-
Desetiletý chlapec zachránil tři lidské životy tím, že ve chvíli kdy jeho babička omdlela převzal řízení...
Tohle by měli vidět na Nově... -
-
Nevim no, mně to přijde jako úplně stejně stupidní zpráva, jaký na tohle téma vysílaj na Nově, akorát z druhý strany spektra. Házet všechno špatný na hry je kokotismus, ale na druhou stranu všelijaký studie, který snažej lidem nakecat, jak hry posilujou reflexy a že se z tebe hraním stává téměř nadčlověk, jsou úplně stejná snuška keců, stejně tak, jako že díky mario kart nějaký dítě dokáže otáčet volantem nebo že nějakýho tlustoprdskýho nerda zachrání před medvědem feign death, který se naučil ve World of Warcraft. *7*
Prostě všechno s mírou, hry jsou fajn a v rozumnym množství určitě rozvíjej kdejaký schopnosti, ale na člověku, kterej tráví 8 a víc hodin denně hraním každej den ve svym životě, se to rozhodně podepíše a rozhodně to u něj nebude nic pozitivně rozvíjet.
-
-
AA
Jak se tady pořád někdo ptá, jestli někdy přijde Andrej do Fight Clubu... tady máte takovou náplast *1*
http://video.aktualne.cz/dvtv/anastasov-sexcz-vydelava-statisice-mesicne-cesi-se-chteji-se/r~ca8773d0b60811e58dc0002590604f2e/ -
-
Score je v hajzlu :D
-
Andrej ho utrel ,jak maslo na teply chleba. *1*
-
-
proč utřel? normální rozhovor, takhle na DVTV šijou do všech. není to sluníčkový a pohodový.
-
-
Kdo?
-
-
Andrej
-
-
-
Malá ochutnávka z Dragon Age 3
http://www.youtube.com/watch?v=dvu_U83PMKo&noredirect=1
Bude tam jízda na koni, takže je jasný že svět bude o dost otevřenější než v předchozích dílech. -
-
To vypadá velmi zajímavě. Jsem zvědav co se z toho vyklube. Otevřenější svět slíbili ještě před oficiálním oznámením, ale nemáme od toho čekat Skyrim.
-
Zdá se to jenom mě, nebo to fakt hodně vypadá jako Zaklínač?
-
-
Trochu to tak vypadá, ale uvidíme jak se to vybarví. Docela mě ale zklamalo, že tam neudělali konečně trochu líp vypadající obouruční meče.
-
-
Vůbec jsem neměl tucha, že se chystá nějaké info... No one expects the Dragon Age: Inquisition!
-
-
Naštvaný čtrnáctiletý japonský mladík bodl nožem svoji matku za to, že mu zabavila videohru,...
Panebože to zase všude rozmáznou v TV :D ještě,že televizi nesleduju,ale určitě se to objeví na novinkách nebo jinejch stránkách.Já hraju hry od 9let a nikdy bych nic takovýho neudělal :D.Jako bavíme se s kámošema občas brutálněji,ale jde jen o zábavu.Hold měl chlapeček trochu vymleto to neřeknou...prostě za to může hra. -
-
Měls pravdu, novinky už o tom (včera) informovali *3*
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/hry-a-herni-systemy/260203-mladik-bodl-matku-do-zad-protoze-mu-zabavila-pocitacovou-hru.html
Podle jejich zprávy jsme tu o tom dokonce dávali vědět sedm hodin před útokem *1* -
Naštvaný čtrnáctiletý japonský mladík bodl nožem svoji matku za to, že mu zabavila videohru,...
IMPOSSIBRU!!! *pich* -
Naštvaný čtrnáctiletý japonský mladík bodl nožem svoji matku za to, že mu zabavila videohru,...
Japonci sú blázni... -
-
Tento případ nemá s národností nic společného.
A podobé věci se staly různě po světe.
A souhlasím se Stillsonem. Když je někdo magor, tak za to hra nemůže. -
-
Naštvaný čtrnáctiletý japonský mladík bodl nožem svoji matku za to, že mu zabavila videohru,...
Súhlasím, ale Japonci sú aj tak blázni... -
-
まあ、どうでもいいよ。
-
-
Japonci sou na tom co se kriminality týče velmi dobře, na druhou stranu tam místo vražd excelujou v sebevraždach a umrtí z přepracování (což de asi v ruku ruce=šílený pracovní podmínky) .
-
-
-
-
Touží po tomhle remasteru někdo? Na PS4 a Xbox One vyjde Deadpool. Že by za to mohl nový film?
Deadpool je naprosto perfektní a vtipná hra. Rozhodně silně nedoceněná podle mne. Takže bejt majitelem konzole, tak bych po něm i toužil. -
-
film za to může určitě. podle mě ale i to, že hra stála 100 mega a nijak dobře se neprodávala, takže na tom ještě chtějí něco trhnout
-
-
neprodávala se proto že ji Activision musel stáhnout po měsíci (možná půl roce už si to nepamatuji) a tak nebyla ani moc ve slevách, pamatuji jak byla ve slevě asi hodinu a pak to Activision rychle předělal na nějakou jinou hru od nich
-
-
problém byl spíš v licenci, jako i u ostatních Marvel her od Activisionu
-
-
Snad to ale dopomůže k dalšímu dílu. Jinak mě těch 100 mega dolarů vážně překvapilo, protože náklady kvalitě neodpovídaly a třeba RS za skoro podobný prachy udělal boží RDR a Max Payne 3.
-
-
Alan Wake? byl levnější...
-
-
Což je škoda, protože autoři té hry evidentně četli komiksy a podle toho udělali tu hru.
-
-
-
-
-
Jezis jak to že takovej propadak muže mit 2 dil ?
-
-
Mám dojem, že nevíš, co znamená slovo propadák.
-
-
Bohužel... propadák.
-
Herní propadák to bylo, finanční nebyl, ale Ubisoft přiznal, že očekával větší prodeje.
-
-
Ovecky.
Jinak se divim ze se jeste na nejaky takovy video muze vubec nekdo tesit, nebo ho brat nejak vazne.
-
-
-
Lucius - free steam key :)
https://www.indiegala.com/#giveaway -
Tak první DLC k Dark Souls 2 stojí za to, jestli budou i ostatní takhle dobrý tak se máme na co těšit. Jsem na NG++ a je to výzva, větší interakce s okolním prostředím i nepřátelé jsou docela obtížní, tak jsem zvědavej co tam čeká za bosse, jinak nejlepší je koupit ten season pass na Nuuvem.
-
-
Už jsem se do toho taky pustil, hned v první lokaci jak jich je tam asi 8 na jednom místě jsem umřel 4x, než jsem se vůbec dostal dál *1* Zatím pecka, už to láduju na youtube :)
-
-
Battlefield 4 bude nejlépe vypadat na PC. U Xbox One a PS4 verze museli vývojáři na některých místech...
Jak překvapivé! -
Cossacks: European Wars Steam Key: 5DJEC-6886J-APP8T