Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WhySoSad
    Rozdám 10 steam klíčů na hru Enclave, kdo chce, napiště mi zprávu na YT

    https://www.youtube.com/user/TheMaramerry
  • Pokročilé umělé inteligence nepřátelských skupin si v Call of Duty: Ghosts užijete nejen na Xbox One...

    Pro tedy nebyla lepší umělá inteligence v BO:2 nebo MW ?
    • Ještě asi neuměli pořádně zapracovat aimbot a wallhack pro boty *1*
      • Měli si vzít ponaučení z CSka, tam tě boti mydlili přes zeď bez špetky soudnosti.
        • Jack1947
          Spise chces rict, ze meli by si vzit priklad kdy jeste se dalo zabijet pres zed. *4*
          • Kecáš opět nesmysly za každou cenu. V CoD serii jsou materiály průstřelné (jen v rozumné a uvěřitelné míře).
            • Jack1947
              To je mozne, jeste je otazka co si pod timto pojmem, predstavit. *7*(nevimja to paril v mp uz to je dlouho, treba si tolik nepamatuji.)
          • A kdy se nedalo?
            • Jack1947
              S prichodem mas serie COD? Respkt dit si to vem takove zjednoduseni a od MW2 uz to bylo celkem nakroceno do tehle hroznych vod.
  • VaZqeZ_EU

    Pillars of Eternity [ Čeština ] !!!

    http://uloz.to/xaPotJu4/pillarscz-exe
    • ď :)
      toto sa hodi
    • Morraw
      Tak to se kouknu vzhledem k tomu, že jsem překládal úplně první rozhovor ve hře, pro všechny možné postavy *1*
  • Draken69CZ

    Neoficiálně: Microsoft pracuje na novém Xbox One ovladači pro hardcore hráče.

    Že by myš a klávesnice?
    • Keyz
      Namísto páčky dají hřebíky hrotem nahoru. To bude HC!
      • frag.ment
        Tak na ty hřebíky už se těším *4*
  • Některé neoficiální servery hry Battlefield 3 dokáží pojmout až 250 hráčů, pokud na nich...

    To je tedy od EA/DICE pěkná sprosťárna za to banovat, když jsou tyto "neoficiální" servery v oficiálním Battlelogu. Jak to asi může BFU vědět?
    • Duuku_cz
      Urcite za to banuji nebo je to jen takovy to BU BU BU, jestli ano jsou samy proti sobe takhle si odradit lidi.
    • MidnighT91

      Některé neoficiální servery hry Battlefield 3 dokáží pojmout až 250 hráčů, pokud na nich...

      Jak to může vědět? jedeš přez origin, můžou vědět všechno!
      • BFU - Bloody fu*king user. Neboli neznalý/nezkušený uživatel.
        http://cs.wikipedia.org/wiki/BFU

        Taky nechápu, proč chtějí banovat v betě, když ta je právě od toho, aby se podobné věci vychytali a statistiky se stejně smažou. Taky spousta lidí střílela (než vypnuli demolici terénu) skrz "textury" pod zemí a za to taky chtějí banovat? My jako můžeme za to, že to nemají vychytané?
        • MidnighT91
          No s tím BFU jsem to trochu nevychytal, dost debilní moda tyhle zkratky xD kždopádně jestly banují všechny co se omylem přihlásí na server co se jim nelíbí tak se jen potvrzuje co jsou EA zač...
  • Radkaa

    Horor Allison Road se v brzké době objeví na Kickstarteru. Pokud se na vývoj vybere dostatečná částka, vzniknou i konzolové porty.

    Tak to PCčkaři moc nepřispějí. *1*
    • A naopak konzolisti sáhnou pořádně do medu pokud by hru chtěli také. A tak díky konzolistům bude PC verze mít pořádný rozpočet *1*
  • Does gaming journalism suck?

    Jeden z autorů pro světový Eurogamer napsal článek popisující praktiky v herním novinářství. Promptně musel ukončit spolupráci s Eurogamerem, neboť jedna v článku zmíněná slečna hrozila žalovat Eurogamer. Eurogamer poté článek zcenzuroval.

    Původní plný text zde:
    http://i50.tinypic.com/11buhwx.jpg

    Co si o tom myslíte? Je herní žurnalismus z většiny jen dalším druhem reklamy, stejně jako třeba bilboardy atd.?
    • Žumpa největší , bulvár pro nerdy , semeniště pornoprůmyslu .... a určitě se toho najde na herní žurnalistiku víc ...
      • Screenové porovnání grafiky X360 (s HD texturami) vs. PS3 verze Medal of Honor: Warfighter.

        Bohužel patřím k těm omezencům, kteří nevládnou angličtinou, takže kdyby to nějaký dobrák časem přeložil, ať pak někam postne odkaz, rád bych si to pročetl. Pochybuju, že to český Eurogamer udělá :-)
        • DecadentFilms
          co chceš přeložit? Ten původní článek, či ten odkaz z Gatheryourparty? Stačí říci, není to těžká aj, rád přeložím.
          • Ó, to jsem nečekal, že se najde někdo ochotný.. No nejplépe obojí :-) Ale ten původní článek z Eurogameru mě zajíma nejvíc (http://i50.tinypic.com/11buhwx.jpg).
            • frag.ment
              Dík za překlad, máte u mě pívo!
            • Na, přeložil jsem ten Gather Your Party článek.
              http://pastebin.com/9e5CWKXg
            • DecadentFilms
              během pár minutek to tu máš, pak editnu příspěvek.

              Tak původní text je hotov.

              http://i50.tinypic.com/jrw57k.jpg
    • Krátky popis incidentu od pánů z Gather Your Party:
      http://www.gatheryourparty.com/articles/2012/10/25/eurogamer-contributor-robert-florence-steps-down/

      Tweety onoho autora:
      http://i45.tinypic.com/fcmjdl.png
  • Metal Gear: Ground Zeroes

    Pořídil jsem na STEAMu nový Metal Gear a musím uznat, že takhle dobrý port jsem už dlouho nehrál. Podrobný nastavení detailů i herních prvků, hra běží svižně (a vypadá famózně), nenarazil jsem zatím na žádný bug. Jestli o tom někdo přemýšlí, můžu jen doporučit.
    • Tak tak, PC verze je opravdu povedená. Nouzově se mi to navíc povedlo spustit na mém notebooku s HD4400, takže dneska dohraju a nemusím čekat na víkend. *1*
      • Závidím, já už se k tomu až do osmi do večera nedostanu :-/
    • Jak je to dlouhý?
      • Ještě jsem to nedohrál takže přesně nevím. Četl jsem, že je to celkem krátký, ale dá se to dohrát mnoha způsoby, takže od toho očekávám spíš ochutnávku, kterou dohraju několikrát, než vyjde Phantom Pain. Za přibližně 350 je to stejně skoro zadarmo.
        • ucho
          a to je to na GMG za +- 300,- (10,7 eur)

          edit: a koukám, že na Nuuvemu za 8 eur
          • 8 eur je skoro až podezřelá cena. Ten obchod neznám, máš s ním zkušenosti? Nevztahuje se na hry z něj ten nedávný region lock?
            • @ Ucho, Inquisitor: Díky za info, nechám si ten obchod v hledáčku.
            • Inquisitor
              Na Nuuvem nakupuju už nějakou dobu a bez problémů. Nemusíš se bát, ten je v pohodě.
            • ucho
              Je to brazilský obchod a oficiální prodejce Steam klíčů. Nic na způsob přeprodejců typu g2a, kinguin atd. Pokud má hra nějaký region lock, tak to tam píšou (u Metro Redux tam například mají info, že klíč platí pouze v Brazílii). Zatím jsem tam s nákupem problémy neměl. Kdybych si tu hru teď chtěl pořídit, tak bych tam do toho šel.
              Jen píšou, že pro velký zájem byly všechny klíče vyprodaný, ale objednávky přijímají dál a dnes ve 12:00 očekávají "doplnění zásob".
      • Jack1947
        2hodiny ne? když se nejde jen po "kampani"
  • Hanzales

    Project CARS

    Tak jsem dnes po několika větších updatech zase trošku intenzivněji začal krůtit volantem v pCARS a než se pustím hlouběji do svých dojmů, musím konstatovat, že je to prostě pecka a jsem rád, že se konečně i na konzole dostane pořádný závodní titul s tunou obsahu. Nahrál jsem něco i ve forze3/4 a GT5, GT6 už jen pak Academy (tam už bylo cítit zlepšení ve FFB a chování aut, až jsem si při tom marném pokoušení zdolat nejlepší čas docela i chrochtal).
    Nicméně zpět k pCARS. Zvukama dohání i tu Forzu, podle mně vedle Raceroomu jeden z nejlépe zvučících závodních titulů. Graficky to ovšem předhání troufám si říci i Forzu5, nebo třeba Codemasters tituly. Pustil jsem si teď závod R8LMS na Dubaji, v podvečer, mráčky a přistihl se, jak si u toho uchcávám. A co teprve když si dáte trochu toho střídání deště a mlhy a zvolíte nějaký open wheeler zabiják na nějaké té pěkné A-B trati.
    Detaily mám mix high/ultra, AA: DS2X, AF: 16x, všechny blbůstky pozapínané a podle odezvy se to drží kolem těch 60fps. (GTX760SC) A podle posledních videí z PS4 verze (nemluvě o kompresi na YT) to vypadá na konzolách plus mínus stejně úchvatně. PS4 verze má myslím jen viditelněji horší odrazy okolí na autech, jinak se mi ty rozdíly zdají spíše húře postřehnutelné, hlavně při jízdě.
    Plus teda to hlavní, samotné závodění, odezvy volantu a celkový dojem ze všeho okolo začíná nabývat konzistentního kvalitativního dojmu. Interface konečně vypadá a funguje na jedničku (pár měsíců zpátky to bylo chvíli přímo tragické, jak to předělávali). Dokonce i ty odezvy volantu a chování aut se značně vylepšily, což má značný dopad na to, jak si to člověk celkově užívá. V určité části vývoje byla i ta nejúchvatnější grafika naprd, když se to nedalo pomalu chvílema ani pořádně řídit.
    No je vidět, že skutečně ještě nedávno pracovali na přidávání věcí (včetně dodělávání tratí a aut) a poslední buildy se už konečně zaměřili na dolazování základu a celku jako takového a pilování much. Začínám si být jist, že poměr času stráveného v AC a pCARS se značně vyváží a v určité fázi to bude při hraní kariéry v tom pCARS utopeného času i více.
    Congrats SlightlyMadStudio guys, you have made it and you have made it well!
    Ještě koncem roku jsem měl pocit, že to nedopadne tak úplně úchvatně, ale opak zdá se býti pravdou. Podotýkám, že na to nahlížím celkově jako na závodní titul, ne nutně jako na nejlepší a nejvěrnější simulátor všech dob. Takový ani není, protože každý titul má něco v čem exceluje a něco, co mu naopak chybí. Naštěstí můžeme mít všechny, které nás baví a užívat jich dosytosti ;o)
    • Dekujeeeeem ... tomuhle rikam kavlitni, kvalitne napsanej nazor.

      Btw. doporucuju navstivit po case WMD a mrknout do threadu Nicka Hamiltona. Aktualne u nej na navseteve byl Luciano Bacheta (vitez WC F2 2012) a myslim, ze nazor nekoho, kdo testoval F1 pro Wiliams by te mohl zajimat.
    • Jo je to skvela hra, uz aby to vyslo.
      Se obcas divam na replay a mam pocit ze sleduju skutecny zavody. O grafiku me ve hrach zas tak nejde, ale tady je perfektni.
      Hratelnost je taky skvela, a podpora volantu super.
      Ja uz sem tady pred casem psal ze to bude nejlepsi zavodni hra poslednich let, a ona fakt bude.
    • Jack1947
      Co bouračky, destrukce at už tvoje nebo protivníků dobrá? může tam autu i chytnout motor.
      Přeci jenom závodní hra se bez takovýhle věci jen stěží obejde.
      • Hanzales
        Jacku, já ti nevím, já moc nebourám, ale jdu to pro tebe vyzkoušet a nějakého miláčka o pár AI protivníků rozflákat. Napíšu pak dojmy, ale počítej, že jak zavřu prohlížeč, bude to nějakou dobu trvat ;o)
        EDIT: Je tam visual only, performance impacting a full damage, takže nic, co by jiný pořádný závodní titul neměl.
        • Jack1947
          Ok, díky mně to prostě zajímá. I kdybys nechtěl bourat, tak tam musí nějaké to viditelné poškození být a to poškození ovlivnovat i jízdu... má to Grid autosport jaká koli jiná hra tak co by to nemělo tohle. *4*

          Je to pro mne důležité stejnak jako celý ovládací model a ne kvalitu závodní hry pro to neposuzuji.
          • Hanzales
            No, teď třeba jsem po 6 kolech na LeMans, už přitmívalo, zrušil levé přední světlo, efekt takový, že světlo fakt rozbité, nesvítilo, blběji vidět a mechanici povolávají do boxu, že je ho třeba vyměnit, to samé s dodrbanýma pneu při hodně hustě nabraném kačírku. Vlšechno má vliv na hratelnost. Teď jsem si třeba všiml, že auto za mnou mi těmi žlutými světly pěkně osvítil interiér. Když nabereš kovovou značku, tak tě to pěkně zbrzdí a odhodí, plastový kužel zase odhodíš bez pocítění ty, když se to před tebou vymele, tak ti o střechu cinkne něčí kus auta, jako jo, spousty detailů. které potěší! K tvé otázce, auto se dá samozřejmě zrušit, jen tím vzplanutím motoru si nejsem jist.
            • Jack1947
              Díky moc , takže je to dobré koukám. to jsem potřeboval vedět takže závodní hra jak má být. *4*

              Můžeš prosímtě to auto sešrotovat tak aby mu chytl motor... to je pro mne důležitý faktor. *4*
  • Keyz

    Pro nedočkavce: Na internet unikají nové záběry z GTA V - např. dvanáctiminutové video a kvalitní screeny.

    To vypadá na hodně arkádový jízdní model oproti gta iv kde byla nějaká fyzika :(

    Jestli tomu tak bude tak škoda. Super arkádu jsem očekával hlavně od saints row
    • Nestraš. Nechci si spoilerovat hru tak jsem se nedíval, ale děsíš mě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit