-
DOTAZ pro technické odděleni
Dobrý den,
neotravoval bych již podruhé, pokud by se nejednalo o problém globálního charakteru. Jest zcela prostý. Nelze se přihlásit skrze MojeID účet. Prosím někoho z technického oddělení, aby se na tento problém zaměřil a pokud možno jej eliminoval.
Děkuji mnohokrát
Váš spasitel. -
-
Ty nemůžeš být hospodinův syn...
-
a proč to cpeš sem a ne do diskuze s připomínkami k webu? zjevně nejsi vševědoucí...
-
-
Co to, Jack se s tebou podělil o funkci strážníka diskuzního pořádku na games.cz? *15*
-
-
Ucho je ještě navíc prolhanej páč, občas si mně přečte (asi ze zvědavosti) . Klidně at stráží pořádek tím lépe. *3*
-
-
ja taky ten script používam a mam tu zablokovano asi 90% uživatelu a všechny anonymy (krome tebe a par dalsich). je pak tady klidek, skoro žadne prispevky. doporučuju
-
-
Tak zase takovej klid bych nechtěl, skoro žádné příspěvky...
-
-
-
neřekl bych, a naštěstí nevidím, co tady Jack píše. psát to kdokoli jiný, tak ani nepípnu, ale že v tom má bordel samotný Ježíš, to je mírně šokující...
-
-
jak se ti to podařilo? tuhle funkci bych taky rád využil
-
-
tak já věřím, že skripty umí pouštět i opera. google určitě poradí (namátkou mi to našlo "Violent monkey")
-
-
Reakce na příspěvek:
Tak to funguje to i v opeře. Velké díky.
...a sbohem Jacku, nebudeš mi chybět :)
-
-
antitrolovacím skriptem. používám ve FF Greasemonkey, ale jde dát i do Chrome. mám tedy nějaký vlastní upravený, co tu kdosi dělal, ale někdo nedávno udělal jinou verzi, která by měla fungovat stejně: http://openuserjs.org/scripts/id_doom/Games.cz_Antitroll
můžeš si tam schovat komentáře lidí, kteří jen trolují. -
-
-
-
-
-
-
PC verze The Evil Within bude uzamčená na 30 FPS
http://www.pcgamer.com/the-evil-within-locked-at-30fps-but-you-can-change-it-manually/ -
-
Zase? O důvod více nekupovat....Zase to bude zprasený port.
-
30 mi sice ke hraní stačí, ale trochu to smrdí odfláklým portem.
-
-
Zamykání framerate na PC ? To smrdí úmyslem ....
-
-
ZLJ
Nechapem naco, aj tak si to kazdy zase odomkne. A tie PR zvasty ze vraj to je zrut prostriedkov hlavne 4k rozlisenie PC vobec nezatazi :) Je to preto aby hriankovaci nebrblali ze nemozu hrat v 60 FPS tak to zamkli aj na PC -
-
Otazka je ci sa to cele nerozsype, pretoze je par hier ktore su po odomknuti nehratelne, alebo sa buguju.
-
-
-
Homefront: The Revolution vyjde na PC, PS4 a Xbox One 20. května. Uzavřenou betu si budou moci exkluzivně vyzkoušet majitelé Xbox One. (+ nový trailer)
Nebylo by lepší dělat betatestování na PC, když každý Xbox je stejný zatímco optimalizace je potřeba hlavně pro PC, které je náchylnější k problémům?
Chápu, že jde asi o nějaký deal, nebo je snazší betaverzi na Xboxu udělat, ale nevidím v tom moc smysl. -
-
evidentně budou testovat jen servery...
-
-
Vývojáři hry Escape from Tarkov zvažují vývoj konzolové verze, do budoucna nezavrhují ani podporu VR.
Dnes je to stylem: "Máme tu hru optimalizovat? Ne, lidi to stejně kupujou".
-
-
-
Exkluzivní videorecenze Oculus Rift
http://youtu.be/0qTZ1AZS5NA *15* -
-
Už to tu kolovalo loni tuším, ale i tak to stojí za to.
https://www.youtube.com/watch?v=IMkJ9AoXz_o -
-
Díky, dost pobavilo..Hlavně ta "typická česká atletická postava".
-
-
Dead Rising 3 není časově exkluzivním titulem pro Xbox One, jelikož na PC ani PS3 nedorazí vůbec.
ó, jak je ten karel sečtělý :) -
-
Mám podezření, že bych při prvních dojmech řekla něco podobnýho.
-
-
-
PC verze AC: Rogue téměř jistá - viz Uplay
V Uplay rewards sekci je u AC: Rogue vidět i Rogue i pro PC (každý si to může ověřit sám)
http://i.imgur.com/AWnMCba.png -
-
tak už to stihli smazat :-D
-
-
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=902024 *1*
-
-
Ti, kteří znají Ubisoft, věděli, že PC verze je jistá hned od začátku. Přece by si Ubisoft nenechal ujít šanci zase podojit své ovečky.
-
-
Oficiální boxart Resident Evil 6 odhalen.
Blowjob zirafa je teda nepresla :) -
-
No teda ....
*1* ROFL .....
-
-
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
Tak už konečně ofiko bylo oznámeno vydání na Nintendo Switch, PC a Xbox One k 10. červenci. *14* -
-
Já se uchechtl tak, že jsem zareagoval na špatný příspěvěk *15*
-
Tak verze pro PS4 je neprodejná ...
Super , měl jsem políčeno na LetGo , ale ve světle aktuálních informací koupím na PC za pakatel :/ ...
-
-
Mužský i ženský dabing pro hru Fallout 4 se nahrával 2 roky, oba dabéři hlavních postav museli přečíst přes 13 000 řádků textu.
přes 13 tisíc řádků textu? šlo o řádky dialogů, takže některé "řádky" mohou mít klidně jen jedno slovo. řekl bych, že je to celkem zásadní rozdíl. -
-
Tak nejake fraze se budou urcite opakovat, tak to tak spatne nebude. Na druhou stranu i kdyby ten hrdina byl nemy tak je mi to celkem suma fuk. Byl bych radsi kdyby ostatni NPC byli rozmanitejsi nez furt ty samy tri hlasy dokola, co jsou v kazde hre od bethesdy. Zvlast kdyz polovina te prace se neprojevi vubec, nebo mozna az pri xtem zahrati.
-
-
tohle mi ani tak nevadí, to je daň za ten rozlehlý svět. zatím jsem teda hrál jen F3, ještě se musím dokopat k FNV.
-
-
-
Skvělé technologické demo na vyblbnutí *3*
http://www.gamershell.com/download_102365.shtml
Je tam i editor. Rady jsou na jejich stránkách. -
Todd Howard E3 2019 Song - It Just Works
A tuhle dokonalost jste už viděli? 🤔 🔝
-
-
Solidní:)
-