-
Just Cause 2 za 3€
Just Cause 2 je na Steamu v akci za necelé 3 éčka ;-)
http://store.steampowered.com/app/8190/ -
-
to by mi oni museli platit abych si to zahral, a mnohem víc nez 3 €
-
Ještě líp, na Amazonu je za 3 dolary *3*
-
-
UbiSoft: Assassin's Creed 5 by se mohlo odehrávat ve feudálním Japonsku
Už se těším na tu japonskou angličtinu s přízvukem *15* -
-
To je pořád dokola. Stejná hra jiné kulisy :(
-
-
Obrazem: Na internet unikla mapa světa Far Cry 4.
To už je uniklé dlouho. Tuhle mapu ukazovali už v traileru na limitovanou edici *3* . -
V Humble store je teď pěkná sleva na Europu Universalis IV
https://www.humblebundle.com/store
Myslim, že za dvě stovky velká porce hodin hraní.Poběží to ještě 21 hodin. -
-
Na několika místech v Battlefield 4 se lze dopátrat dinosaura.
Zrovna jsem tu o tom sel psat ze jsem neodolal... 75% z EU 4 je faktskvela cena.
Prisel mail co? *1* -
-
Ne narazil jsem na to při obhlídce :)
Tak teď jsem koukal a v mailu to mám taky :)
-
-
-
Video: Grafické porovnání PC a PS4 verze hry PlanetSide 2 na ultra nastavení.
to je teda srovnání jako prase *12* PC je ze hry a PS4 vypadá na capture nějakýho streamu -
-
Taky jsem si řikal, dvě odlišný scény z toho jedna z livestreamu.
-
-
Něco pro stratégy: March of Eagles za 0.79€
https://www.humblebundle.com/store
asi do toho půjdu *5* -
M3 60fps
http://bit.ly/2deUiVO *15* -
-
LOL jak neumi ani pridat k obrazku text bez jeho roztazeni!
-
-
https://www.kickstarter.com/projects/feelreal/feelreal-vr-mask-and-helmet
slušný psycho -
Humble Origin Bundle
Co to je?! sním snad?? Hry od EA zdarma WTF!!!! -
-
Může někdo potvrdit, že jdou hry aktivovat jak na Steamu tak na Originu zároveň a jsou tedy v bundlu až na Dead Space 3 dvakrát? Protože já si aktivoval hry na Steamu a teď jsem dal aktivovat Dead Space 1 i na Originu, kterej je sice pomalej jak šnek plazící se na popravu a každej krok se načítá tak 10 minut, ale už jsem v poslední fázi a klikl jsem na potvrzení aktivace.
-
-
jj krome DS3, BF3 a Sims tam je kazdej ten klic "2x"
-
-
No neber to za dvacku, moc pěkný :)
-
Jo, když rekli že chtej aby je hraci prestali nenavidet tak to asi mysleli vazne, dalsi vstricnej krok...maj pred sebou teda jeste dlouhou cestu, ale snaha se cení *3*
-
-
Přestanu je nenávidět když nepodělaj ty nový Star Wars hry, ale to se asi nestane
-
A tak proč ne? Chvíli počkám, jestli třeba nepřidají nějaké další hry do bundlu. Ale jen mně teď zarazilo, že nějakej borec zrovna "náhodou" prodává BF3 za 200 kč. Takhle se vydělávají prachy. *1*
-
-
*1* njn vydělat na tom jde hodně protože nekteři lidi nemaji kreditku a neví že existuje PaySafeCart
-
Radsi kup hned za dolar, to co pak pridaj bude pro lidi co zaplati zas nad prumer ale i pro lidi co predtim zakoupili, takze das dolar a pak dostanes zdarma ty co pridaj... Nj, to je vsude, ne jen u nas... Ale s kazdym bundlem je to okamzite na Aukru a docela se to prodava pac spousta lidí nemá kartu kterou by to zaplatilo tak radši trošku přitlačej než nic...
-
-
-
-
EA: Battlefield 4 je mimořádně úspěšný produkt.
když vydali Bad company 2 na pc tak sem říkával to hrůza kam se ten battl řítí, a dneska říkám zlatej bad company 2