Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Ve stínu havrana

    Tak dnes Cinemax vypustil na Steam klasiku Ve stínu havrana *3*
    • SalemCZ
      neboj tady u toho loby funguje https://games.tiscali.cz/oznameni/ceska-adventura-ve-stinu-havrana-konecne-vychazi-na-steamu-299805
  • Veskoslav
    Shadowrun: Returns je za 5 euro na Steamu. Za sebe můžu vřele doporučit!
    • Vrook
      Dik za tip.. Koupeno a zatim super..
    • Ja to za sebe doporucit nemuzu. Vubec me to nebavilo.
      • Inquisitor
        To mě zase jo, super detektivka s dobrým příběhem a rozhovory.
  • Veskoslav

    Bleskovky

    Divinity: Original Sin 2 bude plně namluvené. Poslední upgrade v rámci pokickstartrovské kampaně.
  • Dishonored nabídne několik možných konců. Jaký vyjde na Vás záleží na tom, jak se zachováte...

    ehm
    zeleny koniec
    modry koniec
    cerveny koniec
  • Chtěli byste si vyzkoušet, jaké to je být medvědem? Pak přispějte na Kickstarter titulu Bear simulator.

    https://www.youtube.com/watch?v=67tNwTtH0qE .. winter is coming
  • MickeyMutant

    Na konci minulého roku se celosvětově prodalo 5,9 milionu konzolí PS4 a 73,6 milionu PS4 her. Celkově se již prodalo 73,6 milionu PS4 a 645 milionů PS4 her.

    Ahoj bleskaři, dohodni se s Patrikem Hajdou na těch číslech. Ve svém článku píše, že se koncem roku prodalo 55,9 milionů PS4 her, tys jim trochu přihodil. Upřímně řečeno, milion sem, milion tam, nám je to šumák, já jen, že jsme spolu už dlouho nepokecali.
    • braveman
      Ahoj Mickey, díky za upozornění na chybku. Platí čísla Patrika, já se do toho po delší době zase nějak zapletl *7*
      • SalemCZ
        Musíš do toho víc zabrušovat, pak bys mohl říct že už to nejde z toho vybrousit.
  • prudislav

    State of Decay

    v úterý přejde PC verze z Early acces do plnohodnotnýho vydání, většina promlémů s ovládáním byla opravena s dnešním patchem + brzo i sandboxový dlc
  • Naughty Dog: Snížením rozlišení z 1080p na 900p jsme pro Uncharted 4 získali 20% nárůst FPS, které v multiplayeru považujeme za prioritu.

    Ehm, takže 36fps? :D Hodně lidí neví, že jejich 1080p je ve skutečnosti 1344x1080p ! Stejně tak jako třeba Halo 5 (1080p 60fps) v určitých částech hry mění rozlišení na nižší viz třeba zde http://arstechnica.com/gaming/2015/10/how-dynamic-resolution-scaling-keeps-halo-5-running-so-smoothly/ (až na nějakých 1152x810p) , těch článků je na netu plno, jen u nás se o tom nějak moc nepíše.

    Ten hw na ty papírová čísla co pouští do světa nemá to je logické a casualovy s konzolí je to asi jedno, ten to na tu dálku v té mazanici až tak nepozná nebo mu spíš nezbývá, než to akceptovat, protože nic s tím neudělá, bohužel.
    • Draken69CZ
      A proč tě to trápí?
  • MickeyMutant

    Inzerce na Lenovo Ideacentre Y900

    Chtěl bych opět varovat zájemce o inzerovaný herní počítač Lenovo Ideacentre Y900, že na přiložených obrázcích, jakož i na odkazované stránce výrobce jsou fotky s počítačem, který má dvě grafické karty v SLI režimu. Kupující ale dostane počítač jen s jednou GTX 980, jak je uvedeno v popisu.
  • victor

    DLC pro Forza Horizon 2 vyjdou pouze na Xbox One, majitelé X360 ostrouhají.

    Vítejte ve skutečném světě konzolistů - Král je mrtev , Ať žije Král (a nové zisky) .
    Dobré konzole byly ty , které nezávisely na online propojení , on line game eventech a běžících servrech kdesi v tramtárii .
    Bohužel současná a všechny budoucí generace se budou čím dál víc podobat prachobyčejnému levnému terminálu , který po své technologické smrti bude mít jen minimální herní hodnotu .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit