Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Leonidasss

    Dark Souls PC ?

    Nějak to vyšumělo, jak to tedy dopadlo s tím ''humbukem'' ohledně PC verze Dark Souls ? Bude, nebude ?
  • Příští Call of Duty od Sledgehammer bude podle vývojářů hrou s průměrným hodnocením min....

    95%??? A proč ne rovnou 120% *1*
    • Příští Call of Duty od Sledgehammer bude podle vývojářů hrou s průměrným hodnocením min....

      Na 95% je potřeba míň kapříků *1*
    • Příští Call of Duty od Sledgehammer bude podle vývojářů hrou s průměrným hodnocením min....

      jenom 120% na COD to je moc málo *1*
  • Legend of Grimrock 2 už za týden.

    viz http://store.steampowered.com/app/251730/

    Skvělá zpráva! *14*
    • davidBray
      na steamu v přátelích to borec už hraje. nechápu, když to má být až 15tého
      • Autor, betatester, novinář nebo jen kámoš někoho z autorů.
        Možností je plno, to není nic neobvyklýho.
  • Dr.FlyHack

    Poslední update (v1.03) do hry Watch Dogs konečně přináší možnost hacknout vybraného kamaráda.

    On tu blbost ještě někdo hraje ???
    • frag.ment
      A ten update je pro všechny platformy? Já hru vlastním na PS4 (dostal jsem ji v bundlu), ale ještě sem se k ní nedostal, protože po hatu na internetu na její adresu raději hraju prozatím jiné hry..
      • Kdybych měl hrát jen podle diskuzí, tak si zahraju tak dvě hry ročně...
        • frag.ment
          No já poté, co sem přestal hrát Counter Strike (tak 10ti letá závislost), tak si kupuju tak zhruba 8 her ya rok, možná ani to ne, protože po práci si chvilku zahraju a jedna gameska mi vydrží měsíc. Ale nevěřím, že je Watch dogs tak špatná hra. Na věci kolem už kašlu a uvidím, až zahraju (nic mega jako GTA od toho nečekám, ale tak snad to bude aspoň trochu zábavné.)
      • Opravdu to není tak špatný, jak se může z internetovýho hate zdát. Přes všechny mouchy je to zábavná hra.
        • frag.ment
          To si právě myslím, že je hate vůči této hře dost přehnaný.. uvidím, až zahraju.
          • potom hypu si to zaslozi ! *16*
            • Jack1947
              Ještě že tak, ona to nebyla špatná hra byla jen hrozná ( pod slupkou byla možná hra ale kdo jí chtěl hledat)
            • Jack: Já to nekupoval, dostal jsem to ke grafický kartě. A nijak zvlášť to nehájím, má to svý mouchy, jen mi ten hate přijde ke kvalitám hry nepřiměřenej.
            • Jack to hrál, pokud vím, tak to dohrál jako jeden z prvních tady na Games a i tak to upřímně nenávidí. :-)
            • Jack1947
              Vesko laskavě zalez zpátky do práce na stavbu a nelez tam kam nemáš. Dík.

              Hejt si hra zaslouží a basta.
            • Veskoslav
              Veko, jednoduchá odpověď. Protože Jack. Nehledej v tom logiku.
            • Jack1947
              Nepochopils nevadí, taky nechápu lidi když něco koupí a obhajují to i když je to naprostá s*ačka zuby nety přitom krve by se v nich nedořezal... takže ještě jednou nehejtuju hru kterou jsem nehrál. *4* (i když možná jsou i vyjímky).
            • Jack: No, jestli jsi to nehrál, tak taky nechápu proč se o tom vůbec snažíš bavit.
            • Jack1947
              To víš že nehrál a vůbec proč se o tom bavit... hejtuju jen COD protože je to moderní jinak žádnou hru.
            • Jack: Hrál jsi to nebo jen hejtuješ, protože ostatní taky hejtujou?
            • Jack1947
              Hejp by měl být lidem u zádele, když ta hra beztak bude vždy zkažená ale na druhou stranu - příslib možného pokračování které možná konečně nabídne i to co chybělo a to hratelnou hru.

              Když to selže kravinky za hodně peněz vždycky budou, "You rob me im not gonna fuck with you"
            • Gambit92
              Za ten hype si hráči můžou sami *3*
            • Nesmíš ten hype tak hltat a pak ti nebude vadit. Já třeba o Watchdogs viděl jen předváděčku z E3.
            • Jack1947
              Přesně tak. *3*
  • Spades

    Vánoční balíček Square Enix zákazníky moc nepotěšil - ukrýval hry Just Cause 2, Hitman: Blood Money,...

    Nepotěšil? Jsou tam 2 AAA hry za cenu 1 indie hry ve slevě... A Just Cause 2 se hodí jako dárek někomu, kdo si ho nestihl koupit ve slevě.

    Tuhle bleskovu asi psal dobrý retard, protože to musí být z jeho vlastní hlavy, když tam nedal ani zdroj...
    • No, na tom odkaze v bleskovke je to jasne vidiet. A nie, nepotesil mnoho ludi - mimo ine preto, ze cakali hry od SQUARE ENIX a nie od EIDOSu. EIDOS nikoho nezaujima (ok, zaujima vela ludi, ale ocividne nie tych co kupovali tento 'darcek' - a mna tiez nie, aj ked ten darcek som nekupoval, pac som o nom nemal ani tusenia).

      Co viac, ten 20% voucher je tiez kompletne na nic, pretoze tiez si ho mozes uplatnit len na hry od EIDOSu a nie od SQUARE ENIX.
      • Spades
        Já si koupil Deus Ex: Human Revolution DC za 4€
      • ringmancz
        bohužel si kupovali hry od vydavetele SE, ne od vývojářů SE... navíc když to bylo od evropskýho SE = Eidos
        • nekromant33
          Očekávat final fantasy je samozřejmě na místě, ale Eidos už se v mý mysli prostě rovná SE, takže jsem to neřešil a očekával věci právě z portfolia Ediosu - a proto nekoupil, protože už většinu mám. Ale možná to je pro to, že mě JRPG absolutně nezajímaj.
          • ringmancz
            FF tam mohl čekat jenom blázen, když to na steam dali nedávno. já jsem tušil, že tam bude ten Tomb Raider, ale stejně jsem neměl zájem
    • Tady je [url="http://eu.square-enix.com/en/blog/time-open-square-enix-christmas-surprise-box"]odkaz[/url] a opravdu je hodně lidí zklamaných. Čekali alespoň jeden díl FF.
  • ucho

    steam

    steam rozjíždí podzimní akci, například portal 2 za 7,64 eur... (6,8 kdyz si koupite dve kopie)
    • Jazz
      Dosti epic sleva, zatím jsem koupil Orcs Must Die! uvidíme, co bude zítra.
    • A Renegade Ops za podobnou cenu! :)
      • ucho
        tam doporučuji zbystřit nad fourpackem, 4 kopie za 12,49, tedy 3,12 eur za kus...
    • keigi
      Dávám +1. Byl jsem pomalejší :)
  • Hanzales

    Na GamesCom 2012 Vám přes 370 vystavovatelů předvede více než 300 nových produktů a her.

    Vím, že to jsou kulatá čísla, ale nejde nenapsat, že cca 70 vystavovatelů předvede kulový :D
  • HUmble Amanita

    https://www.humblebundle.com/weekly
  • Lukyz

    Command & Conquer: Red Alert

    Úplně mi uniklo, že už je to 20 let co vyšel C&C: Red Alert *8*
    A přesto je soundtrack pořád neuvěřitelnej nářez *14*
  • Snipeři nebudou mít v Battlefield 3 (tak jako dříve) k dispozici klasického hejkala.

    Předpokládám, že se "hejkal" za týden po vydání hry ukáže v DLC. *11*
    • Jozef123
      Za 10$ *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit