Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nové číslo magazínu Game Informer odhalí hru, jejíž název již znáte, pokud jste pozorní....

    Prosím ať to je Thief 4 :)
    • Podle vývojářů ze studia Team Ninja je vývoj na Wii U podobný tomu na X360 a PS3.

      O tom už se ví docela dlouho.
  • tu soutež o FURY byjste meli zrušit; takhle vyhraje zadarmo tu kartu nejakej jouda kdežto ja si na ni musim vydelat *13*
    • Amd ani zadarmo. *3*
      • 3dfx forever *3*
        • Matrox!!!!
  • Člověk, kterému se podařilo v období Vánoc shodit služby Xbox Live a PlayStation Network, vyvázl od soudu s dvouroční podmínkou a závazku spolupráce proti počítačové kriminalitě.

    Tomu by měli dát metál, za boj proti odpornému konglomerátu.
    • A teď pro něj bude dělat a ty si na květák budeš muset hodit další vrstvu alobalu. Svět je prostě zlej.
    • Vojta_Ilavsky
      Škoda že se něco takovýho nestalo Steamu, pokrytectví PCčkářů by krásně vyšplouchalo na povrch.
      • Jack1947
        Což by byla hrozná prdel, steam měl vždy jen menší výpadky... chtělo by to pořádnej Powerdown. *2*
      • kennyB
        Ani se to stát nemuselo, stačí, když tam hoděj něco zadarmo a servery to nezvládaj. Pamatuju, jak tu lidi držkovali, když si nemohli stáhnout left 4 dead...
      • Keyz
        Kdyby steam nešel delší dobu, tak by to šlo řešit GOGem (některé hry tam jsou a tam to jede i když GOG nejede)

        Anebo by to většina řešil asi crackem. Tedy díky bohu za crackery. Protože většina těchto problémů je v době kdy chce hodně lidí hrát, tak je skvělé, že zde je možnost to nějak rychle řešit.
        • Vojta_Ilavsky
          Mě to neříkej, já už rok řeším vše přes GoG.com. :)
          • Kéž by to takhle měli všichni hráči. Já už půl roku taky budu bez nákupů na Steamu, jen ten MGS: TPP mě se*e, že na GOG asi nebude, takže tu jednu hru tenhle rok teda budu muset přežít...
          • Keyz
            To poté +1 *3*
  • Veskoslav

    No

    Zbývá už jenom vydat fix na XP u CoD Ghost a celá ta jejich next gen půjde do prrdele *1*
  • Ve wrestling hře WWE 12 by se měla objevit i hvězda Razor Ramon.

    Tak jsem se hned sel podivat na youtube kdo je to ten Razor Ramon. Nepripada vam ten wrestling jako blbost? :)
    • MrSanta
      Wrestling je specifický druh zábavy. Když to někoho baví, tak ať to sleduje. Já se na něj nedívám, ale jako blbost bych to neoznačil. Spíš jako divadelní představení s velmi slabou úrovní herců. To už snad i v pornu jsou lepší herecké výkony *1*
  • The Secret World pro všechny tento víkend

    Tento víkend proběhne poslední beta test MMO The Secret World. Beta je otevřená pro všechny, kteří si zaregistrují účet. Což je logicky zadara. Tak jděte do toho.

    (v=drZ1SWxNYb0)
    • braveman
      Co nevidět o tom vyjde článek... *3*
  • Release date Shadow Run Hong Kong

    https://www.kickstarter.com/projects/webeharebrained/shadowrun-hong-kong/posts/1303417

    Vyjde 20.8.2015 Dneska hodily post.
  • Drom

    Dnes vychází 198. číslo časopisu Level s recenzemi Call of Duty: Black Ops, Gray Matter a plnou...

    uff, uz jsem myslel, ze Vas plati Score, kdyz se tu objevila ta novinka pred nejakou dobou :)
    • No dovol ... :) Pokoušíme se jen nenadržovat ani jednomu z českých magazínů...
      • Dnes večer zveřejníme videorecenzi Call of Duty: Black Ops od Lukáše Grygara. Těšte se na další...

        Jojo stará radekce levelu + jáma pekel Dana Vávry = games.cz :)
      • Drom
        no dyt jo :) *5*
  • Erendiel

    Hlas Snakeovi v Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain propůjčí Kiefer Sutherland.

    To opravdu? V tom traileru toho jeho obvázaného parťáka mluví právě Sutherland.
    • Erendiel
      Už vidím i na hlavní stránce :D tak asi nereagovat prosím.
  • Jack1947

    Nexon spolupracuje s EA na novém free-to-play Titanfall titulu pro asijský trh. 

    Nejdříve COD a ted Titanfall... i když já jim to přeju tyhle hry se k nim moc nedostanou a je naopak nezajímá kolik budou muset platit aby byli nejlepší v těhle zemí vycházejicího slunce mají jiné problémy než zabývat se. Tím jak jsou Freetoplay hry drahé *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit