Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011

    Nový teaser na Shin Megami Tensei 5 na Nintendo Switch

    https://www.youtube.com/watch?v=bvyCAFV9MbM
  • Kozy

    Cossacks 3

    Yes! Nejlepší strategie co jsem kdy hrál se dočká novýho dílu. Akorát to podle obrázků vypadá jako remaster.
    http://www.ign.com/articles/2015/05/18/stalker-studio-gsc-game-world-returns-with-cossacks-3

    A pro WhySoSad- za 4 hodiny vychází Curious Expedition.
    • WhySoSad
      Pecka, díky, zrovna jsem dorazil, mrknu na ohlasy a kdyžtak šup na steam :)
    • Morraw
      Wau. I kdyby remaster. Ta grafika je prostě kouzelná.
    • Inquisitor
      Jo Kozáci jsou super a ten remaster mi ani nevadí, vypadá to skvěle. Konečně po delší době, nějaká zajímavá novinka :)
  • Jen tak mimochodem, Postal 2 dostal slušný update. Za něco takového by si dneska nechaly velké společnosti hodně zaplatit.
    http://steamcommunity.com/app/223470/discussions/0/666828127203287049/
  • ucho

    indieroyale

    vyšlo další indie royale http://www.indieroyale.com/
    • Novoroční Humble Indie Bundle nabízí tituly Nuclear Dawn, Max & The Magic Marker, Fractal a Super...

      :) Škoda ... Steam měl lepší nabídky , takže brzdím ...
      • no omrknul jsem videa a nijak me to nelaka. humblebumble byly lepsi
  • Lampicka86
    Assassin's Creed movie trailer

    https://youtu.be/gfJVoF5ko1Y
    • Kanye West rapuje ve filmu o assassinech...no mam fakt dost, to teda videt nemusim *11* *10*
    • alladjex
      Přiznam se, že jsem nikdy nepochopil roli Animusu v AC. Ten týpek se vrací do minulosti, aby ji změnil nebo aby prožil, co se stalo, aniž by mohl historii ovlivnit?
      • Tilwaen
        Neměl se tam vracet proto, aby v současnosti Abstergo získalo více informací o lokaci "rajských" artefaktů?
      • V animusu ten chlapek jen proziva vzpominky svych genetickych predku, nic zmenit logicky nemuze.
    • Bude to taky takovej serial nebo konecne nekdo udela opravdovej pribeh?
    • MickeyMutant
      Nobody expects the Spanish Inquisition!
  • PopCap Games chystá příští jaro vydat Plants vs Zombies 2.

    Plants vs Zombies je asi nejlepší tower defense hra co jsem kdy hrál, pěkná grafika, dlouhá a dobrá hratelnost, čekám na dvojku už dlouho, doufám, že to nebude jen stejná hra s třemi novými zombie
    • rancor1223
      Taky se těším. Nedávno jsem si pořídil i mobilní verzi (jmenovitě Windows Phone) a je minimálně stejně dobrá jako originál, ne-li lepší. Must buy titul pro mou Nokii!
  • Peter Moore (EA): „Věci, které dokážeme udělat na PC jsou neuvěřitelné. (Nové) konzole nakonec...

    problem je ten, ze iba "doženou"....
    • Pravda, pokud chcou být zase několik let na trhu, tak by přeci měli být nadčasové, trošku myslet na budoucnost. Stejně jak tomu bylo při vydání X360 a PS3.
      • Ja si naopak myslim,ze jim bude stacit pouze dobehnout,protoze tak jak je trh momentalne nastaven,tak je uplne jedno,jak vykonne pc jsou,protoze na nich bohuzel stejne vychazi prevazne konverze z konzoli nebo multiplatformovky.
        A ruku na srdce,vetsinou o moc lepsi nez ty konzolove bohuzel nejsou.
        Her sitych na miru PC, tak aby dokazali vyuzit to co je na trhu za HW, je cim dal mene.
  • Dva nové obrázky z Black Mesa: Source.

    Někde napíší, že jsou to nové obrázky, a jiní to kopírují. Nevím, kde ty informace vyhledáváte, ale tydle obrázky jsou už skoro 2 roky staré.
    • Hanzales

      BMS

      Ještě bych podotknul, že ty "novější" jsou většinou viděny na MBS Wiki : http://wiki.blackmesasource.com/Special:NewFiles
      Raminator také něco prohlásil, že nejzažším termínem má být začátek 2013. Momentálně testujou, ladí, což může trvat do konce roku, nebo taky ještě další rok :)
      • Hanzales

        BMS

        Zatím mně (ač nejsou taky nejnovější) dostaly tyhle dva screeny:
        http://wiki.blackmesasource.com/images/3/32/Bm_c2a1a0025.jpg
        http://wiki.blackmesasource.com/images/c/cd/Pcpp_jan2010_05.jpg
  • lukas.trneny

    Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising (Steam)

    Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising
    Steam Key

    RDZC0-G4R4E-84I7I
  • „Roztáhli teď plakát Assassin's Creed Unity - zřejmě bude hra mít tři hrdiny. Nemohl bys to hodit do bleskovek?,“ píše Aleš z Los Angeles. Jistěže mohl, tady máte inkriminovanou fotku.

    A tohle už jste viděli?
    http://assassinscreed.ubi.com/en-US/games/acu-prize-drop.aspx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit