-
285. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo Super Mario Maker (9/10), nejhůře dopadly tituly Mad Max a Lovers in a Dangerous Spacetime (3/10).
Musím se zeptat: Tuší někdo, co je na tom Super Mariovi tak úžasné? Není už to dvacet let to samé dokola? -
Hráči Borderlands 2 si budou moci pořídit Season pass, který jim za 30$ (= 595 Kč) nabídne všechny...
Tahleta rozjíždějící se móda, se mi vůbec nelíbí..... *7* -
-
Dokud do toho hráče nenutí, tak je to celkem jedno.
-
-
Proč Tim Schafer nedokáže vyjít s rozpočtem na své hry?
Protože neovládá ani základní sčítání *1*
https://www.youtube.com/watch?v=eEDCcdjgMNs -
Jack
Už včera jsem si všimnul, že tu nenacházím Jackovy komentáře pod každým článkem. Asi zase ban ? *1* -
-
Ban za moc hrubek v jedné větě o třech slovech? Možná ho konečně máma dokopala aby si našel práci/brigádu... ne to ne má ban :D
-
Tu snahu mu musime nechat. *1*
-
-
Video / Obrazem: Fanoušek Metal Gear Solid pracuje na předělávce hry do Unreal Engine 4.
ne hry, jenom dělá prostředí. jinak už by to Konami dávno zakázalo -
Včera STEAM zaznamenal téměř 765 tisíc aktivních uživatelů.
kde to v tom grafu je? včera to tam ukazuje 7,6 miliónů uživatelů...
a konkrétně tam píšou: peak 7,640,592 -
-
bleskar to ma spravne. Je to na tisiciny, protoze se vyjimecne pocitalo pripojovani jenom hladovych korejcu *3*
-
Nula sem, nula tam *1*
-
-
n
aktivnich bude mysleno, ze neco zrovna hrali? tech 7 mega bude vcetne tech, co to maj jen pusteny na pozadi mimodek -
-
hezká teorie, jenže když se tady ta bleskovka objevila, tak právě nějakou hru hrálo přes 1,5 miliónů lidí. a ano, "aktivních" je nešikovný výraz, když jsou dva údaje: právě přihlášení a právě ve hře.
-
-
-
-
Planetside 2 poběží na PS4 v rozlišení 1080p. Více info o hře přinese E3.
Tyhle bleskovky jsou fakt přínosné.. -
Hideo Kojima: Metal Gear Solid V nebude lehkou hrou.
Tak ak to bude nejaká zberateľská edícia so steelbookom, tak by to veru mohlo vážiť aj dobré kilečko-dve *1* -
Video: Srovnání stejné části hry Mass Effect 3 na X360 a Xbox One (při zpětné kompatibilitě).
Link neodkazuje na video, ale na Forzu *1*
http://games.tiscali.cz/forza-motorsport-6-16892
Odkaz na správné video:
https://www.youtube.com/watch?v=kjblk1ADq9k -
-
Opraveno, díky :)
-
Video: Srovnání stejné části hry Mass Effect 3 na X360 a Xbox One (při zpětné kompatibilitě).
A navíc to neni z trojky, ale z jedničky. *1*
-
-
Fallout 4
Ofiko zpráva:
Fallout 4 is 1080p & 30fps on Xbox One and PS4. Resolution and FPS are not limited in any way on the PC.
https://www.pixeldynamo.com/news/gaming/2015/06/22/69686/fallout-4-resolution-fps-not-limited-way-pc/
*3* -
-
Díky za info. Až budu u počítače, nahodim update.
-
a tak je to uplne v poradku, na konzolich z toho budou mit dokonalej filmovej zazitek, a nam na pc zbydou fps i na ten herni *5*
-
-
A ve finále to konzolisté budou hrát úplně stejně jako my na počítačích a budou vyprávět o úplně stejným herním zážitku a hře. To jsme jim to teda nandali. Bijme se v prsa.
-
-
Zrovna u Bugthesda her ne.
Modifikace to dost opravují, vylepšují a někdy i zásadně mění. Sice na Xboxu anebo snad i na PS budou některé modifikace (konečně), ale nikdy tam nedáš něco co mění grafiku anebo přidá x věcí. Prostě něco vyberou a to tam dají... Tedy z logiky věci zážitek to stejný nebude. Sotva tam navíc dají neoficiální patche (aby každý viděl, že běžný patch neřeší tolik věcí) anebo snad rozšíření scriptů jako u skyrimu Skyrim Script Extender (SKSE). Navíc si budou muset poradit s problémy které více modů generuje. Na PC se to dá řešit částečně automaticky programem ale i tak to je vyloženě komedie....
I kdyby měli stejnou hru, tak to stejně stejné nebude. Jestliže má někdo lepší PC tak 60FPS hra je velice rozdílný zážitek než 30FPS hra. Jestli jsi měl možnost to zkusit tak to víš. No a když budou podobně silné PC a nepoužijí modifikace tak, by se dalo říci, že to bude stejné. -
-
Právě, že z logiky věci to bude stejné, jak hratelnostně tak zážitkem, smiř se s tím.
-
-
To me zajima proc si to myslis. U tech modu me dost zajima jak vlastne budou fungovat na konzolich (ted to neber nijak sarkasticky). Protoze na PC to delaji jedinci z vlastni dobre vule a na konzolich se k tomu bude muset taky nekdo najit, bethesda vydava jen nastroje. Navic je konzole omezena vykonem a celkem nastroji, ktere umi a muze pouzit, jako prave zminovany SE.
-
Evidentně máš problémy se čtením, tak ještě jednou: b-u-d-e a j-e t-o s-t-e-j-n-é !
-
Není třeba se s něčím smiřovat. (Navíc s faktem, že něco horší je stejné jako něco lepšího). To je skutečně....
Tedy rozdíl ve hře s modifikacemi a 60fps jsi nepoznal proto jsi tohle napsal. Jinak by jsi takto nemohl argumentovat, když i mody ovlivňují hratelnost apod. Navíc pod pojmem zážitek určitě není jen jedna věc. "hratelnostně".
Jako kdyby jsi osekal jízdu autem na to, kolik čudlíků je možné v daném autě mačkat. Tedy jízda bude stejná pro každého, nehledě na to, že jinde je možnost úpravy vlastností toho auta (to jsou ty modifikace i rychlost - FPS. [když to takto komicky přirovnám aby, byla šance na pochopení větší]) Nakonec i to množství čudlíků (což jsou opět určité modifikace).
Tedy není tomu tak. Ani když bereš pouze "hratelnostně" a je celkem jedno co si pod tím pojmem představuješ. Vždy to změní modifikace které jinde nejsou a když bereš hru bez modifikací, tak to mění FPS a grafika. To je jiný zážitek. *3* -
těmhle lidem to nevysvětlíš, mám PC i konzoli a jen se směju *1*
-
-
-
-
-