Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • matt

    Just Cause 2 za 3€

    Just Cause 2 je na Steamu v akci za necelé 3 éčka ;-)
    http://store.steampowered.com/app/8190/
    • to by mi oni museli platit abych si to zahral, a mnohem víc nez 3 €
    • Kozy
      Ještě líp, na Amazonu je za 3 dolary *3*
  • UbiSoft: Assassin's Creed 5 by se mohlo odehrávat ve feudálním Japonsku

    Už se těším na tu japonskou angličtinu s přízvukem *15*
    • Keyz
      To je pořád dokola. Stejná hra jiné kulisy :(
  • oktavius66

    Obrazem: Na internet unikla mapa světa Far Cry 4.

    To už je uniklé dlouho. Tuhle mapu ukazovali už v traileru na limitovanou edici *3* .
  • Inquisitor
    V Humble store je teď pěkná sleva na Europu Universalis IV
    https://www.humblebundle.com/store
    Myslim, že za dvě stovky velká porce hodin hraní.Poběží to ještě 21 hodin.
    • Pilgrim66

      Na několika místech v Battlefield 4 se lze dopátrat dinosaura.

      Zrovna jsem tu o tom sel psat ze jsem neodolal... 75% z EU 4 je faktskvela cena.

      Prisel mail co? *1*
      • Inquisitor
        Ne narazil jsem na to při obhlídce :)
        Tak teď jsem koukal a v mailu to mám taky :)
  • ringmancz

    Video: Grafické porovnání PC a PS4 verze hry PlanetSide 2 na ultra nastavení.

    to je teda srovnání jako prase *12* PC je ze hry a PS4 vypadá na capture nějakýho streamu
    • Kozy
      Taky jsem si řikal, dvě odlišný scény z toho jedna z livestreamu.
  • Něco pro stratégy: March of Eagles za 0.79€

    https://www.humblebundle.com/store

    asi do toho půjdu *5*
  • M3 60fps

    http://bit.ly/2deUiVO *15*
    • LOL jak neumi ani pridat k obrazku text bez jeho roztazeni!
  • Kozy
    https://www.kickstarter.com/projects/feelreal/feelreal-vr-mask-and-helmet

    slušný psycho
  • Humble Origin Bundle

    Co to je?! sním snad?? Hry od EA zdarma WTF!!!!
    • Může někdo potvrdit, že jdou hry aktivovat jak na Steamu tak na Originu zároveň a jsou tedy v bundlu až na Dead Space 3 dvakrát? Protože já si aktivoval hry na Steamu a teď jsem dal aktivovat Dead Space 1 i na Originu, kterej je sice pomalej jak šnek plazící se na popravu a každej krok se načítá tak 10 minut, ale už jsem v poslední fázi a klikl jsem na potvrzení aktivace.
      • langustyn
        jj krome DS3, BF3 a Sims tam je kazdej ten klic "2x"
    • Inquisitor
      No neber to za dvacku, moc pěkný :)
    • Miserius
      Jo, když rekli že chtej aby je hraci prestali nenavidet tak to asi mysleli vazne, dalsi vstricnej krok...maj pred sebou teda jeste dlouhou cestu, ale snaha se cení *3*
      • Malleth
        Přestanu je nenávidět když nepodělaj ty nový Star Wars hry, ale to se asi nestane
      • A tak proč ne? Chvíli počkám, jestli třeba nepřidají nějaké další hry do bundlu. Ale jen mně teď zarazilo, že nějakej borec zrovna "náhodou" prodává BF3 za 200 kč. Takhle se vydělávají prachy. *1*
        • *1* njn vydělat na tom jde hodně protože nekteři lidi nemaji kreditku a neví že existuje PaySafeCart
        • Miserius
          Radsi kup hned za dolar, to co pak pridaj bude pro lidi co zaplati zas nad prumer ale i pro lidi co predtim zakoupili, takze das dolar a pak dostanes zdarma ty co pridaj... Nj, to je vsude, ne jen u nas... Ale s kazdym bundlem je to okamzite na Aukru a docela se to prodava pac spousta lidí nemá kartu kterou by to zaplatilo tak radši trošku přitlačej než nic...
  • EA: Battlefield 4 je mimořádně úspěšný produkt.

    když vydali Bad company 2 na pc tak sem říkával to hrůza kam se ten battl řítí, a dneska říkám zlatej bad company 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit