-
Nový teaser na Shin Megami Tensei 5 na Nintendo Switch
https://www.youtube.com/watch?v=bvyCAFV9MbM -
Cossacks 3
Yes! Nejlepší strategie co jsem kdy hrál se dočká novýho dílu. Akorát to podle obrázků vypadá jako remaster.
http://www.ign.com/articles/2015/05/18/stalker-studio-gsc-game-world-returns-with-cossacks-3
A pro WhySoSad- za 4 hodiny vychází Curious Expedition. -
-
Pecka, díky, zrovna jsem dorazil, mrknu na ohlasy a kdyžtak šup na steam :)
-
Wau. I kdyby remaster. Ta grafika je prostě kouzelná.
-
Jo Kozáci jsou super a ten remaster mi ani nevadí, vypadá to skvěle. Konečně po delší době, nějaká zajímavá novinka :)
-
-
Jen tak mimochodem, Postal 2 dostal slušný update. Za něco takového by si dneska nechaly velké společnosti hodně zaplatit.
http://steamcommunity.com/app/223470/discussions/0/666828127203287049/ -
indieroyale
vyšlo další indie royale http://www.indieroyale.com/ -
-
Novoroční Humble Indie Bundle nabízí tituly Nuclear Dawn, Max & The Magic Marker, Fractal a Super...
:) Škoda ... Steam měl lepší nabídky , takže brzdím ... -
-
no omrknul jsem videa a nijak me to nelaka. humblebumble byly lepsi
-
-
-
Assassin's Creed movie trailer
https://youtu.be/gfJVoF5ko1Y -
-
Kanye West rapuje ve filmu o assassinech...no mam fakt dost, to teda videt nemusim *11* *10*
-
Přiznam se, že jsem nikdy nepochopil roli Animusu v AC. Ten týpek se vrací do minulosti, aby ji změnil nebo aby prožil, co se stalo, aniž by mohl historii ovlivnit?
-
-
Neměl se tam vracet proto, aby v současnosti Abstergo získalo více informací o lokaci "rajských" artefaktů?
-
V animusu ten chlapek jen proziva vzpominky svych genetickych predku, nic zmenit logicky nemuze.
-
-
Bude to taky takovej serial nebo konecne nekdo udela opravdovej pribeh?
-
Nobody expects the Spanish Inquisition!
-
-
PopCap Games chystá příští jaro vydat Plants vs Zombies 2.
Plants vs Zombies je asi nejlepší tower defense hra co jsem kdy hrál, pěkná grafika, dlouhá a dobrá hratelnost, čekám na dvojku už dlouho, doufám, že to nebude jen stejná hra s třemi novými zombie -
-
Taky se těším. Nedávno jsem si pořídil i mobilní verzi (jmenovitě Windows Phone) a je minimálně stejně dobrá jako originál, ne-li lepší. Must buy titul pro mou Nokii!
-
-
Peter Moore (EA): „Věci, které dokážeme udělat na PC jsou neuvěřitelné. (Nové) konzole nakonec...
problem je ten, ze iba "doženou".... -
-
Pravda, pokud chcou být zase několik let na trhu, tak by přeci měli být nadčasové, trošku myslet na budoucnost. Stejně jak tomu bylo při vydání X360 a PS3.
-
-
Ja si naopak myslim,ze jim bude stacit pouze dobehnout,protoze tak jak je trh momentalne nastaven,tak je uplne jedno,jak vykonne pc jsou,protoze na nich bohuzel stejne vychazi prevazne konverze z konzoli nebo multiplatformovky.
A ruku na srdce,vetsinou o moc lepsi nez ty konzolove bohuzel nejsou.
Her sitych na miru PC, tak aby dokazali vyuzit to co je na trhu za HW, je cim dal mene.
-
-
-
Dva nové obrázky z Black Mesa: Source.
Někde napíší, že jsou to nové obrázky, a jiní to kopírují. Nevím, kde ty informace vyhledáváte, ale tydle obrázky jsou už skoro 2 roky staré. -
-
BMS
Ještě bych podotknul, že ty "novější" jsou většinou viděny na MBS Wiki : http://wiki.blackmesasource.com/Special:NewFiles
Raminator také něco prohlásil, že nejzažším termínem má být začátek 2013. Momentálně testujou, ladí, což může trvat do konce roku, nebo taky ještě další rok :) -
-
BMS
Zatím mně (ač nejsou taky nejnovější) dostaly tyhle dva screeny:
http://wiki.blackmesasource.com/images/3/32/Bm_c2a1a0025.jpg
http://wiki.blackmesasource.com/images/c/cd/Pcpp_jan2010_05.jpg
-
-
-
Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising (Steam)
Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising
Steam Key
RDZC0-G4R4E-84I7I -
„Roztáhli teď plakát Assassin's Creed Unity - zřejmě bude hra mít tři hrdiny. Nemohl bys to hodit do bleskovek?,“ píše Aleš z Los Angeles. Jistěže mohl, tady máte inkriminovanou fotku.
A tohle už jste viděli?
http://assassinscreed.ubi.com/en-US/games/acu-prize-drop.aspx