Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DOTAZ pro technické odděleni

    Dobrý den,
    neotravoval bych již podruhé, pokud by se nejednalo o problém globálního charakteru. Jest zcela prostý. Nelze se přihlásit skrze MojeID účet. Prosím někoho z technického oddělení, aby se na tento problém zaměřil a pokud možno jej eliminoval.
    Děkuji mnohokrát
    Váš spasitel.
    • Ty nemůžeš být hospodinův syn...
    • ucho
      a proč to cpeš sem a ne do diskuze s připomínkami k webu? zjevně nejsi vševědoucí...
      • Vrook
        Co to, Jack se s tebou podělil o funkci strážníka diskuzního pořádku na games.cz? *15*
        • Jack1947
          Ucho je ještě navíc prolhanej páč, občas si mně přečte (asi ze zvědavosti) . Klidně at stráží pořádek tím lépe. *3*
          • ja taky ten script používam a mam tu zablokovano asi 90% uživatelu a všechny anonymy (krome tebe a par dalsich). je pak tady klidek, skoro žadne prispevky. doporučuju
            • kennyB
              Tak zase takovej klid bych nechtěl, skoro žádné příspěvky...
        • ucho
          neřekl bych, a naštěstí nevidím, co tady Jack píše. psát to kdokoli jiný, tak ani nepípnu, ale že v tom má bordel samotný Ježíš, to je mírně šokující...
          • Chim
            jak se ti to podařilo? tuhle funkci bych taky rád využil
            • ucho
              tak já věřím, že skripty umí pouštět i opera. google určitě poradí (namátkou mi to našlo "Violent monkey")
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Tak to funguje to i v opeře. Velké díky.


                ...a sbohem Jacku, nebudeš mi chybět :)
            • ucho
              antitrolovacím skriptem. používám ve FF Greasemonkey, ale jde dát i do Chrome. mám tedy nějaký vlastní upravený, co tu kdosi dělal, ale někdo nedávno udělal jinou verzi, která by měla fungovat stejně: http://openuserjs.org/scripts/id_doom/Games.cz_Antitroll
              můžeš si tam schovat komentáře lidí, kteří jen trolují.
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Opera, bohužel. Prohlížeč kvůli tomu měnit nechci, nicméně díky za snahu.
  • Lukyz

    PC verze The Evil Within bude uzamčená na 30 FPS

    http://www.pcgamer.com/the-evil-within-locked-at-30fps-but-you-can-change-it-manually/
    • Veskoslav
      Zase? O důvod více nekupovat....Zase to bude zprasený port.
    • 30 mi sice ke hraní stačí, ale trochu to smrdí odfláklým portem.
      • victor
        Zamykání framerate na PC ? To smrdí úmyslem ....
    • ZLJ

      Nechapem naco, aj tak si to kazdy zase odomkne. A tie PR zvasty ze vraj to je zrut prostriedkov hlavne 4k rozlisenie PC vobec nezatazi :) Je to preto aby hriankovaci nebrblali ze nemozu hrat v 60 FPS tak to zamkli aj na PC
      • Otazka je ci sa to cele nerozsype, pretoze je par hier ktore su po odomknuti nehratelne, alebo sa buguju.
  • jakubc

    Homefront: The Revolution vyjde na PC, PS4 a Xbox One 20. května. Uzavřenou betu si budou moci exkluzivně vyzkoušet majitelé Xbox One. (+ nový trailer)

    Nebylo by lepší dělat betatestování na PC, když každý Xbox je stejný zatímco optimalizace je potřeba hlavně pro PC, které je náchylnější k problémům?
    Chápu, že jde asi o nějaký deal, nebo je snazší betaverzi na Xboxu udělat, ale nevidím v tom moc smysl.
    • evidentně budou testovat jen servery...
      • Vývojáři hry Escape from Tarkov zvažují vývoj konzolové verze, do budoucna nezavrhují ani podporu VR.

        Dnes je to stylem: "Máme tu hru optimalizovat? Ne, lidi to stejně kupujou".
  • peterka

    Exkluzivní videorecenze Oculus Rift

    http://youtu.be/0qTZ1AZS5NA *15*
    • Už to tu kolovalo loni tuším, ale i tak to stojí za to.
      https://www.youtube.com/watch?v=IMkJ9AoXz_o
      • Díky, dost pobavilo..Hlavně ta "typická česká atletická postava".
    • Dead Rising 3 není časově exkluzivním titulem pro Xbox One, jelikož na PC ani PS3 nedorazí vůbec.

      ó, jak je ten karel sečtělý :)
      • Amylee.Anderson
        Mám podezření, že bych při prvních dojmech řekla něco podobnýho.
  • prudislav

    PC verze AC: Rogue téměř jistá - viz Uplay

    V Uplay rewards sekci je u AC: Rogue vidět i Rogue i pro PC (každý si to může ověřit sám)
    http://i.imgur.com/AWnMCba.png
    • prudislav
      tak už to stihli smazat :-D
      • Morraw
        http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=902024 *1*
    • Mart9
      Ti, kteří znají Ubisoft, věděli, že PC verze je jistá hned od začátku. Přece by si Ubisoft nenechal ujít šanci zase podojit své ovečky.
  • montatatana

    Oficiální boxart Resident Evil 6 odhalen.

    Blowjob zirafa je teda nepresla :)
    • No teda ....

      *1* ROFL .....
  • Lukyz

    Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

    Tak už konečně ofiko bylo oznámeno vydání na Nintendo Switch, PC a Xbox One k 10. červenci. *14*
    • Hanzales
      Já se uchechtl tak, že jsem zareagoval na špatný příspěvěk *15*
    • Tak verze pro PS4 je neprodejná ...

      Super , měl jsem políčeno na LetGo , ale ve světle aktuálních informací koupím na PC za pakatel :/ ...
  • ucho

    Mužský i ženský dabing pro hru Fallout 4 se nahrával 2 roky, oba dabéři hlavních postav museli přečíst přes 13 000 řádků textu.

    přes 13 tisíc řádků textu? šlo o řádky dialogů, takže některé "řádky" mohou mít klidně jen jedno slovo. řekl bych, že je to celkem zásadní rozdíl.
    • Tak nejake fraze se budou urcite opakovat, tak to tak spatne nebude. Na druhou stranu i kdyby ten hrdina byl nemy tak je mi to celkem suma fuk. Byl bych radsi kdyby ostatni NPC byli rozmanitejsi nez furt ty samy tri hlasy dokola, co jsou v kazde hre od bethesdy. Zvlast kdyz polovina te prace se neprojevi vubec, nebo mozna az pri xtem zahrati.
      • ucho
        tohle mi ani tak nevadí, to je daň za ten rozlehlý svět. zatím jsem teda hrál jen F3, ještě se musím dokopat k FNV.
  • Keyz

    Skvělé technologické demo na vyblbnutí *3*

    http://www.gamershell.com/download_102365.shtml

    Je tam i editor. Rady jsou na jejich stránkách.
  • Lukyz
    Todd Howard E3 2019 Song - It Just Works


    A tuhle dokonalost jste už viděli? 🤔 🔝

    • Veskoslav

      Solidní:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit