-
Čeština do Frostpunk hotova!
https://prekladyher.eu/preklady/frostpunk.496/ -
Video: Grafické porovnání PC, PS4 a Xbox One verze hry Thief.
Tak Xbox One to je král hnoje. -
-
Až z podivem jak škaredě to vypadá, starý UE3 .. mazec.
-
-
Na STEAMu vyšla free-to-play demoverze akční hry War of the Roses.
co je to konkrétně free-to-play demoverze? -
-
zjevně úplně normální demoverze :)
-
-
Sandbox
Pokud někoho zajímají sandbox hry, dovolil jsem si vytvořit trochu delší článek, tak se můžete mrknout a kdyžtak mi to tady (nebo pod článkem) zkritizovat, díky: http://stahnu.cz/magazin/budoucnost-patri-sandbox-hram-ale-bude-se-nam-libit -
Ach jo :(
Ja chapu ze moderovat diskuzi neni zadnej med zvlast kdyz ta vase je opravdu pod neustalymi utoky arogance, ignoranstvi nebo bohapusteho trollingu ale opravdu nechapu proc se proste nemuzete jednou vyjadrit k tomu co je zavadneho na diskuzi ohledne HW novinek ktere se konecne zacinaji dostavat do monitoru ktere prichazeji na trh. Bohate by stacilo napsat ze si tady proste neprejete flamewar nebo offtopic diskuze a nemame na to co rict. Tohle neustale mazani a banovani akorat rozdmychava dalsi zbytecny hate a flamewar. -
-
Pro zdejší hnidopichy
http://www.eurogamer.net/articles/2015-05-19-cd-projekt-red-tackles-the-witcher-3-graphics-downgrade-issue-head-on -
-
No já nevím, mě to přijde že kolem toho chodil jako kolem horké kaše a snažil se to nějak hezky zakecat.
Místo aby se chytnuli za nos tak se jen vykrucují.
A ti "hnidopichové" nejsou jenom tady BTW.
Podle mě to prostě nezvládli, nemají kapacity na to tu hru vyladit tak, aby měla odpovídající hw nároky a zároveň aby vypadala podobně jako v tom roce 2013.
Věřím, že větší a zkušenější studio by tu úroveň z před dvou let dokázala udržet tak,aby to rozumně běhalo na dnešních Hi-end počítačích. Jestli by se piplali zvlášť s pc verzí je však otázka druhá. -
Naprosto logické vysvětlení a věřím, že ta negativita před vydáním je musela hodně zasáhnout. Opravdu smutné jaká tu vládla hysterie, místo toho aby se nad tím někdo pokusil zamyslet.
-
-
Hatred za pár korun
https://www.indiegala.com/monday
na steamu už to má v recenzích lepší hodnocení. pokud vás to nezajímá, tak v balíku je i One Finger Death Punch, snad nejlíp hodnocená hra na steamu (právem) -
-
Klic k One Finger Death Punch
DNA03-889YZ-MYDPJ
-
-
Externí grafika k notebooku + FullHD monitor
Tak jsem se dostal k FullHD monitoru a mohl jsem vše vyzkoušet ještě jednou v rozlišení 1920x1080. Díky tomu, že výstup jde přímo přes grafickou kartu a nemusí zpátky do notebooku a přes procesor, jsou CoH2 i BO2 na maximální detaily plynulé, AC4BF plynulé na maximální detaily vyjma AA, kde jsem se spokojil s FXAA (vyšší by se také dalo, ale už by tam byly ošklivé cuky) a Crysis 3 jsem hrál na vyšší detaily také plynule (v exteriérech s vegetací). Bohužel jsem měl s monitorem jen asi 15 minut, takže jsem to nemohl všechno pořádně otestovat, přesto to pro mě je další příjemný bonus a začínám si hledat vlastní monitor. -
-
Můžeš tu nalinkovat to zařízení? Jestli jsi to tu řešil už, tak se omlouvám, ale v tom balastu to najít. Taky přemýšlím o něčem podobným místo investice do dalšího ntb, když mám stolní bestii.
-
-
Edit: http://forum.techinferno.com/diy-e-gpu-projects/2109-diy-egpu-experiences-%5Bversion-2-0%5D.html
Foto: http://imgur.com/lqNkoPG -
-
No, teda mit takhle rozlozenej komplik asi nic moc doufam ze to nemas tak furt jinak, ok. ( Kdyz si to clovek vytvari sam).
-
Hodně slušný, dobrá práce *4*
-
Misto se tak blbe ptat, si mu mohl rovnou hodit odkaz.
http://www.amazon.com/gp/feature.html?ie=UTF8&docId=1001792711
http://usbgraphicscard.net/ ( to asi nebude, no mozna)
http://www.ebay.com.au/bhp/external-video-card
No to bude asi ono ne ? -
-
Vážně si myslíš, že s čímkoliv, co jsi sem hodil bych mohl rozjet plynule Crysis 3 na vyšší detaily ve FullHD?
-
-
-
-
-
The Collapse
Reklamní masáž jede, ačkoli mě to vůbec nevadí *2*
Ubi vypustilo webovku Collapse která "simuluje" a zobrazuje jak by probíhala nákaza od vás jako pacienta nula až po globální pandemii.
Zpracovaný je to každopádně moc pěkně. -
-
https://www.youtube.com/watch?v=Q4RALGAOqDs
-
Jako upřímně vypiplané město a vymazlená PR kampaň, ale vespod to je obyčejná střílečka, inovativní možná tak v tom, jak kombinuje různé žánry a subžárny. Což ještě ani neznamená, že dobře.
Lidi píšou, že to byla jen beta tzn málo obsahu atd. Ale mě by opravdu zajímalo, co bude jinak oproti betě, jak starý to byl build atd. -
-
Tak možnosti jsou to teda opravdu luxusní *1*
-
-
-
Battlefortress 1
https://www.youtube.com/watch?v=QpTbNwfZ-sk