-
Multiplayer X360 verze Crysis 3 bude podporovat hru až dvanácti hráčů.
a to jako coop nebo deathmatch? *1* -
Remake Opposing Force a Blue shift
Slyšeli jste už o tom? Prý se chystaji na Greenlight:
http://www.moddb.com/news/greenlight-incoming -
-
Oni jsou z Česka ? Já jen když kliknete na greenlight je tam seznam.cz
-
-
Aspon ten Mr.sugar co tu spravu nahadzoval ano a je vedeny ako projekt leader
http://www.moddb.com/members/mrsugar
-
-
-
Dejte vědět DICE, co byste rádi viděli v Battlelog 2.0.
já bych rád viděl Mirror's Edge 2 -
Video: Grafické porovnání PS4 a PC verze Metal Gear Solid V: Ground Zeroes.
Tak PC samozřejmě opět bezkonkurenčně vede :) -
-
No trochu bych to mírnil, ale je pěkné že si dali tu práci a je vidět že tam je něco na víc.
-
-
Internetový prohlížeč PS4 je pětkrát rychlejší než prohlížeč konzole Xbox One.
spotreba v idle:
PC i7 + GTX Titan : 80W
PS4 : 90 w
*1* -
-
Já teda nevím, ale svou PS3 hned vypínám, když nehraju nebo nesleduju filmy.. narozdíl od PC, který mi běží celý den. Takže nějaký idle u PS4 je mi celkem šumák, předpokládám, že bude startovat alepoň stejně rychle jako PS3 a těch pár vteřin do menu mě nezabije.
-
-
nová konzole majú slúžiť ako multimediálne centrum - film, tv, internet. Ak ti nevadí, že pri pozeraní BR filmu tu bude žrať skoro 100 W tak prosím *1*
-
-
Store?
Tak to mi opravdu vadit nebude, myslím že na účtě za elektřinu to nijak závažně nepocítím..
-
-
-
Prosím, porovnej mi taky cenu.
-
-
si ju nevieš porovnať sám ? čo to zmení na fakte že spotreba konzole v nečinnosti je doslova absurdná ?
-
-
-
Planetarni strileni v Elite
https://www.youtube.com/watch?v=yJv3EXH0yqY
Treba to nekoho bude zajimat... -
Vyšel patch 1.03 pro třetího Zaklínače na PC!
http://thewitcher.com/news/view/1038 -
-
Seznam změn. Ten link na ofic web mi nejde.
http://www.reddit.com/r/witcher/comments/36qyoj/new_patch_103_is_live_the_witcher_3_new_patch_for/ -
To je hezky, jeste by ty jejich stranky mohli fungovat.
-
-
Hádejte, kdo bude na krabičce titulu Grand Slam Tennis 2 od EA? Správně, známý bouřlivák John...
Maria Sharapova vy hovada, jak by se vam libila Jana Novakovouououva? -
2 Trial klíče do Killing floor
Včera jsem na Steamu koupil Killing floor a dostal jsem 2 trial klíče, který na nějakou blíže nespecifikovanou dobu odemknout plnou hru. Nemám je komu dát, tak jsem se rozhodnul nabídnout je tady. Prosím jen vážný zájemce, kterým se hra zamlouvá.
Je to 1st person střílečka, v níž na zvolený mapě ustáváte vlny zmutovanejch nepřátel. Po skončení každý vlny si jdete za vydělaný peníze nakoupit arzenál. Žádný cestování, žádnej průzkum, není to jako L4D. Jen čistá poctivá řež. K dispozici je několik tříd, zbraně mají solidní feeling, nepřátelé jsou variabilní, spolupráce nutná. Šlape to na nějaký archaický verzi Unreal enginu, takže to dobře jede i na slabších počítačích, samozřejmě za cenu slabšího vizuálu. Casual hráčům se to může po čase zdát stereotipní, je to čistá rubačka. Za to podle mě dost slušná *3*
Kdyžtak mi hoďte sem poznáku, že o to máte zájem a pokud nechcete zveřejňovat svoje Steam ID, tak mi to pošlete na tendleten tiscali mail. Když tady uvidím poznámku, tak si to tam vyzvednu a prvním dvěma to pošlu *3* -
NVIDIA GTX 1080 & 1070 Launch Event
Naprostý monstrum.. https://youtu.be/-dvbtHmA4Gg?t=128 -
-
To aby si případní zájemci i pořídily s novou grafikou i úplně novou skřín *7*
-