Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • froztik

    Zohlednění MTX v hodnocení recenzí her

    https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/85391t/biggest_german_video_game_magazine_reduces_score/
    • Super zpráva! Konečně někdo pochopil, že platící zákazníky nezajímají jen umělecké dojmy z recenzentské kopie, ale i to, nakolik je hraní skutečně vyjde, a jestli při něm nebudou odíraní jako borůvkové keříky.
    • MickeyMutant
      Tohle doufám poctiví recenzenti už dnes dělají tak nějak automaticky, ne? Ale je chvályhodné, že Němci teď přišli s nějakým pinktlich foršriftem. Ordnung muss sein. Aspoň se o tom svinstvu nepřestane mluvit. Přestože ty akurátní normy "kolik strhávat za co" jsou takové... německé.
  • steam klíče

    metro 2033
    https://www.humblebundle.com/gift?key=Bua5BhskKDkh8Z8w


    insurgency
    https://www.humblebundle.com/gift?key=FsqpbNKHYmKxSWn5
    • Diky za nic

      *1*
    • diky za Metro
    • Inquisitor
      Dík za Insurgency ;)
  • Inquisitor
    Oficiálně potvrzeno pokračování Life is Strange :)
    • Jack1947
      Super bez toho bych se neobešel *3*
    • Paráda. :)
  • Need for Speed: Rivals poběží na Xbox One a PS4 v rozlišení 1080p a 30 FPS.

    fiha, 30fps, drzte si klobouky, jedeme z kopce ve stylu bri Lumieru *5*
    • Jack1947
      Vsechno holt neco stoji, kdyz si vezmes ze Current gen jel ve vetsine pripadu 25-30Fps... 720p a nekdy dokonce i mene.
      • Pro XO se tedy toho moc nezmění *8*
  • MickeyMutant

    Turnaj ve Fortnite musel rozhodnout hod mincí.

    Co takhle:

    O postupujícím z posledního místa kvalifikace na turnaj ve hře Fortnite musel rozhodnout hod mincí.

    Zní to sice mnohem hůř, ale zase je to mnohem víc pravda.

  • Zaklínač 3 bude stát cca 40 milionů dolarů (15M vývoj + 25M marketing).

    A nemalo by to byt naopak? Zaklinac snad uz nejaky mega marketing nepotrebuje, tak 25M mohli dat do vyvoja a 15 do marketingu...
    Aby mu to nakoniec nezlomilo vaz... budu musiet predat XY milion kopii, aby sa to zaplatilo a ked sa tak nahodou nestane, tak mozu nastat problemy :-/
    • Mna to osobne prekvapilo, pretoze to ma ist na Xbone aj PS4, cize hraci budu lacni po kazdulinkej hre, hlavne ak dostane vysoke hodnotenia. Ale evidentne do toho nevidim az tak dobre.
    • Viktor_H
      Na pokrytí nákladů jim stačí milion kopií a ty mají předem zaručené z Evropy. Kdepak, oni pokukují po Američanech... A vědí, co dělají.
    • MrSanta
      Právě naopak, bez marketingu se neobejdeš. Marketing je hodně důležitej a s dobrým marketingem prodáš dobře i krawiny. Ovšem sebelepší hra se ti bez marketingu sama neprodá.
      • Kr.Pa

        Zaklínač 3 bude stát cca 40 milionů dolarů (15M vývoj + 25M marketing).

        Ja myslim, ze kdyby se Sapkowski a CD projekt nejak dotlacili k prelozeni zbylych Zaklinacu do anglictiny (jsou prelozeny jen 4 knihy) tak by vydelali na zapade majlant a jeste by si udelali reklamu.
  • Dubnové číslo Game Informer slibuje odhalení PC verze dosud exkluzivního konzolového RPG. Dočkáme...

    D O U F E J M E Z E T O K L A P N E ! Napjate ocekavam.
  • Namco Bandai udělal chybičku v názvu 3DS titulu, který nazval Nartuo Powerful Shippuden (namísto Nartuo...).

    Tak ještě jeden pokus pro bleskaře ..... *1*
    • braveman
      To mám za to, že si dělám srandu z cizího neštěstí :)
    • ucho
      já myslím, že bleskař na něčem jede, tohle není normální...
      • Vrook
        bath salts *9*
        • vlastik.plaminek
          To už by sežral půlku redakce. *15*
  • Vogon

    Dark Souls 3 butt glitch

    https://i.imgur.com/L2ZOeEm.gifv
  • michals

    games.cz flashka

    Tak dnes mi do schránky přišla flashka. Diky *1*

    http://imageshack.us/photo/my-images/28/img20130130121829.jpg/
    • Přišla mi taky, ale bohužel mi zapomněli přibalit ten iPhone. Nevím co to mají za pořádky v té redakci.
      • Vrook
        Taky by mě zajímalo jak to je s tou soutěží. *15*
    • Přišla flashka a na ni logo games.cz o velikosti 12498x3750 *1*
    • dilinja
      taky bych se přídal a děkuju *5*
    • Inquisitor
      Tak už jste se konečně dočkali. Aspoň už tu nebude nikdo pořád spamovat, kde že je ta slíbená flashka.
      • Interaktiní grafické srovnání PC a X360 verze hry Crysis 3. Komu je to málo, nabízíme navíc porovnání...

        Pomalá malá reklamní m....a... v době kdy nabušená velká fleška 3.0 stojí pár stovek... to se fakt vyplatí :)
        • Aha, takže uz prvni blbeček kterej si stězuje, ze to co dostane zadarmo, neni moc drahý...
        • Caincz
          A že je to třeba pro místní komunitu sběratelskej předmět, to nám nedošlo, že?
          • Amylee.Anderson
            Už mi chybí jenom ty trička, který tu kdysi ukazovali :D
          • tak to mohli rozdávat propisky, ty by člověk aspoň využil :D

            ne, vtip, je hezký, že se tu občas něco takhle pořádá...
      • martyEF
        teď se teprve začnou ozívat ti co ji ještě nedostali a ti druzí už jo :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit