hodně dvojku. A možná i hodně lidí bude trojku na pc ingorovat, minimálně nějaký ten čas... ;o) -
MINECRAFT 1.8
Zásadní verze Minecraftu vypuštěna cca před 2 hodinami. -
Všechny fatality z Mortal Kombat v jednom videu!
Viděli jste vůbec to video, že jste k tomu napsali takovouhle zprávu? :X -
-
Jeste rano to bylo spravne. Ale par lidi, kteri to video nevideli, drzkovli tady v diskuzi, a nekdo tu zpravicku "opravil".
-
-
Priznavam se, tu "opravu" jsem mel na svedomi ja, uz jsem to vratil zpatky ;) Holt ty vedra ;)
-
-
-
Je nom taková volovinka
https://bonusweb.idnes.cz/kviz-hry-roku-2018-02f-/Magazin.aspx?c=A180514_160618_bw-magazin_oz Já teda měl 98 nebo 95% jenom proto že jsem neveděl MOSS PSVR -
-
70 % a to jsem ještě dvě odpovědi dobře tipnul. Je tam několik blbostí, které jsem viděl poprvé.
-
-
To je zajímavé ale já se divil až jak moc toho znám z obrázků. Možná Band of Defenders může někoho trochu znejistit. Protože většinou hry podle obrázků zas tak snadno poznatelný nejsou.
Doufám že se někdo nevyrojí s tím proč je to v spojler tagu - vždyt to pravidla nijak neporošuje" Údajně ne.. Já jsem vlastně tipl špatně Thrones of brittania ale to se nepočítá protože to zmizlo. Nicméně MOSS protože to neznám odsud jsem prostě netrefil.Netipl jsem ani jednu. Třeba u něčeho jsem chvíly přemýšlel - (Saving Mars) něco sem střelil od boku paradoxně hlavně God of war, Shadow of the colossus, Frostpunk) Monster hunterr mě trochu zarazil ale nakonec jiná hra nebyla podobná. Je pravda že ve výběru mohli zařadit i FFXV ale nevadí.
Příjemné někdy taky nějakou tuhle anketu vyhrát" to jsemi prve do toho moc nechtělo. Ono to taky asi o nečem svědčí nevyšlo letos hry která by se nedala zapomenout. -
-
Tak mě přišlo zajímavé si ověřit, jak moc jsem schopen vytěsnit hry, které mě nezajímají. Bezpečně jsem poznal asi polovinu, ale kdybych měl napsat přesný název, procento by bylo ještě daleko nižší.
-
-
Tak to ne to já naopak mám zase dobrou pamět na názvy at už ktérekoli.
-
-
-
-
-
Giantbomb : 30 minut z Mirror's Edge:Catalys
https://www.youtube.com/watch?v=DTqjF6LB1Oo
Hra začíná v 1:20.
Nelíbí se mi to, z krásně jasného minimalistického designu prvního dílu udělali obludnost s collectibles, expy, skill tree a ukazateli kudy máte jít. Čichám další oběť open world moru. -
-
vždyť říkají, že si můžeš nastavit, kolik ukazatelů tam chceš mít, jak v jedničce
-