-
Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...
http://i3.kym-cdn.com/photos/images/original/000/184/961/tumblr_lnvvueuSsj1qcj56b.png -
-
Steam verzi Deus Ex: Human Revolution můžete do zítřejší 13 hodiny koupit na Green Man Gaming...
Ještě jsem na GMG nic nekupoval, můžete mi prosím někdo osvětlit jak to funguje? Tím myslím jestli je to jako bych to koupil na steamu? Prostě koupím a dostanu klíč a víc už se o GMG nemusím zajímat? Ani po odinstalování? *16*
edit: Super děkuju. :) -
-
Přeložený seznam změn, které přinese příští velký patch pro Battlefield 3.
Dostanes klic, a potom co ho das do Steamu se o GMG nezajimas a je to jak kdybys to koupil na Steamu -
-
Uch nesnášim spouštění her přes steam :) a teď se navíc ani nedokážu připojit k tý jejich zpropadený stránce...
-
-
Většinou se to stahuje přes jejich klienta (docela nic moc) a pak instaluje jako klasická hra/program. Deus Ex je ale Steamworks hra a dostaneš tedy jen klíč aktivovatelný na Steamu.
-
-
FTL (Faster Than Light) po česku ^_^
http://www.imagehosting.cz/?v=ftlczeched.jpg -
Valve neplánuje Source Engine 2, raději bude vylepšovat ten současný.
Ani by jej nemuseli vylepšovat, Source je snad nejlepší engine :) -
-
Graficky urcite staci, ale problemu uz ma teda dost.
Mne hlavne vadi ten prisernej pocit z pohybu. Treba i ted v Portalu2 jsem si pripadal jako bych lital, a ne behal...
Bojim se, ze tim vylepsovanim myslej spis graficky efekty, aby se jim ty hry hezky vyjimaly na screenshotech (zdravim i Zaklinace2)
Mnohem vic se mi libi pristup rockstaru. Ozelim nejakou tu texturu v nizsim rozliseni, kdyz diky dokonaly fyzice, a ted treba i tomu facescanu, bude hra pusobit krasne sourode.
Ne jak zaklinac (jo - koupim ho i tak, zastrcte kolty), kde je namasturbovano XxX rozliseni, extra textury a efekty, a kdovi co, ale v pohybu to pak vypada... ..prinejmensim nevabne.. : /
-
-
MICROSOFT FLIGHT
Od dnešního dne je ke stažení "free" verze nového leteckého simulátoru FLIGHT. http://www.microsoft.com/games/flight/
Zkoušel někdo? -
Policie v Pensylvanii dopadla muže, jenž ukradl z rakve zesnulého mladíka přenosnou herní konzoli....
Čert ví, jestli umrlec nakonec konzoli neodkázal na facebooku prvnímu borcovi, kterej si ji švihne. Dnes bych se tomu ani nedivil. *1* Jinak R.I.P. a G4ME 4EVER -
Proč je Zaklínač skvělá desítková hra.
- Pište svoje důvody, nechci slyšet to stádo zblblé hypem vedené Joem hejtrem.
- Já jako první napíší svoje důvody.Questy.Hlavně vedlejší jsou perfektní,každý jiný a originální.(v žádném jiném rpg s otevřeným světem ,nevídané)
- Epický příběh.Připadám si jako v knize a hltám každé slovo.
- Atmosferická grafika! Animace obličejů je boží.(zatím jsem v žádném rpg s otevřeným světem neviděl tak krásnou grafiku)
- Uvěřitelné Slovanské Lokace co konečně dávají smysl. Atmosferické a nádherné. (Připadám si jako u nás v Česku za dávné doby.
- Soubojový systém alá Dark Souls v otevřeném světe.(více zjednodušený ,ale zábavný)používání lektvarů a znamení dává mnohem větší smysl.
-RPG roku! 10/10
*14* *3* -
-
Na téhle hře je zdaleka nejlepší to, že se jí povedlo zvrátit vývoj, který nastolila dvojka. Od extrémně uzavřené hry s několika poměrně velkými přešlapy v rámci hratelnosti se vrátila, i když oklikou, k feelingu z prvního dílu. Může za to nejen velká a poměrně rovná mapa, volnější pohyb a dotažený combat, ale i rozsah questů, itemy a RPG systém. To že bude mít skvělý příběh, charaktery a grafiku, to bylo jasné, ale právě vymanění se z té sestupné tendence jsem nečekal a šíleně mě překvapilo - a to jsem velký fanda prostředních dílů i tam, kde je ostatní nemají rádi. :-)
-
Tohle má dost daleko do combatu Dark Souls, spíše to je akční zběsilost ala Bloodborne. Dark Souls je pomalejší, více o taktizovaní. Ale combat ve Witcherovi rozhodně není tak přesný a propracovaný. Spíše bych to přirovnal combatu z Wicherovi ze dvojky a k tomu připojili odskoky z Bloodborne...
-
Pro me je to osmickova hra :-) Musim taky psat duvody?
-
-
Když ne tahle, tak mi řekni, která hra je pro tebe desítková?
-
-
Pro me je to taky zatim spis 8-9... to proste zalezi na kazdym cloveku. Jak uz je tu napsany tak questy jsou super a combat me taky docela bavi ale to sekani a skakani je obcas tak rozmachly ze nevim kde skoncim :D
Zasekavani kone je taky neco co je fakt o nervy.
Hra se mi fakt libi ale myslim ze na 10/10 by to chtelo par chybek vychytat.
-
-
-
-
Zamyšlení nad ("perfektní") hrou... (nejlépe válečnou).
Dnešní hry konkrétně mp (MMO) jsou defakto o tom samém, tím myslím že na chvíly super na delší dobu už mne nebaví hrát a mluvím o FPS/thps - prostě nic vážného. Vždycky mám radší hru s příběhem a to mi žádné MMO nenahradí bohužel. Vždy a skoro vždy je to určitý typ grindu nebo PVP. ( což je zas o zužitkování toho grindu, tedy většinou jen kdo má větší péro).
Delší dobu už přemýšlím o hře která by mne bavila i delší dobu. Ne něco na chvíly... je to super atp... ale pak se vždy dostaví nuda.
Mám na mysli něco zcela utopického, asi nereálného a těžko proveditelného... reálného a aby to bylo i zábavné. Např by nevadila permanentní smrt... naopak ta by byla ok. Protože jsem fanoušek válečných her a filmů - všeho s tím spojeném nejlépe moderním ( z dnešní doby nebo 80léta)
MMO kterí by se tedy opíralo o konflikty, s prvky rpg ... grafika by nebyla nejnutnější ale hlavní by bylo že zkušebnosti by se nezískávali levelem ale postupem, tedy dali by se i ztratit a hráč by byl obezřetnější. Klidně placenou hru, nic drahého... takovou armu open world ale né tak náročného, na způsob Dayz ale více interaktivnějšího, drsného ale né nehratelného. Něco co by vás přikovalo k monitoru a hned tak nepustilo... byly by tam i vozidla velká rozloha mapy, žádný kemping nebo respkt by byl zbytečný.
žádný grind, farm nic, vše co najdete je vaše žádné levelové omezení... prostě jednotka vojáků co prochází mapou jak v reálu a čistí pomalým taktickým postupem jeden roh za druhým. No museli by být asi sehraní ,žádní noobové. Bez zombíků pokud možno bugů/glitchů. Space citizen ale z reálných podmínek a něco víc. Nejlépe ty reálné konflikty nebo taková alternativní trochu realita 80-90léta minulého století. Hehe, utopická myšlenka... výplod mysli... já nevím jsem už unavený z těch namachrovaných COD co frag to exp, fraguješ bla bla... Hlavně aby to bylo reálné, aby člověk byl aby se cítil že tam je a že tam opravdu je dýchá. Že může umřít... (systém Dayz,State of decay) Aby tam byl třeba i vítr který určoval směr letu kulek ... a smrt aby člvěka neodradila s tím že nikdy neví odkud výjde nepřítel. Mám rád všechny ty moderní fps (teda krom BF) ale to je furt dokola o tom samém. Třeba nevím půl dne by v té hře člověk ani nevystřelil, nebo by našel tank a musel ho natankovat a doplnit munici ... opravoval různé stanice atp. Žádné class prostě by se učil za pochodu. Žádnej frag sem frag tam... ale opatrné taktické přemýšlivé jednání ale zase nic frustrujícího a nepřekonatelného. Kdyby hrál např člověk sám., tak by to nebylo tak zábavné ale v týmu by to byla pravá pecka = hehe sem asi popsal perfektní hru no. Tohle se asi nikdy nestane. KDo by hrál hru která mu nic nepřináší žádné body, expy žádný růst hodnosti... já tedy jo. Snažil jsem se psát srozumitelně. Číst to samozřejmě nikoho nenutím. At netvrdí nikdo že by nikdy po takové akci - rpg open world (NE sandbox!!!) netoužil byt na malý moment. *3* *3* Nemohu už udělat více odstavců sry. I tak je to celkem dlouhé... -
-
Pekny, proc jeste nemas svuj web, kde bys psal nejaky recenze a uvahy? Tady ti to celkem jde, aj nejaci fanousci by se tu urcite nasli *1*
-
-
Nemám čas psát nějaký web, o web bych se musel starat atp... nebavilo by mne to.
Hlavně bych nemohl být ohodnocen... le o to nejde. Napíšu radši svou uvahu tady.
Miserius, můj stín... kde co napíšu musí u toho být. *15* -
-
myslím, že čas strávený vytvářením webu (ve Wordpressu to zvládne kdokoliv) bude lépe využit, než psaním komentářů na games
-
-
Měl jsem forum, takže něco o webech vím... příjde mi to zbytečné dělat se s webem ještě pochynbých kvalit a celkem o ničem abych se zavděčil pár lidem (při nejlepším).
Né z tohohle jsem vyrostl, navíc by to ani třeba nikdo neocenil a nejsem "teen" abych si dělal vlastní blogík. -
-
Co jsi provedl?
-
-
Reakce na příspěvek:
Proto budu radši tady, příjmu ban za pravdu. 5dnů není zas tolik... anononym/neanonym všichni můžou zatím psát.
-
-
-
-
-
Ještě ho naváděj...
-
-
A pak taková hra vyjde a ty budeš první, kdo bude psát že to je zdlouhavá nuda a že to je těžký
-
-
No tak vidno že mně tak moc neznáš já nepsal že je něco zdlouhavé a těžké... tedy spíš otravné to ano. Jak co, ale u takovéhle hry bych to určitě nenapsal. Byl bych sám proti sobě.
-
-
-
Video: Grafické srovnání PC a Xbox One verze hry Rise of the Tomb Raider.
Já si počkám až nVidia udělá 4K obrázky a ty rozdíly mi zakroužkuje, lupou je tam sám hledat fakt nebudu. -
-
Otvorený beta test CS: global offensive
Neviete náhodou niečo o tom, že sa práve spustil otvorený beta test nového CS? Pred asi 30 min mi prišlo heslo do toho beta testu na mail. Nejako sa mi však nedarí nájsť nikde na nete o tom info. Neviete niekto o tom niečo? Či to náhodou nie je nejaký fake keďže v maili je aj link na ktorý treba kliknúť, ale má koncovku ru. Tak sa mi to moc nezdá. -
-
Pokud vím, tak Valve zatím pouze rozesílá pozvánky vybraným novinářům a některým hráčům předchozích dílů.
Pokud tě mail směřuje na odkaz .ru, tak bych na to já osobně v žádném případě neklikal. -
-
toto je ten konkrétny link http://steamsupport.1gb.ru/steam.htm tak neviem
-
-
Pogooglil jsem...
http://forum.battleforce.cz/viewtopic.php?t=183&p=48374
Sjeď si trochu dolů a podle toho, co tam někdo píše to vypadá, že na ten odkaz klikneš a pak to po obě chce vyplnit login a heslo do Steamu. A to by udělal jen hlupák... -
-
dik za info, síce bol zdrojový email support@steampowered.com, ale v adrese som si všimol, že je okrem mojej adresy ďalších asi 40, ktoré mali podobné začiatky. Na základe infa od teba a toho to zistenia považujem ten mail za fakt a mažem ho.
-
-
*fake - tam má byť
-
-
-
-
-