-
Tady si někdo fakt myslí, že verze ze Steamu je v něčem jiná, než ta z Warezu ? :D Je to uplně to samé kriste pane, akorát je to hacknuté. Je to normální finální verze, která se tak nějak zatoulala kam neměla cestou do obchodu na pult :) ... prober se, kde žiješ.
-
-
To není tak úplně pravda. Obecně warez verze PŘED vydáním se liší od té v originální ze steamu v den vydání často tím, že originální obsahuje patch (jestli je v den vydání), DLC (jestliže to si to někdo koupil), a různé jazyky.
Warez verze v den vydání se pak jak píše krom cracku neliší.
Tady je hlavně komedie, že to Ubisoftu vždy unikne předem. To je problém. -
-
No hele nemáš pravdu, třeba Wolfa mám z *** :) a bylo to komplet s patchem, nic jsem neinstaloval, jen rozbalil, zapl a hrál. Vše funguje jak má.
-
-
Protože ho máš v den vydání. Den vydání je často pro různé země jiný + časové pásma.
AC:IV vyšel snad týden předem.
Ale jinak jo. Podstata je stejná. Je to prostě stejný jako koupená hra jen to má crack. -
-
Pan ucitel cestiny: Ja to myslim tak ze nekdy vyjde Proper... fix Repack je to chyba grupy ne cloveka co si to stahnul. BTW...
-
Nekdy tam zustane i pulka ochrany a hra pak zere vice procesu *15* ... pak vyjde fix atp... klasika. *3*
-
-
Je to rukama a (ne)schopnosti stahnout funkcni verzi/crack, nikdy se mi nestalo ze by neco fungovalo jinak nez original, spatny fps, zaseky atd... *7*
-
-
-
-
-
-
Kingdom Come
http://www.youtube.com/watch?v=kA8rTyIO0xE Nový a zatim asi nejzajímavější videoupdate -
-
No, taková malá evoluce Gothicu. Ale reálné ovce utíkají stádovitě, ne že utíká každá jinam.
-
-
Tak utíkej ..
-
-
To by byla pěkná urážka, musela by ale dávat smysl :)
-
-
-
Ukázali toho tam nejvíce i toho nejvíce řekli.
Vypadá to technologicky skvěle. A to se na tom bude ještě dlouho makat. -
souhlas
-
-
Gears of War
Windows 10, DX12, nejlepší je ta cena ve Store *1* 27500,- Kč
https://www.microsoft.com/cs-cz/store/games/gears-of-war-ultimate-edition-for-windows-10/9nblggh3shm5?tduid=(f809906cae2f3c8659249878a7e2a86d) -
Pro béčkové hry tu není místo, prohlásil šéf Ubisoft Montreal.
Pravda. Ten jejich Assassin by měl už sakra skončit. -
zdarma SimCity 2000
Kdo rád retro, tak na Originu je zdarma SimCity 2000™ Special Edition -
Český Dex na kickstarteru!
http://www.kickstarter.com/projects/dreadlocks/dex-cyberpunk-2d-rpg -
-
Přidal jsem se.
-
-
Cities XXL propadak
http://store.steampowered.com/app/313010/ -
-
Ha ha, já to tušil.
-
Pokud si myslíte, že vás oficiální podpora STEAMu ignoruje, klidně zkuste napsat Gabu Newellovi, zkusí situaci vyřešit.
Já si jen řikám, kdy už lidi přestanou bejt tak hloupý a kupovat to. Tohle je prostě výsměch a jakožto vkastníkovy přechozích her mi to bylo jasný už hned jak to oznámili :/
-
-
Včera STEAM zaznamenal téměř 765 tisíc aktivních uživatelů.
Tak hlavně že jejich servery jsou v pohoděěěěěěě. L4D je teď za trest. Tuna noobů a ještě se nedá připojit na oficiální server, takže každá druhá hra laguje jak sviňa. Neměli to dávat zadarmo, tohle není dárek ale trest. Přitom to stálo už tolikrát 50 korun... -
-
Levněji. Za 1,75 euro v době, kdy euro=23 kč:-D
-
Steam ...
Presne tak.Dat L4D2 zdarma byla chyba.Ted to ma kazda socka...
-
-
Žhavte páčkovače, Dark Souls už je na Steamu bez moru.
-
PC verze Angry Birds dolétne 25. listopadu do kamenných obchodů.
Trochu nechápu proč pár megovou hru dávaj na placky, ale tak jak chcou. *3* -
-
Protože se to tam vejde. *16*
-
Protože některý lidi to chtěj mít na poličce. *3*
-
Pretoze k CD mozes pribalit plisaka *3*
-