Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kingdom Come: Deliverance - Video Update #10

    https://www.youtube.com/watch?v=a-hkBz52C7o
  • Tilwaen

    Simulátor holubího rande

    "Semi-realistic pigeon dating simulations are the next great frontier in videogames."
    "Napůl realistické simulátory holubího randění jsou dalším velkým milníkem ve videohrách."


    S těmi zvířecími simulátory se poslední dobou roztrhl pytel.

    http://www.pcgamer.com/2014/06/06/hatoful-boyfriend-the-pigeon-dating-sim-is-coming-this-summer/

    Edit: Video ze hry, pokud by to někoho zajímalo... *15*
    https://www.youtube.com/watch?v=vKKzOjVM1cc
    • Jack1947
      No to mně mohlo napadnout rovnou že za takovou šíleností nestojí nikdo jiný než bláznivý japonci... *7* *15*
    • Jako bych to slyšel : "Podle naší nejnovější studie je mezi hráči nezanedbatelné procento zoofilů ....i na ně musíme myslet v našem bussines plánu ..."
    • Inquisitor
      Bože :D
  • I konzolová verze Battlefield 3 vás prý ohromí svoji grafikou.

    Svojí 5 let starou grafikou asi těžko... Na ty staré šunky xbox a ps3 už lepší grafiku nedostanou, i když marketingoví hňupové tlačí jak můžou. Mají nás za pitomce? geez...
    • Pravda, ale NEJHORŠÍ na tom je, že za a) jedni budou říkat, jak je grafika Battlefieldu 3 hnusná (viz. současná situace na fóru Zingu ohledně Crysiny 2) a za b) jedni budou zas fňukat, že B3 bude náročný jak prase. Přitom by stačilo - neočekávat od hry zázraky, aby se potom nedostavil pocit zklamání a snížit AA, a podobné blbiny, aby si hru mohli užít a nefňukali a nezasírali forum brečením o HW náročnosti.
  • Drakens

    Disney si zaregistrovalo 24 domén pro neoznámený produkt s názvem Star Wars Attack Squadron.

    Co já bych dal za klasický KOTOR 3
    • Inquisitor
      Jo toho už se bohužel nikdy nedočkáme. *13*
  • Blue.Shark
    Zdravím. Pokud se tu najdou fanoušci Rollcage, mohlo by je zajímat, že odstartovala kampaň na GRIP, hru, která chce představit Rollcage dnešní generaci. https://www.kickstarter.com/projects/169002413/grip-an-intense-futuristic-combat-racer
    • Lukyz
      Tak na tohle jim s velkou radostí přispěju, ještě ať někdo udělá nástupce Wip3outu a budu slintat blahem *4*
  • x_ander
    Já spíš nechápu, proč se tady všichni tak rozčilujete, že jsou diskuse pár dní rozhašené? To Vám vážně v noci nedá spát, že web prostě přešel na nové diskuse a jako u čehokoliv jiného se zkrátka při ostrém spuštění objeví problémy, které se pak postupně vychytávají? Sice souhlasím, že načasování na E3, kdy vychází kupa článků a o to víc se diskutuje, není nejštastnější, ale to vážně někdo (kromě Jacka), může trpět tím, že holt týden nebo dva to bude haprovat? To už mi fakt, přijde, že to tvrdé jádro tady jsou jen totální nerdi, kteří nevytáhnou paty z baráku, a jak trošku něco nefunguje na jejich "oblíbeném" webu, tak vytáhnou do boje, protože nemají pro co žít. Začněte trochu žít, kluci. A když už nemáte žádný život, tak místo tlachání na diskusích hrajte alespoň ty hry.
    • victor
      Nesouhlasím 
      • x_ander
        To nemusíš.
    • Jack1947
      To není rozčilování ale normální feedback/připomínání a dávání námětů /připomínek jak by se to mohlo vyřešit lépe. Jestli to nechápeš tak to je tvůj problém a necháváš si rád sráat na hlavu. Týden /dva haprovat ano ale ne rozbité.
    • Majkl
      nerozčiluji, vnímám to jako krok k záchraně umírajícího webu, sice malý, ale aspoň nějaký. Z marketingového hlediska i web  jako výrobek/služba procházejí různými fázemi, zde je na celkem patrné, že games.cz už jsou dávno za fází kdy byli na vrcholu, teď pokračují v sestupu, musí něco udělat, aby nespadli úplně, což se částečně děje, změna šéfredaktora, nabrání mladých autorů, větší zaměření na videa proti psaným textům, úprava diskusí, zkrátka změna, i když pořád ne dostatečná, ale věřím že tiscali v tomto ohledu vědi co dělají
      • x_ander
        No, vzhledem k tomu, že imho nevíš naprosto nic o vývoji navštěvnosti games.cz, tím spíš o jejich ekonomické bilanci, tak je celý tvůj příspěvek a názory o "umírajícím webu a jeho sestupu" úplně o ničem.
        • Majkl
          ekonomické bilanci? ty jsi ale vtipálek 😂


          ne teď vážně, už jsem na internetu dost dlouho, umírající web poznám na sto honů, vždycky je to stejné a to píšu jako člověk, co si zánik games.cz opravdu nepřeje

          • x_ander
            Mám rád tyhle diskutéry, kteří "jsou na internetu už dlouho" a všechno ví, všeho znají. Ale ještěže tě tady máme, jinak by redakce vůbec nevěděla, jak z téhle prekérky ven.
  • ringmancz

    GabeN jako boss ve hře

    není to úplná novinka, ale pobaví
    http://www.powerhoof.com/a-challenger-appears/
  • Miserius

    Murdered: Soul Suspect

    Nový, 5 a půl minuty dlouhý trailer vysvětlující o co vlastně půjde a jak se to bude hrát... na tu hru jsem uplmně zapomněl a najednou za 2 týdny vychází... Už se těšim
    https://www.youtube.com/watch?v=3iY4deoDPp8
  • Arxan Technologies: V minulém roce se upirátili hry za 74 miliard dolarů.

    Hádám že jako vždy počítali: Každá upirátěná kopie = ušlí zisk. Třeba to že 95% pirátů by si tu hru nikdy nekoupilo i kdyby ji neukradli jim asi nedochází.
    • Tilwaen
      Hry se upirátili, češtiny umřeli.
    • Ten clanek je samozrejme totalni clickbait vydany prekvapive spolecnosti co dela cyberbezpecnost, ale zaujal me comment pod tim clankem

      https://opengamingalliance.org/press/details/core-gamers-are-expected-to-drive-record-growth-for-pc-games
      • Jack1947
        Zaujal tě jen jeden koment? těch komentů tam je fůra... zajmavejch.

        Hlavně Kelly Maxwell taková trochu vylepšená verze TheGGG... (MOBASHIT lol lolol... )
    • to je jak s filmy, kolikrat si to lidi natahaj a pak to ani nepusti, kdyz prijde neco lepsiho
    • Tohle už je stará písnička. Přesto si myslím, že v té větě se nepíše o ušlém zisku. Ale čistě fakt za kolik babek se stáhli hry. To je celé *3*
  • Kozy

    The Smallest Empire

    https://www.youtube.com/watch?v=poIH2E0PtrY

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit