-
Na druhém instalačním disku Call of Duty: Black Ops 2 z oficiální distribuce nalezlo několik hráčů...
No co, tak si konečně zahrají něco celkem dobrýho. :) -
*7* https://www.rockpapershotgun.com/2018/02/21/assassins-creed-origins-discovery-tour-censors-all-the-nudey-statues/
-
-
Cenzura umění, moc pěkný. Jsme kvalitní společnost.
-
-
Inquisition GOTY? Co si o tom myslíte?
-
-
Lávra
A není to jedno? -
Já si myslím, že Denuvo bylo prolomeno. Jinak sto lidí, sto chutí. Co je pro tebe GOTY ? *8*
-
-
Určitě ne Inquisition.
-
-
-
Platinum Games má prý po krk neustálého žebrání hráčů o port Bayonetta 2 na jiné platformy.
No nevim ale rekl bych ze se nejedna o Platinum Games jako spis o jednoho jejich zamestnance... -
Herní designer Hideki Kamiya se ptá fanoušků, zda chtějí pokračování DMC, Okami nebo Viewtiful Joe.
Doufám, že tohle nikdo nebere vážně, Kamiya je totiž nekorunavaný král všech internetových trolů. -
-
Okami bych ale bral hned teď...
-
-
ten font...
hoši sorry, ale tohle se vám moc nepovedlo... že je všechno jak pro slepý, bych ještě překousnul, ale ten font nadpisů atd. mě vrátil do dob, kdy jsem jako malej objevil Comic Sans a jelikož mi v té době nejela na mým PC skoro žádná pořádná hra, hrabal jsem se ve Wordu a vymýšlel pitomosti... budu jen pevně doufat, že to ještě nějak dáte dohromady, nejsem člověk, kterej by vás přestal navštěvovat jen kvůli designu, ale když se na něco blbě kouká, člověk tomu logicky tolik času nedá... -
-
no this Comic Sans sh*t again...
pro redakci: nefunguje odkaz Jak hodnotíme u čísla v recenzích -
-
To že to není Comic Sans, neznamená, že to nevypadá blbě. Na ty malé nadpisy v tlačítkách je to super, ale na velké nadpisy ne. Chtělo by to hranaté písmo jako bylo předtím. A ty tlačítka pod nadpisem by byly lepší bez boldu.
-
-
-
Simpsonovi z pixelů skládají poctu hrám...
https://www.youtube.com/watch?v=FIZ_gDOrzGk *5* -
Peter Molyneux oznámil název své nové hry - The Trail.
Hned mě napadlo "The Fail" ale nechci to předem odsuzovat když nevím nic jiného než název *2*
Držim palce ať se mu něco zase po delší době povede *3* -
-
Snad tentokrát udrží to svý slibování na uzdě.
-
-
Pokud byste měli 1 přání a mohli vylepšit 1 věc na hratelnosti Battlefield 3, co by to bylo? Ptá...
jen jednu vec? *8* z fleku bych vypsal tisice veci ktery potrebujou predelat a netyka se to jen hratelnosti.. treba user interface a mapa je totalni fail
http://i.imgur.com/LtY5H.jpg -
-
jojo mapa a UI a jeste rozpoznavani friendu ve hre kdyz sou mimo squadu ... vsak ale on nekdo postnul obrazky UI udelany ve photoshopu na forech takze jenom predelat aby to jelo aje to ok
-
-
problem je v tom ze znemoznili modovani a v DICE na to z vysoka serou
-
-
-
Nový blog Warhorse
http://www.warhorsestudios.cz/index.php?page=blog&entry=blog_018
Ta úvodní fotka je povedená *1* -
-
vyděl sem tam tvůj comment a řikám si jestli Keyz není i na games *4*
-