Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Change

    Zdarec lidi, mám navíc jeden kód k třetímu Zaklínači (z grafiky) tak jsme se chtěl poptat, zda by to někdo nechtěl vyměnit za jinou hru. Ideálně bych bral AC: Rogue nebo Pillars of Eternity *3*
    Hlavní ale je, jestli by měl vůbec někdo zájem. THX
  • Podle PC Gameru vypadají textury v konzolové verzi Batman: Arkham City mnohem hůře než na PC.

    TO je opravdu divný kdo by to byl čekal? :D:D:D
    • To víš, ne PC Gamer ale Obvious Gamer. *1*
  • johnysak

    Australské EA chystá něco velkého. Nebude to však film, hra, servis, série ani značka. Tak co...

    EA bude totiž prodávat dámské spodní prádlo *8* *6* *15*
    • braveman
      Po koupi soupravy spodního prádla získáte za 999 Kč podprsenku a během půl roku se můžete těšit i na DLC v podobě kalhotek, které majitelé předešlého dílu soupravy získají za pouhých 399 Kč. Tamtamy mluví i o kompilaci za sníženou cenu, kterou očekávejte sezónu po vydání DLC.
      • A nakonec si bude moci koupit GOTY verzi
      • Nezapomínejte na sběr statistik délky nošení prádla, počtu svlečení, oblečení, typ pračky, ve které bude prádlo práno + použitý prací prášek, rozsah a místo ušpinění zobrazené na ploché mapě daného spodního prádla, kterou bude možné si zobrazit na internetu.
    • Nutností bude stále připojení k internetu.
  • Overlord na Steam

    Overlord: W8P9E-QGPH0-V4GE8

    Overlord II: W4TTL-E7WGR-R0A9W
  • Kozy

    Trolololo

    Kickstarterové dno
    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=858232
    • Tilwaen
      To snad ani není trolling, ale čistá demence, jestli si myslí, že jim to někdo sežere.
      Mimo jiné, tento komentář pobavil *1*

      "Because we too feel that it's way better to shoot each other in a game, then in real life, which is what's happening right now. It's better to play video games in the Kremlin, then for them to shoot at actual people in our Ukraine."

      The difference between 'then' and 'than' is of decisive importance here.



      Edit: Tak už mají kampaň za sebou. Za poslední den jim přispěli dva backeři, kteří jim tam nadělili dohromady krásných 12 000$. Hurá!
      • A jeden se menoval West a druhej Games..
    • Keyz
      Trolují sami sebe aby zvedli pozornost.
  • MickeyMutant

    Arxan Technologies: V minulém roce se upirátili hry za 74 miliard dolarů.

    Takže podle jejich statistik se míra pirátství zvyšuje? To rád slyším. Rozvoj pirátství, jak nás učí historie, jde vždy ruku v ruce s rozvojem celého videoherního průmyslu.
  • Pokud herní komunita vybere dostatek peněz na vývoj next-gen verze Project CARS, vývojáři se vrhnou...

    .... Jo tak , ještě tu hru ve finální verzi nikdo neviděl a už chtějí vybrat peníze aby ji mohli zase zase překopávat ? .... to už tu bylo ;)
    • Vždyť ta hra je v betě a kdo ji včas podpořil tak má každý 2 měsíce nový build hry.. a youtube máš taky spoustu videii z gameplaye, finalní verze to sice není ale na to jak to vypadá klobouk dolů
  • Jugamaru

     Unikly obrázky mladistvé Lary Croft dovádějící na rodinném panství z Shadow of the Tomb Raider . 

    No nevím jaký borec napsal tuhle bleskovku se spoilerem
     a nevím jestli si to uvědomuje, ale jestli
    si uvědomoval že píše spoiler a chce kazit zážitky ze hry, tak mu usekat ruce 
    😈aby
    si uvědomil co psát a co ne a jak upozornit na SPOILER .. a pokud se jedná o
    omyl, tak maximálně ho pro fackovat a zakázat mu nějaké psaní bleskovek,
    i když ten spoiler na Fallout 76  taky je perlička a jedná se určitě o stejného
    mistra. 

    • SalemCZ

      ti to vykecalo celý příběh?

      • Lukyz

        To sice ne, ale zbytečně ti vyzradili něco, co tě mohlo ve hře mile překvapit. 

        Napsat to trochu rozumněji a s upozorněním na spoiler určitě šlo ✌️

        • SalemCZ

          jako mohly by dát do bleskovek něco jako je  tady  


          spoiler spoiler spoiler

  • Hraje nekdo z vás Insurgency a mel by zájem někdy zahrát? Opravdu se mi libí to, jak vyvojari neustále vydávají nove mapy a mody zdarma, ted jsem to po několika mesicich zase zapl a hned vidím spoustu novinek. Momentálně spolu s Red Orchestra snad nejlepší volba, pokud si chce clovek zastrilet a nějak přitom taktizovat.
    • Sice to mam, ale momentalne jedu RO2 a brzo asi novy fallout. Ale mas pravdu, je to vyborne.
    • ne
  • Star Wars 1313

    Udajne zruseno, LucasArts končí
    • Malleth
      Ty voe po tolika letech se konečně chystala SW hra, která by mohla za něco stát a teď tohle. Nechť schnije celej Disney v pekle.

      http://www.gamesradar.com/lucasarts-closed-disney-shifts-focus-licensing/?utm_source=fb&utm_medium=emp
      • Hanzales
        Já se tak nějak chlácholím tím, že ti lidi (jednotlivci) neumřeli. Oni se nějak přeskupí a seskupí a ti zarytí do SW určitě rozpracujou něco pořádného (bez diktátu) ;o)
      • Presne tak, me Star Wars moc nezajimaj ale na tohle jsem byl zvedav. Koluje ale dalši drb, ze 1313 mozna najde záchranu u někoho jiného tak pořád máme šanci
        • ringmancz
          "minimizing the company's risk while achieving a broader portfolio" to nechápu, proč zařízli i Battlefront
          • Malleth
            Protože Stormtroopeři a Darth Vader budou bez tak DLC charactery do Disney Infinity, tak proč dělat další drahou hru. Enjoy
            • Nekdo koupit prava a vse k 1313 a jit na Kickstarter tak ma prachy jisty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit