-
Dirt 3 (Steam)
to jsem moc nepochopil
http://www.gamersgate.com/DD-DRT3/dirt-3
6,78 eur na normální adrese (sleva 66 %)
http://www.gamersgate.co.uk/DD-DRT3/dirt-3
3,41 liber na uk adrese (sleva 77 %)
bez jakýchkoli komplikací šlo koupit za libry. -
-
Tyhle chyby s výší slevy tam mají dlouhodobě. Největší byly o vánocích, kdy se dal koupit Bethesda pack se slevou přes 90% a 4 (slovy čtyři) kousky Borderlands 2 za 100 Kč celkem.
-
-
a koukám už to asi opravili, teď tam vidím 5,08 liber.
-
-
-
Podívejte se, jak bude vypadat Rise of the Tomb Raider na Xboxu 360.
No proste jak X360 verzia Tomb Raidera z roku 2013.... -
Obrazem (Var ric/Cassandra): Modely hlavních postav ze hry Dragon Age: Inquisition
Vzhled hlavní postavy Cassandry? To je Vtip? No děss a hrůza, takovej "babochlap" no to snad nemůžou myslet vážně. -
-
to preto, aby lesbicky sex s nou vyzeral takpovediac heterosexualne ;)
-
-
Instalace X360 a PS3 verze GTA V bude potřebovat 8GB volného místa na disku.
wow, novinka z 2. července. To bude rekord! *2* -
Star Wars: The Old Republic mělo ke konci února skoro 1,7 milionů platících předplatitelů.
Chtěl bych vidět neplatícího předplatitele... -
-
to je vacsina deciek tu, rodicia im platia :)
-
-
Takže logicky je pak předplatitelem rodič. Přemýšlej. *11*
-
-
-
Video: Porovnání jízdy za deštivého počasí ve hrách Driveclub a Project CARS.
to vypadá na další odklad, vypadá to proti DC opravdu dost škaredě... -
Ubisoft očekává, že nové možnosti next-gen konzolí se během dvou let promítnou do vyšších nákladů na...
Jinými slovy : "V příštích dvou letech očekávejte zvýšení ceny našich produktů." -
-
No to může být pravda, ale podle mě tím pádem bude více pirátu (i na PC i na konzolích)
-
-
Mrknete se na tuhle recenzi Sleeping Dogs. Nemuzu si pomoct, ale tenhle typek me vzdy ujisti ci odradi od zakoupeni nejaky novy hry, diva se na to uplne jinak nez "profesionalni" recenzent. Navic u jeho hranejch scen muzu umrit smichy :D
http://www.youtube.com/watch?v=q-vSOMB-PNY&feature=player_embedded#! -
PS4 verze Yakuza: Ishin poběží v 60 fps a nabídne vyšší rozlišení než PS3 verze.
tak to bych opravdu necekal :D -
-
néééééééé :D To už fakt není normální tohle :D
-
Jediný rozdíl bude ve vyšším rozlišení ? Tak pokud to bude pravda (jakože marketing) tak benefit PS4 opět plně využit
-
-
Dnes se spouští pozemní tanková část War Thunderu! Pozvánky do bety dostanou ti, co splnili dostatek Ground Forces achievementů. Dá se tam taky dostat přes zakoupení prémiových balíků s tanky. Já jsem bohužel kvůli škole, šibeničním termínům těch achievů a kolikrát značné náročnosti splnil jen část, takže asi dostanu leda kulový s přehazovačkou.
Trailer zde: http://vimeo.com/80399893 -
-
No konecne, World of Tanks bude mit konkurenci Wartanks!!!
-