-
Já zatím jen Prison Architekta jinak zatím nic co bych neměl nebo mě zaujalo.
-
-
Já jsem se trošku "urval". *1*
Anna - Extended Edition, Dead Pixels, E.Y.E: Divine Cybermancy, Hotline Miami, Shadowgrounds (+ Survivor) a jako perlu Ubersoldier 2 (vím, že je to špatný, ale 1. díl se mi líbil, tak chci aspoň vidět, jakým způsobem to podělali *1* ). Býval bych vzal i Far Cry 2: Fortune's Edition, ale už jsem ho koupil den předtím na GOGu. *7*
-
-
Origin sráží cenu akčních her až o 70%. V akci najdete např. Mass Effect či Dead Space za 3€.
Jenže je to Origin. Takže ne, díky :-) I když ta cena je skvělá. -
-
Proc ne? Par her uz tam mam a nejak se nikdy nenarazil na problem.
-
-
Neoficiální seznam zbraní (a jejich upgradů), které si osaháte v Mass Effect 3.
Proč ne? Protože Origin!!! Dál to nemá cenu rozebírat. -
-
Pripomina mi to rage, kdyz Valve integrovalo Steam i do krabicove verze HL2 ...
-
-
2aoyagi: mne to prijde dost podobny s tim rozdilem, ze origin tam ma wallpaper :D
-
EA: Origin již zvládl vygenerovat zisk 100 milionů dolarů a má 9,3 milionů registrovaných zákazníků.
Ne že by byl neoprávněnej... Ke krabici klienta nechci a co se týče potřebnosti - když si koupím film na DVD, taky mě Warner Bros nenutí, abych si ho pouštěl v jejich vlastním přehrávači. -
-
Nerikam ze neni opravneny, jen mi prijde zbyteny, protoze za par let treba bude z Originu cool sluzba jako ze Steamu.
Ja bych spis pouzil prirovani valky Blu-Ray vs. HD DVD s tim, ze by se prehravace pro obe media rozdavaly zdarma, Blu-Ray by vysel o 6 let driv jako HD DVD a na HD DVD vyslo exkluzivne nekolik hodne popularnich filmu ;) -
-
ale reklam či upotávek je tam steně jak nasráno..
-
-
-
-
-
Origin sráží cenu akčních her až o 70%. V akci najdete např. Mass Effect či Dead Space za 3€.
Na Steamu jsem koupil oba díly ME za stejnou cenu i možná i za miň. -
-
mozna mas pravdu, a nebo ne
-
-
-
Rozdíl mezi původními a HD verzemi Final Fantasy X & X-2 ukazuje nový scan.
vážně tohle stojí za bleskovku? nebo jinak. vážně ten scan ukazuje na těch pár pixelech a vyblitých barvách rozdíl? :) -
-
spis ukazuje jak silene vypada japonskej casak
-
-
Gabe Newell (Valve): „Za pirátství mohou špatné služby, nikoliv cena.“
Zajímavé, tak proč tady v Rusku mají na Steamu poloviční ceny oproti Evropě?! -
-
Toto je řečnická otázka :-) kterou chtěl autor říci, že si pan Newell poněkud nevidí od úst
-
Protože pirátství je tam v prvních příčkách, tak je musej nějak nalákat.
-
Protože mizerná kvalita služeb není jediná příčina pirátství. V západním světě je rozhodně nejčastější, kdežto v post-komunistických zemích (i u nás) pirátství véceméně vzniklo předražením (a nedostupností) dovážených her, kdy si všichni tak nějak zvykli na hry zadara... Proti tomu bojovat je těžké a v takovýchto případech je nízká cena nejúčinnější.
-
-
U nas bojovat s piratstvim cenou her rozhodne nezvladli ale asi je to lepsi nez v dobe monopolu JRC kdyz vsechny novy hry staly 1500...
JRC uz me diky tomu nikdy ve svem krame neuvidi. -
-
My jsme malý trh, na nás prdí. Rusko má ale obrovskou kupní sílu, alespoň teoreticky. Stejně tak Čína a pár dalších zemí. Tam se vydavatelé snaží získat si přízeň lidí.
BTW Čechům stačí nálepka "sleva 75 %" a koupí všechno... :D
-
-
-
Protoze maj tak skvely sluzby ze je to uplne jedno neasi!
-
-
4GB flashka Games.cz zdarma pro každého!
error:parsererror ? -
-
Zdarma? Dám Vám i číslo své nohy a velikost přirození, pokud chcete :D
-
To se vážně chcete nechat dobrovolně označkovat? Nechat se zapsat do prodejného seznamu kontaktů?
-
-
ty toho naděláš, vlastimile křišťane z prahy...
-
-
Já vím nadělám, ale něco jiného je, když si mne někdo vyhledá (což není moc potíž, když všude používám stejnou fotku a nick) a něco jiného je, když se mu upíšu, že budu v jeho seznamu (navíc, když je to takováhle hurá akce- honem honem ať to stihnete do konce roku, podmínky si radši ani nečtěte)
EDIT: Tak vidím, že google užívat umíte, ale v tom je ten problém- musíte znát základní nacionále, já jsem musel své informace vědomě veřejně uvést na netu (včetně tématu bakalářky a pár odborných článků) a hlavně musel jste si s tím dát práci. (A nezavázal jsme se vám k bručení ve vaší databázi po dobu 5 let) -
-
když mluvíš o "upisování", zkus si o tom něco nejdřív zjistit...
-
-
6.5 už nemá s MojeID nic společného a 6.4 sice zmiňuje nějaké "zužování rozsahu informací vyžadovaných Poskytovatelem" (což teda hlavně zmiňuje 6.3), ale na nějaké bližší zkoumání (taky to klidně může být jen možnost "nepublikovat email", čili možnost na nic) bych si musel zakládat účet na pochybné službě a za to mi osvěta o soukromí nestojí :P
-
Aoyagi: 6.4, 6.5. a vzdávám to s váma :)
-
Ano, ze 4.2 už jsem citoval výše, což jsi odpálil s tím, že já to samozřejmě na rozdíl od tebe nechápu a 2.2 je irelevantní. Konkrétně 4.2.3 je snad jediná věta mluvící o nějakém soukromí vůči "Poskytovatelům" a to, jak už jsem jednou psal, dost laxně. Nikde v tom textu není napsáno, že "nebudeme Poskytovateli předávat údaje, které dotyčný poskytovatel naprosto nepotřebuje, například bydliště, telefon, email nebo jméno a příjmení." Všechny tyhle údaje jsou povinné.
-
Aoyagi: 4.2 (zde je vypsáno, k čemu uděluješ souhlas), 4.6 (údaje předá pouze soudu, tedy možná z toho mají někteří strach :) a to je jediný případ, kdy budou muset... typický příklad, když bude nějaký uživatel v diskuzi porušovat zákon a někdo si na něj bude chtít došlápnout), 2.2 (tady máš popsáno, co vlastně ta služba je). snad jsem byl dost konkrétní :)
-
Mě by spíš zajímalo, kde jsi z toho textu pochopil, že osobní údaje nedají nikam dál, pokud nebudou muset. A laskavě trošku konkrétní odpověď.
-
opět nemáš pravdu, zřejmě stále nechápeš smysl služby a už vůbec ne psaný text:
Poskytovatel je oprávněn určit minimální rozsah údajů o Uživateli, které musí být při použití Služby předány (povinné údaje) a dále údaje, které mohou být Uživatelem předány volitelně (nepovinné údaje). Uživatel je oprávněn rozsah údajů vyžadovaných Poskytovatelem prostřednictvím rozhraní Služby rozšířit či zúžit; sdružení
CZ.NIC však nenese odpovědnost za to, že Poskytovatel neumožní přihlášení Uživatele s použitím Služby, jestliže Uživatel zakáže předávání takových údajů Poskytovateli, které Poskytovatel pro přihlášení s použitím Služby vyžaduje jako povinné.
6.5. Uživatel bere na vědomí, že nakládání s předanými údaji, včetně osobních údajů, je věcí vztahu Uživatele a Poskytovatele, kterému byly údaje předány. Uživatel je povinen seznámit se před užitím Služby se zásadami nakládání s osobními údaji příslušného Poskytovatele.
To co jsi vypsal se týká webů, které vyžadují ověřené uživatele, což jsou například internetové obchody. Typickým příkladem by mohlo být aukro. Pokud by chtěl tedy tyto informace o uživatelích využívat, za drobný poplatek může, kdy uživatel použije již svou ověřenou identitu k tomu, čím by musel u aukra podstoupit tak jako tak, tedy ověřováním identity. Ve zkratce uživatel CHCE a MUSÍ tyto informace předat pro konkrétní web a zde jen odsouhlasí toto předání. Pořád to má uživatel ve svých rukou a pořád tam nedochází k předávání tvých kontaktů jinam, pokud ty sám je nepředáš... co najdeš mezi řádky příště? :) -
Z webu MojeID: "Po přihlášení ... získáte z registru identit také informaci o validaci uživatele (o tom, že byly ověřeny údaje z identity uživatele, a že tedy daná osoba fyzicky existuje) a většinu údajů o uživateli. Plný přístup lze získat podpisem smlouvy s CZ.NIC a zaplacením poplatku za přístup do registru. "
Takže ano mohou vaše údaje prodat.
Navíc si vaše údaje nechávají 5 let poté co účet zrušíte (viz bod 4.10) -
četl, ale na rozdíl od tebe jsem to pochopil :)
-
Taky's to nečetl, co? :)
Uživatel uděluje souhlas s -
-předáváním údajů o Uživateli, včetně osobních údajů, při poskytování Služby, a to v rozsahu dle těchto Pravidel a v souladu s nimi.
-s předáním kontaktních údajů Uživatele (telefonní číslo, poštovní adresa a/nebo e-mail) třetí osobě zajišťující pro sdružení CZ.NIC identifikaci Kontaktu či informování Uživatele.
Pochopitelně veškeré podmínky ponechávají dost volnosti k výkladu. -
no napsal jen pár bludů, které jsou dost mimo, protože si zjevně sám nepřečetl ty pravidla, o kterých píše. vlastně každý jeho post obsahuje nějakou lež (založenou na jeho domněnkách). a aby nedošlo k mílce, neříkám, aby se tam teď hurá rychle každý registroval a jak je to super služba, mojeID ještě pořád není rozjetý tak, jak se asi plánovalo, takže budoucnost je nejistá. kámen úrazu prostě je, že to používá stále málo webů. navíc jsem se zde zmiňoval, že dalším problémem je v současnosti přihlašování i pomocí facebooku a googlu, což tohle tlumí ještě víc. ve srovnání s facebookem zde ale člověk má nad těmi osobními údaji kontrolu. sám uživatel rozhoduje o tom, co kterýmu webu poskytne za údaje. není to tak, že by někde na netu visely jeho veškerý osobní údaje, který vyplní, a že by se někam bez jeho vědomí předávaly dál nebo prodávaly třetí straně. pokud by k něčemu takovýmu došlo, bylo by to nezákonný chování, což nepochybně není v zájmu autorů tohoto projektu...
-
nenapsal ti toho uz dost? Ty jsi jasnej provokater placenej kdo vi kym. Uz si na netu podobnych ptacku zacinam vsimat. Placeni diskuteri
-
-
-
-
Přijde mi naivní si myslet, že ještě v žádném takovém "seznamu" nejsem/nejste. Ještě donedávna jsem si například dával velký pozor, komu a kde dávám svoje telefonní číslo a stejně mi každou chvíli někdo volal s nabídkou půjčky atd. Adresu bydliště si dneska taktéž dokáže najít každý, když jen trošku chce. Proto vidím spíše ta pozitiva. :-)
-
-
ne nejsem, pokud nikde nevyplnujes svoje udaje tak tam ani byt nemuzes. Nebo vis presne komu jsi kdy dal data a tedy vis, kdo je zneuzil- priklad- zivotopis, ale nikdy si mito nestalo, jelikoz jim hrozi nemale pokuty a spatna reklama- Firma XY zneuzivala.....pruser jako prase. (Slovo svin3 je tu zakazano polackem a spol- jstenormalni?) Nikdo mi nevola, krom 1x operator- muj vlastni, kterymu jsem rekl, at zada do sstemu, ze si nepreji byti jakkoli kontaktovan pod vyhruzkou zruseni smlouvy
-
-
Tak to jsi jeden z mála, gratuluji :-) Ačkoliv si to neumím dost dobře představit. Já třeba často nakupuju v e-shopech, tudíž moji adresu bydliště, mail a většinou i tel. číslo pro lepší komunikaci běžně dávám všanc. A nevidím v tom problém. Jde asi o pohled na svět. Samozřejmě, že nikde nebudu mávat heslem k bankovnímu účtu, rodným číslem nebo číslem občanky. Ale údaje, které chtějí pro mojeid.cz mi prostě nepřijdou nijak "zásadní". Jak říkám, asi jinej pohled na svět. :-)
-
-
mail davam bordelovej, cislo s tim mas sakra pravdu, ale nevolaji. Ja ho totiz zadavam az do poznamky ze: Zavolejte v pripade problemu na tel. a at vola dopravce kdy u me bude. Telefon je nepovinnej aspon vetsinou. Ale jinak mas pravdu s tema eshopama. No oni taky dle zakona by meli průzer jako prodat databazi. A tu si kazda firma hlida, protoze to je to co je zivi. Zatim mam klid
-
ale je drzost neco takyvyho chtit a doufat, ze se nejakej debul chytne. Prosim vas k cemu jim to je? Ja jen vim co se s tim da delat za cachry a smrdi to kriminalem, ale nevim k cemu je to jen tak. Cislo OP si lidi hlidejte a bacha na to
-
Omlouvám se, číslo OP vskutku není povinné, nabyl jsme toho dojmu v závislosti na článku na lupě (kde ho má uživatel vyplněn u nově zřízovaného účtu), stejně tak v pravidlech je formulace o neuchovávání dokladů totožnosti, kterou jsem nesprávně přečetl
-
samozřejmě že kolonka OP není povinná. navíc CZ.NIC s tvými údaji jinak nakládat nemůže, má je pouze k provozování služby, jejíž fungování ovlivňuje uživatel... pár paranoidních jedinců to zde zbytečně démonizuje :) ve finále je to spolehlivější než facebook...
-
Kolonka na číslo OP tam skutečně je, ale nikde jsem nevyčetl, že by byla povinná. Pokud to někde je, sypu si popel na hlavu a svůj postoj přehodnotím. V pdfku s pravidly jsem ho jako povinný údaj nenašel.
-
Zrovna číslo občanky podle toho co jsem zkoumal chtějí ;)
-
-
-
Vtip je v tom, ze tyhle cisla jsou generovany a pak se jen meni databaze ;)..
-
-
Neříkám, že ani tohle není varianta. Ale jelikož mě prodejci po telefonu několikrát oslovili i jménem, tam už generátor úplně nevidím. :-) Ale to už jsme mimo téma. Každopádně v téhle službě bych nějaký nový způsob narušení soukromí neviděl.
-
-
preklep: ať to nevyžvaní
-
to se dela tak, zetvuj znamej jim dal doporuceni s tim, atto nevzvani. Proste byl u nej a vytahl z nej kontakty. To je prvni co kazdej obchodnik z lidi taha- doporuceni. A taky vetsinou- pokud byl dobrej a byla spokojenost- ty cisla dostane.
-
-
-
-
rekni mi prosim negativa, asi si je neuvedomuji, dik
-
-
Ocitnout se dobrovolně v databázi, ve které jsem uveden až po číslo občanky? V databázi která ví kdy a kde brouzdám? V databázi, která za každého nového uživatele nabízí zprostředkovatelům přihlášení peníze? (Původní kampaň z roku 2010 nabízela 50 za člověka (tehdy získali asi 3000 lidí z toho okolo 100 v téhle nejvyšší variantě), teď se odměna za hlavu očividně zvýšila)
Mně na tom prostě něco smrdí- je-li něco užitečné, lidi se k tomu dostanou sami a třeba si za to i zaplatí, když na službu musí naopak lidi a servery lákat na peníze.... -
-
aspon nekdo tady pouziva mozek. Zrzon stoji beztak na druhe strane barikady a navic je to typ, ktery se bude prit do bezvedomi. Nema smysl mu neco vysvetlovat. Jinak se smeju, jak tady vsichni kupujou hry a ti druzi jsou zli, no a nakonec za flesku jsou schopni se upsat treba dablu. Pro me dukaz, ze tu hry kupuje stejne procento jako tomu je ve skutecnosti, ale tu vsichni hry kupuji. Chtel bych cisla kolik lidi se odsud zaregistruje. Nakupku meli tipuju nekde od 25-50kc za kus na takovy promo, cili kdyz mluvis, ze driv platili 50 kc za registraci, tak je to stoji furt stejne- odmena se nezvysila, jen pro nas to tak vypada.
-
však ano, já jsem pouze reagoval na vaši žádost o zdroj s tím že "tohle se vůbec nesleduje a není to podstata služby... " Jak jste sám nakonec uznal je to podstata služby a hlavně to je zajímavá věc pro plánování marketingu. Jestli si vážně někdo myslí, že do získání jeho údajů někdo zainvestuje přes 100 kč pro nic za nic, je jeho svobodná vůle mu ty údaje poskytnout.
-
-
ano, má smysl to uvádět, když o někom tvrdíš, že porušuje zákon :) takže to klidně uveď, jinak to zůstává ve světě tvých divokých snů.
"Mně na tom prostě něco smrdí- je-li něco užitečné, lidi se k tomu dostanou sami a třeba si za to i zaplatí"
problém této služby je ten, že není jednostranná. to znamená, že když se tam lidé registrují, nestačí to. některé weby to musí ještě poskytovat. ale zase proč by to poskytovali, když tam bude registrováno málo lidí? je to tedy začarovaný kruh a když s ním chce někdo uspět, musí ho nastartovat. proto se jim vyplatí podpořit jakkoli ty, kteří to začnou využívat, protože potom se to rozjede samo. a vzhledem k tomu, kolik webů letos zavedlo mojeID (teď včetně games.cz), se jim to rozhýbat poměrně podařilo...
stále ti uniká smysl té služby, na kom a jak se vydělává a že není jeden typ uživatele... já jako nešťastný vidím jen to, že je tu vedle toho openID a že k loginům na stránky se využívají už facebook a google účty, takže už je toho poměrně dost... a mimochodem věděl jsi, že mojeID můžeš bez problému zrušit, kdy dojde opravdu ke zrušení, ne jako u facebooku? :)
"koukněte u nás takovýto typ zákazníka stráví tolik času a celou dobu může vidět váš banner"
tady jsi trochu mimo realitu :) mám stránky xyz.com, ty se u mě buď zaregistruješ nebo se budeš přihlašovat přes jakýkoli jiný typ. jestli si u mě někdy něco koupíš (tedy znám tvou identitu) nebo jsi správně vyplnil požadované údaje, už tě tak jako tak můžu sledovat a většina shopů takhle své zákazníky sleduje. to je vcelku normální. jenže tohle se děje nezávisle na tom, jestli ses přihlásil přes tuto službu, google účet nebo normální registraci...
a jestli víš o tom, že CZ.NIC prodává nebo hodlá prodávat informace o tom, že franta omáčka byl v pátek dvě hodiny přihlášen na emiminu, poděl se o to, to je na žalobu. ale z principu je tvá teorie nesmyslná... -
a má smysl jej uvádět? Nakonec to bude zase podstata služby :) (a podle mne i je)
Stačí se kouknout zase na tu lupu- mimo času přihlášení je tam i čas odhlášení. To že vám někdo na jendom místě poskytne údaje, jak dlouho je zákazník (z jaké části republiky, v jakém věku, případně z jaké firmy/student) na webu, je poměrně zajímavá nabídka. Další možnost jak ukazovat zadavatelům reklam- koukněte u nás takovýto typ zákazníka stráví tolik času a celou dobu může vidět váš banner.
Prostě zadarmo vám nikdo nic nedá a tahle služba očividně zřizovateli stojí za nemalé náklady na získání jasně definovaných oveček. -
"a hlavně to je zajímavá věc pro plánování marketingu"
prosím zdroj
-
-
"databázi, která ví, kdy a kde brouzdám" - prosím zdroj, pokud vím, tohle se vůbec nesleduje a není to podstata služby...
jinak samozřejmě jde o byznys, ale je třeba si uvědomit, v čem tkví... -
-
zavri uz tu urypanou hubu
-
čteš až moc věcí mezi řádky, pokud vím, tato informace je pouze pro tebe (víceméně pro kontrolu), není to něco pro ostatní...
jako kdybys registrátoru domén vyčítal, že má informace o tom, jaké všechny domény vlastníš nebo jako kdybys bance v internetovém bankovnictví vyčítal, že zaznamenává tvůj pohyb na účtě. podstata té služby je přeci ve zjednodušení přihlašování na různé stránky (což může mít jak výhody, tak nevýhody). mimochodem i na lupě je možné se přihlašovat přes mojeID a citovaná věc nebyla uváděna jako negativum. nejdůležitější každopádně je, že je to kompatibilní s openID. a jestli je to k něčemu dobré? to pořádně prověří až čas... -
http://www.lupa.cz/clanky/jak-funguje-mojeid/ "Konečně v rámci svého účtu máte k dispozici i přehled toho, kam a jak jste se přihlašovali, resp. jaké aktivity se odehrály kolem vašeho účtu."
-
-
-
-
Lepší jak se upsat Facebooku. A ten tu pochopitelně skoro všichni mají :3
-
-
dobre vam tak
-
-
"Vám?"
-
-
-
-
taky mi to nejede ...
-
-
Souboj Battlefield 3 vs. Call of Duty: Modern Warfare 3 vyhrálo v EDGE CoD s hodnocením 9/10, Battlefield...
jak muze druhy low DLC pro modern warfare , porazit plnohodnotnou valecnou hru BF3? ....
svet se zblaznil ... -
-
Souboj Battlefield 3 vs. Call of Duty: Modern Warfare 3 vyhrálo v EDGE CoD s hodnocením 9/10, Battlefield...
No jasne, vsude po svete vychazeji recenze MW3 s hodnocenim casto vyssim nez u BF3, ale vy hateri vsechno vite nejlip... Activision je urcite vsechny podplaci, co?
Me CoD bavil jak v singlu tak i v MP vic jak Battlefield. U COD MP ocenuju to, ze je o skillu hrace a jeho reflexich, ne jako Battlefield, kterej je casto o tom, kdo ma za sebou vic lekarnicek a lidi, co ho dokazou revivnout (i kdyz takovej Squad DM mod se trema kamosema na TS rozhodne ma neco do sebe...). -
-
ze cod o skille :D :D...dobreeee :D...nevravim ze BF3 je o skille ale je to proste iny styl MP a to ze mas za sebou 10 lekarniciek len to potvrdzuje lebo je to o tymovej hre...proste kto spolupracuje ma vyzsiu sancu vyhrat :P
-
Cod a o skillu? *1* hral jsem pomerne dost MP fps od cs,unreal az po bf a v zadne jine hre jsem nedaval tolik HS jako prave v MP CoD MW2 a to jsem celkem lamka.
-
bohuzel v tom pripade nechapes o co v BF3 jde. MP by mel byt o spolupraci, takze jsem rad, ze lidi jako ty, co se hlavne staraji, aby meli K/D 10 budou hrac cokoli jinyho
-
Souboj Battlefield 3 vs. Call of Duty: Modern Warfare 3 vyhrálo v EDGE CoD s hodnocením 9/10, Battlefield...
Souhlas!!
-
-
Souboj Battlefield 3 vs. Call of Duty: Modern Warfare 3 vyhrálo v EDGE CoD s hodnocením 9/10, Battlefield...
Velebnosti, jdu blejt...
-
-
Beta Defense Grid 2 (steam klíč)
Něco pro příznivce tower defensů:
https://eu.alienwarearena.com/giveaways/defense-grid-2-closed-beta-key-giveaway -
http://assassinscreed.ubi.com/en-GB/news/news_detail.aspx?c=tcm:154-186654-16&ct=tcm:148-76770-32
Takže až klesne hodnota firmy na burze, až jsou fóra plná vzteklých zákazníků kterým nefunguje produkt, až dokonce i věrní přsluhovači začínají dávat ruce pryč a sekají Ubi hře nízké známky protože jinak už by to přisluhování bylo příliš evidentní, až tehdy přichází na řadu omluva napsaná tradičně corporate-speakem, neboli Ubisoft se sice jakože omlouvá, ale vlastně nemá za co, protože AC:U je přece skvělá hra. Ale tak se tada omlouvají a nabízí nějaké kompenzace. -
-
Zrovna jsem si koupil Gold verzi, tak jsem zvedavej jestli se to vztahuje i na me *5*
-
Far cry 4 zdarma majitelům unity season pass (nebo 1 z dalších 5 her), tak to je docela dobrý, i když to není zrovna můj žánr.
-
Nemám tvé kecy rád ale jen kvůli Unity jak to podělali , s tebou souhlasím. *4*
Jinak vše při starém.
-
-
Pro zájemce o Serious Sama
Serious Sam Double D Steam Key:
9J9L2-IQVR5-GML39
Serious Sam HD: The First Encounter Steam Key:
8N8CL-DEKVR-KABG7
Serious Sam HD: The Second Encounter Steam Key:
GP0E7-HTJP6-PGIH9
Serious Sam: The Random Encounter Steam Key:
DJFD8-50W5Y-K00EQ
Když klíč použijete, napište to sem , aby ostatní případní zájemci věděli. Dík. -
-
Tak jsem přemejšlel. Já teď teda moc steam klíčů k dispozici nemám, ale když jsem něco měl, tak jsem to sem házel.. no a napadlo mě, nevim jestli znáte steamgifts.com, je to docela zajímavej projekt, funguje to tak, že vytvoříš giveaway hry, ke který máš klíč, popř. kterou máš v inventáři na steamu. Ostatní uživatelé tam přihoděj určitej počet "points", kterej se odvíjí od ceny tý hry na steamu. Points získáváš pokaždý když někdo vytvoří giveaway, takže nouze o ně neni..
Ale abych se konečně dostal k tomu co mě napadlo *15*
Dá se tam vytvořit private group, kterou vytvoříš v podstatě na steamu, a v tý private group pak můžeš dělat private giveaways. Tak kdybychom vytvořili nějakou takovou skupinu a tyhle klíče by se mohli rozdávat tim způsobem, jakym to funguje přes to steamgifts.. Jednak by to bylo opravdu o náhodě a né o tom, kdo bude první ninja (tudíž imho taky o dost zábávnější způsob, trocha napětí atd:)) a druhak tam po předání klíče bude vidět, kdo to dostal, takže to dotyčnýho alespoň trochu přinutí k projevení vděku. *4*
Je to jenom nápad, tak si to nechte projít hlavou.. těch klíčů se tu, hlavně za poslední dobu, protočí docela dost. -
-
Za mě určitě ano, už jsem o tom taky přemýšlel, ale nedostal jsem se k prezentaci. Nicméně když jsem se před rokem registroval na steamgifts, tak tušim že žádná hodnota potřeba snad ani nebyla. Ale tenkrát jsem se tam dostal přes pozvánku. Netuším jak to teď funguje. *5*
-
-
ja tam jsem tusim 4 mesice a podminkou uspesne registrace ci jak to rict, bylo "mit na steamu hry v hodnote alespon 100 USD"
-
-
za me good idea, tak doufam, ze pak dostanu pozvanku do groupy :)
-
jo, na steamgifts taky občas něco hodím, ale většinou to vyžere nějakej Rus :D (proto jsem začal věci házet i sem :) ) ale nedávno měla štěstí nějaka holka z Česka :) ale ta skupina není marnej nápad :)
-
-
Rusové jdou na něco zdarma jak mouchy na čerstvé houno. A ještě na to mají určitě nějakého jednoduchého bota.
-
-
jenze aby si mohl to neco zadara dostat, musis mit na steamu hry v hodnote alespon 100 dolaru, pokud to nezmenili :)
-
-
-
-
tlv to je fakt tak těžký něco napsat? Neskutečný.
-
Zas to nějaká harpyje vybrala.
-
-
Nenaděláš nic no. Každopádně protože mám dneska dobrou náladu (a taky proto že jsem celý Serious balík koupil na steamu v akci před 2 týdny, takže tenhle Humble jsem koupil jen kvůli DRM-free verzím), tak ještě přihazuju....
Serious Sam 2 Steam Key
FTXMP-QRRGA-5GLZ2
Serious Sam 3 Deluxe Steam Key
2BKKV-YQ0RD-TC2B9 -
-
DRM free je tam snad jen classic ne?
-
-
No a ještě ty hříčky. Ale mě šlo hlavně o ty classic verze. Nostalgie jak sviňa :)
-
-
Hh, chtěl jsem dvojku a už je pryč...Harpyje ale ješte nějaky naspeedovaný *2* Ale stejně děkujem
-
-
-
Tak díky za First Encounter
-
-
Amazon nabízí PS3 verzi Resident Evil 6 za skvělou cenu 19,99$ (= 375 Kč).
jsem rad, kdyz je nastenkar sarkasticky :).