Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    BF 4 Special Edition:)

    http://i.nyx.cz/files/00/00/11/79/1179175_0fb5b06a2bc0c3817397.jpg?name=putin.jpg
  • Koupil jsem si svoji poslední (čtvrtou) hru na PS4. Jsem zklamán, dávám ten krám do bazaru, tohle jest poslední kapka for me. Na obou konzolích je povolena vertikální synchronizace a latenci cítím i přes gamepad, děs běs, Xone má nižší rozlišení, vypadá to pré trošku hůře ale pod 30 to moc nepadá, na PS4 jsou sem tam opravu propady ke 20 nebo snad až 15 fps přesně co jsem četl v noci rozbory *10*
    • oktavius66
      Než si začneš stěžovat na PS4 podívej se na jiné záběry z hraní. Nikomu se hra neseká, jak na PS4, tak na XONE. Ta hra je venku sotva 8 hodin a 45 minut a už chcete aby jela naprosto perfektně. Čekej na Patch, který většinu věcí opraví. Zvlášť to na co si stěžuješ. Grafiku už nevylepší, ale... Bylo uvolněno video, kde se porovnává PS4 vs. PC (na Ultra) . Abych řekl pravdu: Tak se nejedná o žádný rozdíl. Vykreslování, voda, bloom a jiné efekty jsou na chlup stejné jako na PS4. Jediná věc, které jsem si všiml je, že kůň má na PC realističtější hřívu, ale jinak se jedná o totožné grafické verze. Takže hlavně to chce zachovat klid. Pokud mluvíme o FPS, tak to jede na všech verzích stejně. Prostě musí. Krom PC, tam se to bude držet na 30-45 na normálním Dnešním PC.
      • Co je na tom divného že někdo chce aby hra perfektně šlapala už od začátku?
    • Lukass
      Me na PC hra nepada na ultra pod 30 FPS a testoval sem to ve fullhd.
      Jinak na high to vetsinu casu to drzi 45FPS. Propady tam obcas sou ale to je chyba hry.
      Co spis rikas na grafiku, ja su zklamane az znechucene.
      A to FOV kdyz vlezete do baraku to je proste sileny .grrrr *16*
  • Pokud věříte tomu, že jsou dnešní válečné FPS nereálné, pak vám to video ze skutečné bitvy...

    jediny co se k tomu trochu blizi je arma2 combined operations s ACE2 modem
    • Pokud věříte tomu, že jsou dnešní válečné FPS reálné, pak vám to video ze skutečné bitvy...

      Presne tak! Kdo nezkusil nepochopi.
  • The Outer Wilds od Obsidianu vyjde exkluzivně na Epic Storu a Microsoft Storu. Steam si bude muset opět rok počkat. Obzvlášť oznámení u tohoto titulu se zrovna nesetkává s kdovíjak kladnou odezvou.

    Dále se na Epic storu exkluzivně objeví původně Playstation tituly Heavy Rain, Beyond a Detroit Become Human.

    Dále si Epic store zajistil exkluzivitu na The Sinking Cityči Control od Remedy.


    Osobně jako člověk, co chce, aby Steamu bylo pořádně zatopeno, tyto oznámení vítám a přeji si, aby EGS měl úspěch.

    • madPav3L

      Zajímavé... lidem vadí "monopol" Steamu, i když to monopol není a raději podpoří, koupený, časově omezený monopol jiné firmy. V budoucnu to nevidím dobře...

    • Vojtzech

      Super výběr mezi EGS nebo MS store... to je jak vybrat si mezi rakovinou a HIV.

      Škoda, Outer Worlds jsem plánoval koupit v den vydání.

    • Jack1947

      Máš i zdroj, nebo je to jen tvé zbožné přání ?

      Jak máš důvod proto aby Steam měl zatopeno ? Exkluzivita byt jen časová je pekně velká hloupost.


    • Veskoslav

      A teď mi ksakru vysvětli, co z toho máme my, jako koncoví zákazníci, když ty tu tečeš z toho, že na pc je kravina typu exkluzivita....A Obsidian dělá The Outer Worlds...

      • SalemCZ

        Asi to v tom případě budu rok zkoušet ze zátoky a pak si to koupím na Steamu.

      • Ronox

        Máme tu z toho agresivně rostoucí konkurenci Steamu, kterou ruku na srdce, potřebujeme jako sůl. Podíváš li se na trello board plánovaných funkcí Epic Storu/klienta, tak tohle všechno myslí opravdu vážně.

        Steam držel moc dlouhou dobu monopol a tak se tam každým rokem dostával větší a větší balast a jejich support šel do háje.  Však už i ty Summer/Winter sales stály poslední dobu za prd. Konečně budou muset začít makat na změnách, které lidi už tolik let požadují.

        Lepší responzivnost celého ekosystému Steamu. Komunitní tab je pomalej až to bolí, kurátoři se jim moc nechytli, ve workshopu taky prase aby se vyznalo. Prostě byli moc velký a začali stagnovat.

        U Epicu se naopak trochu bojím, že rozhazujou až moc a jelikož jsou momentálně stále nejvíce vázaný na výdělcích Fortnitu, tak doufám, že jim kasička nevyschne moc rychle.

        • Jack1947

          Tak vyschne a díky exkluzivitám to bude zase na rok +- ok, lze to udělat i normálně ne takhle extra brutálně, platit si schválně za exkluzivitu na rok.

          Opravdu pokud je to jen roční dost hráčů si počká a koupí to za rok na Steamu.

          Obávám se že jsou dost zkostnatělý to bude dost práce zamakat na změnách.

        • Veskoslav

          Ale já se ptám, co mám z toho já jako koncový zákazník? Lepší služby? Ne. Lepší cenu? Taky ne. Epic má jediné štěstí, že děcka mu zaplatily dostatek peněz, aby si nakoupil exkluzivní tituly. Ale pořád nenabízí nic navíc, naopak. Takže se ptám znovu. Jak z toho v současné chvíli těžím já jako koncový zákazník. Odpovím ti. Nijak...


          Neříkám, že Steam nepotřebuje konkurenci. Jsem rád, že někdo začal Gaba kopat do koulí. Ale Epic jde na to až příliš agresivně...Kdyby vydal toho klienta tehdy, aby měl to, co plánují, bylo by to skvělé. Ale takto za pochodu a ještě tím, že nasírají lidi viz Metro.

          • Cvicme_v_rytme

            Nesmíš chtít vše hned. Jako koncový zákazník z toho budeš mít, že si Steam i Epic Store bude hráče předbíhat. To není ze dne na den, to chce čas. Budou se ale snažit o to, aby měli lepší službu. Steam by teď měl sebrat hozenou rukavici.

            A časem je zde šance i těch lepších cen. I když otázka je, kam se u cen PC her dá ještě posunout. Slevové akce by ale mohly být opravdu zajímavější. Z konkurence koncový zákazník těží, protože o něj ty firmy bojují. Zatím je to časová exkluzivita, protože Epic Store potřebuje nalákat hráče k sobě. Časem v tomto směru tak agresivní třeba nebude. Každopádně pořád lepší časová exkluzivita než to, co předvádí Origin a podobně...

          • iSpirit

            Až příliš agresivně? Prosím tě ty trdlo, pokud by na to nešel agresivně, tak to Epic nemusí zkoušet vůbec a zapadne okamžitě. Takže si vyloženě protiřečíš. Jsi jen další ze stáda uřvaných steamboys. Ono žiješ v sociální bublině, kdy si myslíš, že všichni lidi jsou na Epic nasraní. Chyba lávky! Většině lidem je jedno. 

            • Veskoslav

              Nepůjdu rozhodně do souboje tím, že naseru své potencionální zákazníky hned prvních rozhodnutím viz Metro...

            • Veskoslav

              Spiritku, jdi si hačnou k PS4 a neotravuj. Mimochodem dá se bojovat mnohými způsoby. Levnější cena, €=/=dollar, menu v jazyce tvé země, funkční podpora, bez DRM atd. Ale ne tím, že si kupuješ za peníze děcek exkluzivitu.

              • iSpirit

                Reakce na příspěvek:

                No určitě. Proti Steamu chceš bojovat kytičkami? Kdybys těm svým kecům alespoň věřil sám. Na PS4 sednu až v pátek u Sekira. Teď klidně můžeme diskutovat. Zpátky k tématu. Takže mi chceš říct, že kdybys ty chtěl konkurovat Steamu, tak půjdeš do konkurenčního boje s monopolem s tím, co jsi napsal? Nenech se vysmát. 

                • Cvicme_v_rytme

                  Reakce na příspěvek:

                  Ne, on by 3 roky vyvíjel klienta, aby byl namakanej a konkurenceschopnej. Ale když si to každý spočítá, je jasný, že tady se nesmí čekat, ale jednat. Tohle těm lidem časem dojde. Popravdě se domnívám, že Epic Store na to jde celkem rozumně. Jen takhle má proti Steamu šanci. Jinak by to byly vyhozený peníze.

          • Ronox

            Hele mně taky ten agresivní přístup úplně nevoní, na druhou stranu si ale uvědomuji, že vyvinout vyloženě konkurenčně schopnýho klienta se všemi funkcemi a hlavně lidmi, co je budou obstarávat nejde moc dobře bez nějakýho fair plánu. Zjistili, že k nim vývojáři chtěj, teď si i ověřili, že přes ten všechen hate se Metru u nich daří a infrastrukturou to utáhnou. Já mám Metro na Epicu a je to pro mě prostě další launcher. Stejně jako GOG, Uplay, Origin, Steam a B.net.

            Ty bojkotuješ Origin a B.net třeba? Tam taky z toho nic nemáš ne, krom toho, že přes to jen pouštíš hru. Jedinej Uplay je v tomhle dál a líbí se mi ty jejich dealy, že hraním získáváš body a buď si za ně odemykáš kraviny, nebo získáváš slevy apod.

            Ber to tak, že se z Epicu stal nejen klient, ale taky publisher určitých her/studií. Stejně jako Ubi šlo se svými hrami na Uplay, EA na Origin a Acti/Blizz na B.net klienta, tak za finanční injekci šla jiná studia k Epicu. Pro mě no biggie. S Epicem po stránce klienta jsem zatím neměl ani jednou problém a to tam hraju Metro a Hadese.

            • Veskoslav

              Problém je, že v PC mám Battlenet, Epic, Origin, Steam, Uplay, GoG, Twitch. Bojkotuji akorát Bethesda a MS Store. Ale už tak je toho moc. 


              Já měl problém s UT i Subnauticou. Až moc často a rád padal. A kromě toho každý týden aspoň tři emaily o tom, jak se mi někdo bourá do účtu. A Metro je něco jiného. Neřeknu, kdyby podpovali vývojáře od začátku. Ale zaprvé vývojáři o tom nevěděli a za druhé já dělal objednávku na hru ještě v době, kdy žádný Epic Store ani nefungoval. To mi vadí. Kdybych od začátku věděl, že krabice=Epic, fajn, dilema jestli podporovat Číňany a skvělou hrou. Takto jsem ale žádní dilema neměl a koupím za rok na Steamu. Mimoto Epic sice tvrdí, že Exodus je 2,5 úspěšnější než prodeje LL na Steamu. Ale tak trochu zapomněl říct, že i v té době LL mělo tak 1/3 marketing a šlo koupit i na jiných obchodech (Humble atd.). Takže porovnáná neporovnatelné. 

              • Cvicme_v_rytme

                Reakce na příspěvek:

                Až se Epic Store dostatečně rozroste, i on bude mít jistě bundly na Humble Bundle. Nemůžeš chtít všechno hned.

                • Veskoslav

                  Reakce na příspěvek:

                  Nemyslím Bundle jako nějaký balíček her...Humble funguje i jako samostatný obchod. Ale tam rozhodně nekupis poslední Metro. 

  • Microsoft oznámilo strategické partnerství s Unity.

    Tak snat UNITY to partnerství přežije. Pro dost firem to byla konečná.
  • Indie Gala Bundle

    Další Bundle her za libovolnou cenu. Teď tam je Zombie Shooter 2, inMomentum, Hacker Evolution: Duality, Saira, Your Doodles Are Bugged!, plus jako bonus dočasně i Zombie Shooter 1 a Hacker Evolution: Untold.

    http://www.indiegala.com/
    • Jakykoliv bundle je dobry, ale tenhle si necham ujit. Nejak mne ty hry netahnou.
      • Souhlasím, tahle je hodně slabá.
        • GlaDOS
          Saira nebo ZS2 jsou perfektní hry.
  • ludia, bojkotujte noveho batmana, kym ho Rocksteady neopravi
    • Morraw
      No docela sranda jak si to tak čtu *1* Jsem rád, že jsem ušetřil, tihle moje peníze fakt neuvidí. Docela by mě zajímalo, kolik lidí teď nově využije refund na steamu.
      • som to myslel tak, ze ti stastni majitelia refund pouzit nemozu
        :facepalm:
      • najvacsie funny je, ze tuto "hru" davaju ako bundle k gtx970
        to sa oplati
        • x_ander
          Dostal jsem ho jako bundle přesně k této kartě a hra bez jediného problému fičí na 50-60 fps. Takže jo, docela se mi to vyplatilo. Tu hysterii moc nechápu.
          • neviem,na nete som nasiel plno snimkov zo steamu, kde ludia postovali ako na 970, 780, 780ti im ta hra ide otrasne, pada k par fps atd apod.
            • x_ander
              Jo, je to možné. Otázka je, jestli jsem výjimka já, nebo oni. Každopádně včera jsem to hrál asi 3 hodiny. Všecko na full (krom V-sync) a ingame benchmark mi vyhodí průměrné FPS na 52. Během hry jsem ani jednou nepostřehl nějaké škubání nebo propady. Se zapnutým V-syncem je průměr 48 FPS. No a s vypnutýma GameWorks, které ten výkon evidentně dost žerou, je průměr nějakých 75 FPS. Takže za mě absolutně bez problému.
  • Anglický bulvární deník Daily Mail obviňuje Call of Duty z březnového teroristického útoku...

    Počítačová hra na niekoho zaútočila? *8* *8* *8*
    • Tak Daily Mail má důvěryhodnost asi jako Blesk děleno Aha, takže by se nad tím ani nepozastavoval.
      • ucho
        nulou nelze dělit...
        • jakubc
          záporným číslem však ano *1*
  • Rayman Origins

    ... dohrán! Sebráno úplně vše. Jedna z nejlepších plošinovek vůbec. Roztomilá stylizace, pěkný animace, překrásná hudba (hlavně v podvodních pasážích) a kouzelnej konec + stylový závěrečný titulky. Když si vezmu, že mě čeká ještě Legends, který má být prý ještě lepší, tak jásám už teď. *14*

    Kdo nehrál, doporučuju. Kdo hrál, se mnou souhlasí.
    • davidBray
      respekt!! - psáno velkým, ale games mi to nedovolí:))
      • Veskoslav
        RESPEKT? Co je na tom těžkého?
      • Miserius
        Myslíš RESPEKT?
        • davidBray
          nj, jde vidět kdo chodí s redakcí dozadu do toho kumbálu kam se já bojím :)))
  • Lukyz

    Video: Grafické porovnání E3 2013, 2014 a 2015 verze hry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

    No vypadá to líp, zatímco to standardně bývá pravý opak, takže palec hore *1* Navíc stále žasnu nad skvělou optimalizací Ground Zeroes, pro mně jasná koupě, jen to vydržet do 14. září *14*
    • Co vydržet? To relativně není problém, ale hlavní bude se držet dál od netu, aby mě někdo nezaspoileroval příběh...
      • Lukyz
        To je fakt, obzvlášť když to vychází na konzole o 14dní dřív. To aby jeden byl do vydání offline *1*
        • Tak ja mam nakoukane vsechny trailery x krat a videl sem as ivsechny konspiracni analyticka videa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit