-
Tak sem se poradne vrhl na Dirt Rally co sem poridil ve slevach, a uplne me to vyrazilo dech.
Skvely rally, hodne moznosti nastaveni, a pri spravnym nastaveni ffb je hra fakt peckovni.
Pocit z jizdy na limitu je fakt super, k tomu sem stahl ceske komentar a snazim se jet fakt doraz, skvele se bavim.
NA workshopu hromada nastaveni aut, a ffb atd.
Za 10 euro skvela investice, okruhu uz sem byl preci jenom prejezene, a tohle je svezi vitr v mym pc. -
-
To si trochu zaváhal, protože už před lety se to dalo koupit v early accessu a ta hra byla už tehdy famózní.
Ale souhlasim, že 10€ je hodně slušná cena. -
-
Necekal sem ze je to takova pecka, kdybych to vedel koupil bych klidne pri vydan. ale EA ne, to nepodporuju
-
-
Já to věděl, navíc tehdy byla velká díra na trhu rally her. A cena early accessu byla o dost nižší než pak plné verze, takže nebylo co řešit. Samozřejmě od té doby už cena spadla, ale to se nedá nic dělat.
V podstatě sis vyčekal slevičku v mém stylu.
-
-
-
-
Viscera Cleanup Detail: Shadow Warrior - Official Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=0jZigh3F740#t=46
*15* -
-
Huhuhehe :-D Asi si toho Shadowa budu muset pořídít, ale škoda že není na PS3, na PC už moc nehraju.
-
dokonaly :D
-
-
Pac v mym okoli nikdo nehraje, tak hazu zbyly Bumble Bundle klice do plena. Zobejte podle chuti :)
S T E A M
Crysis 2 Maximum Edition Steam Key - J7HW6-LJHX8-2J528
Medal of Honor Steam Key - 4KITK-8IK9I-PVFTA
Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Steam Key - I6DB4-ZXAW2-JZKIA -
-
Díky moc za Crysis 2.(STEAM)
-
O R I G I N
Dead Space Origin Key - GRCL-FTD6-7TR7-5LGZ-C64Q
Burnout Paradise: The Ultimate Box Origin Key - GMP7-E4M9-XM4F-TJYR-RNP3
Crysis 2 Maximum Edition Origin Key - 357F-829V-VNW5-38SG-JCL5
Dead Space 3 Origin Key - HYYG-DPEH-WSGP-86D7-BJDS
Medal of Honor Origin Key - DXGG-3N38-ZQ89-Y6VC-U3C7
Mirror's Edge Origin Key - 2LHR-Y9BL-VPNL-3ECU-BCFP
Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Origin Key - 64KK-2V95-FKA9-2GJG-EFMZ
Populous Origin Key - BNYY-JEQB-549L-4HDM-DZ73 -
-
Díky moc za Mirror's Edge! Vždycky jsem na to slyšel jen samou chválu tak to konečně prubnu!
-
Shadow of the Eternals se opět nepodařilo (ani z 50%) dosáhnout cílené částky na Kickstarteru.
ja vcera rozdal cely steam bundle na steam gifts a k tomu 2x cely bundle Origin serialu -
A já děkuju za Dead Space 3! *4*
-
-
A zrovna ten sem chtěl já *1*
-
-
dík za Burnout Paradise: The Ultimate
-
Přes PSV půjde nejen zapnout, ale i vypnout konzoli PS4. Repráček v Dualshock 4 půjde zcela zltumit.
moc díky za C&C red alert 3 :)
-
-
-
Might & Magic VI: The Mandate of Heaven na Uplay
UP1-4DCF-BF4A-4F4D-2378 -
Zynga uzavřela divizi OMGPOP (Draw Something), kterou vloni koupila za 200 milionů dolarů. Bývalí členové...
Zynga *11* *11* *11* Nejnesympatičtější firma v herním či spíše hříčkovém businessu. Tfuj. -
-
Nechápu proč to neprodali zpět, mohli by mít alspoň nějaký hotový ca$h. Takhle to zařízli v podstatě bez zisku... *7*
-
-
Návštěva Tesco
No má obvyklá návštěva Teska byla zajímavá v tom, že tam honili nějakého cikána, jak se snažil propašovat snad stovku tabulek čokolád a následně v tom, že se prodávají hry na PS2 a PSP v akci. Tady je fotka výběru PS2 her za 249 Kč: http://i.imgur.com/hFbJASP.jpg . PSP her je tam asi 25 druhů a každá je za 199 Kč. Zítra se tam asi budu muset vracet, dneska mi to vyšlo akorát na Colu v akci a rum.Dále je tam akce na Xbox a PS3 hry. U Xboxových mě zaujala Carrier Command či Bulletstorm, ale bylo toho tam hodně. Asi nejvíc bylo FPS a pak sportovní, hodně pak her na Kinect. Výběr na PS3 byl asi nejchudší, ale byly tak Gods of War nějací. Všechno na 249 Kč. A na pc tam furt platí ta akce 2+1 za 199 Kč. Hlavně RTS (Heroes V tam či Red Faction atd.). Nevím jak u ostatních, tohle platí spíše pro to "porubké" Tesco v Ostravě. -
-
Regál vyfotil a honičku zmeškal. Ty seš h*vno zpravodaj.
-
-
Ještě by mě obvinili z rasismu, že vyvolávám stereotyp o tom, že cigáni kradou *1*
-
-
Cigáni kradou? To snad není ani možný *15*
-
-
-
-
40min gameplay z MGS V Phantom Pain
https://www.youtube.com/watch?v=yCyoSXsiiVA
Tohle bude prostě nářez *14* Vypnout markery, ikony a ideálně kdyby se člověk obešel i bez toho Fultonu *2* -
-
Vypadá to parádně. Doufám, že to nedomrví špatně nastavenýma mikrotransakcema.
-
Tak tak. Po E3 prý ukážou další videa s alternativním řešením mise. Tohle nebude hra roku ale generace :)
-
Vypadá to skvěle a jsem si jistý, že tohle prostě bude hra roku (minimálně pro mě určitě)... *14*
-
-
humble bundle
Po nějaký době zase pořádně nabitej bundle
https://www.humblebundle.com/ -
-
do té nižší úrovně dají dvě loňský hry (o kvalitě teď nemluvím) a do nejvyšší Tomb Raidera, co byl nedávno za pár šupů a Sleeping Dogs, který se už neprodává, protože udělali Definitive Edition? zvláštně namíchaný
-
Jsem zvědavej co ještě příští týden přihodí.
-
Půlku z toho mám na X360 zadarmo, něco už koupený ve slevě za pár centů a zbytek mě nezajímá takže zase nic :(
-
tak to je slušný
-
-
Neoficiálně: The Legend of Zelda Wii U vyjde na WiiU i novou konzoli od Nintenda. Ve hře můžete hrát jak za Zeldu - dívku, tak i Zeldu - chlapce a většina postav bude nadabovaná.
To by byla snad první legend of zelda hra, kde by se hrálo za zeldu.
Spíš bych řekl, že hratelný postavy budou Link a Linkie. -
První Posel Smti na GoGu.
http://www.gog.com/game/the_black_mirror
Škoda jen, že není v češtině. -
-
Ta čeština mě taky mrzí, ale bohužel to vypadá, že ani nebude, podle toho co psali v diskusi pod hrou.
-
Na Steamu už jsou všechny tři díly.
-
-
Dvě slova:
DRM free. -
-
nechapem tych klikacov, ktori chcu drm hru..ze by to bol uz stokholmsky syndrom? *1*
-
Dvě slova:
Nemám zájem. -
-
http://youtu.be/z-0u6qgdU8Q?t=4m47s
-
-
-
-