Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gabe Newell (Valve): „Za pirátství mohou špatné služby, nikoliv cena.“

    Prikyvujem tomuto názoru. Hry so Steamworks kupujem oveľa radšej, než tie s GFW Live. Ten je pre mňa bezkonkurenčne najhorším a najotravnejším systémom ever. Ani U-Play mi toľko nelezie na nervy ako GFWL. Aj keď kúpe hier od Ubisoftu sa začínam tiež vyhýbať.
  • ucho

    ARMA 2

    https://store.bistudio.com/arma2-games
  • jakubc

    Zaklínač 3: Krev a víno prý nabídne komplexní příběh a nezapomenutelného záporáka.

    Pokud bude aspoň tak dobrej jako v prvním datadisku, budu spokojen. Jeho endgame byl opravdu efektní a šel z něj strach.
  • Johnny

    Sony se pokusí přitáhnout k PS4 platformě casual hráče.

    ono už je dávno nemá?
    • asi mysli takovy ty farmvillici fejsbukare...
      • Tilwaen
        To už i farmvillící fejsbukáři jsou casual hráči?
        • slysel jsem, ze toho sice moc nenahrajou, ale radi plati *5*
          • Jack1947
            Platí ve farmville? za to aby měli bonusy typu rychlejší sadbu pole nebo lepší trávu/obilí. Tomu se dá těžko věřit, s tím že já už dneska bych tedy věřil asi všemu.

            Jasně oni platí za automatické boty co za ně vysejou, když zrovna nehrajou. *15*
      • Jack1947
        Jen to ne, stačí že cukrled má v područí OR - ještě aby naháněl malé děti do konzolí. To by bylo znásilnování od těch farmvillů a jiných. Facebook má i zábavné hry na ty ostatní je tu třeba kongregate. *3*
  • Morraw

    Seznam změn, které přinese otevřená betaverze The Division.

    "Non-player enemies in the Dark Zone have been significantly increased in number"

    Důležitý update. DZ byla celkem prázdná až nudná a jen málokdy došlo k přestřelkám PvPvE. Přitom to je podle mě největší sranda, když se pere více frakcí.

    Taky jsem zvědavý, jaká budou ta anticheat opatření.
  • Slunce v duši

    Mohu se zeptat, koho považujete za nejlepšího diskutéra? S jehož názory souhlasíte, jehož komentáře považujete za věcné a dlouhodobě kvalitní? Máte jedinečnou možnost někomu pohladit ego, tak neváhejte.
    • kennyB
      Myslím si, že skoro každý komentář se tu dá považovat za věcný. Jen to trollení a psaní komentářů jen aby dotyčný nějak urazil, nebo zesměšnil je svinstvo. Takže považuju všechny komentáře, které se nějak týkají článku/hry, ke kterým se píšou za kvalitní *3*
    • Jednu chvíli tu byl uživatel bez nicku, ale měl ikonku hlavního protagonisty z GTA III. S jeho názory jsem souhlasil, ztotožňoval se s nimi, dobře se četly. Navíc založil Nedělní otázky, které se chytly. Už tady ale dlouho nebyl.
    • Líbí se mi tvé komenty Ježíši. Myslím, že mají opravdu hloubku a nevím čím to je ale jsou takové.... no božské *3*
    • Ježíš Kristus.
    • zapomínate na waltara, i když se nekdy chova jako kret3n ale ja mu odpustil
    • Tilwaen
      Nejlepšího diskutéra těžko soudit, ale kvalitních se zde najde spousta.
      Namátkou třeba GlaDOS, wenceslaus, eStar, MickeyMutant, frag.ment, Coffin.Corner, Magister_Peditum, Lukyz, Morraw, ... plus ještě takový ten sympaťák, co má jako ikonu strnada, na jehož nick si teď nevzpomenu a nemůžu ho momentálně nikde dohledat.
      • Jack1947
        Sice moc se v ptácích jako takových nevyznám ale mám zato že to byl náš milý konzole hejtr Keyz (nemůžeš ho dohledat proto že už tento obrázek nemá) nevím třeba se mýlím.
        • Tilwaen
          Ne, byl to určitě někdo jiný. Není tak aktivní, ale zapamatovala jsem si ho právě díky jeho rozumným názorům.
      • Draken69CZ
        Strnad? A není to spíš straka zlodějka?!?
    • nekromant33
      nevím jestli jak polovina účtů tady nejseš něčí rozštěpená osobnost, ale ač ateista, dal bych hlas tobě
    • Draken69CZ
      Teď nevím jakou má přezdívku, ale jako avatara má tokového zeleného pedoméďu ten je vtipnej *14*
    • Ucha - za to ze vsechno vi, vsude byl a na vsechno ma jediny spravny nazor
      Veskoslava - za to ze kazdy kdo nesouhlasi je troll
      Kennyho, Miseriuse a Goda - za to ze jsou objektivni v hodnoceni konzole vs. pc a nepropadaji pokrytectvi
      Jejdaska - za to ze ma skvele argumenty
      GGGho - za to ze ma vtipne a vecne prispevky
      Jacka - za jeho inteligentni nazory

      Dalsi si momentalne nevybavuju *4*
      • Pod to bych se klidně podepsal. *3* Prostě místní elita. Co kousek, to vzor hodný následování. *4*
    • Jednoznačně TheGGG a Jack. *3*
      • Jack1947
        Díky za uznání, jsem tedy poctěn. *4*
  • Drakens

    Už jste zkoušeli na Google vyhledat obrázek Atari Breakout? :)

    jo :-D
    • postolka
      Zkuste "zerg rush"
  • Inquisitor

    Grim Fandango Remastered

    Na gogu zdarma :)
  • Až zase budete porovnávat zahraniční a české ceny videoher, nezapomeňte, že např. Austrálie...

    Tak a tedka si porovname platy u nas a v australii. Prosim zamyslete se pred tim, nez neco napisete :(
  • Tlačítko "Share" na ovladači konzole PS4 již bylo použito 100 milionkrát.

    ... ak pocitaju samotne stlacenia, tak potom by ma zaujimalo, kolkokrat to bolo omylom... :-) u mna asi 5x... :)
    • victor
      :) Věřím že v zápalu hry na Dpadu ... protože jinak je share a options tak nešikovně umístěné a tvarované, že zmačknout je vážně kumšt i když je mačkat chcete ....
      Společně s nedostatečně prohloubenými hříbky a menší výdrží baterie je tak ovladač nakonec největším zklamáním z PS4 .....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit