Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz

    Destiny 2 ofiko na PC

    https://www.destinythegame.com/buy

    ale asi si to ještě nekupujte
  • MickeyMutant

    I když Vám EA v Origin zabanuje účet, můžete hrát zakoupené hry alespoň v singleplayeru.

    A když budou zákazníci příště pyskovat na EA fórech, tak už prý nebudou rituálně lámáni v kole a čtvrceni koňským spřežením, ale jen jim pro výstrahu vyříznou jazyk. Pokrok nezastavíš.
  • MidnighT91

    Nintendo nebude mít na E3 2013 žádnou tiskovou konferenci.

    Nintendo už nemá co nabídnout, dřív se mohly chlubit tím že jako první mají pohybové ovládání teď už mají jenom zastaralou konzoli se zbytečně přehnaným ovladačem...
  • Kozy

    Giant Bomb

    http://imgur.com/BTmQ8L9
    https://twitter.com/CousinDangereux

    enjoy
    *15*
    • ringmancz
      správně tam měl být asi někdo z rasové menšiny a transgender...
      • Co asijský, černý, homosexuální transexuál velmi malého vzrůstu? To by šlo, ne?
        • Tilwaen
          Zapomněl jsi na to, že to musí být především žena.
          • Nojo, sakra. Ale zase tady je hlavní, že to prostě není bílej a není to chlap. Máme tu rasovou, sexuální a výškovou menšinu. Co takhle ještě teda přidat úchylku, že nosí ženské oblečení a líčí se. To už by "bojovníkům menšin" stačilo, ne?
            • Tilwaen
              To by byl tak ideální kandidát, že by si těžko mohli přát lepšího :-)
    • Tilwaen
      Žádná skupina zfanatizovaných lidí neznamená nic dobrého. Zfanatizované feministky jsou z nich snad nejblbější.
    • ty vole to je kravička. Zkraťte jí někdo řetěz :D
    • Pilgrim66
      Paneboze Giant Bomb je snad soukroma spolecnost a muze si vybrat do cela koho chce. Neni to zadnej statni podnik, kterej musi dodrzovat kvoty.
  • Veskoslav

    GTA V letí dolů, něco si přej...

    Stejná situace jako placené módy do Skyrimu či Pay Day 2 a P2W systém. Takto si poděl*t dobré jméno, to chce vážně mít ve vedení idiota. Ano, někteří budou namítat, že tito lidé si už hru koupili, tak jim to může být jedno, peníze od nich mají. Ale taky to může ukázat "úspěch" jejich dalších her, pokud se zachovají k moderské komunitě stejně.

    https://pbs.twimg.com/media/DCh8WAmWAAEH5wP.jpg
    • jamar28
      Promítat tohle do hodnocení hry...Bože to jsou trapáčci. *7*
    • Ukazujete to demenci PC hráčů v praxi. Nic jiného...
      • Veskoslav
        A vidím, že LoL je zase odbanovaný, tak můžeš ze sebe dělat idiota i v Bleskovkách.
        • rychleji klikej, at je to jeste méne napadné. Jinak pro tvé info:

          Britský žebříček prodejnosti 24. týdne roku 2017: 1. Horizon Zero Dawn, 2. Arms, 3. GTA V. komentáře

          Po čtyřech letech od vydaní pořád v top prodejích, takže na Steam recenze sere Bilý tesák naprosto ale naprosto z vysoka
          • Veskoslav
            Je fascinující, jak nula jako ty mě osočuje z naklikávání, když si z diskuze o módech v nedávném článku z toho udělal vyloženě klikací orgie. Jasně, protože prodeje na pc jsou naprosto zanedbatelné. Chápu, že jsi naprosto zaujatý hlupák, ale jak sám radíš, dělej to méně okatě.
            • Jack1947
              Grand Theft Auto, the first game in the series, was released for Microsoft Windows and MS-DOS in October 1997, ported to the PlayStation in 1998 and the Game Boy Color in 1999. Grand Theft Auto 2 was released in 1999 for Microsoft Windows, later receiving ports on the PlayStation, Dreamcast and Game Boy Color.[13] wikipedia

              Ještě aby nevydali i ( no jo v dnešní době "i" ) na pc.
            • Klikač, jsi klikač, klikač, klikač, klikaš tu si pluska a mě mínuska. Jsi klikač. Prodeje PC verze jsou naprosto zanedbatelné oproti konzolím, vy byste měli děkovat R, že to vydali na nejhorší platformu a držet hubu a krok, protože s takovou na RDR2 můžete v klidu zapomenout.
  • Podle mě se u novýho Playstationu budou držet původních neodvážnejch tvarů a barev. Je to jistota, vypadá to hezky a nikdo si nemůže stěžovat. Takže tyhle super vyhoněný předpoklady a arty sou trošku mimo, tohle by málokdo riskoval.
  • Pro Battlefield 3 bylo původně hlavní vývojovou platformou PC. Až zhruba uprostřed vývoje se...

    Aha no a já si furt řikal že mi to přijde takový konzoloidní jako BC2
  • Jen tak náhodou, nebyla v plánu Borderlands2 videorecenze??
    • sand ne
      • Jak snad ne. Ono se vi, ze byla. Ja chci jenom vyjadreni, proc tu neni ;)
  • LucasArts nabírá nové zaměstnance, kteří mu pomohou s připravovanou FPS.

    Hmm. Že by třeba Republic Commando sequel?
    • Pokud k tomu přistoupí jak k Force Unleashe 2, tak lze říct jen toto: http://www.youtube.com/watch?v=Tim5nU3DwIE
    • MishKonn
      Yes, please!
    • MrSanta
      Joj kéž by. To by měl Santa radost *1*
    • EA DICE: „Lidé nechápou, že PC se stalo hlavní platformou pro Battlefield 3, protože je zkrátka...

      Ať se vykašlou na nějakou blbou FPS a radši konečně udělají toho Indiana Jonese s Euphoria enginem.
  • EDGE vytvořilo seznam deseti nejlepších her předešlé generace.

    Výborný výběr, osobně bych tam propašoval první dil Lords of Shadow a Demon Souls by si tam taky zasloužilo být, ale dvě Souls hry by bylo asi moc a někteří zdejší diskutující by to neunesli :)
    • Nicneříkající žebříček, 100 lidí by vytvořilo 100 různých seznamů jinak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit