-
CrowbCat vs. Switch :D
https://www.youtube.com/watch?v=Cb-srOfRqNc -
-
Ty poškrábané displaye jsou lahůdka. Ale nejlepší je oficiální vyjádření Nintenda a LCD *1*
-
-
Najděte v interaktivním videu skrytý obsah systému PlayStation a zapojte se tak do hry, kde můžete získat členství ve službě PlayStation Plus.
sem se s tim sral pul hodiny nasbiral 50 obsahu a nakonec mi napisou je nam lito vsechny odmeny uz jsme rozdali,to mohli taky napsat pred videem. -
Firewatch
Na PAX 2014 došlo k odhalení jedné moc zajímavě vypadající hry, trailer je parádní !
https://www.youtube.com/watch?v=d02lhvvVSy8 -
-
Trailer pěkný, graficky mi to občas trochu přípomínalo Team Fortress 2.
-
-
Player 1 has begun constructing a wonder
http://i.imgur.com/MetMo.jpg -
-
Tak tohle je absolutně krutý. *1*
-
Ještě tam chybí jen "hololo" kněz. *1*
-
-
Sony bylo překvapeno, jak malou podporu dostalo PSV od ostatních vývojářských firem v době příchodu...
člověk by řekl, že to mají nějak nasmlouváno dopředu, ne že vydají novou konzoli a pak koukají, kdo jim na to bude dělat hry... -
Valvve pracuje na několika neoznámených hrách, které poběží na Source 2 enginu.
tři ve ve slově Valve takže potvrzený třetí díl hry od Valve -
Tak do dneška jsem s Uplay neměl problémy, asi jsem měl vždy štěstí, ale teď je to fakt nákrk.
Zapli Authenticator, podle googlu hodně lidem :) QR kód, nebo obnovovací kódy samozřejmě nemám, neb jsem si to nezapínal, do google authenticatoru tedy nepřidám ubi, support ticket taky bez přihlášení neudělám, to je fakt super :) Člověk co nemá moc času po práci radostně hodinu řeší, bádá aby zjistil, že nic nevybádá stejně. -
-
hackeri, zmen si heslo a pridej si ten pojebanej google auth jako ja...
pain je sehnat support no, skus FB -
To už mám pár měsíců přesně taky.
-
The request timed out while forwarding to the backend service. ..... Už vidím těch prvních 300 botů s nejnovějšími tituly :/
-
-
Ubi
An internal server error occured Login error! ... Že jsem vůbec to heslo začínal měnit :(
-
-
Prostě Uplay neunesl zájem o AC. Bude stačit počkat pár dní a v pohodě to půjde.
-
-
Ubisoft: Pokud vám padá Assassin's Creed Unity z hlavního menu, odstraňte si všechny herní kontakty.
Spíš:
Ubisoft: Pokud vám padá Assassin's Creed Unity z hlavního menu, hru odinstalujte, napište stížnost na naše oficiální stránky a my Vám rádi vrátíme peníze. -
-
audrey bitoni *1* *2*
-
-
Level - tiskařský šotek?
Chybička se vloudila *1*
http://i.imgur.com/T3F2Vgu.jpg -
-
meli by ti vratit penize za posledni cislo a dat na rok predplatny *5*
-
-
tak v tom případě běžím na benzínku taky pro jedno číslo, když budu mít rok zdarma
-
Těch "šotků" tam je, kdybych měl být hnidopich tak bych jen opravoval chyby.
Ten tajrtlík mi za reakci ani nestojí... dole *6* -
-
Diletant chce poučovat...
-
Chyby.
-
-
-
Není šotek. Prakticky všechny dnes vydávané hry jsou "Skyrim po atomovkách".
-
-
Call of Duty Advanced Warfare CPU check?
https://blog.activision.com/thread/200908393
*1* Předtím borci hlídali zda máte dostatečně RAM i když hra využívala o mnoho méně a jestli tohle je pravda u originální verze tak, to je další skok k lepším hrám!
Aneb v recenzích se na to opět bude většinou kašlat a doporučí se to jako kvalitní hra z COD série. Je fuk, že tam dávají takové sra*ky. Neskutečný co si firma v herní branži může dovolovat. Určovat uměle hranice pro spuštění nějaké hry i když objektivně hra jede stejně dobře na slabších strojích.. -
-
Pokud to takhle je, bude muset na to vyjít samostatný emulátor který srovná rozdíly což se rovná = nelegální uprava pokud vím tak je napíču lol. Protože pokud to neber I5 tak co potom Phenom kterej je možná ještě starší... dovolí no protože jím to je dovoleno... takže hráči si nechají sr*t na hlavu a ještě se jim to bude líbit.
Aha hmm, tak tím pádem bych si asi nekoupil... takhle se dobrovolně odrbat o zákazníky. Líto mi ani těch lidí není, protože už si mohli zvyknout. Že ACti po vzoru svého většího bratra EA to s hráči rozhodně dobře nemyslí, pak nakonec ta konzole byt s "polovičním" výkonem zas tak zlá není nu? *4* -
-
tak to mam se svím C2D E8400 ~ 4,1 Ghz asi smulu *1*
COD sem přestal hrát po modern warfare 2 -
Navíc ten kontrast. Konzole to rozjede a na PC máš umělou hranici i když by to slabší HW rozjel na minimum v pohodě. Bohužel, se to možná opakuje a nikomu to moc nevadilo u RAM checku, tedy je to vlastně normální slušná praktika. Jak to tak vypadá....
Hlavně, že borci řeší absurdní sociální debaty skoro do krve ale ojebávací produkty schvalují a když vidíš hodnocení, recenzi anebo i samotný verdikt, tak v dobrém případě tam máš jednu větu. V horším nic. A společné je to, že to se neprojeví na hodnocení. Přitom to je stejné jako ojebávní s jídlem, které se tolik řeší a "hlídá". Vychcaný parchanty máš všude. -
-
-