-
Zohlednění MTX v hodnocení recenzí her
https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/85391t/biggest_german_video_game_magazine_reduces_score/ -
-
Super zpráva! Konečně někdo pochopil, že platící zákazníky nezajímají jen umělecké dojmy z recenzentské kopie, ale i to, nakolik je hraní skutečně vyjde, a jestli při něm nebudou odíraní jako borůvkové keříky.
-
Tohle doufám poctiví recenzenti už dnes dělají tak nějak automaticky, ne? Ale je chvályhodné, že Němci teď přišli s nějakým pinktlich foršriftem. Ordnung muss sein. Aspoň se o tom svinstvu nepřestane mluvit. Přestože ty akurátní normy "kolik strhávat za co" jsou takové... německé.
-
-
steam klíče
metro 2033
https://www.humblebundle.com/gift?key=Bua5BhskKDkh8Z8w
insurgency
https://www.humblebundle.com/gift?key=FsqpbNKHYmKxSWn5 -
-
Diky za nic
*1* -
diky za Metro
-
Dík za Insurgency ;)
-
-
Oficiálně potvrzeno pokračování Life is Strange :)
-
-
Super bez toho bych se neobešel *3*
-
Paráda. :)
-
-
Need for Speed: Rivals poběží na Xbox One a PS4 v rozlišení 1080p a 30 FPS.
fiha, 30fps, drzte si klobouky, jedeme z kopce ve stylu bri Lumieru *5* -
-
Vsechno holt neco stoji, kdyz si vezmes ze Current gen jel ve vetsine pripadu 25-30Fps... 720p a nekdy dokonce i mene.
-
-
Pro XO se tedy toho moc nezmění *8*
-
-
-
Turnaj ve Fortnite musel rozhodnout hod mincí.
Co takhle:
O postupujícím z posledního místa kvalifikace na turnaj ve hře Fortnite musel rozhodnout hod mincí.
Zní to sice mnohem hůř, ale zase je to mnohem víc pravda.
-
Zaklínač 3 bude stát cca 40 milionů dolarů (15M vývoj + 25M marketing).
A nemalo by to byt naopak? Zaklinac snad uz nejaky mega marketing nepotrebuje, tak 25M mohli dat do vyvoja a 15 do marketingu...
Aby mu to nakoniec nezlomilo vaz... budu musiet predat XY milion kopii, aby sa to zaplatilo a ked sa tak nahodou nestane, tak mozu nastat problemy :-/ -
-
Mna to osobne prekvapilo, pretoze to ma ist na Xbone aj PS4, cize hraci budu lacni po kazdulinkej hre, hlavne ak dostane vysoke hodnotenia. Ale evidentne do toho nevidim az tak dobre.
-
Na pokrytí nákladů jim stačí milion kopií a ty mají předem zaručené z Evropy. Kdepak, oni pokukují po Američanech... A vědí, co dělají.
-
Právě naopak, bez marketingu se neobejdeš. Marketing je hodně důležitej a s dobrým marketingem prodáš dobře i krawiny. Ovšem sebelepší hra se ti bez marketingu sama neprodá.
-
-
Zaklínač 3 bude stát cca 40 milionů dolarů (15M vývoj + 25M marketing).
Ja myslim, ze kdyby se Sapkowski a CD projekt nejak dotlacili k prelozeni zbylych Zaklinacu do anglictiny (jsou prelozeny jen 4 knihy) tak by vydelali na zapade majlant a jeste by si udelali reklamu.
-
-
-
Dubnové číslo Game Informer slibuje odhalení PC verze dosud exkluzivního konzolového RPG. Dočkáme...
D O U F E J M E Z E T O K L A P N E ! Napjate ocekavam. -
Namco Bandai udělal chybičku v názvu 3DS titulu, který nazval Nartuo Powerful Shippuden (namísto Nartuo...).
Tak ještě jeden pokus pro bleskaře ..... *1* -
-
To mám za to, že si dělám srandu z cizího neštěstí :)
-
já myslím, že bleskař na něčem jede, tohle není normální...
-
-
bath salts *9*
-
-
To už by sežral půlku redakce. *15*
-
-
-
-
Dark Souls 3 butt glitch
https://i.imgur.com/L2ZOeEm.gifv -
games.cz flashka
Tak dnes mi do schránky přišla flashka. Diky *1*
http://imageshack.us/photo/my-images/28/img20130130121829.jpg/ -
-
Přišla mi taky, ale bohužel mi zapomněli přibalit ten iPhone. Nevím co to mají za pořádky v té redakci.
-
-
Taky by mě zajímalo jak to je s tou soutěží. *15*
-
-
Přišla flashka a na ni logo games.cz o velikosti 12498x3750 *1*
-
taky bych se přídal a děkuju *5*
-
Tak už jste se konečně dočkali. Aspoň už tu nebude nikdo pořád spamovat, kde že je ta slíbená flashka.
-
-
Interaktiní grafické srovnání PC a X360 verze hry Crysis 3. Komu je to málo, nabízíme navíc porovnání...
Pomalá malá reklamní m....a... v době kdy nabušená velká fleška 3.0 stojí pár stovek... to se fakt vyplatí :) -
-
Aha, takže uz prvni blbeček kterej si stězuje, ze to co dostane zadarmo, neni moc drahý...
-
A že je to třeba pro místní komunitu sběratelskej předmět, to nám nedošlo, že?
-
-
Už mi chybí jenom ty trička, který tu kdysi ukazovali :D
-
tak to mohli rozdávat propisky, ty by člověk aspoň využil :D
ne, vtip, je hezký, že se tu občas něco takhle pořádá...
-
-
-
teď se teprve začnou ozívat ti co ji ještě nedostali a ti druzí už jo :D
-
-