-
Na Steamu je k předobjednání Dragonborn pro Skyrim - dočasná chyba nebo konečně změna přístupu ze strany Cenegy?
-
-
Ok, on je tam i Dawnguard, tak to nic, zaujalo mě to, když mi vyskočil hned jako 1. položka na stránce a myslel jsem, že ty předchozí tam nebyly, asi to holt hodili tak, že DLC jsou dostupné, ale je k nim třeba základka, kterou už tam člověk nesežene, tak sry za zbytečné naděje....
-
-
Ne, nebyly tam právě asi až do dneška. Jediné u nás dostupné DLC byl High Resolution Texture Pack.
-
-
A jde to i zaplatit a koupit? Předobjednávky tam jsou vidět v našem regionu běžně, byla tam například Rage i Skyrim předobjednávka.
Technická: Cenega Czech svůj přístup změnit nemůže, protože naše česká Cenega na to nemá vliv. Cenega normálně spousty her na Steamu má. A navíc z každé prodané hry na Steamu dostává, jakožto místní distributor, desátek. -
-
To jsou kecy. Samozřejmě že na to Cenega vliv má a dokonce je to její vinou. Bethesda to svaluje na ni a už i 1C (vlastník Cenegy) dalo Skyrim na ruskou mutaci Steamu.
-
-
Tož to jsem nevěděl. Čerpám z oficiálního vyjádření Cenegy.
No aspoň že už tam ty DLCéčka budou. I když stejně si počkám na balík všech DLCéček v jednom a pak se zase vrátím do Skyrimu a budu objevovat i nová zákoutí.
EDIT: tak jsem dělal průzkum a na nic kloudného jsem nenarazil. V podstatě Bethesda říká, že je to věc Steamu, Steam říká že je to věc Bethesdy a Cenega říká že za nic nemůže. Navíc jsem díky tomu objevil kauzu Dishonored RHCP, která je velmi podobná, akorát hra je na Steamu dostupná. DLC ale do dneška ne. Kde jsi četl o vině Cenegy? -
-
ano, je to tak, každý se od problému distancuje. ale pokud bych si měl vsadit, tak si vsadím taky na Cenegu (nebo vlastníky Cenegy, ono záleží, kam až ten vliv sahá, pak teoreticky přímo v tom prohlášení nelhali, i když je vina na jejich straně :) ). vina steamu to bude těžko, ten je rád, když se to prodává na co nejvíc místech. takže zbývá bethesda a cenega, a když to člověk vezme logicky podle toho, kdo na tom získá nejvíc...
-
-
MrSanta@tiscali.cz: Skyrim je taky myslím speciální verze pro východ. Má jiné appID, jestli se nepletu.
-
Je to zapeklité :). Teď už tam je i ten Skyrim (Amaroun). Ale u Dishonored zatím pořád nic a navíc tam pro náš region je stále ta speciální "východní" RHCP verze... A Rage taky zatím nikde.
Mě furt vrtá kedlubnou proč jsou tyhle problémy snad jenom u Bethesdích her. Na Steamu se nadává, u Bethesdy na fórech se nadává a děje se tak nějak kulové.
Vůbec by měli jít s těma regionálníma kravinama do pr*ele.
Hej, kucí redaktorští, co takhle nějaká investigativní reportáž *15*
Já to právě pochopil tak, že to Cenega Czech tak nějak háže na 1C. Jejich hlavní argument je, že mají práva pouze na distribuci krabicovek
-
-
-
-
-
Prča je, že jsou tam všechny DLC ale základní hru tam furt nekoupíš. To je prostě genitální! A Rage taky furt nic. Ať si vy**rou voko už.
-
-
Nosgoth
Mám nějaký klíče do uzavřený bety (Steam), tak tu máte:
DAXOFE-725-CANAPA-231
DAPOFA-327-BATONA-031
VEGUME-307-JADAVE-216
VEBULE-727-BADAVA-011
CEBUFA-205-CANOFE-015 -
-
vzal jsem si hned ten prvni, diky moc :)
-
-
Vývojáři hry Thief museli snížit inteligenci nepřátel, aby proti nim hráči měli nějakou šanci.
Asi tim myslej ze predtim AI videla skrz zdi nebo tak neco. -
-
Steam klíče
Cogs
GDT6E-N6NXM-WTGRE
Avadon: The Black Fortress
X80FY-PG404-R0FXL
Zen Bound 2
9LYCR-8ZT3L-QXQED -
-
Dikec, po Cogs sem pokukoval *3*
-
-
Během prvních tří měsíců tohoto roku vyjde pět DLC ke hře Sleeping Dogs. Dočkáte se nových oblečků,...
Doufám, že pak vyjde nějaká Complete Edition. -
Práce na S.T.A.L.K.E.R. 2 pokračují :)
Možná za to skutečně mohla promyšlená reklamní kampaň a nebo jenom shoda náhod, ale podle vyjádření na Twitteru GSC pokračuje v práci na Stalkerovi 2.
The Stalker team continues work on the project and hopefully everything will turn out well. Good Hunting Stalkers!
Nezbývá než doufat v to, že GSC odolá svodům "moderního" herního průmyslu a nezačne celou Zónu měnit na další z milionu kopií Call of Duty.
zdroj: http://stalker.scorpions.cz/callofpripyat/novinka/prace-na-stalkerovi-pokracuje -
-
ja bych z toho celkem rad videl neco jako fear nebo doom 3 protoze takovejch strilecek je malo vis co *3*
-
-
To je fakt, her jako Stalker jsou už hromady, ale stříleček je málo.
-
-
kkte tak mi jmenuj nejakou kvalitni z roku 2011 a her jako stalker je tu dost treba fallout 3 nebo rage tak mlcte
-
-
Ty si fakt k pláči hochu. *5*
-
Hej, ty fakt nevíš... *8*
-
Rage a Fallout je jako stalker? Ty ses opravdu tak blbej? *8*
-
-
taky to josu fps s otevrenym svetem tamc dmnte. ten nademnou prirovnal doom 3 a fear k cod a k battlefieldu tak radsi mlc
-
-
-
Ironie? :)
-
-
co myslíš? :)
-
-
Doufám :D Moje reakce byla kvůli tomu, že se tu už neviznam, kdo je a kdo neni troll :D
-
-
-
-
musím ti vysmeknout poklonu. ti amatéři, co si dávají do avatara trola a pojmenují se trol.diskuzní apod. se od tebe mají hodně co učit :)
-
Ty uz nemluv
-
-
-
Sabertron Kickstarter
https://www.kickstarter.com/projects/levelup/sabertron-foam-swords-with-electronic-scoring?ref=category
Super video! *1* -
The Bard's Tale IV
https://twitter.com/BrianFargo/status/559039453121884160 -
Tisk o hracich
http://www.youtube.com/watch?v=ManhdCiDGb8 docela se divim, ze o lidech, ktery hrajou pro charitu a vyberou za vikend pres 2mil dollaru, se nepise ani na hernich strankach.... -
-
Pěkný video. Něco na tom bude
-
-
Fallout 4
Někteří lidi opravdu neumí číst. Na netu si někteří redaktoři vyložili tweety od Bethesdy a Hinese úplně špatně. Teď jsem se dočetl, že F4 je už nyní k předstažení na všech platformách, což je nesmysl.
http://news.softpedia.com/news/fallout-4-pre-load-now-live-for-pc-xbox-one-and-playstation-4-495367.shtml
A předpokládám, že podobné to je se zprávou, že v krabici bude jen malá část hry. Pokud vím, tak nikde netvrdili, že DVD bude jen jedno nebo ano? Jenom řekli, že neobsahuje všechna data kvůli pirátství (tak jako snad všechny hry, které se musí aktivovat na Steamu) -
-
"redaktoři" ... v tom bude zakopaný pes, to nejsou žádní redaktoři tohle.
-
A teď jsem našel další článek ze včerejška, kde se píše:
"Those interested in playing the multiplayer mode can do so easily and even assist their friends in various missions and battles."
Kam na ty žvásty chodí? Bethesda potvrdila, že žádný multiplayer ve hře není *1*
-