Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    Tak sem se poradne vrhl na Dirt Rally co sem poridil ve slevach, a uplne me to vyrazilo dech.
    Skvely rally, hodne moznosti nastaveni, a pri spravnym nastaveni ffb je hra fakt peckovni.
    Pocit z jizdy na limitu je fakt super, k tomu sem stahl ceske komentar a snazim se jet fakt doraz, skvele se bavim.
    NA workshopu hromada nastaveni aut, a ffb atd.
    Za 10 euro skvela investice, okruhu uz sem byl preci jenom prejezene, a tohle je svezi vitr v mym pc.
    • Mart9
      To si trochu zaváhal, protože už před lety se to dalo koupit v early accessu a ta hra byla už tehdy famózní.

      Ale souhlasim, že 10€ je hodně slušná cena.
      • Lukass
        Necekal sem ze je to takova pecka, kdybych to vedel koupil bych klidne pri vydan. ale EA ne, to nepodporuju
        • Mart9
          Já to věděl, navíc tehdy byla velká díra na trhu rally her. A cena early accessu byla o dost nižší než pak plné verze, takže nebylo co řešit. Samozřejmě od té doby už cena spadla, ale to se nedá nic dělat.

          V podstatě sis vyčekal slevičku v mém stylu.
  • Keyz

    Viscera Cleanup Detail: Shadow Warrior - Official Trailer

    http://www.youtube.com/watch?v=0jZigh3F740#t=46

    *15*
    • frag.ment
      Huhuhehe :-D Asi si toho Shadowa budu muset pořídít, ale škoda že není na PS3, na PC už moc nehraju.
    • holec89
      dokonaly :D
  • michelangelo
    Pac v mym okoli nikdo nehraje, tak hazu zbyly Bumble Bundle klice do plena. Zobejte podle chuti :)

    S T E A M
    Crysis 2 Maximum Edition Steam Key - J7HW6-LJHX8-2J528
    Medal of Honor Steam Key - 4KITK-8IK9I-PVFTA
    Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Steam Key - I6DB4-ZXAW2-JZKIA
    • Díky moc za Crysis 2.(STEAM)
    • michelangelo
      O R I G I N
      Dead Space Origin Key - GRCL-FTD6-7TR7-5LGZ-C64Q
      Burnout Paradise: The Ultimate Box Origin Key - GMP7-E4M9-XM4F-TJYR-RNP3
      Crysis 2 Maximum Edition Origin Key - 357F-829V-VNW5-38SG-JCL5
      Dead Space 3 Origin Key - HYYG-DPEH-WSGP-86D7-BJDS
      Medal of Honor Origin Key - DXGG-3N38-ZQ89-Y6VC-U3C7
      Mirror's Edge Origin Key - 2LHR-Y9BL-VPNL-3ECU-BCFP
      Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Origin Key - 64KK-2V95-FKA9-2GJG-EFMZ
      Populous Origin Key - BNYY-JEQB-549L-4HDM-DZ73
      • Lukyz
        Díky moc za Mirror's Edge! Vždycky jsem na to slyšel jen samou chválu tak to konečně prubnu!
      • Shadow of the Eternals se opět nepodařilo (ani z 50%) dosáhnout cílené částky na Kickstarteru.

        ja vcera rozdal cely steam bundle na steam gifts a k tomu 2x cely bundle Origin serialu
      • A já děkuju za Dead Space 3! *4*
        • Fremencz
          A zrovna ten sem chtěl já *1*
      • Fremencz
        dík za Burnout Paradise: The Ultimate
      • Přes PSV půjde nejen zapnout, ale i vypnout konzoli PS4. Repráček v Dualshock 4 půjde zcela zltumit.

        moc díky za C&C red alert 3 :)
  • Thorleif_cz
    Might & Magic VI: The Mandate of Heaven na Uplay
    UP1-4DCF-BF4A-4F4D-2378
  • zx_spektrum

    Zynga uzavřela divizi OMGPOP (Draw Something), kterou vloni koupila za 200 milionů dolarů. Bývalí členové...

    Zynga *11* *11* *11* Nejnesympatičtější firma v herním či spíše hříčkovém businessu. Tfuj.
    • shefield2
      Nechápu proč to neprodali zpět, mohli by mít alspoň nějaký hotový ca$h. Takhle to zařízli v podstatě bez zisku... *7*
  • Veskoslav

    Návštěva Tesco

    No má obvyklá návštěva Teska byla zajímavá v tom, že tam honili nějakého cikána, jak se snažil propašovat snad stovku tabulek čokolád a následně v tom, že se prodávají hry na PS2 a PSP v akci. Tady je fotka výběru PS2 her za 249 Kč: http://i.imgur.com/hFbJASP.jpg . PSP her je tam asi 25 druhů a každá je za 199 Kč. Zítra se tam asi budu muset vracet, dneska mi to vyšlo akorát na Colu v akci a rum.Dále je tam akce na Xbox a PS3 hry. U Xboxových mě zaujala Carrier Command či Bulletstorm, ale bylo toho tam hodně. Asi nejvíc bylo FPS a pak sportovní, hodně pak her na Kinect. Výběr na PS3 byl asi nejchudší, ale byly tak Gods of War nějací. Všechno na 249 Kč. A na pc tam furt platí ta akce 2+1 za 199 Kč. Hlavně RTS (Heroes V tam či Red Faction atd.). Nevím jak u ostatních, tohle platí spíše pro to "porubké" Tesco v Ostravě.
    • MickeyMutant
      Regál vyfotil a honičku zmeškal. Ty seš h*vno zpravodaj.
      • Veskoslav
        Ještě by mě obvinili z rasismu, že vyvolávám stereotyp o tom, že cigáni kradou *1*
        • Keyz
          Cigáni kradou? To snad není ani možný *15*
  • Lukyz

    40min gameplay z MGS V Phantom Pain

    https://www.youtube.com/watch?v=yCyoSXsiiVA

    Tohle bude prostě nářez *14* Vypnout markery, ikony a ideálně kdyby se člověk obešel i bez toho Fultonu *2*
    • Vypadá to parádně. Doufám, že to nedomrví špatně nastavenýma mikrotransakcema.
    • Kozy
      Tak tak. Po E3 prý ukážou další videa s alternativním řešením mise. Tohle nebude hra roku ale generace :)
    • Vypadá to skvěle a jsem si jistý, že tohle prostě bude hra roku (minimálně pro mě určitě)... *14*
  • Kozy

    humble bundle

    Po nějaký době zase pořádně nabitej bundle

    https://www.humblebundle.com/
    • ringmancz
      do té nižší úrovně dají dvě loňský hry (o kvalitě teď nemluvím) a do nejvyšší Tomb Raidera, co byl nedávno za pár šupů a Sleeping Dogs, který se už neprodává, protože udělali Definitive Edition? zvláštně namíchaný
    • Inquisitor
      Jsem zvědavej co ještě příští týden přihodí.
    • Draken69CZ
      Půlku z toho mám na X360 zadarmo, něco už koupený ve slevě za pár centů a zbytek mě nezajímá takže zase nic :(
    • davidBray
      tak to je slušný
  • Neoficiálně: The Legend of Zelda Wii U vyjde na WiiU i novou konzoli od Nintenda. Ve hře můžete hrát jak za Zeldu - dívku, tak i Zeldu - chlapce a většina postav bude nadabovaná.

    To by byla snad první legend of zelda hra, kde by se hrálo za zeldu.
    Spíš bych řekl, že hratelný postavy budou Link a Linkie.
  • První Posel Smti na GoGu.

    http://www.gog.com/game/the_black_mirror

    Škoda jen, že není v češtině.
    • x_ander
      Ta čeština mě taky mrzí, ale bohužel to vypadá, že ani nebude, podle toho co psali v diskusi pod hrou.
    • Jazz
      Na Steamu už jsou všechny tři díly.
      • Dvě slova:

        DRM free.
        • nechapem tych klikacov, ktori chcu drm hru..ze by to bol uz stokholmsky syndrom? *1*
        • Jazz
          Dvě slova:

          Nemám zájem.
          • jindra.veliky
            http://youtu.be/z-0u6qgdU8Q?t=4m47s

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit