-
Vyšel první teaser trailer na hororovou hru Amnesia: A Machine for Pigs.
To vypadá hodně dobře! -
-
Souhlas, ale.... proč mám takový pocit, že to monstrum kvičelo jako prase? D:
-
-
To si ani nepamatuješ co si daboval? *12* *11*
-
Možná ti napoví samotný název hry *1*
-
-
-
Změna programu! Dnešní gamesplay Dying Light se z technických důvodů přesouvá na jindy. Zítřejší hraní klasického dungeonu Ultima Underworld ale platí!
Před chvíli jsem tam viděl Gothic. Tak co tedy bude na programu? *4* -
Bethesda vám předhazuje třetí kryptické teaser video z chystané hry, kterou (zřejmě skrze IGN) oznámí...
Prepracovane RPG v hlavnej ulohe so zahradnikom, ktoremu zapalili ruže a slnečnice a tak sa vydava na pomstu s lopatkou v ruke... -
Arma 3 - Eden Update Trailer
Dnes vychází Eden Update, který do hry konečně přidává real-time 3D editor, což je něco po čem hráči touží od dob prvního OFP, kdo se někdy pokusil ve stávajícím editoru umístit např. předmět na stůl, tak určitě chápe *1*
Update přináší i změny ve zpracovaní zvuku, grafiky, vylepšený launcher atd.
Celý changelog najdete zde -
-
V plné verzi Battlefield 3 se poté, co Vás někdo odkrouhne, půjde dostat do menu hry.
Jaká to (r)evoluce žánru... *1* -
-
Počkej, to v betě není ?
Neměl jsem to možnost zkusit, protože můj PC je stále v tom zajebaném servisu, kde to ty jelita nejsou schopní spravit. -
-
V betě to není no. Celá ta beta mi přišla hrozně nedotažená na to, že to tenhle měsíc vychází.
-
-
-
Videa na Games.cz
Tady brečím v servisní sekci, že mi nejdou videa tak, jak bych si představoval. V posledním podcastu padlo, že je to těžké řešit, pokud není možné bug replikovat. Jestli vám to běhá stejně problematicky jako mně, tak se tam k tomu můžete dle uvážení připojit nebo vyjádřit, aby to nevypadalo, že jsem s tím sám jako kůl v plotě.
Omluva za off-topic, ale do servisní sekce asi normálně zavítá jen pár lidí, tak to popularizuju i tady. -
Free to play
Dokument Free to Play od Valve který byl oznámen před nějakou dobu konečně vyšel, a rozhodně stojí za shlédnutí.
steam download:
http://store.steampowered.com/app/245550/
imdb profil:
http://www.imdb.com/title/tt3203290/
Q&A s tvůrci a hráči po včerejší premiéře v San Franciscu:
http://www.twitch.tv/twitch/c/3916261?t=1h16m -
Game Time na Originu
V rámci akce Game Time si můžete na Originu zahrát "plné" hry po omezenou dobu. Momentálně jsou v nabídce:
Battlefield 4 - 148h
Titanfall - 48h
Kingdoms of Amalur: Reckoning - 48h
Za mně jde o celkem pěknou variaci na klasické demoverze a vůbec bych se nezlobil, kdyby se toho konceptu ujalo víc studií nebo např. Steam. A pro hnidopichy: samozřejmě chápu, že u her které mají herní dobu pár hodin je to nepoužitelný, ale např. u RPG a MP her je to skvělý nápad. -
-
To je novinka? Mám dojem, že už ta možnost je několik měsíců a možná i na ty samé hry. Ale moc to nesleduju, protože tam nebyly hry, které bych chtěl zkoušet, tak si nejsem jistý.
-
Tak Steam už to má dávno v rámci Sale Weekend a jiných podobných akcí.
-
-
Máš pravdu, až po přečtení třetího FAQu jsem přišel na to, že jde o časově omezenou akci právě jako Sales Weekend. Původně jsem myslel, že to bude u některých her už napořád a omezení bude právě jen v počtu odehraných hodin na account. Sry
-
To už si velkej kluk
-
-
-
Disney se rozhodlo neobnovit ochrannou známku Star Wars 1313.
R.I.P. -
-
Lego je lepsi, SW RPG ala MASS EFFECT odzvonilo. *9*
-
-
Nový update pro Battlefield 4 opět způsobuje mnoho problémů, a to včetně těch, které již byly vyřešeny.
DICE se snaží :D